Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Omloop van de Veenkolonien

                       Uitslag Rit in lijn over 169,7 km

                         Wedstrijd datum: 5 April 2014
                               Eerens Sloopwerken

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 160 Meijers, Daan             Belkin de Jonge Renner       3:57:40
  2 129 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
  3  61 Huenders, Mitchell        WV Noord Holland              z.t.
  4  68 Elferink, Arjan           De Kannibaal                  z.t.
  5 159 de Groot, Daan            Belkin de Jonge Renner        z.t.
  6   6 Dekker, Sjors             West-Frisia                   z.t.
  7  66 Koch, Leon                WV Noord Holland              z.t.
  8   1 Sweering, Harry           West-Frisia                   z.t.
  9  11 Goeree, Rick              NWV Groningen                 z.t.
 10  91 Schouten, Daan            AWV Zwaluwen Raalte CC75     3:58:00     0:20
 11 158 Bal, Tom                  Belkin de Jonge Renner        z.t.
 12 101 Bos, Patrick              Amstel ASVOlympia Bataaf      z.t.
 13  33 de Vries, Roel            OWC OLDENZAAL                 z.t.
 14  19 de Haan, Paul             Eerens/Stormvogels            z.t.
 15  93 Scholten, Tim             AWV Zwaluwen Raalte CC75      z.t.
 16  20 Piersma, Wessel           Eerens/Stormvogels            z.t.
 17  53 Hofman, Arjan             WV de Ijsselstreek            z.t.
 18  37 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 19  67 Fabriek, Durk             De Kannibaal                  z.t.
 20  73 van der Duin, Patrick     WV de Peddelaars              z.t.
 21 118 Doets, Marco              ZWC DTS KENNEMER UITH.        z.t.
 22 111 van IJzendoorn, Rik       SRAM EEMLAND BATAUWERS        z.t.
 23  31 Boonstra, Jos             OWC OLDENZAAL                 z.t.
 24   8 van de Kant, Jorrit       NWV Groningen                 z.t.
 25 131 van der Marel, Pim        Westland Wil Vooruit          z.t.
 26  65 van der Aar, Dilan        WV Noord Holland              z.t.
 27 145 Manninen, Matti           Team Bliz-Merida              z.t.
 28  60 Smits, Florian            ARC Ulysses                   z.t.
 29 135 Handgraaf, Sjors          SwiftAvanti Bollenstreek      z.t.
 30  32 Poelstra, Thijs           OWC OLDENZAAL                 z.t.
 31  23 Bathoorn, Floran          Eerens/Stormvogels            z.t.
 32 152 Hellmann, Julian          Team Matrix                   z.t.
 33 128 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 34  58 Splinter, Raymond         ARC Ulysses                   z.t.
 35  10 Rijpma, Coen              NWV Groningen                 z.t.
 36 157 Bos, Maikel               Belkin de Jonge Renner        z.t.
 37  92 van de Poppe, Han         AWV Zwaluwen Raalte CC75      z.t.
 38  86 Bakker, Sjoerd            WV Meteoor Assen-Roden        z.t.
 39  96 Boerrigter, Mathijs       AWV Zwaluwen Raalte CC75      z.t.
 40  88 Tissingh, Sent            WV Meteoor Assen-Roden        z.t.
 41 140 Bhogal, Alex              Wilton Care4bikes AA          z.t.
 42  81 Molijn, Nick              HRTC Hoorn                    z.t.
 43  97 van de Vall, Lars         Amstel ASVOlympia Bataaf      z.t.
 44  94 Plender, Jasper           AWV Zwaluwen Raalte CC75      z.t.
 45 147 Gabrils, Emil             Team Bliz-Merida              z.t.
 46  41 Zennipman, Wessel         Kanjers voor Kanjers          z.t.
 47 151 Fieke, Lorenz             Team Matrix                   z.t.
 48   2 Broekaart, Sven           West-Frisia                   z.t.
 49  44 Delis, Jeroen             ARTV de Adelaar               z.t.
 50   9 Strating, Gijs            NWV Groningen                 z.t.
 51  64 Bankras, Stijn            WV Noord Holland              z.t.
 52   7 Harms, Jos                NWV Groningen                 z.t.
 53  79 Kaldenbach, Jeroen        HRTC Hoorn                    z.t.
 54  22 Sulvaran, Gyasi           Eerens/Stormvogels            z.t.
 55 122 van den Dool, Kelvin      Jan van Arckel                z.t.
 56  54 van de Put, Peter         WV de Ijsselstreek            z.t.
 57 117 van Berkel, Jaan          ZWC DTS KENNEMER UITH.        z.t.
 58  16 Hoekstra, Ruben           WV Otto Ebbens                z.t.
 59 119 Breewel, Jeroen           ZWC DTS KENNEMER UITH.        z.t.
 60 138 Bon, Thijs                SwiftAvanti Bollenstreek      z.t.
 61  43 van den Berg, Daan        ARTV de Adelaar               z.t.
 62 146 Andersson, Emil           Team Bliz-Merida              z.t.
 63  12 Mensink, Rick             NWV Groningen                 z.t.
 64   4 Dorren, Ruben             West-Frisia                   z.t.
 65  71 Verweij, Bram             De Kannibaal                  z.t.
 66 141 Schoth, Guus              Wilton Care4bikes AA          z.t.
 67 142 Koeman, Bjorn             Wilton Care4bikes AA          z.t.
 68 104 van der Schaaf, Tjeerd    WV Woonexpo WV Olympia        z.t.
 69  70 van der Wier, Wieger      De Kannibaal                  z.t.
 70 137 Onderwater, Coen          SwiftAvanti Bollenstreek      z.t.
 71 100 Lof, Jan                  Amstel ASVOlympia Bataaf      z.t.
 72  13 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens                z.t.
 73   3 Buis, Silvan              West-Frisia                   z.t.
 74  55 Aandewiel, Pascal         ARC Ulysses                   z.t.
 75  72 Altena, Menno             De Kannibaal                  z.t.
 76 136 van Dijk, Peter           SwiftAvanti Bollenstreek      z.t.
 77  38 Schreurs, Mark            Kanjers voor Kanjers          z.t.
 78 162 Eefting, Roy              Belkin de Jonge Renner        z.t.
 79  63 Botman, Wim               WV Noord Holland              z.t.
 80 161 Boeve, Mats               Belkin de Jonge Renner        z.t.
 81   5 Haakman, Tino             West-Frisia                   z.t.
 82 107 Dijkstra, Jan             WV Woonexpo WV Olympia        z.t.
 83 102 Abraham Gebru, Daniel     Amstel ASVOlympia Bataaf      z.t.
 84 126 Vermeulen, Jack           Jan van Arckel                z.t.
 85  59 Burger, Leon              ARC Ulysses                   z.t.
 86  18 Pijpers, Sander           WV Otto Ebbens               3:58:25     0:45
 87  25 Boddeus, Thijs            Hanzerenners Zwolle          3:58:32     0:52
 88  89 Spithorst, Kevin          WV Meteoor Assen-Roden        z.t.
 89 124 Hagemans, Sem             Jan van Arckel               3:58:41     1:01
 90 132 van Ruijven, Alex         Westland Wil Vooruit          z.t.
 91  50 Knol, Martijn             WV de Ijsselstreek            z.t.
 92  69 Meereboer, Niels Laurens  De Kannibaal                  z.t.
 93  52 Koedijk, Matthijs         WV de Ijsselstreek            z.t.
 94  39 Janssen, Marc             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 95  49 de Weerd, Pieter-Paul     WV de Ijsselstreek            z.t.
 96 121 Bode, Hermen              Jan van Arckel                z.t.
 97 106 Postma, Fokke             WV Woonexpo WV Olympia        z.t.
 98  40 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 99 150 Pedersen, Simon           Team Bliz-Merida              z.t.
100  36 Schoemaker, Maarten       OWC OLDENZAAL                 z.t.
101 153 Volmerg, Frederik         Team Matrix                   z.t.
102  95 Janssen, Wim Kees         AWV Zwaluwen Raalte CC75     3:58:54     1:14
103  62 Schreurs, Leander         WV Noord Holland             3:58:57     1:17
104  57 Ruckert, Patrick          ARC Ulysses                   z.t.
105 127 Kremer, Aron              Westland Wil Vooruit          z.t.
106  99 Veen, Luis                Amstel ASVOlympia Bataaf      z.t.
107  15 Dupon, Jan                WV Otto Ebbens               3:59:05     1:25
108 143 van Haaster, Jasper       Wilton Care4bikes AA         3:59:08     1:28
109  45 Wagenaar, Johan           ARTV de Adelaar              3:59:19     1:39
110  27 Broekhuis, Simon          Hanzerenners Zwolle          3:59:23     1:43
111  80 Kaldenbach, Marco         HRTC Hoorn                   3:59:25     1:45
112 115 Oudwater, Lars            ZWC DTS KENNEMER UITH.       3:59:39     1:59
113  56 ten Kate, Herman          ARC Ulysses                  4:00:17     2:37
114 113 Heijnen, Arne             SRAM EEMLAND BATAUWERS        z.t.
115  17 Westra, Jan-Hendrik       WV Otto Ebbens               4:01:22     3:42
116  77 Jalvingh, Arnt            WV de Peddelaars              z.t.
117  35 ter Bekke, Pepijn         OWC OLDENZAAL                 z.t.
118  48 Nijkerk, Wouter           ARTV de Adelaar               z.t.
119 144 Teer, Jorn                Wilton Care4bikes AA          z.t.
120 105 Nobel, Rick               WV Woonexpo WV Olympia        z.t.
121  74 Nijmeijer, Rob            WV de Peddelaars              z.t.
122  42 Ubels, Ruben              Kanjers voor Kanjers          z.t.
123  98 van der Horst, Geert      Amstel ASVOlympia Bataaf      z.t.
124 103 Weening, Andries          WV Woonexpo WV Olympia        z.t.
125 120 Oude Elferink, Tommy      ZWC DTS KENNEMER UITH.        z.t.
126 139 Jongbloed, Jorrit         Wilton Care4bikes AA          z.t.
127  47 Wielink, Rik              ARTV de Adelaar              4:02:37     4:57
128 123 de Reus, Frank            Jan van Arckel                z.t.
129  90 Bolding, Jelle            WV Meteoor Assen-Roden       4:03:14     5:34

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.842 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Omloop van de Veenkolonien

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Belkin de Jonge Renner      27     11:53:20
  2  WV Noord Holland            11     11:53:20
  3  West-Frisia                  1     11:53:20
  4  Westland Wil Vooruit        22     11:53:40        0:20
  5  NWV Groningen                2     11:53:40        0:20
  6  De Kannibaal                12     11:53:40        0:20
  7  Eerens/Stormvogels           4     11:54:00        0:40
  8  AWV Zwaluwen Raalte CC75    16     11:54:00        0:40
  9  OWC OLDENZAAL                6     11:54:00        0:40
 10  Amstel ASVOlympia Bataaf    17     11:54:00        0:40
 11  Team Bliz-Merida            25     11:54:00        0:40
 12  ARC Ulysses                 10     11:54:00        0:40
 13  ZWC DTS KENNEMER UITH.      20     11:54:00        0:40
 14  Kanjers voor Kanjers         7     11:54:00        0:40
 15  SwiftAvanti Bollenstreek    23     11:54:00        0:40
 16  Wilton Care4bikes AA        24     11:54:00        0:40
 17  WV Otto Ebbens               3     11:54:25        1:05
 18  WV Meteoor Assen-Roden      15     11:54:32        1:12
 19  WV de Ijsselstreek           9     11:54:41        1:21
 20  Team Matrix                 26     11:54:41        1:21
 21  Jan van Arckel              21     11:54:41        1:21
 22  WV Woonexpo WV Olympia      18     11:54:41        1:21
 23  ARTV de Adelaar              8     11:55:19        1:59
 24  HRTC Hoorn                  14     11:55:25        2:05
 25  WV de Peddelaars            13     12:00:44        7:24
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens