Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

69e INT. PROFRONDE VAN NOORD-HOLLAND

                        Uitslag Rit in lijn over 200 km

         UCI 1.2 - Topcompetitie te Zaandam-Assendelft op 19 April 2015
                 Organisatie: Stichting Ronde van Noord-Holland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  71 Ariesen, Johim            Metec-TKH Continental CT     4:29:48
  2 153 Korsaeth, Truls Engen     Team Joker                    z.t.
  3 124 Marguet, Tristan          Roth-Skoda                    z.t.
  4  88 Zanotti, Marco            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
  5 113 Brochner, Nicolai         Riwa Platform CT              z.t.
  6 125 Pasqualon, Andrea         Roth-Skoda                    z.t.
  7 134 Havik, Yoeri              SEG Racing                    z.t.
  8 108 Smirnovs, Andris          Rietum-Delfin                 z.t.
  9   4 Aidis, Kruopis.           An Post-Chainreaction         z.t.
 10 157 Stien, Adrian Aas         Team Joker                    z.t.
 11 135 Jakobsen, Fabio           SEG Racing                    z.t.
 12  48 Vermeulen, Jeff           Cylnig Team Jo Piels          z.t.
 13  43 Brusselman, Twan          Cylnig Team Jo Piels          z.t.
 14 122 Cecchin, Alberto          Roth-Skoda                    z.t.
 15 202 Buning, Jorn              WV Noord-Holland              z.t.
 16 154 Laengen, Vegard Stake     Team Joker                    z.t.
 17  93 Cornelisse, Mitchell      Rabobank Development Tm       z.t.
 18 175 van Speybroeck, Tim       Team3M                        z.t.
 19  21 Dzervus, Darijus          CCT p/b Champion System       z.t.
 20 225 Lindenburg, Jim           WV De Jonge Renner            z.t.
 21  54 Krieger, Alexander        Leopard Development Team      z.t.
 22  63 Horton, Tobyn             Madison Genesis               z.t.
 23 101 Becis, Armands            Rietum-Delfin                 z.t.
 24  51 Feiereisen, Kevin         Leopard Development Team      z.t.
 25 195 Roling, Jerry             Restore Cycling Team          z.t.
 26 123 Jaun, Lukas               Roth-Skoda                    z.t.
 27  12 Castelijns, Twan          Baby Dump Cycling Team        z.t.
 28 222 Janssen, Dick             WV De Jonge Renner            z.t.
 29 226 Snijder, Kevin            WV De Jonge Renner            z.t.
 30  92 Bol, Cees                 Rabobank Development Tm       z.t.
 31  91 Bax, Sjoerd               Rabobank Development Tm       z.t.
 32  98 Tolhoek, Antwan           Rabobank Development Tm       z.t.
 33 214 Doets, Marco              WP Groot Amsterdam            z.t.
 34 205 Kos, Patrick              WV Noord-Holland              z.t.
 35 118 Ollegaard, Morten         Riwa Platform CT              z.t.
 36 218 Tindal, Levi              WP Groot Amsterdam            z.t.
 37 174 van der Weijst, Geert     Team3M                        z.t.
 38  34 Ottema, Rick              Colba-Superano Ham            z.t.
 39 221 Boeve, Mats               WV De Jonge Renner            z.t.
 40   7 Stannus, Jordan           An Post-Chainreaction         z.t.
 41 161 Fiek, Arnold              Team Stuttgart                z.t.
 42 137 van Dongen, Ricardo       SEG Racing                    z.t.
 43  46 Rodenburg, Tim            Cylnig Team Jo Piels          z.t.
 44 144 Lovassy, Krisztian        Team Differdange-Losch        z.t.
 45 236 Oostra, Folkert           WV West-Frisia                z.t.
 46 176 van Zijl, Melvin          Team3M                        z.t.
 47 207 Splinter, Raymond         WV Noord-Holland              z.t.
 48 235 Mol, Robbert-Jan          WV West-Frisia                z.t.
 49  47 Bakker, Stephan           Cylnig Team Jo Piels          z.t.
 50  44 van der Duin, Patrick     Cylnig Team Jo Piels          z.t.
 51  76 van der Zwet, Arno        Metec-TKH Continental CT      z.t.
 52  94 de Vries, Hartthijs       Rabobank Development Tm       z.t.
 53 158 Wilson, Edvin             Team Joker                    z.t.
 54  75 Riesebeek, Oscar          Metec-TKH Continental CT      z.t.
 55 193 Gieskens, Nicky           Restore Cycling Team         4:29:56     0:08
 56 132 Bokeloh, Jonas            SEG Racing                    z.t.
 57 182 Meewisse, John            NWV Groningen                 z.t.
 58 162 Kautz, Kai                Team Stuttgart                z.t.
 59   6 Paulius, Siskevicius.     An Post-Chainreaction         z.t.
 60 105 Pruus, Peeter             Rietum-Delfin                 z.t.
 61  17 van de Vall, Lars         Baby Dump Cycling Team        z.t.
 62 231 Broekaart, Sven           WV West-Frisia                z.t.
 63 185 Strating, Gijs            NWV Groningen                 z.t.
 64 237 Smits, Florian            WV West-Frisia                z.t.
 65 172 De Vos, Gertjan           Team3M                        z.t.
 66 163 Loef, Georg               Team Stuttgart                z.t.
 67  85 van den Berg, Jim         Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 68 152 Grondahl Jansen, Amuhd    Team Joker                    z.t.
 69 224 Keldermans, Jordy         WV De Jonge Renner           4:30:01     0:13
 70 188 Wijkel, Stan              NWV Groningen                 z.t.
 71 107 Rublevskis, Aleksandrs    Rietum-Delfin                 z.t.
 72  15 Kers, Koos Jeroen         Baby Dump Cycling Team        z.t.
 73 183 Horring, Lars             NWV Groningen                 z.t.
 74  16 Sweering, Harry           Baby Dump Cycling Team        z.t.
 75 181 Bathoorn, Floran          NWV Groningen                4:30:05     0:17
 76 141 Coenen, Johan             Team Differdange-Losch        z.t.
 77 146 Thill, Tom                Team Differdange-Losch        z.t.
 78 143 Kaupas, Gediminas         Team Differdange-Losch        z.t.
 79  42 Bosman, Gert-Jan          Cylnig Team Jo Piels          z.t.
 80 233 Dekker, Sjors             WV West-Frisia                z.t.
 81 173 Sleurs, Christophe        Team3M                        z.t.
 82 196 van der Burg, Joost       Restore Cycling Team          z.t.
 83   1 Downey, Sean-Patrick      An Post-Chainreaction         z.t.
 84  65 Jelfs, Dominic            Madison Genesis               z.t.
 85 121 Bresciani, Michael        Roth-Skoda                    z.t.
 86 112 Aistrup, Nikola           Riwa Platform CT              z.t.
 87  41 Ariesen, Tim              Cylnig Team Jo Piels          z.t.
 88  81 Blokker, Joris            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 89  23 Goovaerts, Tom            CCT p/b Champion System       z.t.
 90 232 Buis, Silvan              WV West-Frisia                z.t.
 91  82 Nolten, Bram              Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 92  74 Leten, Wouter             Metec-TKH Continental CT      z.t.
 93 171 de Man, Jaap              Team3M                        z.t.
 94 178 Vingerling, Michael       Team3M                        z.t.
 95  33 Kremer, Aron              Colba-Superano Ham            z.t.
 96 228 van 't Westeinde, Gijs    WV De Jonge Renner            z.t.
 97  78 Wolsink, Jelle            Metec-TKH Continental CT      z.t.
 98  66 Rowsell, Erick            Madison Genesis               z.t.
 99 201 Botman, Wim               WV Noord-Holland              z.t.
100  68 Stewart, Thomas           Madison Genesis               z.t.
101 136 Mc Carthy, Robert John    SEG Racing                    z.t.
102 227 vd Bogaert, Sem           WV De Jonge Renner            z.t.
103 145 Raymaekers, Cedric        Team Differdange-Losch        z.t.
104 142 Deruette, Thomas          Team Differdange-Losch        z.t.
105 151 Borgersen, Reidar Bohin   Team Joker                    z.t.
106 156 Skostad Lunke, Sindre     Team Joker                    z.t.
107 223 Kelderman, Martin         WV De Jonge Renner            z.t.
108 206 Smit, Dennis              WV Noord-Holland              z.t.
109  83 Ockeloen, Jasper          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
110 187 van der Werf, Teake-Piet  NWV Groningen                 z.t.
111  77 Veltman, Milan            Metec-TKH Continental CT      z.t.
112   3 Gate, Aaron               An Post-Chainreaction         z.t.
113  27 Wills, Ryan               CCT p/b Champion System       z.t.
114 103 Liepins, Emils            Rietum-Delfin                 z.t.
115  64 Irvine, Martyn            Madison Genesis               z.t.
116 102 Kanepejs, Deins           Rietum-Delfin                 z.t.
117 238 van der Meer, Tom         WV West-Frisia                z.t.
118  86 van Diemen, Jurgen        Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
119 167 Walsleben, Max            Team Stuttgart                z.t.
120 203 Huenders, Mitchell        WV Noord-Holland             4:30:17     0:29
121 131 Biermans, Jenthe          SEG Racing                   4:30:38     0:50
122 126 Vaccher, Andrea           Roth-Skoda                   4:30:41     0:53
123  62 Holmes, Matthew           Madison Genesis              4:31:01     1:13
124 192 Buijs, Dennis             Restore Cycling Team          z.t.
125  67 Scully, Thomas            Madison Genesis              4:31:04     1:16
126 164 Nowak, Florian            Team Stuttgart               4:31:36     1:48
127  73 Kouwenhoven, Sjoerd       Metec-TKH Continental CT     4:32:29     2:41
128 166 Schulze, Julian           Team Stuttgart               4:35:19     5:31

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.477 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

69e INT. PROFRONDE VAN NOORD-HOLLAND

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Roth-Skoda                  13     13:29:24
  2  Team Joker                  16     13:29:24
  3  SEG Racing                  14     13:29:24
  4  Cylnig Team Jo Piels         5     13:29:24
  5  WV De Jonge Renner          23     13:29:24
  6  Rabobank Development Tm     10     13:29:24
  7  WV Noord-Holland            21     13:29:24
  8  Team3M                      18     13:29:24
  9  Metec-TKH Continental CT     8     13:29:24
 10  Rietum-Delfin               11     13:29:32        0:08
 11  An Post-Chainreaction        1     13:29:32        0:08
 12  WV West-Frisia              24     13:29:32        0:08
 13  Team Stuttgart              17     13:29:40        0:16
 14  Riwa Platform CT            12     13:29:41        0:17
 15  Baby Dump Cycling Team       2     13:29:45        0:21
 16  Parkhotel Valkenburg CT      9     13:29:49        0:25
 17  Restore Cycling Team        20     13:29:49        0:25
 18  NWV Groningen               19     13:29:53        0:29
 19  Team Differdange-Losch      15     13:29:58        0:34
 20  Madison Genesis              7     13:29:58        0:34
 21  CCT p/b Champion System      3     13:29:58        0:34
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten