Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

IJsseldelta Omloop

                        Uitslag Rit in lijn over 133 km

                         Wedstrijd datum: 20 Juni 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Wild, Kirsten             HITEC Products               3:25:08
  2 131 van de Ree, Monique       WV de Jonge Renner            z.t.
  3  93 Markus, Kelly             MIX-TEAM                      z.t.
  4  21 Kessler, Nina             Lensworld-Zannata             z.t.
  5  71 van Baarle, Ashlynn       Swaboladies                   z.t.
  6  35 van 't Geloof, Marjolein  Jan van Arckel                z.t.
  7  22 Kuijpers, Evy             Lensworld-Zannata             z.t.
  8  14 van den Bos, Jip          Parkhotel Valkenburg          z.t.
  9  33 Spoor, Winanda            Jan van Arckel                z.t.
 10  91 Woering, Melanie          MIX-TEAM                      z.t.
 11  25 de Baat, Kim              Lensworld-Zannata             z.t.
 12  11 Ensing, Janneke           Parkhotel Valkenburg          z.t.
 13 112 Meijer, Rixt              Stouwdam Ladies               z.t.
 14  13 Hoeksma, Ilona            Parkhotel Valkenburg          z.t.
 15   3 Becker, Charlotte         HITEC Products                z.t.
 16  34 van der Zijden, Corine    Jan van Arckel                z.t.
 17  45 Lubbinge, Leonie          WV de Kannibaal               z.t.
 18  81 Gerritsen, Irene          Adelaar Ladies CT             z.t.
 19 135 Stegink, Ymke             WV de Jonge Renner            z.t.
 20  26 Borgerink, MariŽl         Lensworld-Zannata             z.t.
 21  31 Korevaar, Jeanne          Jan van Arckel                z.t.
 22  15 Stougje, Chanella         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 23  84 Smorenburg, Cornelie      Adelaar Ladies CT             z.t.
 24  32 Oomen, Saskia             Jan van Arckel                z.t.
 25  44 Meijering, Mareille       WV de Kannibaal               z.t.
 26  12 van Gogh, Natalie         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 27 115 van der Molen, Jade       Stouwdam Ladies               z.t.
 28  92 Woering, Henriette        MIX-TEAM                      z.t.
 29 111 Schreurs, Geerike         Stouwdam Ladies               z.t.
 30  52 van Kessel, Femke         WV Breda - Manieu.nl          z.t.
 31  42 Tiessens, Ivana           WV de Kannibaal               z.t.
 32 114 Bouwmeester, Sanne        Stouwdam Ladies               z.t.
 33  51 Klok, Ines                WV Breda - Manieu.nl          z.t.
 34 123 Hengeveld, Marije         EUREGIO CT                    z.t.
 35  73 Hoppezak, Eline           Swaboladies                   z.t.
 36  16 de Vries, Marijn          Parkhotel Valkenburg          z.t.
 37  62 Roelen, Evy               Jos Feron Lady Force          z.t.
 38  36 Bloem, Judith             Jan van Arckel                z.t.
 39 121 PreuŖ, Tamara             EUREGIO CT                    z.t.
 40 126 van Velzen, Bryony        EUREGIO CT                    z.t.
 41 113 Braam, Danique            Stouwdam Ladies               z.t.
 42 103 de Lange, Suzanne         NWVG-Bathoorn                 z.t.
 43 105 Adegeest, Loes            NWVG-Bathoorn                 z.t.
 44  43 de Vries, Simone          WV de Kannibaal               z.t.
 45  66 Verstraten, Chantal       Jos Feron Lady Force          z.t.
 46  83 Klement, Melanie          Adelaar Ladies CT             z.t.
 47  41 Pit, Annet                WV de Kannibaal               z.t.
 48  46 de Vries, Grytsje         WV de Kannibaal               z.t.
 49 124 Moonen, Puck              EUREGIO CT                    z.t.
 50  86 Meinders, Willemiek       Adelaar Ladies CT             z.t.
 51  54 Oudman, Hilde             WV Breda - Manieu.nl          z.t.
 52 122 Fraser, Sarah-Jeanne      EUREGIO CT                    z.t.
 53 132 Posthuma, Anne            WV de Jonge Renner            z.t.
 54 133 Wouters, Kim              WV de Jonge Renner            z.t.
 55 102 Oosterwoud, Wendy         NWVG-Bathoorn                 z.t.
 56  76 Veen, Tessa               Swaboladies                   z.t.
 57  74 Tempert, Ingrid           Swaboladies                   z.t.
 58 104 vd Graaf, Anne Marijn     NWVG-Bathoorn                 z.t.
 59 134 Verhoeven, Suzanne        WV de Jonge Renner            z.t.
 60 101 Hamelink, Iris            NWVG-Bathoorn                 z.t.
 61  75 van Veen, Esther          Swaboladies                   z.t.
 62   6 Gunvaldsen, Janicke       HITEC Products                z.t.
 63  82 Kleeven, Mady             Adelaar Ladies CT             z.t.
 64  64 Kloppenburg, Margriet     Jos Feron Lady Force          z.t.
 65  53 Kerkvliet, Marieke        WV Breda - Manieu.nl          z.t.
 66 116 Jissink, Marielle         Stouwdam Ladies               z.t.
 67  61 Feron, Senna              Jos Feron Lady Force          z.t.
 68   2 Hatteland, Tone           HITEC Products                z.t.
 69  24 Polspoel, Maaike          Lensworld-Zannata             z.t.
 70 125 Neave, Ashleigh           EUREGIO CT                    z.t.
 71 106 Veenstra, Dyann           NWVG-Bathoorn                3:25:16     0:08
 72   5 Kitchen, Lauren           HITEC Products               3:25:21     0:13
 73  23 Otten, Marissa            Lensworld-Zannata            3:25:45     0:37
 74  72 de Groot, Eveline         Swaboladies                  3:25:52     0:44
 75  56 van Helmond, Sanne        WV Breda - Manieu.nl         3:26:31     1:23

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.902 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

IJsseldelta Omloop

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Lensworld-Zannata            3     10:15:24
  2  Jan van Arckel               4     10:15:24
  3  Parkhotel Valkenburg         2     10:15:24
  4  MIX-TEAM                    10     10:15:24
  5  Stouwdam Ladies             12     10:15:24
  6  WV de Kannibaal              5     10:15:24
  7  WV de Jonge Renner          14     10:15:24
  8  HITEC Products               1     10:15:24
  9  Adelaar Ladies CT            9     10:15:24
 10  Swaboladies                  8     10:15:24
 11  EUREGIO CT                  13     10:15:24
 12  WV Breda - Manieu.nl         6     10:15:24
 13  NWVG-Bathoorn               11     10:15:24
 14  Jos Feron Lady Force         7     10:15:24
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens