Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

39e Int. Rabobank Dorpenomloop Rucphen

                           Uitslag Omloop over 184 km

                   Door de dorpen van Rucphen op 8 Maart 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  11 Gerts, Floris             BMC Development Team         4:10:19
  2 162 Eising, Tijmen            Metec-TKH Continental CT     4:10:24     0:05
  3 104 Reinders, Elmar           Cont CT Jo Piels              z.t.
  4 152 Bugter, Luuc              CT Babydump Cycling Team      z.t.
  5  34 Brochner, Nicolai         Riwal Platform CyclingTM      z.t.
  6   5 Korevaar, Merijn          Rabobank Development Tm       z.t.
  7 208 Wilson, Edvin             Team Joker                    z.t.
  8 103 Poutsma, Stefan           Cont CT Jo Piels              z.t.
  9  81 de Man, Jaap              Team3M                        z.t.
 10 177 Schulting, Peter          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 11 123 Oelerich, Jan             Team Stölting                 z.t.
 12 148 van Dongen, Ricardo       SEG Racing                    z.t.
 13 153 Castelijns, Twan          CT Babydump Cycling Team      z.t.
 14 107 van Luijk, Sven           Cont CT Jo Piels             4:10:28     0:09
 15   8 van Trijp, Maarten        Rabobank Development Tm      4:10:44     0:25
 16 203 Hoelgaard, Daniel         Team Joker                    z.t.
 17 161 Ariesen, Johim            Metec-TKH Continental CT      z.t.
 18 188 Walscheid, Max            Team Kuota-Lotto              z.t.
 19 102 Brusselman, Twan          Cont CT Jo Piels              z.t.
 20 156 Richards, Ian             CT Babydump Cycling Team      z.t.
 21  83 van der Weijst, Geert     Team3M                        z.t.
 22  21 Deltombe, Kevin           Lotto Soudal U23              z.t.
 23 173 Boskamp, Melvin           Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 24 108 Vermeulen, Jeff           Cont CT Jo Piels              z.t.
 25 158 van Schip, Jan Willem     CT Babydump Cycling Team      z.t.
 26 145 Havik, Yoeri              SEG Racing                    z.t.
 27  57 Vermeltfoort, Coen        CT Join's - De Rijke          z.t.
 28 171 Bakker, Dennis            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 29  66 Page, Dylan               Roth - Skoda                  z.t.
 30  75 Jacobsen, Tormod Hausken  Team Coop-Oster Hus           z.t.
 31  37 Mygind, Rasmus            Riwal Platform CyclingTM      z.t.
 32  84 van Speybroeck, Tim       Team3M                        z.t.
 33  93 Goovaerts, Tom            CCT p/b Champion System       z.t.
 34 236 Meewisse, John            NWVG                          z.t.
 35 124 Politt, Nils              Team Stölting                 z.t.
 36 112 Dakteris, Janis           Team Differdange-Losch        z.t.
 37 118 Thill, Tom                Team Differdange-Losch        z.t.
 38   7 Maas, Jan                 Rabobank Development Tm       z.t.
 39   6 Lenderink, Peter          Rabobank Development Tm       z.t.
 40  14 Spengler, Lukas           BMC Development Team          z.t.
 41 244 Dekker, Sjors             West-Frisia                  4:10:48     0:29
 42   3 de Vries, Hartthijs       Rabobank Development Tm       z.t.
 43 193 Ottema, Rick              Colba - Superano Ham         4:10:50     0:31
 44 144 Bovenhuis, Jasper         SEG Racing                    z.t.
 45 204 Korsaeth, Truls Engen     Team Joker                    z.t.
 46  45 Plarre, Matthias          Leopard Development Team      z.t.
 47 196 van der Meer, Nick        Colba - Superano Ham          z.t.
 48 175 Kooijman, Jaap            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 49 165 Kouwenhoven, Sjoerd       Metec-TKH Continental CT      z.t.
 50 223 Bosters, Jurriën          De Jonge Renner               z.t.
 51 154 Dielissen, Bart           CT Babydump Cycling Team      z.t.
 52  31 larsen Schjönnemann, Kas  Riwal Platform CyclingTM      z.t.
 53   1 Bax, Sjoerd               Rabobank Development Tm       z.t.
 54 191 Donders, Jelle            Colba - Superano Ham          z.t.
 55   4 Havik, Piotr              Rabobank Development Tm       z.t.
 56 176 Ockeloen, Jasper          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 57  74 Galta, Frederik Strand    Team Coop-Oster Hus           z.t.
 58  43 Manakov, Victor           Leopard Development Team      z.t.
 59 141 Klaris, Magnus Bak        SEG Racing                    z.t.
 60 146 Jakobsen, Fabio           SEG Racing                    z.t.
 61  71 Berger, Haakon Frengstad  Team Coop-Oster Hus           z.t.
 62  88 Vingerling, Michael       Team3M                        z.t.
 63  64 Dieterich, Silvan         Roth - Skoda                  z.t.
 64 163 Gmelich Meijling, Jarno   Metec-TKH Continental CT      z.t.
 65 166 Goeree, Niels             Metec-TKH Continental CT     4:11:00     0:41
 66 207 Stien, Adrian Aas         Team Joker                   4:11:01     0:42
 67  36 Herbek Gron, Martin       Riwal Platform CyclingTM     4:11:03     0:44
 68 127 Tenbrock, Jonas           Team Stölting                4:11:04     0:45
 69  68 Tomio, Giacomo            Roth - Skoda                  z.t.
 70 101 Ariesen, Tim              Cont CT Jo Piels             4:11:10     0:51
 71 106 te Stroet, Rens           Cont CT Jo Piels              z.t.
 72  56 van Zandbeek, Ronan       CT Join's - De Rijke          z.t.
 73 164 Hamelink, Jasper          Metec-TKH Continental CT      z.t.
 74 155 Hooghiemster, René        CT Babydump Cycling Team     4:11:18     0:59
 75 202 Hoem, Bjorn Tore          Team Joker                   4:11:23     1:04
 76 142 Biermans, Jenthe          SEG Racing                    z.t.
 77 117 Kaupas, Gediminas         Team Differdange-Losch        z.t.
 78  58 Vierhouten, Gino Luca     CT Join's - De Rijke         4:11:41     1:22
 79   2 Bol, Cees                 Rabobank Development Tm      4:11:50     1:31
 80  35 Christensen, Mads         Riwal Platform CyclingTM      z.t.
 81  98 Zenovich, Matt            CCT p/b Champion System       z.t.
 82  23 Goolaerts, Michael        Lotto Soudal U23             4:11:59     1:40
 83 237 Mensink, Rick             NWVG                         4:12:07     1:48
 84  95 Koishi, Yuma              CCT p/b Champion System       z.t.
 85 222 Boeve, Mats               De Jonge Renner              4:12:09     1:50
 86  41 Dieteren, Jan             Leopard Development Team     4:12:48     2:29
 87  82 McConvey, Connor          Team3M                       4:14:01     3:42
 88  86 Vereecken, Nicolas        Team3M                        z.t.
 89  85 van Zijl, Dylan           Team3M                        z.t.
 90  16 van Hooydonck, Nathan     BMC Development Team         4:14:03     3:44
 91  18 Williams, Tyler           BMC Development Team          z.t.
 92  17 Vliegen, Loic             BMC Development Team          z.t.
 93 147 mc Carthy, Robert Jon     SEG Racing                   4:14:04     3:45
 94 206 Skaarseth, Anders         Team Joker                   4:14:46     4:27
 95 232 de Haan, Binne-Pier       NWVG                         4:16:32     6:13
 96 157 Sweering, Harry           CT Babydump Cycling Team      z.t.
 97  32 Aistrup, Nikola           Riwal Platform CyclingTM     4:16:39     6:20
 98  52 Meijers, Daan             CT Join's - De Rijke         4:16:59     6:40
 99  51 Groen, Dex                CT Join's - De Rijke          z.t.
100  48 Turchi, Luc               Leopard Development Team     4:17:05     6:46
101  13 Kerrison, Jesse           BMC Development Team          z.t.
102  24 Krigbaum, Mathias         Lotto Soudal U23              z.t.
103  53 Mol, Wouter               CT Join's - De Rijke          z.t.
104  62 Bottura, Alessio          Roth - Skoda                  z.t.
105 132 Knobel, Davy              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
106 121 Backofen, Moritz          Team Stölting                 z.t.
107 205 Lindau, Philip            Team Joker                   4:19:11     8:52
108 134 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
109  33 Halvorsen, Emil           Riwal Platform CyclingTM      z.t.
110 136 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
111  65 Marguet, Tristan          Roth - Skoda                  z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.104 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

39e Int. Rabobank Dorpenomloop Rucphen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cont CT Jo Piels            11     12:31:16
  2  CT Babydump Cycling Team    16     12:31:32        0:16
  3  Rabobank Development Tm      1     12:31:52        0:36
  4  Parkhotel Valkenburg CT     18     12:31:52        0:36
  5  Team3M                       9     12:31:52        0:36
  6  Metec-TKH Continental CT    17     12:31:58        0:42
  7  Team Joker                  21     12:31:58        0:42
  8  SEG Racing                  15     12:31:58        0:42
  9  Riwal Platform CyclingTM     4     12:31:58        0:42
 10  Team Stölting               13     12:32:12        0:56
 11  Team Coop-Oster Hus          8     12:32:24        1:08
 12  Colba - Superano Ham        20     12:32:30        1:14
 13  Roth - Skoda                 7     12:32:38        1:22
 14  Team Differdange-Losch      12     12:32:51        1:35
 15  CT Join's - De Rijke         6     12:33:35        2:19
 16  Leopard Development Team     5     12:34:28        3:12
 17  CCT p/b Champion System     10     12:34:41        3:25
 18  BMC Development Team         2     12:35:06        3:50
 19  NWVG                        24     12:39:23        8:07
 20  Lotto Soudal U23             3     12:39:48        8:32
 21  Willebrord Wil Vooruit      14     12:55:27       24:11
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt