Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen MEN ELITE/U23

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 2 Januari 2014

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   3 van der Haar, Lars        Woudenberg               E   1:02:38
  2   2 van Amerongen, Thijs      Vorden                   E   1:02:52     0:14
  3   4 Teunissen, Mike           Ysselsteyn (Lb)          B   1:03:24     0:46
  4   5 Aernouts, Bart            Essen                    E   1:04:01     1:23
  5  10 van den Brand, Twan       Volkel                   E   1:04:08     1:30
  6  12 Bosman, Gert-Jan          Emmen                    B   1:04:36     1:58
  7  22 van Compernolle, Kenneth  BelgiŽ                   E   1:04:45     2:07
  8  27 van IJzendoorn, Eddy      Tiel                     E   1:05:06     2:28
  9   6 Zahner, Simon             Zwitserland              E   1:05:12     2:34
 10  16 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek             E   1:05:26     2:48
 11   8 Wubben, Niels             Dorst                    E   1:05:41     3:03
 12  11 Al, Thijs                 Haarlem                  E   1:05:48     3:10
 13  38 Budding, Martijn          Veenendaal               B   1:05:54     3:16
 14  15 Baestaens, Vincent        Belgie                   E   1:06:33     3:55
 15  40 Lammertink, Maurits       Kaatsheuvel              E   1:06:50     4:12
 16  20 Boets, Ben                Leopoldsburg             B   1:07:03     4:25
 17  21 De Clercq, Angelo         BelgiŽ                   E   1:07:22     4:44
 18  17 Sinkeldam, Ramon          Assendelft               E   1:07:39     5:01
 19  14 van Empel, Micki          Middelrode               E   1:08:16     5:38
 20  37 Jansen, Richard           Assendelft               B   1:09:34     6:56
 21  25 Sickmueller, Johannes     Duitsland                E   1:09:43     7:05
 22  33 Scheire, Ruben            Beervelde                E   1:10:10     7:32
 23  43 Hekele, Emile             TsjechiŽ                 E   1:10:22     7:44
 24  46 Spragg, James             Engeland                 E   1:10:47     8:09
 25  32 De Bock, Robby            Melsele                  E      Op 1 Ronde
 26  35 Gieskens, Nicky           's-Gravenhage            B
 27  34 van der Meer, Gosse       Surhuizum                B
 28  29 Edmond, Angus             Christchurch             E      Op 2 Ronden
 29  18 Groenewegen, Dylan        Amsterdam                B
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen Mannen Elite

                                Uitslag Veldrit

Categorie: E  Men Elite

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   3 van der Haar, Lars        Woudenberg                   1:02:38
  2   2 van Amerongen, Thijs      Vorden                       1:02:52     0:14
  3   5 Aernouts, Bart            Essen                        1:04:01     1:23
  4  10 van den Brand, Twan       Volkel                       1:04:08     1:30
  5  22 van Compernolle, Kenneth  BelgiŽ                       1:04:45     2:07
  6  27 van IJzendoorn, Eddy      Tiel                         1:05:06     2:28
  7   6 Zahner, Simon             Zwitserland                  1:05:12     2:34
  8  16 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek                 1:05:26     2:48
  9   8 Wubben, Niels             Dorst                        1:05:41     3:03
 10  11 Al, Thijs                 Haarlem                      1:05:48     3:10
 11  15 Baestaens, Vincent        Belgie                       1:06:33     3:55
 12  40 Lammertink, Maurits       Kaatsheuvel                  1:06:50     4:12
 13  21 De Clercq, Angelo         BelgiŽ                       1:07:22     4:44
 14  17 Sinkeldam, Ramon          Assendelft                   1:07:39     5:01
 15  14 van Empel, Micki          Middelrode                   1:08:16     5:38
 16  25 Sickmueller, Johannes     Duitsland                    1:09:43     7:05
 17  33 Scheire, Ruben            Beervelde                    1:10:10     7:32
 18  43 Hekele, Emile             TsjechiŽ                     1:10:22     7:44
 19  46 Spragg, James             Engeland                     1:10:47     8:09
 20  32 De Bock, Robby            Melsele                         Op 1 Ronde
 21  29 Edmond, Angus             Christchurch                    Op 2 Ronden
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen Mannen Beloften

                                Uitslag Veldrit

Categorie: B  Men U23

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   4 Teunissen, Mike           Ysselsteyn (Lb)              1:03:24
  2  12 Bosman, Gert-Jan          Emmen                        1:04:36     1:12
  3  38 Budding, Martijn          Veenendaal                   1:05:54     2:30
  4  20 Boets, Ben                Leopoldsburg                 1:07:03     3:39
  5  37 Jansen, Richard           Assendelft                   1:09:34     6:10
  6  35 Gieskens, Nicky           's-Gravenhage                   Op 1 Ronde
  7  34 van der Meer, Gosse       Surhuizum
  8  18 Groenewegen, Dylan        Amsterdam                       Op 2 Ronden
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen WOMEN ELITE

                          Uitslag Veldrit over 11,4 km

                  Cyclo-cross Women Elite op 2 Januari 2014

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             Meeuwen                        39:13
  2   3 Kastelijn, Yara           Neerkant                       40:47     1:34
  3   9 Brand, Lucinda            Rotterdam                      40:49     1:36
  4   8 van Van Loy, Ellen        BelgiŽ                        z.t.
  5   2 van der Breggen, Anna     Zwolle                         41:54     2:41
  6  31 Witlox, Lizzy             Eindhoven                      43:08     3:55
  7  17 Erlandsson, Asa           Gothenburg                    z.t.
  8   7 van den Hoek, Bianca      Bussum                        z.t.
  9   4 Hormes-Ravenstijn, Reza   Wijchen                        43:22     4:09
 10  14 Meter, Ilona              Eerbeek                        43:30     4:17
 11   6 Kalvenhaar, Annefleur     Wierden                        44:09     4:56
 12  10 Eikelenboom, Lotte        Hardinxveld Giessend           44:19     5:06
 13  15 Oosterman, Esmee          Gieten                         44:27     5:14
 14  16 Swinkels, Karlijn         Handel                         45:38     6:25
 15  24 Kaptheijns, Maud          Westerhoven                   z.t.
 16  22 Eendhuizen, Annet         Hengelo OV                     46:14     7:01
 17  37 Coogan, Corey             Amerika                        46:43     7:30
 18  32 Bischoff-Stein, Lena      Duitsland                      47:00     7:47
 19  35 KukulovŠ, Martina         TsjechiŽ                       47:37     8:24
 20  20 Boschker, Julia           Woerden                        47:49     8:36
 21  19 ter Beek, Linda           Bad Bentheim                   48:43     9:30
 22  25 Krans, Laura              De Wilp                        48:50     9:37
 23  11 Godart, Suzie             Luxemburg                      49:18    10:05
 24  12 Godart, Trixie            Luxemburg                     z.t.
 25  27 van Rozelaar, Pernilla    Medemblik                       Op 1 Ronde
 26  21 Braam, Danique            Veenwouden
 27  30 Wiebes, Lorena            Mijdrecht
 28  33 Peterman, Lorena          Weerselo
 29  34 Walburg, Marjolein        Burgum                          Op 2 Ronden

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 17.442 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen AMATEURS

                                Uitslag Veldrit

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  11 Davids, Tom               Nijmegen                       45:19
  2  12 Egberink, Roderik         Hilversum                      45:42     0:23
  3  29 van Noppen, Kees          Ridderkerk                     46:25     1:06
  4  22 Kouwenhoven, Joeri        Bleiswijk                      47:14     1:55
  5  33 Schellevis, Remco         Stolwijk                       47:22     2:03
  6   2 van Baar, Niels           Woerden                        47:39     2:20
  7  47 Oosterhof, Marc           Apeldoorn                      47:58     2:39
  8  31 Runhart, Yannick          Ruinen                         48:23     3:04
  9  37 van Veelen, Mike          Arnhem                         48:32     3:13
 10  17 Jongeling, Hans           Maarssen                       48:34     3:15
 11  32 Schavemaker, Maarten      Nieuw Vennep                   49:21     4:02
 12  36 Tuin, Ferdinand           Rouveen                        49:37     4:18
 13  23 Kraaijvanger, Peter       Zevenaar                       49:50     4:31
 14  19 van der Kooi, Benny       Noardburgum                    49:51     4:32
 15  30 Pauli, Edwin              's-Gravenhage                  50:09     4:50
 16  34 Sevens, Coen              Diessen                        50:18     4:59
 17  16 Jongeling, Gijs           Best                           50:23     5:04
 18  21 Koren, Jim                Zeewolde                       50:25     5:06
 19  15 v.d. Heuvel, Jorrit       Berghem                       z.t.
 20  45 van Zanten, Fred          Eerbeek                        50:45     5:26
 21   1 Alma, Aalzen              Augustinusga                   52:07     6:48
 22  27 Moolhuijsen, Dennis       Rijsenhout                     52:18     6:59
 23  50 Hessels, Mark             Schoonebeek                    52:30     7:11
 24   5 Bolsenbroek, Maurice      Apeldoorn                      53:19     8:00
 25  13 van Ginkel, Theo          Woudenberg                     53:28     8:09
 26  42 de Wit, Wim               Akkrum                         53:44     8:25
 27  26 Maris, Lars               Hasselt                        54:13     8:54
 28  49 Drenthen, Wilfred         Veenoord                       54:37     9:18
 29  44 de Wolf, Fabian           Groningen                       Op 1 Ronde
 30  35 Top, Jentse               Groningen
 31   4 Beetz, Ivo                Groningen
 32  28 Nijhof, Sander            Apeldoorn
 33  10 Calis, Richard            Hilversum
 34   9 Broers, Edser             Drachten
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Centrumcross Surhuisterveen MASTERS

                                Uitslag Veldrit

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  80 de Vries, Micha           Hilversum                      44:22
  2  77 Scheffer, Marcel          Doetinchem                     44:41     0:19
  3  75 Rietveld, Lars            Oudewater                      45:49     1:27
  4  63 Dussel, Johan             Eelde                          47:11     2:49
  5  88 Daniel, Alexander                                        47:13     2:51
  6  57 Boonstra, Johan           Gasteren                       47:34     3:12
  7  82 Weerman, Henk             Wolvega                        47:49     3:27
  8  60 Brouwer, Leon             Rotterdam                      48:12     3:50
  9  81 de Vries, Jan             Nijeholtpade                   49:27     5:05
 10  58 Boschker, Marcel          Woerden                        49:33     5:11
 11  69 van Herwijnen, Jan        Bussum                         49:45     5:23
 12  79 Stappenbelt, Gert         Apeldoorn                      49:56     5:34
 13  97 Knip, Raimon              Kortenhoef                     51:29     7:07
 14  99 Deen, Pierre              Amsterdam                      51:36     7:14
 15  78 Seijen, Bert              Westerhaar                     51:45     7:23
 16  62 van der Burgt, Harrie     OSS                            51:47     7:25
 17  90 Zandbergen, Seine         Sleen                          51:53     7:31
 18  70 Janssen, Udo              Papendrecht                     Op 1 Ronde
 19  64 Groenendijk, Peter        Waddinxveen
 20  67 jan Hamer, Bert           Hattem
 21  71 Kok, Gerrit               Balk
 22  73 Maas, Marti               Geffen
 23  72 Kroes, Gerben             Blijham
 24  61 Brouwer, Dirk             Oosterwolde FR
 25  98 Motshagen, Barend         Nijkerk GLD
 26  84 Westerdijk, Kees          Suawoude
 27  94 van Hoeijen, Jeroen       Amsterdam Zuidoost
 28  95 van de Veen, Ebbo         Leek
 29  66 van Hal, Sjaak            Deventer
 30  85 Wiebes, Rene              Mijdrecht
 31  56 Boogaard, Kees            Arum                            Op 2 Ronden
 32  59 Broere, Theo              Amsterdam
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand