Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e Wim Hendriks Trofee - Elite/Belofte

                           Uitslag Omloop over 168 km

     Koewacht. Telt voor de KNWU Clubcompetitie regio Zuid op 27 April 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 169 Dekkers, Hans             Arrow Cycling Team           3:52:06
  2 151 Vangheluwe, Robbe         Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
  3 175 Vandermast, Kevin         Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
  4  64 Schoonbroodt, Bob         TWC Maaslandster              z.t.
  5  35 Stroosnijder, Michel      DRC De Mol                   3:52:09     0:03
  6 155 de Vriese, Stijn          Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
  7  27 Schoth, Guus              UWTC Volharding               z.t.
  8 171 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling Team           3:52:16     0:10
  9  29 Stöpler, Nick             UWTC Volharding              3:52:18     0:12
 10  85 van Diemen, Jurgen        Swift&Avanti&Bollestreek     3:52:20     0:14
 11 128 de Fauw, Ken              SV Kontich                    z.t.
 12  62 Tijdink, Rob              TWC Maaslandster              z.t.
 13 154 Poelman, Laurens          Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
 14   2 Bosters, Jurriën          WV De Jonge Renner            z.t.
 15   1 Meijers, Daan             WV De Jonge Renner            z.t.
 16 106 Snijder, Kevin            NWV Groningen                 z.t.
 17 126 Smits, Florian            ARC Ulysses                   z.t.
 18 177 de Bruijn, Janno          Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
 19  47 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 20  60 Mulder, Dimitri           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 21 108 van Leeuwen, Cor          NWV Groningen                 z.t.
 22  32 Kramer, Erik              DRC De Mol                    z.t.
 23  93 Gevers, Robbie            Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 24  23 van Zanten, Jeroen        GRC Jan van Arckel            z.t.
 25 103 van de Kant, Jorrit       NWV Groningen                 z.t.
 26 129 Verhulst, Pauwel          SV Kontich                    z.t.
 27 157 Heilig, Bas               Amstel Olympia Bataaf         z.t.
 28   5 Eefting, Roy              WV De Jonge Renner           3:53:04     0:58
 29 159 Looij, Dennis             Amstel Olympia Bataaf         z.t.
 30  28 Schmidt, Yondi            UWTC Volharding               z.t.
 31  13 Bakker, Stephan           Restore Cycling               z.t.
 32  48 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit          z.t.
 33   3 Roobol, Arie Teun         WV De Jonge Renner            z.t.
 34  65 Sanders, Boy              TWC Maaslandster              z.t.
 35 152 Destatsbader, Roy         Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
 36  25 Vegter, Jeroen            UWTC Volharding               z.t.
 37  41 Kleinloog, Tim            TWC Het snelle wiel           z.t.
 38  14 Rodenburg, Tim            Restore Cycling               z.t.
 39  83 Stijns, Wayne             Bergklimmer&MidLimburg        z.t.
 40 133 Stuyck, Dieter            Cécémel Cycling Team          z.t.
 41  56 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 42  17 Braam, Lehvi              Restore Cycling               z.t.
 43   4 van Aert, Jan             WV De Jonge Renner            z.t.
 44 138 Coppens, Carrera          Cécémel Cycling Team          z.t.
 45  33 de Leeuw, David           DRC De Mol                    z.t.
 46  44 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 47  43 Kremer, Aron              Westland Wil Vooruit          z.t.
 48  15 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
 49  36 Wijnstra, Jacob           DRC De Mol                    z.t.
 50  31 Buijk, Bart               DRC De Mol                    z.t.
 51 161 Bos, Patrick              Amstel Olympia Bataaf         z.t.
 52 109 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 53  58 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 54 179 Raeymaekers, Mattias      Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
 55 160 Kuiper, Bouke             Amstel Olympia Bataaf         z.t.
 56  88 Buskermolen, Jordy        Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 57 178 Dockx, Kristof            Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
 58  12 Hofland, Fausto           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 59 125 Hartog, Thomas            ARC Ulysses                   z.t.
 60  59 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 61 111 Houwers, Xaf              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 62 107 Meewisse, John            NWV Groningen                 z.t.
 63  96 Heijnen, Hugo             Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 64  49 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 65  91 van Oirschot, Pieter      Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 66  89 Handgraaf, Sjors          Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 67   9 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 68  46 Meijer, Erwin             Westland Wil Vooruit          z.t.
 69 118 Hofman, Arjan             WV IJsselstreek               z.t.
 70   7 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 71 156 Vandaele, Philip          Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
 72  11 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 73 170 Raadtgever, Dennis        Arrow Cycling Team            z.t.
 74  67 Koemans, Daaf             WV Breda                      z.t.
 75 120 Essers, Jan               WV IJsselstreek               z.t.
 76  99 van Leuken, Dirk          Tempo Bruns&Cicli Basso       z.t.
 77  94 van Bakel, Robbie         Dommelstreek&Schijndel       3:53:12     1:06
 78 121 Scheerens, Pieter         ARC Ulysses                  3:53:16     1:10
 79 163 Huenders, Mitchell        WV Noord-Holland             3:53:18     1:12
 80 113 Zennipman, Wessel         Kanjers voor Kanjers CT      3:53:22     1:16
 81  45 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit         3:54:03     1:57
 82 131 Brosens, Werner           SV Kontich                   3:54:09     2:03
 83  92 Braem, Thijmen            Dommelstreek&Schijndel       3:54:11     2:05
 84  84 Esselaar, Remco           Bergklimmer&MidLimburg       3:54:13     2:07
 85 176 Kerkhofs, Mathias         Royal Antwerp Bicycle Tm      z.t.
 86 122 ten Kate, Herman          ARC Ulysses                   z.t.
 87  30 Kelderman, Martin         UWTC Volharding               z.t.
 88  98 Marcelis, Tom             Tempo Bruns&Cicli Basso       z.t.
 89  18 van der Burg, Joost       Restore Cycling               z.t.
 90   6 Aerts, Ruud               WV De Jonge Renner            z.t.
 91 144 Vermassen, Jens           Gentse Velosport              z.t.
 92 114 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 93  90 van Lakerveld, Erik       Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 94  55 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp         3:54:30     2:24
 95  16 Roling, Jerry             Restore Cycling              3:54:33     2:27
 96 153 Derycke, Giorgio          Geldhof Jielker CyclTeam     3:54:37     2:31
 97  66 Tijssen, Bart             TWC Maaslandster             3:55:32     3:26
 98  95 van Heeswijk, Roy         Dommelstreek&Schijndel       3:57:00     4:54
 99 181 Das, Jeroen               Ludo Peeters Cycling Tm      3:57:27     5:21
100 168 Schreurs, Leander         WV Noord-Holland             3:57:37     5:31
101 165 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.430 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e Wim Hendriks Trofee - Elite/Belofte

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Geldhof Jielker CyclTeam    26     11:36:35
  2  NWV Groningen               18     11:37:00        0:25
  3  Arrow Cycling Team          29     11:37:26        0:51
  4  TWC Maaslandster            11     11:37:30        0:55
  5  Royal Antwerp Bicycle Tm    30     11:37:30        0:55
  6  UWTC Volharding              5     11:37:31        0:56
  7  DRC De Mol                   6     11:37:33        0:58
  8  WV De Jonge Renner           1     11:37:44        1:09
  9  Westland Wil Vooruit         8     11:38:28        1:53
 10  Amstel Olympia Bataaf       27     11:38:28        1:53
 11  ZRTC Theo Middelkamp        10     11:38:28        1:53
 12  Swift&Avanti&Bollestreek    15     11:38:28        1:53
 13  Dommelstreek&Schijndel      16     11:38:28        1:53
 14  ARC Ulysses                 21     11:38:40        2:05
 15  SV Kontich                  22     11:38:49        2:14
 16  Restore Cycling              3     11:39:12        2:37
 17  Willebrord Wil Vooruit       2     11:39:12        2:37
 18  Kanjers voor Kanjers CT     19     11:39:30        2:55
 19  WV Noord-Holland            28     11:48:32       11:57
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt