Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Zuid-Hollandse Eilanden Tour

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

                          Wedstrijd datum: 17 Mei 2014
                             CLUBCOMPETITIE REGIO 2

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  27 Schmidt, Yondi            UWTC Volharding              3:36:36
  2  56 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp         3:36:40     0:04
  3 141 Dekkers, Hans             Arrow Cycling                3:37:10     0:34
  4 121 Scheerens, Pieter         ARC Ullysses                  z.t.
  5  14 Rodenburg, Tim            Restore Cycling               z.t.
  6  21 Vermeulen, Jack           GRC Jan van Arckel            z.t.
  7 113 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
  8 147 Goossens, Maarten         Royal Antwerp Bicycle C1      z.t.
  9  90 Berk, Johan               Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 10  59 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 11   4 Boelen, Jeroen            WV De Jonge Renner            z.t.
 12 143 Vleurinck, Kevin          Arrow Cycling                3:37:19     0:43
 13   1 Bos, Maikel               WV De Jonge Renner           3:38:03     1:27
 14   2 van Aert, Jan             WV De Jonge Renner           3:38:06     1:30
 15 139 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling                 z.t.
 16 112 Stronks, Ivo              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 17 107 van Leeuwen, Cor          NWV Groningen                 z.t.
 18  95 van Empel, Micki          Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 19 156 Kooreman, Etienne         WV Noord-Holland              z.t.
 20  15 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
 21  33 Stroosnijder, Michel      DRC De Mol                    z.t.
 22  64 de Jong, Jaap             TWC Maaslandster              z.t.
 23   3 Duvigneau, Beau           WV De Jonge Renner            z.t.
 24  62 Tijdink, Rob              TWC Maaslandster              z.t.
 25 104 Zuidema, Benjamin         NWV Groningen                 z.t.
 26  29 Vegter, Jeroen            UWTC Volharding               z.t.
 27  94 van Bakel, Robbie         Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 28 148 de Keersmaeker,Alexander  Royal Antwerp Bicycle C1      z.t.
 29 149 Dockx, Kristof            Royal Antwerp Bicycle C1      z.t.
 30  81 Stijns, Wayne             Bergklimmer&MidLimburg        z.t.
 31 111 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 32  18 van der Burg, Joost       Restore Cycling               z.t.
 33 126 Aandewiel, Pascal         ARC Ullysses                  z.t.
 34 145 de Bruijn, Janno          Royal Antwerp Bicycle C1      z.t.
 35 106 Meewisse, John            NWV Groningen                 z.t.
 36  12 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 37  51 Kleinjan, Arno            GRTC Excelsior                z.t.
 38  52 Sonneveld, Mark           GRTC Excelsior                z.t.
 39  88 Handgraaf, Sjors          Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 40  77 van Sambeeck, Jordy       TWC De Kempen                 z.t.
 41   9 van Rutten, Bryan         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 42  60 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 43  47 Vreugdenhil, Stefan       Westland Wil Vooruit          z.t.
 44  66 Defauwes, Roel            TWC Maaslandster              z.t.
 45 161 Bol, Cees                 DTS/UWTC/Kennemerland         z.t.
 46  40 Kleinloog, Tim            TWC Het snelle wiel           z.t.
 47 144 Schut, Elroy              Arrow Cycling                 z.t.
 48  43 Kremer, Aron              Westland Wil Vooruit          z.t.
 49   7 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 50  28 van Reek, Timon           UWTC Volharding               z.t.
 51  84 Esselaar, Remco           Bergklimmer&MidLimburg        z.t.
 52  41 Vierling, Gijs            TWC Het snelle wiel           z.t.
 53 123 Oostra, Folkert           ARC Ullysses                  z.t.
 54  30 Overste, Matthew          UWTC Volharding               z.t.
 55  48 van Nieuwpoort, Koen      Westland Wil Vooruit          z.t.
 56  79 Janssen, Dick             Bergklimmer&MidLimburg        z.t.
 57 122 Splinter, Raymond         ARC Ullysses                  z.t.
 58 135 van Engelen, Adne         WV West Frisia                z.t.
 59 151 Bankras, Stijn            WV Noord-Holland              z.t.
 60 134 Dudink, Jaap              WV West Frisia                z.t.
 61 108 Iwema, Sander             NWV Groningen                 z.t.
 62  91 van Oirschot, Pieter      Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 63 105 Zuidema, Joakim           NWV Groningen                 z.t.
 64  38 Borowski, Bryan           TWC Het snelle wiel           z.t.
 65  89 van der Geest, Lukas      Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 66 140 Burm, Maarten             Arrow Cycling                 z.t.
 67 131 Meereboer, Niels Laurens  WV de Kannibaal               z.t.
 68  46 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 69  32 van Kooij, Nils           DRC De Mol                    z.t.
 70  36 Canoy, Bas                DRC De Mol                    z.t.
 71  67 Koemans, Daaf             WV Breda                      z.t.
 72  17 Been, Wouter              Restore Cycling               z.t.
 73 152 Koch, Leon                WV Noord-Holland              z.t.
 74  92 Verbeek, Robin            Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 75   6 Keldermans, Jordy         WV De Jonge Renner            z.t.
 76 127 Nijman, Thomas            WV de Kannibaal               z.t.
 77  13 Bakker, Stephan           Restore Cycling               z.t.
 78 110 Schreurs, Mark            Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 79   5 Bal, Tom                  WV De Jonge Renner           3:38:16     1:40
 80  31 van Aert, Tijs            DRC De Mol                   3:38:20     1:44
 81  37 Hendrickx, Maarten        TWC Het snelle wiel          3:38:25     1:49
 82  50 Berk, Robert              GRTC Excelsior               3:38:26     1:50
 83  85 van Dijk, Peter           Swift&Avanti&Bollestreek     3:38:31     1:55
 84  34 van Nunen, Patrick        DRC De Mol                    z.t.
 85  11 de Graauw, Guus           Willebrord Wil Vooruit       3:38:32     1:56
 86  98 Marcelis, Tom             Tempo Bruns&Cicli Basso      3:38:36     2:00
 87 130 Altena, Menno             WV de Kannibaal              3:38:38     2:02
 88 154 Ottenbros, Joury          WV Noord-Holland             3:38:39     2:03
 89  26 Koeman, Bjorn             UWTC Volharding              3:38:44     2:08
 90  24 van Zanten, Jeroen        GRC Jan van Arckel           3:38:58     2:22
 91  49 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 92  35 Wijnstra, Jacob           DRC De Mol                   3:39:01     2:25
 93 125 Burger, Leon              ARC Ullysses                 3:39:27     2:51

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.706 km/u

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Zuid-Hollandse Eilanden Tour

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  ZRTC Theo Middelkamp        10     10:51:56
  2  Arrow Cycling               24     10:52:35        0:39
  3  UWTC Volharding              5     10:52:48        0:52
  4  WV De Jonge Renner           1     10:53:19        1:23
  5  Kanjers voor Kanjers CT     19     10:53:22        1:26
  6  Restore Cycling              3     10:53:22        1:26
  7  Royal Antwerp Bicycle C1    25     10:53:22        1:26
  8  ARC Ullysses                21     10:53:22        1:26
  9  Swift&Avanti&Bollestreek    15     10:53:22        1:26
 10  NWV Groningen               18     10:54:18        2:22
 11  TWC Maaslandster            11     10:54:18        2:22
 12  Dommelstreek&Schijndel      16     10:54:18        2:22
 13  Willebrord Wil Vooruit       2     10:54:18        2:22
 14  Bergklimmer&MidLimburg      14     10:54:18        2:22
 15  Westland Wil Vooruit         8     10:54:18        2:22
 16  WV Noord-Holland            26     10:54:18        2:22
 17  DRC De Mol                   6     10:54:18        2:22
 18  TWC Het snelle wiel          7     10:54:18        2:22
 19  GRTC Excelsior               9     10:54:38        2:42
 20  WV de Kannibaal             22     10:54:50        2:54
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans