Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Gelderland - Vrouwen

                        Uitslag Rit in lijn over 140 km

                         Wedstrijd datum: 19 April 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 127 Wild, Kirsten             Hitec Products               3:22:23
  2   7 Garner, Lucy              UCI WT Liv - Plantur          z.t.
  3 142 Guarischi, Barbara        Velocio Sram Pro Cyclin       z.t.
  4  93 d'Hoore, Jolien           Wiggle-Honda                  z.t.
  5  15 Pawlowska, Katarzyna      UCI WT Boels-Dolmans          z.t.
  6   6 Vos, Marianne             UCI WT Rabo - Liv             z.t.
  7  21 van den Bos, Jip          UCI WT Parkhotel Valkenb      z.t.
  8 102 de Baat, Kim              lensworld.eu-zanatta          z.t.
  9 163 Bujak, Euginia            BTC City ljubljana            z.t.
 10  31 Beckeringh, Nike          Jan van Arckel                z.t.
 11  89 Hoskins, Melissa          Orica-AIS                    3:32:23    10:00
 12 126 Kozonchuk, Oksana         Russian National Team         z.t.
 13  36 Buurman, Eva              Jan van Arckel                z.t.
 14 168 Raditic, Mia              BTC City ljubljana            z.t.
 15 146 Siggaard, Christina       Matrix Fitness                z.t.
 16 162 Slappendel, Iris          Bigla Pro Cycling Team        z.t.
 17  51 van de Ree, Monique       De Jonge Renner               z.t.
 18  52 Slingerland, Minke        De Jonge Renner               z.t.
 19  34 Korevaar, Jeanne          Jan van Arckel                z.t.
 20  24 van Gogh, Natalie         UCI WT Parkhotel Valkenb      z.t.
 21 122 Chekina, Aleksandra       Russian National Team         z.t.
 22 132 Leth, Julie               Hitec Products                z.t.
 23  22 Post, Jermaine            UCI WT Parkhotel Valkenb      z.t.
 24  14 Dideriksen, Amalie        UCI WT Boels-Dolmans          z.t.
 25 131 Heine, Vita               Hitec Products                z.t.
 26  18 Kasper, Romy              UCI WT Boels-Dolmans          z.t.
 27 149 Weaver, Molly             Matrix Fitness                z.t.
 28 130 Kitchen, Lauren           Hitec Products                z.t.
 29 160 van Vleuten, Annemiek     Bigla Pro Cycling Team        z.t.
 30 140 Delzenne, Elise           Velocio Sram Pro Cyclin       z.t.
 31 124 Vasilieva, Svetlana       Russian National Team         z.t.
 32   4 Niewiadoma, Katarzyna     UCI WT Rabo - Liv             z.t.
 33 152 Taylor, Carlee            Lotto Soudal Ladies           z.t.
 34  13 Blaak, Chantal            UCI WT Boels-Dolmans          z.t.
 35 159 Koedooder, Vera           Bigla Pro Cycling Team        z.t.
 36  87 Elvin, Gracie             Orica-AIS                     z.t.
 37 153 Rijff, Anouk              Lotto Soudal Ladies           z.t.
 38  37 van der Molen, Jade       Meteoor Assen Roden           z.t.
 39  19 Ensing, Janneke           UCI WT Parkhotel Valkenb      z.t.
 40 165 Batagelj, Polona          BTC City ljubljana            z.t.
 41 123 Iakovenko, Anastasia      Russian National Team         z.t.
 42  91 Bronzini, Giorgia         Wiggle-Honda                  z.t.
 43 189 Komanski, Lauren          USA National Team             z.t.
 44  99 Dom, Annelies             lensworld.eu-zanatta          z.t.
 45 164 Ritter, Martina           BTC City ljubljana            z.t.
 46 191 Fischer, Heather          USA National Team             z.t.
 47 103 Beveridge, Allison        Canada National Team          z.t.
 48 104 Lay, Kirsti               Canada National Team          z.t.
 49 109 Hannes, Kaat              Topsport Vlaanderen Pro-      z.t.
 50  12 Pieters, Amy              UCI WT Liv - Plantur          z.t.
 51  10 Mackaij, Floortje         UCI WT Liv - Plantur          z.t.
 52 139 Canual, Karol Ann         Velocio Sram Pro Cyclin       z.t.
 53 145 Trott, Laura              Matrix Fitness                z.t.
 54 128 Becker, Charlotte         Hitec Products                z.t.
 55  71 Koster, Claudia           Uly-Hoorn-WFrisia-DTS-Ke      z.t.
 56   3 Knetemann, Roxane         UCI WT Rabo - Liv             z.t.
 57   2 Knauer, Anna              UCI WT Rabo - Liv             z.t.
 58  50 Penton, Sara              De Jonge Renner               z.t.
 59  92 Longoborghini, Elisa      Wiggle-Honda                  z.t.
 60  20 Markus, Riejanne          UCI WT Parkhotel Valkenb      z.t.
 61 150 Lowther, Melissa          Matrix Fitness                z.t.
 62 113 de Crits, Nel             Topsport Vlaanderen Pro-     3:32:29    10:06
 63  90 Manly, Alexandra          Orica-AIS                     z.t.
 64 117 de Vries, Simone          WV de Kannibaal               z.t.
 65 190 Dvorak, Andrea            USA National Team             z.t.
 66 110 Duyck, Ann-Sophie         Topsport Vlaanderen Pro-      z.t.
 67  78 van Veen, Esther          SwABo                         z.t.
 68   1 Gillow, Shara             UCI WT Rabo - Liv             z.t.
 69 106 Foreman-Mackey, Annie     Canada National Team          z.t.
 70 144 Kroger, Mieke             Velocio Sram Pro Cyclin       z.t.
 71  16 Stevens, Evelyn           UCI WT Boels-Dolmans          z.t.
 72  75 Helamb, Hanna             SwABo                         z.t.
 73 156 Zorzi, Susanna            Lotto Soudal Ladies           z.t.
 74   8 Knol, Willeke             UCI WT Liv - Plantur          z.t.
 75  41 Bouwmeester, Sanne        Meteoor Assen Roden           z.t.
 76 125 Antoshina, Tatiana        Russian National Team         z.t.
 77  96 Fahlin, Emilia            Wiggle-Honda                  z.t.
 78  11 Stultiens, Sabrina        UCI WT Liv - Plantur          z.t.
 79 121 Boyarskaya, Natalia       Russian National Team         z.t.
 80 155 Daams, Jessie             Lotto Soudal Ladies           z.t.
 81  68 van Rozelaar, Pernilla    Uly-Hoorn-WFrisia-DTS-Ke      z.t.
 82  23 Rooijakkers, Pauliena     UCI WT Parkhotel Valkenb      z.t.
 83 151 Cure, Amy                 Lotto Soudal Ladies           z.t.
 84  86 Gunnewijk, Loes           Orica-AIS                     z.t.
 85   9 Soek, Julia               UCI WT Liv - Plantur          z.t.
 86  48 Oudman, Hilde             WV Breda                     3:33:40    11:17
 87 141 Wiles, Tayler             Velocio Sram Pro Cyclin       z.t.
 88  55 Niessen, Kirsten          Restore Cycling               z.t.
 89  33 Hoogeboom, Roos           Jan van Arckel                z.t.
 90 135 Gorter, Laura             CS030-Utrecht                 z.t.
 91 116 Tiessens, Ivana           WV de Kannibaal               z.t.
 92   5 Tenniglo, Moniek          UCI WT Rabo - Liv             z.t.
 93  44 Klok, Ines                WV Breda                      z.t.
 94 115 Pit, Annet                WV de Kannibaal               z.t.
 95 108 Pilote-Fortin, Gabrielle  Canada National Team         3:34:13    11:50
 96 119 Lubbinge, Leonie          WV de Kannibaal               z.t.
 97  17 de Jong, Demi             UCI WT Boels-Dolmans          z.t.
 98  61 Baas, Carleen             TWC de Kempen                 z.t.
 99 148 Barker, Elinor            Matrix Fitness                z.t.
100 114 Croket, Gilke             Topsport Vlaanderen Pro-      z.t.
101  30 Postma, Mary Rose         LST EUregio Ladies CT         z.t.
102  49 Goossens, Veerle          De Jonge Renner               z.t.
103  35 Spoor, Winanda            Jan van Arckel                z.t.
104 177 Klement, Melanie          Adelaar Ladies Cycling T      z.t.
105 133 Kortenhorst, Cleo         CS030-Utrecht                 z.t.
106 175 Smorenburg, Cornelie      Adelaar Ladies Cycling T      z.t.
107 183 Feron, Senna              Jos feron Lady Force          z.t.
108 182 Verstraten, Chantal       Jos feron Lady Force          z.t.
109 178 Gerritsen, Irene          Adelaar Ladies Cycling T      z.t.
110  57 van Witzenburg, Marieke   Restore Cycling               z.t.
111 179 Kleeven, Mady             Adelaar Ladies Cycling T      z.t.
112  69 Kuilboer, Anne            Uly-Hoorn-WFrisia-DTS-Ke      z.t.
113 158 Schweizer, Doris          Bigla Pro Cycling Team        z.t.
114  58 Mostert, Inge             Restore Cycling               z.t.
115 167 Eric, Jelena              BTC City ljubljana            z.t.
116  81 de Lange, Suzanne         NWVG                          z.t.
117  76 Tempert, Ingrid           SwABo                         z.t.
118  38 Vormeer, Imke             Meteoor Assen Roden           z.t.
119  84 vdan der Graaf,Anne Mari  NWVG                          z.t.
120  46 Wammes, Angelique         WV Breda                      z.t.
121 100 Kuijpers, Evy             lensworld.eu-zanatta         3:34:33    12:10
122  25 Hengeveld, Marije         LST EUregio Ladies CT        3:35:25    13:02

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.505 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Gelderland - Vrouwen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Jan van Arckel               6     10:27:09
  2  Hitec Products              22     10:27:09
  3  UCI WT Parkhotel Valkenb     4     10:27:09
  4  UCI WT Boels-Dolmans         3     10:27:09
  5  BTC City ljubljana          28     10:27:09
  6  Velocio Sram Pro Cyclin     24     10:27:09
  7  UCI WT Rabo - Liv            1     10:27:09
  8  UCI WT Liv - Plantur         2     10:27:09
  9  Wiggle-Honda                16     10:27:09
 10  lensworld.eu-zanatta        17     10:29:19        2:10
 11  Russian National Team       21     10:37:09       10:00
 12  Bigla Pro Cycling Team      27     10:37:09       10:00
 13  De Jonge Renner              9     10:37:09       10:00
 14  Matrix Fitness              25     10:37:09       10:00
 15  Orica-AIS                   15     10:37:15       10:06
 16  Lotto Soudal Ladies         26     10:37:15       10:06
 17  USA National Team           32     10:37:15       10:06
 18  Canada National Team        18     10:37:15       10:06
 19  Topsport Vlaanderen Pro-    19     10:37:21       10:12
 20  Meteoor Assen Roden          7     10:39:05       11:56
 21  Uly-Hoorn-WFrisia-DTS-Ke    12     10:39:05       11:56
 22  SwABo                       13     10:39:11       12:02
 23  WV de Kannibaal             20     10:39:49       12:40
 24  WV Breda                     8     10:41:33       14:24
 25  Restore Cycling             10     10:42:06       14:57
 26  Adelaar Ladies Cycling T    30     10:42:39       15:30
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooij