Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

19e Brand Bier Drielandenomloop

                        Uitslag Rit in lijn over 185 km

                   the Crossborder race Limburg op 3 Mei 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 143 Eversdijk, Matthijs       DRC De Mol                   4:53:44
  2  45 Ockeloen, Jasper          Parkhotel Valkenburg CT      4:53:52     0:08
  3  33 Castelijns, Twan          Babydump CT                  4:54:26     0:42
  4  53 van Zandbeek, Ronan       CT Join's - De Rijke          z.t.
  5  26 van Rhee, Joey            CCT Jo Piels                 4:54:29     0:45
  6  54 Mol, Wouter               CT Join's - De Rijke          z.t.
  7   6 Maas, Jan                 Rabobank Development Tm       z.t.
  8 208 Asjes, Jelmer             Amstel Bataaf Olympia         z.t.
  9  24 Poutsma, Stefan           CCT Jo Piels                 4:54:50     1:06
 10   1 Bax, Sjoerd               Rabobank Development Tm       z.t.
 11  23 van Luijk, Sven           CCT Jo Piels                 4:54:52     1:08
 12  14 Hamelink, Jasper          Metec TKH CCT                4:56:36     2:52
 13  71 Bos, Maikel               De Jonge Renner               z.t.
 14  13 Krul, Stef                Metec TKH CCT                4:56:38     2:54
 15  22 Hoekstra, Jochem          CCT Jo Piels                 4:57:50     4:06
 16 186 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 17  28 van den Brand, Twan       CCT Jo Piels                 4:58:40     4:56
 18  57 de Greef, Robbert         CT Join's - De Rijke         4:59:09     5:25
 19 101 Been, Wouter              Restore CT                   5:00:16     6:32
 20 145 Sint Nicolaas, Tristan    DRC De Mol                   5:00:19     6:35
 21 104 Deelen, Diederik          Restore CT                    z.t.
 22 105 de Jong, Martijn          Restore CT                   5:00:22     6:38
 23  94 van den Berg, Pim         NWVG Groningen               5:00:34     6:50
 24  67 Dekker, Sjors             West Frisia                   z.t.
 25 162 Erren, Pim                TWC Maaslandster ZL          5:00:52     7:08
 26 167 Ritzen, Ralf              TWC Maaslandster ZL          5:00:55     7:11
 27 188 van Broekhoven, Rob       Willebrord Wil Vooruit       5:02:33     8:49
 28  31 Boom, Niek                Babydump CT                  5:04:18    10:34
 29  27 Vermeulen, Jeff           CCT Jo Piels                 5:04:23    10:39
 30 163 Stijns, Wayne             TWC Maaslandster ZL           z.t.
 31  25 Reinders, Elmar           CCT Jo Piels                  z.t.
 32 181 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 33 221 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit          z.t.
 34 206 de Groot, Daan            Amstel Bataaf Olympia        5:04:26    10:42
 35   8 Godrie, Stan              Rabobank Development Tm       z.t.
 36 164 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster ZL           z.t.
 37  12 Goeree, Niels             Metec TKH CCT                5:04:28    10:44
 38  91 de Jong, Jeen             NWVG Groningen                z.t.
 39  16 te Brake, Remco           Metec TKH CCT                 z.t.
 40  21 Bosman, Gert-Jan          CCT Jo Piels                  z.t.
 41 147 de Man, Jaap              DRC De Mol                    z.t.
 42 205 van Beusichem, Thijs      Amstel Bataaf Olympia         z.t.
 43   7 Budding, Martijn          Rabobank Development Tm      5:04:35    10:51

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.789 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

19e Brand Bier Drielandenomloop

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  CCT Jo Piels                 3     14:44:11
  2  CT Join's - De Rijke         6     14:48:04        3:53
  3  Rabobank Development Tm      1     14:53:45        9:34
  4  Metec TKH CCT                2     14:57:42       13:31
  5  DRC De Mol                  15     14:58:31       14:20
  6  Restore CT                  11     15:00:57       16:46
  7  Amstel Bataaf Olympia       21     15:03:23       19:12
  8  Willebrord Wil Vooruit      19     15:04:46       20:35
  9  TWC Maaslandster ZL         17     15:06:10       21:59
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooij