Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

46e Omloop van de Braakman

                       Uitslag Rit in lijn over 166,5 km

                    Philippine - Philippine op 4 April 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 175 Frison, Frederik          LOTTO SOUDAL                 4:06:46
  2  34 Lindeman, Adrie           NWVG                         4:07:03     0:17
  3 176 Mc Cormick, Hayden        LOTTO SOUDAL                 4:07:19     0:33
  4  91 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
  5 201 de Scheemaeker, Davy      SMARTPHOTO CYCLING TEAM       z.t.
  6   3 Boeve, Mats               De Jonge Renner               z.t.
  7  47 Asjes, Jelmer             Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     4:07:50     1:04
  8   1 Bosters, Jurriën          De Jonge Renner              4:07:59     1:13
  9 184 Meheus, Gill              EFC- ETIXX                   4:08:01     1:15
 10 194 Raadtgever, Dennis        ARROW CYCLING TEAM           4:08:02     1:16
 11 179 Shaw, James Callum        LOTTO SOUDAL                 4:08:05     1:19
 12 193 Dekkers, Hans             ARROW CYCLING TEAM            z.t.
 13 183 Pyfferoen, Miel           EFC- ETIXX                    z.t.
 14  28 Vreugdenhil, Stefan       Westland Wil Vooruit          z.t.
 15  30 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit          z.t.
 16  48 Groeneveld, Harro         Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     4:08:08     1:22
 17   6 Snijder, Kevin            De Jonge Renner              4:08:10     1:24
 18  25 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 19  76 Chaigneau, Robin          GRC Jan van Arckel           4:08:21     1:35
 20  61 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp         4:10:36     3:50
 21  26 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit          z.t.
 22 109 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 23  79 Buning, Jorn              WV Noord-Holland              z.t.
 24  50 Seefat, Maarten           UWTC De Volharding            z.t.
 25  36 de Haan, Binne-Pier       NWVG                          z.t.
 26  97 Brus, Marco               Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 27 111 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 28 110 van Loon, Jordi           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 29 202 Dieleman, Michiel         SMARTPHOTO CYCLING TEAM       z.t.
 30  43 de Groot, Daan            Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 31 178 Pols, Ruben               LOTTO SOUDAL                 4:10:41     3:55
 32  55 Lowik, Robin              de Zwaluwen-Raalte-CC75      4:11:38     4:52
 33 112 van der Kooij, Bas        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 34  42 Niewold, Frank            SwABo                         z.t.
 35  70 Houwers, Bor              Sensa Kanjers v Kanjers      4:11:42     4:56
 36  29 van Kleef, Coen           Westland Wil Vooruit         4:11:47     5:01
 37  16 Gieskens, Nicky           Restore Cycling Team         4:12:00     5:14
 38 117 Bakker, Björn             WV Woonexpo Kapenga          4:12:06     5:20
 39  44 Tindal, Levi              Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 40 204 van Speybrouck, Bart      SMARTPHOTO CYCLING TEAM       z.t.
 41  27 van der Wal, Luuk         Westland Wil Vooruit         4:12:14     5:28
 42  24 Smits, Florian            West-Frisia                   z.t.
 43  68 Verdick, Gijs             Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 44  71 Stronks, Ivo              Sensa Kanjers v Kanjers      4:12:21     5:35
 45  90 Stroosnijder, Michel      DRC de Mol                    z.t.
 46  14 Deelen, Diederik          Restore Cycling Team         4:12:23     5:37
 47  88 de Leeuw, David           DRC de Mol                    z.t.
 48  40 Handgraaf, Sjors          SwABo                         z.t.
 49  38 Dofferhoff, Roy           SwABo                         z.t.
 50  94 Schouten, Jasper          WV de IJsselstreek            z.t.
 51  53 de Vries, Roel            UWTC De Volharding           4:12:28     5:42
 52 127 Bos, Henk                 Wadro Otto Ebbens            4:12:33     5:47

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.484 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

46e Omloop van de Braakman

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  LOTTO SOUDAL                30     12:22:10
  2  De Jonge Renner              1     12:23:28        1:18
  3  Westland Wil Vooruit         5     12:24:20        2:10
  4  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     8     12:26:34        4:24
  5  SMARTPHOTO CYCLING TEAM     34     12:30:01        7:51
  6  Willebrord Wil Vooruit      19     12:31:48        9:38
  7  Sensa Kanjers v Kanjers     12     12:36:17       14:07
  8  SwABo                        7     12:36:24       14:14
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters