Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Prijs Groenen Groep 2015

                         Uitslag Rit in lijn over 90 km

                          Wedstrijd datum: 24 Mei 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  89 van Baarle, Ashlynn       Swift-Avanti-Bollenstree     1:55:37
  2  36 Stijns, Kyara             WCL Bergklimmers              z.t.
  3   7 van de Ree, Monique       De Jonge Renner               z.t.
  4  44 Lubbinge, Leonie          WV de Kannibaal               z.t.
  5  10 Teunissen, Britt          TWC de Kempen                 z.t.
  6  97 Pruisscher, Arianna       Drachten-Emmen-Peddelaar      z.t.
  7  54 Beckeringh, Nike          Jan van Arckel                z.t.
  8  15 Kuijpers, Evy             TWC de Kempen                 z.t.
  9 154 Waterreus, Kylie          Balen BC                      z.t.
 10  78 Gorter, Laura             CS030                         z.t.
 11   5 Goossens, Veerle          De Jonge Renner               z.t.
 12  24 Vernhout, Nicole          ARTV de Adelaar               z.t.
 13  53 Buurman, Eva              Jan van Arckel                z.t.
 14  96 van Horik, Sofie          Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 15  20 de Graaf, Michelle        ARTV de Adelaar               z.t.
 16 119 Koster, Claudia           Kennemerland - D.T.S.         z.t.
 17  49 Oomen, Saskia             Jan van Arckel                z.t.
 18  21 Smorenburg, Cornelie      ARTV de Adelaar               z.t.
 19  91 Huinen, Anne              Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 20  93 Pardon, Marleen           Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 21   1 Penton, Sara              De Jonge Renner               z.t.
 22  17 Gerritsen, Irene          ARTV de Adelaar               z.t.
 23 123 Bakker, Minke             de Mol-Westland WV-Ahoy       z.t.
 24  45 Pit, Annet                WV de Kannibaal               z.t.
 25  41 Tiessens, Ivana           WV de Kannibaal               z.t.
 26 132 Neefjes, Tessa            Ulysses-WestFrisia-Hoorn      z.t.
 27  43 Meijering, Mareille       WV de Kannibaal               z.t.
 28   8 Kastelijn, Yara           De Jonge Renner               z.t.
 29  52 Spoor, Winanda            Jan van Arckel                z.t.
 30 115 Kuilboer, Anne            Kennemerland - D.T.S.         z.t.
 31  72 Miltenburg, Ilse          Restore Cycling               z.t.
 32   9 Baas, Carleen             TWC de Kempen                 z.t.
 33 140 Peetoom, Kirsten          WV Breda                      z.t.
 34  61 de Jong, Willeke          Meteoor Assen Roden           z.t.
 35  92 van Veen, Esther          Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 36  95 de Boer, Olga             Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 37  71 van der Peet, Melissa     Restore Cycling               z.t.
 38  62 Bouwmeester, Sanne        Meteoor Assen Roden           z.t.
 39  11 Geeris, Femke             TWC de Kempen                 z.t.
 40  46 de Vries, Simone          WV de Kannibaal               z.t.
 41  67 Hubert, Juul              Restore Cycling               z.t.
 42 121 vdel Carmen Alvarado,Cey  de Mol-Westland WV-Ahoy       z.t.
 43 108 Roelen, Evy               Zws Vlaanderen-ZW Hoek        z.t.
 44 146 Bremmers, Ingeborg        Nrd-Holland -Snelle Wiel      z.t.
 45   3 Rockx, Anouk              De Jonge Renner               z.t.
 46   4 Slingerland, Minke        De Jonge Renner               z.t.
 47 130 van Neck, Melissa         Ulysses-WestFrisia-Hoorn      z.t.
 48 118 de Boer, Maartje          Kennemerland - D.T.S.         z.t.
 49  50 Verhagen, Alicja          Jan van Arckel                z.t.
 50  79 Bons, Marloes             CS030                         z.t.
 51  19 Klement, Melanie          ARTV de Adelaar               z.t.
 52  60 Braam, Danique            Meteoor Assen Roden           z.t.
 53  23 Meinders, Willemiek       ARTV de Adelaar               z.t.
 54  65 Niessen, Kirsten          Restore Cycling               z.t.
 55 107 Verstraten, Chantal       Zws Vlaanderen-ZW Hoek        z.t.
 56  82 Nederhoff, Tessa          District Noord                z.t.
 57 129 Kuipers, Femke            Ulysses-WestFrisia-Hoorn      z.t.
 58  73 Hoogma, Tessa             CS030                         z.t.
 59  47 de Vries, Grytsje         WV de Kannibaal               z.t.
 60 153 Jongerius, Claudia        Balen BC                      z.t.
 61  27 vdan der Graaf,Anne Mari  NWVG                          z.t.
 62 144 Hori, Yukiyo              WV Breda                      z.t.
 63 148 Steigenga, Nicole         Nrd-Holland -Snelle Wiel      z.t.
 64  66 Mostert, Inge             Restore Cycling               z.t.
 65  74 Kortenhorst, Cleo         CS030                         z.t.
 66  81 Lako, Irene               District Noord                z.t.
 67  28 Adegeest, Loes            NWVG                          z.t.
 68 105 van Anrooij, Lindy        Zws Vlaanderen-ZW Hoek        z.t.
 69 109 Feron, Senna              Zws Vlaanderen-ZW Hoek        z.t.
 70  69 Hofman, Merel             Restore Cycling               z.t.
 71 116 de Koning, Yvette         Kennemerland - D.T.S.         z.t.
 72 145 Rijkers, Sabine           Nrd-Holland -Snelle Wiel      z.t.
 73 157 Zegers, Kato              Balen BC                      z.t.
 74  22 Lodder, Andrea            ARTV de Adelaar               z.t.
 75  40 Colyn, Catherine          WCL Bergklimmers              z.t.
 76  68 Talen, Rebecca            Restore Cycling               z.t.
 77  57 Jissink, Marielle         Meteoor Assen Roden           z.t.
 78 141 Oudman, Hilde             WV Breda                      z.t.
 79   6 Peeters, Charlotte        De Jonge Renner               z.t.
 80  26 Oosterwoud, Wendy         NWVG                         1:55:48     0:11
 81   2 Wouters, Kim              De Jonge Renner               z.t.
 82  63 Kalsbeek, Janieke         Meteoor Assen Roden           z.t.
 83 156 Roes, Maxime              Balen BC                     1:55:51     0:14
 84 135 Scholten, Karin           Ulysses-WestFrisia-Hoorn     1:55:54     0:17
 85  55 Bloem, Judith             Jan van Arckel               1:55:57     0:20
 86  56 van Steenis, Samantha     Jan van Arckel                z.t.
 87 106 Kloppenburg, Margriet     Zws Vlaanderen-ZW Hoek       1:56:10     0:33
 88  51 Kuiper, Jitske            Jan van Arckel               1:56:53     1:16
 89 142 van der Star, Simone      WV Breda                      z.t.
 90  98 de Jong, Lisa             Drachten-Emmen-Peddelaar     1:58:55     3:18
 91  32 Luijten, Amy              NWVG                          z.t.
 92  80 Tjoeng, Mimi              CS030                         z.t.
 93  94 van Wesdonk, Nathaly      Swift-Avanti-Bollenstree      z.t.
 94 114 Jetten, Mariska           Kennemerland - D.T.S.         z.t.
 95 139 Wagenaar, Mirthe          WV Breda                      z.t.
 96 101 Smit, Nienke              Drachten-Emmen-Peddelaar      z.t.
 97 138 van Helmond, Sanne        WV Breda                      z.t.
 98  18 Kleeven, Mady             ARTV de Adelaar               z.t.
 99 137 Lenting, Charlotte        WV Breda                      z.t.
100  30 Grievink, Bo              NWVG                          z.t.
101 120 Slewe, Melissa            Kennemerland - D.T.S.         z.t.
102  31 Labordus, Annie           NWVG                          z.t.
103 143 Peer, Anne                WV Breda                     1:58:59     3:22

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.706 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Prijs Groenen Groep 2015

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Swift-Avanti-Bollenstree    12      5:46:51
  2  De Jonge Renner              1      5:46:51
  3  Jan van Arckel               7      5:46:51
  4  TWC de Kempen                2      5:46:51
  5  ARTV de Adelaar              3      5:46:51
  6  WV de Kannibaal              6      5:46:51
  7  Kennemerland - D.T.S.       15      5:46:51
  8  Restore Cycling              9      5:46:51
  9  CS030                       10      5:46:51
 10  Meteoor Assen Roden          8      5:46:51
 11  Ulysses-WestFrisia-Hoorn    17      5:46:51
 12  Balen BC                    20      5:46:51
 13  Zws Vlaanderen-ZW Hoek      14      5:46:51
 14  WV Breda                    18      5:46:51
 15  Nrd-Holland -Snelle Wiel    19      5:46:51
 16  NWVG                         4      5:47:02        0:11
 17  Drachten-Emmen-Peddelaar    13      5:53:27        6:36
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooij