Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Int. Cyclocross Rucphen Elite-beloften

                            Uitslag Veldrit over 60 minuten

                     Eliten en beloften op 17 Januari 2014
                              GP M.J. Oomen Groep

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                    Tijd  Verschil

  1   1 Walsleben, Phillip        Duitsland                     59:50
  2   4 Aernouts, Jim             Belgie                        59:59     0:09
  3   9 van IJzendoorn, Eddy      Tiel                        1:00:04     0:14
  4  61 Soete, Daan               Belgie                      1:01:34     1:44
  5   7 van Empel, Micki          Middelrode                  1:02:11     2:21
  6  57 van Tichelt, Yorben       Belgie                      1:03:23     3:33
  7   2 van Amerongen, Thijs      Vorden                      1:03:39     3:49
  8  53 Pedersen, Jonas           Denemarken                  1:04:16     4:26
  9   6 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek                1:05:18     5:28
 10  62 Hoeyberghs, Daan          Belgie                      1:06:49     6:59
 11  14 Friberg, Calle            Zweden                      1:07:19     7:29
 12  12 Luisman, Jordy            Bergentheim                 1:08:06     8:16
 13  17 Koyen, Niels              Belgie                      1:09:06     9:16
 14  51 van Laer, Ward            Belgie                       z.t.
 15  60 Pepermans, Lorenzo        Belgie                         Op 1 Ronde
 16  20 Uytdewilligen, Ingmar     Belgie
 17  45 Eikelenboom, Dennis       Hardinxveld                    Op 2 Ronden
 18   8 Darvell, Magnus           Zweden
 19  11 Edin, Fredrik             Zweden
 20  19 Thijs, Wim                Belgie
 21  56 van de Swaluw, Pim        Kwadendamme
 22  46 Eriksson, Martin          Zweden
 23  16 Kallenfels, Jerry         Sint Willebrord
 24  22 van Gennip, Joep          Bavel
 25  43 Buysen, Niels             Belgie
 26  13 Quist, David              Norway
 27  42 Brocatus, Arno            Belgie
 28  10 Both, Nick                Australie
 29  52 Meyland, Alexander        Australie
 30  49 de Jaeger, Gilles         Belgie
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Int. Cyclocross Rucphen Vrouwen

                                Uitslag Veldrit

          Vrouwen/Junior-vrouwen/Nieuweling-meisjes op 18 Januari 2014
                              GP  M.J. Oomen Groep

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             Meeuwen                        41:47
  2   2 Harris, Nikki             Groot Brittanie                42:35     0:48
  3   3 Havlikova, Pavla          Tsjechi                        43:46     1:59
  4   8 Verhestraeten, Karen      Belgie                         45:13     3:26
  5   6 Erlandsson, Asa           Zweden                         45:20     3:33
  6   7 Hormes-Ravenstijn, Reza   Wijchen                        45:32     3:45
  7  17 Bakker, Manon             Swifterbant                    46:51     5:04
  8   5 Kloppenburg, Margriet     Belgie                         47:03     5:16
  9   4 Toyooka, Ayako            Japan                          47:21     5:34
 10  12 van den Hoek, Bianca      Bussum                         47:36     5:49
 11  16 Meter, Ilona              Eerbeek                        47:58     6:11
 12  19 ter Beek, Linda           Bad Bentheim                   48:13     6:26
 13  26 van der Heijden, Inge     Schaijk                        48:23     6:36
 14  33 Spies, Anouk              Wageningen                     48:29     6:42
 15  25 de Heij, Maaike           Heteren                        49:45     7:58
 16  38 Willems, Gertie           Belgie                         50:07     8:20
 17  18 Banga, Kim                Eindhoven                      50:35     8:48
 18  21 van der Burg, Esther      Nootdorp                       50:36     8:49
 19  37 Wiebes, Lorena            Mijdrecht                      50:49     9:02
 20  31 Peterman, Lorena          Weerselo                        Op 1 Ronde
 21  35 Verhoeven, Suzanne        Belgie
 22  22 Claessen, Marjolein       Hoeven
 23  36 Verstraten, Chantal       Roosendaal
 24  27 Hey, Sabine               Oosterhout                      Op 2 Ronden
 25  32 van Ravenzwaaij, Julia    Amstelveen
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Int. Cyclocross Rucphen Junioren

                                Uitslag Veldrit

                          Junioren op 18 Januari 2014
                             GP  M.J.  Oomen Groep

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  18 Schuermans, Jelle         Belgie                         31:53
  2  15 van Roosbroeck, Pieter    Belgie                         32:10     0:17
  3   1 Nieuwenhuis, Joris        Zelhem                         32:20     0:27
  4  12 Lehky, Roman              Tsjechie                       32:27     0:34
  5   2 Bakx, Kelvin              Bergen op Zoom                z.t.
  6  11 van de Klundert, Pim      Woensdrecht                    33:02     1:09
  7   8 van der Heijden, Maik     Schaijk                        33:48     1:55
  8   4 Boer, Erik                Wolphaartsdijk                 33:59     2:06
  9   5 van Dijke, Koen           Baarle Nassau                 z.t.
 10   3 van Bennekom, Kevin       Culemborg                      35:13     3:20
 11  20 Sirek, Adrian             Tjechie                        35:27     3:34
 12  13 van Nobelen, Jordi        Noordwijkerhout                35:39     3:46
 13  27 Kriel, Louw               South Africa                   36:05     4:12
 14  19 Seidel, Rico              Duitsland                      36:42     4:49
 15  23 Vrielink, Mitchel         Zutphen                        37:14     5:21
 16   9 van Helvoirt, Nick        ERP                            38:09     6:16
 17  14 Remmerswaal, Olaf         Woerden                        38:53     7:00
 18  22 de Veer, Bart             Vreeland                        Op 1 Ronde
 19  16 Runhaar, Marvin           Kapelle
 20  26 Lucas, Kunt               Tsjechie                        Op 2 Ronden
 21  17 van de Sande, Kenneth     Philippine
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Int. Cyclocross Rucphen Amateurs-sportk

                          Uitslag Veldrit over 40 min

                    Amateurs/Sportklasse op 18 Januari 2014
                              GP  M.J. Oomen Groep

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 de Jong, Freek            Vught                          16:45
  2  46 Raeymakers, Sten          Lille                          16:59     0:14
  3  14 Davids, Tom               Nijmegen                       17:13     0:28
  4  22 van den Heuvel, Peter     Bakel                          17:24     0:39
  5   4 Beuker, Jordy             Huizen                         17:30     0:45
  6  59 de Vries, Micha           Hilversum                      17:52     1:07
  7  39 van Noppen, Kees          Ridderkerk                     18:03     1:18
  8  48 Runhart, Yannick          Ruinen                         18:14     1:29
  9   3 van Baar, Niels           Woerden                        18:22     1:37
 10  12 de Bruin, Bas             Uithoorn                       18:30     1:45
 11  44 Paeshuyse, Jef            Arendonk                       19:20     2:35
 12  57 Veerman, Dimitri          Huizen                         19:30     2:45
 13   5 Boeckx, Thomas            Malle (B)                      19:34     2:49
 14  56 van Veelen, Mike          Arnhem                         19:39     2:54
 15  54 Smits, Piet               Hazerswoude Dorp               19:46     3:01
 16  29 Koren, Jochem             Bussum                         19:48     3:03
 17  52 Schuurmans, Paul          Sint-Michielsgestel           z.t.
 18  43 Paeshuijse, Davy          Arendonk                       19:51     3:06
 19  55 Spek, John                Waddinxveen                    20:00     3:15
 20  32 Kouwenhoven, Joeri        Bleiswijk                      20:15     3:30
 21  51 Schellevis, Remco         Stolwijk                       20:25     3:40
 22  37 Metselaar, Jan            Bergschenhoek                  20:34     3:49
 23  41 Oosterhof, Marc           Apeldoorn                      20:41     3:56
 24   7 Bogaerts, Jos             Strijbeek                      20:53     4:08
 25  26 Jongeling, Hans           Maarssen                       21:04     4:19
 26  20 Gudde, Jan                Nootdorp                      z.t.
 27  31 van Korven, Ton           Diessen                        21:10     4:25
 28  66 Velthorst, Michael        Zelhem                         21:57     5:12
 29  34 Kramer, Stefan            Hardinxveld Giessend           22:11     5:26
 30  33 Kraaijvanger, Peter       Zevenaar                       22:14     5:29
 31  61 Willemsen, Mario          Huissen                        22:26     5:41
 32  21 Heemskerk, Pim            De Zilk                        22:53     6:08
 33  45 Pauli, Edwin              's-Gravenhage                  23:00     6:15
 34  49 Schavemaker, Maarten      Nieuw Vennep                   23:07     6:22
 35  25 Jongeling, Gijs           Best                           23:19     6:34
 36  19 Groenendijk, Peter        Waddinxveen                    23:26     6:41
 37  30 Koren, Jim                Zeewolde                       23:32     6:47
 38  65 van Zanten, Fred          Eerbeek                        23:56     7:11
 39  27 Kooistra, Gerard          Hendrik-Ido-Ambacht           z.t.
 40  28 Kooistra, Peter           Papendrecht                    24:16     7:31
 41  38 Moolhuijsen, Dennis       Rijsenhout                    z.t.
 42  64 van Zaanen, Timon         Stolwijk                      z.t.
 43   2 Aarts, Gijs               Tilburg                        24:29     7:44
 44  42 van Oosterhout, Niels     Geertruidenberg                24:58     8:13
 45  58 Voesenek, Peter           Breda                          25:00     8:15
 46  10 van Braak, Tom            Velp                           25:03     8:18
 47  13 Claessen, Jeroen          Hoeven                         25:37     8:52
 48  16 Forschelen, Teun          Tilburg                         Op 1 Ronde
 49  17 Giesbers, Frank           Veghel
 50  40 van Oirschot, Frank       Oisterwijk                      Op 2 Ronden
 51  23 Jaegers, Wouter           Tilburg
 52  36 Leijdsman, Perry          Bosschenhoofd
 53   6 de Boer, Roukebert        Tilburg
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Int. Cyclocross Rucphen Nieuwelingen

                                Uitslag Veldrit

                        Nieuwelingen op 17 Januari 2014
                             GP.  M.J. Oomen Groep

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 Wolsink, Thijs            Hengelo (O)                    25:03
  2  24 Wittenberg, Wim           Herveld                        25:36     0:33
  3  22 Vrielink, Yannick         Zutphen                        26:12     1:09
  4  21 Vreeswijk, Luca           Someren                        26:28     1:25
  5   3 Arensman, Thymen          Deil                           26:37     1:34
  6   7 Dekker, David             Hedel                          26:58     1:55
  7   2 Agterberg, Kyle           Maartensdijk                   27:01     1:58
  8  17 van Noppen, Antonie       Ridderkerk                     27:16     2:13
  9   8 Fontijne, Niels           Krimpen ad IJssel              27:22     2:19
 10  26 Van Staeyen, Maarten      Zoersel                        27:28     2:25
 11  12 Hoog Antink, Viktor       Ochten                         28:45     3:42
 12  19 Verboom, Minne            Krimpen ad IJssel              28:59     3:56
 13   6 Celi, Harm                Oosterhout                     29:24     4:21
 14   9 Groot, Coen               Papendrecht                    29:58     4:55
 15  15 Imholz, Lars              Capelle ad IJssel              30:32     5:29
 16  16 Kerkhofs, Bob             Wouw                           30:36     5:33
 17  11 van Helvoirt, Koen        ERP                            30:39     5:36
 18  25 Kaak, Riis                Nieuw Vennep                   30:46     5:43
 19  10 Gruithuijzen, Paul        Breugel                        31:04     6:01
 20  27 van Elzakker, Wout        Hoogerheide                    31:29     6:26
 21  14 Huijbregts, Jesse         Roosendaal                     32:56     7:53
 22  13 Hooiveld, Mike            Andijk                         33:19     8:16
 23  20 Verbruggen, Niels         Nuenen                          Op 1 Ronde
 24  18 Schoormans, Rav           Oosterhout
 25  23 de Wit, Oscar             Bergschenhoek
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans