Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Flexpoint Limburgs Mooiste Race 2015

                        Uitslag Rit in lijn over 151 km

                          Wedstrijd datum: 29 Mei 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  26 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit         3:46:21
  2  48 Asjes, Jelmer             Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
  3  44 van Beusichem, Thijs      Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     3:46:26     0:05
  4  89 Eversdijk, Matthijs       DRC De Mol                   3:47:21     1:00
  5  54 van den Hengel, Bob       UWTC De Volharding            z.t.
  6  68 Verdick, Gijs             Sensa Kanjers vr Kanjers     3:47:33     1:12
  7 122 Esselaar, Remco           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  8  31 van den Berg, Pim         NWVG                          z.t.
  9  45 Doets, Marco              Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     3:47:35     1:14
 10   5 Kelderman, Martin         WV De Jonge Renner            z.t.
 11  25 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 12 109 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 13   1 de Kort, Bram             WV De Jonge Renner            z.t.
 14  40 Niewold, Frank            Swift-Avanti-Bollenstrek      z.t.
 15  73 Bax, Sjoerd               GRC Jan van Arckel            z.t.
 16  20 Dekker, Sjors             West Frisia                   z.t.
 17  91 Hofman, Arjan             WV De IJsselstreek            z.t.
 18  74 van den Dool, Kelvin      GRC Jan van Arckel            z.t.
 19 136 Fiege, Lorenz             Rockpalast Marcello           z.t.
 20  67 Schreurs, Mark            Sensa Kanjers vr Kanjers      z.t.
 21 123 van Dijke, Koen           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 22  32 Meewisse, John            NWVG                          z.t.
 23  90 van Wijngaarden, Joost    DRC De Mol                    z.t.
 24  92 Mos, Gerben               WV De IJsselstreek            z.t.
 25  36 de Jong, Jeen             NWVG                          z.t.
 26  86 Buijk, Bart               DRC De Mol                    z.t.
 27 190 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster Zuid-Lb      z.t.
 28 187 Loozen, Luc               TWC Maaslandster Zuid-Lb      z.t.
 29 167 Nijveldt, Thijs           WTOS-Spartaan-AHOY-SWF        z.t.
 30  14 Deelen, Diederik          Restore CT                    z.t.
 31  93 Koedijk, Matthijs         WV De IJsselstreek            z.t.
 32  47 de Groot, Daan            Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 33   3 Janssen, Dick             WV De Jonge Renner            z.t.
 34 180 Rombouts, Bram            Royal Antwerp BR              z.t.
 35  43 Beckeringh, Derk Abel     Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 36 175 Devalckeneer, Sieben      Royal Antwerp BR             3:47:43     1:22
 37  18 Been, Wouter              Restore CT                    z.t.
 38   2 Bos, Maikel               WV De Jonge Renner            z.t.
 39  13 Martens, Thom             Restore CT                   3:48:18     1:57
 40  17 Vos, Jurriaan             Restore CT                    z.t.
 41   6 Snijder, Kevin            WV De Jonge Renner           3:48:22     2:01
 42  11 Knol, Martijn             WV De Kannibaal               z.t.
 43  88 Sint Nicolaas, Tristan    DRC De Mol                    z.t.
 44  42 Handgraaf, Sjors          Swift-Avanti-Bollenstrek      z.t.
 45  59 Lowik, Robin              Zwaluwen-Raalte-CC75          z.t.
 46  49 Seefat, Maarten           UWTC De Volharding           3:48:25     2:04
 47  79 Ottenbros, Joury          WV Noord Holland              z.t.
 48  65 de Jong, MichaŽl          ZRTC Theo Middelkamp         3:48:27     2:06
 49  19 Oostra, Folkert           West Frisia                   z.t.
 50  82 Veltman, Milan            WV Noord Holland             3:48:38     2:17
 51 189 Stijns, Wayne             TWC Maaslandster Zuid-Lb     3:48:56     2:35
 52  97 van Bakel, Robbie         Schijndel-TML Dommelstrk      z.t.
 53  69 Houwers, Bor              Sensa Kanjers vr Kanjers      z.t.
 54 183 Raadtgever, Dennis        Arrow CT                      z.t.
 55  16 Berk, Robert              Restore CT                    z.t.
 56 182 de Bruyn, Jimmy           Arrow CT                      z.t.
 57  95 Schouten, Jasper          WV De IJsselstreek            z.t.
 58 140 Scholten, Tim             OWC Oldenzaal                 z.t.
 59  39 Dofferhoff, Roy           Swift-Avanti-Bollenstrek     3:49:01     2:40
 60  81 Botman, Wim               WV Noord Holland              z.t.
 61 163 de Groot, Wouter          WTOS-Spartaan-AHOY-SWF       3:49:04     2:43
 62 103 Piersma, Wessel           Stormvogels Veendam           z.t.
 63 126 Meijdam, Sjoerd           TWC Het Snelle Wiel          3:49:23     3:02
 64   4 Verhoeven, Mike           WV De Jonge Renner           3:49:59     3:38
 65  21 Dorren, Ruben             West Frisia                  3:50:22     4:01
 66  23 van Engelen, Adne         West Frisia                   z.t.
 67  46 Pot, Sebastiaan           Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 68  72 de Jong, Robert           Sensa Kanjers vr Kanjers     3:50:42     4:21
 69  94 Alberts, Leon             WV De IJsselstreek            z.t.
 70 157 den Hengst, Martin        WV Eemland                   3:51:25     5:04
 71  58 van den Berg, Stephen     Zwaluwen-Raalte-CC75          z.t.
 72  28 van Nobelen, Jordi        Westland Wil Vooruit         3:53:09     6:48
 73 192 Ritzen, Ralf              TWC Maaslandster Zuid-Lb      z.t.
 74  63 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp         3:53:34     7:13

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.027 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Flexpoint Limburgs Mooiste Race 2015

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     8     11:20:22
  2  DRC De Mol                  15     11:22:31        2:09
  3  NWVG                         6     11:22:43        2:21
  4  WV De Jonge Renner           1     11:22:45        2:23
  5  WV De IJsselstreek          16     11:22:45        2:23
  6  Restore CT                   3     11:23:36        3:14
  7  Sensa Kanjers vr Kanjers    12     11:24:04        3:42
  8  TWC Maaslandster Zuid-Lb    32     11:24:06        3:44
  9  TWC Het Snelle Wiel         21     11:24:31        4:09
 10  Swift-Avanti-Bollenstrek     7     11:24:58        4:36
 11  WV Noord Holland            14     11:26:04        5:42
 12  West Frisia                  4     11:26:24        6:02
 13  Westland Wil Vooruit         5     11:27:05        6:43
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooij