Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop der Kerspelen

                        Uitslag Rit in lijn over 180 km

                         Wedstrijd datum: 13 Juni 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  82 Huenders, Mitchell        WV Noord-Holland             3:24:37
  2  44 Asjes, Jelmer             Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
  3  68 Verdick, Gijs             Sensa Kanjers v Kanjers      3:24:58     0:21
  4 111 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit       3:25:05     0:28
  5  70 Kweldam, Nick             Sensa Kanjers v Kanjers      3:25:57     1:20
  6 109 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  7   2 de Kort, Bram             De Jonge Renner               z.t.
  8  71 Stronks, Ivo              Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
  9   5 Snijder, Kevin            De Jonge Renner               z.t.
 10  83 Vriend, Rudy              WV Noord-Holland              z.t.
 11  34 Kramer, Sven              NWVG                         3:26:02     1:25
 12  23 Dekker, Sjors             West-Frisia                  3:26:11     1:34
 13  16 van der Burg, Joost       Restore Cycling Team          z.t.
 14   3 Lindenburg, Jim           De Jonge Renner              3:26:36     1:59
 15  26 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit          z.t.
 16  21 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia                   z.t.
 17  99 van Bakel, Robbie         Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 18   1 Bos, Maikel               De Jonge Renner               z.t.
 19  43 Bugter, Jasper            Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 20  95 Dijkstra, Martijn         WV de IJsselstreek            z.t.
 21  80 Ottenbros, Joury          WV Noord-Holland              z.t.
 22  67 Schreurs, Mark            Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 23  41 Buskermolen, Jordy        Swift-Avanti-Bollenstrk       z.t.
 24  25 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit          z.t.
 25  98 van Heeswijk, Roy         Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 26  79 Bankras, Stijn            WV Noord-Holland              z.t.
 27  28 van der Wal, Luuk         Westland Wil Vooruit          z.t.
 28  76 Vendrig, Bart             GRC Jan van Arckel            z.t.
 29 128 Bos, Jan                  Wadro Otto Ebbens             z.t.
 30  54 Bley, Sidney              UWTC De Volharding            z.t.
 31  72 Houwers, Bor              Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 32  73 van den Dool, Kelvin      GRC Jan van Arckel            z.t.
 33   4 Janssen, Dick             De Jonge Renner               z.t.
 34 103 de Haan, Paul             Stormvogels Veendam           z.t.
 35  19 de Boer, Joris            West-Frisia                   z.t.
 36  29 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit          z.t.
 37  32 Horring, Lars             NWVG                          z.t.
 38  69 Schouten, Daan            Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 39 105 Moorlag, Henk Jaap        Stormvogels Veendam           z.t.
 40  37 Niewold, Frank            Swift-Avanti-Bollenstrk       z.t.
 41  22 Oostra, Folkert           West-Frisia                   z.t.
 42   6 Kelderman, Martin         De Jonge Renner               z.t.
 43   7 Aandewiel, Pascal         WV de Kannibaal               z.t.
 44  91 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 45 163 de Groot, Wouter          WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 46  66 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 47  62 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 48  51 Koeman, Bjorn             UWTC De Volharding            z.t.
 49  46 Groeneveld, Harro         Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 50   9 Verweij, Bram             WV de Kannibaal               z.t.
 51  84 Splinter, Raymond         WV Noord-Holland              z.t.
 52  36 Lindeman, Adrie           NWVG                          z.t.
 53  30 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 54  39 Handgraaf, Sjors          Swift-Avanti-Bollenstrk       z.t.
 55  63 Balk, Bobby               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 56  13 Been, Wouter              Restore Cycling Team          z.t.
 57 155 Wielink, Rik              ARTV de Adelaar               z.t.
 58  88 de Leeuw, David           DRC de Mol                    z.t.
 59 132 Postma, Gaatze            Wadro Otto Ebbens            3:26:48     2:11
 60 124 Meijdam, Sjoerd           TWC Het Snelle Wiel          3:26:53     2:16
 61  52 Teer, Jorn                UWTC De Volharding            z.t.
 62 121 Esselaar, Remco           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 63 123 de Haas, Jorrit           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 64  35 Olde Heuvel, Wouter       NWVG                         3:26:57     2:20
 65  75 Bode, Hermen              GRC Jan van Arckel           3:26:58     2:21
 66  24 Broekaart, Sven           West-Frisia                  3:27:02     2:25
 67 104 Piersma, Wessel           Stormvogels Veendam          3:27:10     2:33
 68 100 Varkevisser, Jurjen       Schijndel-Dommelstreek       3:27:59     3:22
 69  97 Brus, Marco               Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 70 101 Verbeek, Robin            Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 71 119 Jorritsma, Jorjan         WV Woonexpo Kapenga          3:28:07     3:30
 72 108 van der Wielen,Jacob-Jan  Stormvogels Veendam          3:28:09     3:32
 73 159 Baas, Harmen              WV Eemland                    z.t.
 74  90 Stroosnijder, Michel      DRC de Mol                    z.t.
 75 168 Groeneveld, Jan-Willem    WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 76  31 Harms, Jos                NWVG                         3:28:13     3:36
 77  14 Roling, Jerry             Restore Cycling Team         3:28:35     3:58
 78  27 van Kleef, Coen           Westland Wil Vooruit         3:29:03     4:26
 79  87 Vleugel, Ramon            DRC de Mol                   3:29:09     4:32
 80 129 Postma, Theo              Wadro Otto Ebbens            3:30:14     5:37
 81  33 de Haan, Binne-Pier       NWVG                          z.t.
 82 151 Bakker, Jurrien           ARTV de Adelaar               z.t.
 83  55 Kootstra, Philip          de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 84  20 ten Zeldam, Sebastiaan    West-Frisia                   z.t.
 85 143 Johannink, Jelle          OWC Oldenzaal                 z.t.
 86 127 Goossens, Yari            Wadro Otto Ebbens             z.t.
 87  94 Coster, Kevin             WV de IJsselstreek           3:30:19     5:42
 88 118 Weening, Andries          WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 89 106 Vrieswijk, Siebe          Stormvogels Veendam           z.t.
 90  77 van Zanten, Jeroen        GRC Jan van Arckel            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 52.782 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop der Kerspelen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Sensa Kanjers v Kanjers     12     10:16:52
  2  WV Noord-Holland            14     10:17:10        0:18
  3  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     8     10:17:49        0:57
  4  De Jonge Renner              1     10:18:30        1:38
  5  NWVG                         6     10:19:14        2:22
  6  West-Frisia                  4     10:19:23        2:31
  7  Westland Wil Vooruit         5     10:19:48        2:56
  8  Swift-Avanti-Bollenstrk      7     10:19:48        2:56
  9  ZRTC Theo Middelkamp        11     10:19:48        2:56
 10  UWTC De Volharding           9     10:20:05        3:13
 11  GRC Jan van Arckel          13     10:20:10        3:18
 12  Stormvogels Veendam         18     10:20:22        3:30
 13  TWC Het Snelle Wiel         21     10:20:39        3:47
 14  Schijndel-Dommelstreek      17     10:21:11        4:19
 15  Restore Cycling Team         3     10:21:22        4:30
 16  WV de IJsselstreek          16     10:23:31        6:39
 17  Wadro Otto Ebbens           22     10:23:38        6:46
 18  DRC de Mol                  15     10:23:54        7:02
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens