Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

PLOEGENTIJDRIT CLUBCOMP.VR. NOORDELOOS

                       Uitslag Ploegen tijdrit over 31 km

                       Wedstrijd datum: 19 Augustus 2015

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  Jan van Arckel                 7       38:05.17                48.837
     49 Spoor, Winanda
     50 Bloem, Judith
     51 Buurman, Eva
     52 van der Zijden, Corine
     53 Korevaar, Jeanne
     54 van 't Geloof, Marjolein

   2  WV de Kannibaal                6       39:42.74     1:37.57    46.837
     41 Fokkens, Trieneke
     42 Lubbinge, Leonie
     43 Tiessens, Ivana
     44 Pit, Annet
     45 de Vries, Grytsje
     46 van Oosten, Linda

   3  ARTV de Adelaar                3       40:55.93     2:50.76    45.441
     17 Gerritsen, Irene
     18 de Graaf, Michelle
     19 Klement, Melanie
     20 Meinders, Willemiek
     21 Smorenburg, Cornelie
     22 Treur, Heleen

   4  Swift-Avanti-Bollenstree      12       41:18.97     3:13.80    45.019
     89 van Baarle, Ashlynn
     90 de Groot, Eveline
     91 Pardon, Marleen
     92 van Horik, Sofie
     93 van Veen, Esther
     94 Huinen, Anne

   5  Arckel team 2                 20       41:23.60     3:18.43    44.935
    154 van Hoek, Lotte
    155 Woering, Henriette
    156 Beckeringh, Nike
    157 Markus, Kelly
    158 Elzing, Karen

   6  Zws Vlaanderen-ZW Hoek        14       42:09.82     4:04.65    44.114
    105 op den Brouw, Celesta
    106 Verstraten, DaniŽlla
    107 van Anrooij, Lindy
    108 Roelen, Evy
    109 Matthijsse, Mathilde
    110 Feron, Senna

   7  WV Breda                      18       42:11.46     4:06.29    44.085
    137 Klok, Ines
    138 van der Stelt, Iris
    139 van der Star, Simone
    140 Wammes, Angelique

   8  WCL Bergklimmers               5       42:31.27     4:26.10    43.743
     33 Benders, Susanne
     34 Stijns, Kyara
     35 Storms, Nine
     37 Coumans, Lieske

   9  Ulysses-WestFrisia-Hoorn      17       42:57.79     4:52.62    43.293
    129 Claessen, Elleke
    130 van Leeuwen, Marianne
    131 van Neck, Melissa
    132 Groeneveldt, Joanne
    133 Postma, Jacqueline
    134 Buysman, Nina

  10  Restore Cycling                9       43:04.38     4:59.21    43.183
     65 van der Peet, Melissa
     66 Meijer, Marissa
     67 Hofland, Gina
     68 van der Gulik, Chantal
     69 Hubert, Juul
     70 de Hoog, Lisette

  11  De Jonge Renner                1       43:16.62     5:11.45    42.979
      1 Posthuma, Anne
      2 Stegink, Ymke
      3 Blom, Lobke
      4 Keulemans, Emmy

  12  NWVG                           4       43:32.97     5:27.80    42.710
     25 Lissenberg-Bekkering,Dan
     27 Veenstra, Dyann
     28 Labordus, Annie
     29 Woudsma, Josine
     30 de Boer, Manon

  13  CS030                         10       44:39.62     6:34.45    41.648
     73 Prins, Jolien
     74 Anneveldt, Roos
     75 Schildmeijer, Eveline
     76 van Mook, Suzan
     77 Dorrestijn, Vera
     78 Kortenhorst, Cleo

  14  TWC de Kempen                  2       45:29.50     7:24.33    40.887
      9 Baas, Rosan
     10 Teunissen, Britt
     12 Baas, Carleen
     14 Peels, Claudie

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

PLOEGENTIJDRIT CLUBCOMP.VR. NOORDELOOS

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Jan van Arckel               7        38:05
  2  WV de Kannibaal              6        39:42        1:37
  3  ARTV de Adelaar              3        40:55        2:50
  4  Swift-Avanti-Bollenstree    12        41:18        3:13
  5  Arckel team 2               20        41:23        3:18
  6  Zws Vlaanderen-ZW Hoek      14        42:09        4:04
  7  WV Breda                    18        42:11        4:06
  8  WCL Bergklimmers             5        42:31        4:26
  9  Ulysses-WestFrisia-Hoorn    17        42:57        4:52
 10  Restore Cycling              9        43:04        4:59
 11  De Jonge Renner              1        43:16        5:11
 12  NWVG                         4        43:32        5:27
 13  CS030                       10        44:39        6:34
 14  TWC de Kempen                2        45:29        7:24
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon