Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Arno Wallaard Memorial

                        Uitslag Wegwedstrijd over 192 km

                         Wedstrijd datum: 18 April 2015

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 133 Bovenhuis, Jasper         SEG Racing                   4:12:39
  2  61 Mol, Wouter               Cyclingt Join's DeRijke       z.t.
  3  22 Castelijns, Twan          Baby Dump Cyclingteam         z.t.
  4  55 Reinders, Elmar           Cycling Team Jo Piels         z.t.
  5  83 Horton, Tobyn             Madison Genesis               z.t.
  6  98 van der Zwet, Arno        Metec-TKH Continental CT      z.t.
  7 134 Havik, Yoeri              SEG Racing                    z.t.
  8 175 van Speybroeck, Tim       Team 3M                       z.t.
  9  56 Rodenburg, Tim            Cycling Team Jo Piels        4:12:43     0:04
 10  91 Ariesen, Johim            Metec-TKH Continental CT     4:13:19     0:40
 11  64 Vermeltfoort, Coen        Cyclingt Join's DeRijke      4:13:22     0:43
 12  53 Brusselman, Twan          Cycling Team Jo Piels        4:13:24     0:45
 13  94 Kouwenhoven, Sjoerd       Metec-TKH Continental CT      z.t.
 14 135 mc Carthy, Robbert John   SEG Racing                    z.t.
 15 107 Zanotti, Marco            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 16   3 Laengen, Vegard Stake     Team Joker                    z.t.
 17   1 Wilson, Edvin             Team Joker                    z.t.
 18  51 Ariesen, Tim              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 19  58 Vermeulen, Jeff           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 20 104 Ockeloen, Jasper          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 21  97 Riesebeek, Oscar          Metec-TKH Continental CT      z.t.
 22  28 van Schip, Jan Willem     Baby Dump Cyclingteam         z.t.
 23  74 Krieger, Alexander        Leopard Development Team      z.t.
 24  86 Rowsell, Erick            Madison Genesis               z.t.
 25  54 van der Duin, Patrick     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 26 195 Mensink, Rick             NWV Groningen                 z.t.
 27  88 Stewart, Thomas           Madison Genesis               z.t.
 28 136 van Dongen, Ricardo       SEG Racing                    z.t.
 29 122 Cecchin, Alberto          Roth - Skoda                  z.t.
 30  52 Bosman, Gert-Jan          Cycling Team Jo Piels         z.t.
 31  12 Dunne, Conor              An Post - Chainreaction       z.t.
 32  14 Kruopis, Aidis            An Post - Chainreaction       z.t.
 33  92 Goeree, Rick              Metec-TKH Continental CT     4:13:39     1:00
 34  76 Manakov, Victor           Leopard Development Team     4:16:50     4:11
 35  78 Schlechter, Pit           Leopard Development Team     4:26:50    14:11
 36 203 Braam, Lehvi              Restore Cycling Team         4:26:54    14:15
 37   4 Lindau, Philip            Team Joker                   4:30:22    17:43
 38 176 Vereecken, Nicolas        Team 3M                       z.t.
 39   2 Borgersen, Reidar Bohin   Team Joker                    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.597 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Arno Wallaard Memorial

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  SEG Racing                  14     12:38:42
  2  Cycling Team Jo Piels        6     12:38:46        0:04
  3  Metec-TKH Continental CT    10     12:39:22        0:40
  4  Madison Genesis              9     12:39:27        0:45
  5  Leopard Development Team     8     12:57:04       18:22
  6  Team Joker                   1     12:57:10       18:28
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielmans