Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ON TOUR BIKES A7 CLASSIC

                        Uitslag Wegwedstrijd over 159 km

                          Wedstrijd datum: 9 Mei 2015
                              WV WOONEXPO KAPENGA

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 de Kort, Bram             De Jonge Renner              3:41:05
  2 112 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  3 115 Bakker, Björn             WV Woonexpo Kapenga           z.t.
  4  21 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia                   z.t.
  5  39 Handgraaf, Sjors          SwABo                        3:41:07     0:02
  6 110 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit       3:41:10     0:05
  7  36 Lindeman, Adrie           NWVG                          z.t.
  8   6 Snijder, Kevin            De Jonge Renner              3:41:58     0:53
  9  98 Brus, Marco               Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 10  31 van Leeuwen, Cor          NWVG                          z.t.
 11  18 Martens, Thom             Restore Cycling Team          z.t.
 12 109 van der Kooij, Bas        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 13  34 Kramer, Sven              NWVG                          z.t.
 14  88 de Leeuw, David           DRC de Mol                    z.t.
 15  43 Bos, Patrick              Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 16  42 Dofferhoff, Roy           SwABo                         z.t.
 17 172 Hekman, Gary              de Peddelaars-Monkeytown      z.t.
 18  14 van der Burg, Joost       Restore Cycling Team          z.t.
 19  61 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 20  47 Bugter, Jasper            Amstel-Bataaf-DTS-Olympi      z.t.
 21  23 Smits, Florian            West-Frisia                   z.t.
 22  20 van der Meer, Tom         West-Frisia                   z.t.
 23 100 van Bakel, Robbie         Schijndel-Dommelstreek        z.t.
 24  33 Olde Heuvel, Wouter       NWVG                          z.t.
 25  65 Jumelet, Michiel          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 26  35 de Haan, Binne-Pier       NWVG                          z.t.
 27  19 Broekaart, Sven           West-Frisia                  3:42:10     1:05
 28  13 Roling, Jerry             Restore Cycling Team          z.t.
 29  29 van Leeuwen, Dennis       Westland Wil Vooruit          z.t.
 30 121 Celi, Abe                 TWC Het Snelle Wiel          3:42:12     1:07
 31 124 Kleinloog, Tim            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 32  64 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 33  59 Lowik, Robin              de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 34   9 Verweij, Bram             WV de Kannibaal               z.t.
 35  22 Oostra, Folkert           West-Frisia                   z.t.
 36  26 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 37  91 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 38  78 Chaigneau, Robin          GRC Jan van Arckel            z.t.
 39  67 Schreurs, Mark            Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 40  30 van Kleef, Coen           Westland Wil Vooruit          z.t.
 41  37 van Beek, Thom            SwABo                        3:42:16     1:11
 42  32 de Vries, Douwe           NWVG                          z.t.
 43  95 Mos, Gerben               WV de IJsselstreek           3:42:21     1:16
 44  45 Groeneveld, Harro         Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     3:43:01     1:56
 45  85 van den Berg, Maarten     DRC de Mol                    z.t.
 46  66 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 47  49 Overste, Matthew          UWTC De Volharding            z.t.
 48  16 Buijs, Dennis             Restore Cycling Team          z.t.
 49 166 Groeneveld, Jan-Willem    WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 50  11 Knol, Martijn             WV de Kannibaal               z.t.
 51 139 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 52  53 Bley, Sidney              UWTC De Volharding            z.t.
 53 125 Frijters, Ferdi           TWC Het Snelle Wiel          3:43:04     1:59
 54  40 Bon, Thijs                SwABo                        3:43:06     2:01
 55 111 van Loon, Jordi           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 56  84 Schreurs, Leander         WV Noord-Holland             3:43:12     2:07
 57  93 Dijkstra, Martijn         WV de IJsselstreek           3:45:51     4:46
 58 170 Mulderij, Gert            de Peddelaars-Monkeytown      z.t.
 59  68 van den Esschert, Daan    Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 60 129 Postma, Theo              Wadro Otto Ebbens             z.t.
 61   5 Cremers, Paul             De Jonge Renner               z.t.
 62 146 Kaldenbach, Jeroen        HRTC Hoorn                    z.t.
 63  90 Stroosnijder, Michel      DRC de Mol                    z.t.
 64 163 Wesselius, Jeroen         WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW        z.t.
 65 104 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels Veendam           z.t.
 66  55 van de Poppe, Han         de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 67  56 Plender, Jasper           de Zwaluwen-Raalte-CC75       z.t.
 68  76 Bode, Hermen              GRC Jan van Arckel           3:45:56     4:51
 69 120 Weening, Andries          WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 70  86 Vleugel, Ramon            DRC de Mol                    z.t.
 71  71 Houwers, Bor              Sensa Kanjers v Kanjers       z.t.
 72 131 Zuidema, Joakim           Wadro Otto Ebbens             z.t.
 73 118 Nobel, Rick               WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 74 165 Dijkhuizen, Rikkie        WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW       3:45:58     4:53
 75 116 Visser, Eit               WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 76 117 Postma, Fokke             WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 77   4 van 't Westeinde, Gijs    De Jonge Renner               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.151 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ON TOUR BIKES A7 CLASSIC

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Willebrord Wil Vooruit      19     11:04:13
  2  West-Frisia                  4     11:05:01        0:48
  3  NWVG                         6     11:05:06        0:53
  4  SwABo                        7     11:05:21        1:08
  5  Restore Cycling Team         3     11:06:06        1:53
  6  ZRTC Theo Middelkamp        11     11:06:08        1:55
  7  Westland Wil Vooruit         5     11:06:34        2:21
  8  Amstel-Bataaf-DTS-Olympi     8     11:06:57        2:44
  9  TWC Het Snelle Wiel         21     11:07:28        3:15
 10  De Jonge Renner              1     11:08:54        4:41
 11  WV de IJsselstreek          16     11:10:24        6:11
 12  DRC de Mol                  15     11:10:50        6:37
 13  WV Woonexpo Kapenga         20     11:12:57        8:44
 14  de Zwaluwen-Raalte-CC75     10     11:13:54        9:41
 15  Sensa Kanjers v Kanjers     12     11:13:59        9:46
 16  WTOS-Spartaan-Ahoy-SpW      28     11:14:50       10:37
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon