Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e Omloop Ronostrand Heren

                        Uitslag Rit in lijn over 170 km

                          Wedstrijd datum: 1 Juni 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 127 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit         3:46:31
  2 133 van Diemen, Jurgen        Swift Avanti Bollenstr.       z.t.
  3  11 Merx, Peter               NWVG Bike4Air                 z.t.
  4  79 Kaldenbach, Jeroen        HRTC Hoorn                    z.t.
  5  19 de Haan, Paul             WV Eerens Stormvogels         z.t.
  6 120 Bol, Cees                 ZWC DTS Kenn. Uithoorn        z.t.
  7  51 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
  8   1 Dorren, Ruben             West Frisia                   z.t.
  9 105 Bergsma, Jorrit           Woonexpo WV Olympia           z.t.
 10 128 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 11  68 Fabriek, Durk             WV de Kannibaal               z.t.
 12  62 Koch, Leon                WV Noord Holland              z.t.
 13  87 Spithorst, Kevin          Meteoor Assen-Roden           z.t.
 14   3 Mol, Robbert-Jan          West Frisia                   z.t.
 15  39 Janssen, Marc             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 16  55 Aandewiel, Pascal         ARC Ulyses                    z.t.
 17  57 Smits, Florian            ARC Ulyses                    z.t.
 18  97 van der Kooij, Bas        Amstel ASV Olympia Bat.       z.t.
 19 107 van der Schaaf, Tjeerd    Woonexpo WV Olympia           z.t.
 20 108 de Vries, Douwe           Woonexpo WV Olympia           z.t.
 21  38 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers          z.t.
 22  10 Strating, Gijs            NWVG Bike4Air                 z.t.
 23  99 Rooij, Paul               Amstel ASV Olympia Bat.       z.t.
 24  16 Hoekstra, Ruben           Otto Ebbens                   z.t.
 25 129 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit          z.t.
 26 103 Bakker, Bjorn             Woonexpo WV Olympia           z.t.
 27  44 van den Berg, Daan        ARTV de Adelaar               z.t.
 28  24 Bathoorn, Floran          WV Eerens Stormvogels         z.t.
 29  70 Nijman, Thomas            WV de Kannibaal               z.t.
 30  50 Coster, Kevin             WV de IJsselstreek            z.t.
 31  95 Boeve, Stefan             Zwaluwen Raalte CC75          z.t.
 32 132 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 33  94 Lowik, Robin              Zwaluwen Raalte CC75          z.t.
 34  14 Postma, Theo              Otto Ebbens                   z.t.
 35  15 Bos, Henk                 Otto Ebbens                   z.t.
 36  61 Bankras, Stijn            WV Noord Holland              z.t.
 37  42 Zennipman, Wessel         Kanjers voor Kanjers          z.t.
 38  67 Elferink, Arjan           WV de Kannibaal               z.t.
 39  81 Kaldenbach, Marco         HRTC Hoorn                    z.t.
 40  92 Plender, Jasper           Zwaluwen Raalte CC75          z.t.
 41 140 Koeman, Bjorn             Wilton                        z.t.
 42 130 Meijer, Erwin             Westland Wil Vooruit          z.t.
 43  34 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 44  83 Lind, Jorrit              HRTC Hoorn                    z.t.
 45   5 Broekaart, Sven           West Frisia                   z.t.
 46  91 Boerrigter, Mathijs       Zwaluwen Raalte CC75          z.t.
 47  17 Pijpers, Sander           Otto Ebbens                   z.t.
 48  47 Vink, Jeffrey             ARTV de Adelaar               z.t.
 49 142 van de Pol, Martin        Wilton                        z.t.
 50  53 van de Put, Peter         WV de IJsselstreek            z.t.
 51  98 de Graaff, Edwin          Amstel ASV Olympia Bat.       z.t.
 52 101 Boessenkool, Klaas        Amstel ASV Olympia Bat.       z.t.
 53  90 Tissingh, Sent            Meteoor Assen-Roden           z.t.
 54  63 Ottenbros, Joury          WV Noord Holland              z.t.
 55  76 Jalvingh, Arnt            Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 56   2 Sweering, Harry           West Frisia                   z.t.
 57 125 de Greef, Emiel           Jan van Arckel                z.t.
 58 122 van der Grijn, Gert       Jan van Arckel                z.t.
 59  23 Sulvaran, Gyasi           WV Eerens Stormvogels         z.t.
 60  75 Mulderij, Gert            Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 61  22 Piersma, Wessel           WV Eerens Stormvogels         z.t.
 62  96 Kootstra, Philip          Zwaluwen Raalte CC75          z.t.
 63   9 Goeree, Rick              NWVG Bike4Air                 z.t.
 64  59 ten Kate, Herman          ARC Ulyses                    z.t.
 65  52 Schouten, John            WV de IJsselstreek            z.t.
 66  66 Schreurs, Leander         WV Noord Holland              z.t.
 67  35 Nijhuis, Jeroen           OWC Oldenzaal                 z.t.
 68  43 Bakker, Jurrien           ARTV de Adelaar               z.t.
 69 100 Stienstra, Manfred        Amstel ASV Olympia Bat.       z.t.
 70 116 den Das, Koen             ZWC DTS Kenn. Uithoorn        z.t.
 71   6 Buis, Silvan              West Frisia                   z.t.
 72  71 Altena, Menno             WV de Kannibaal               z.t.
 73 121 Hagemans, Sem             Jan van Arckel                z.t.
 74 104 Dijkstra, Jan             Woonexpo WV Olympia           z.t.
 75 135 van Lakerveld, Erik       Swift Avanti Bollenstr.       z.t.
 76 118 Remmers, Pascal           ZWC DTS Kenn. Uithoorn        z.t.
 77 137 van Soest, Jan-Willem     Swift Avanti Bollenstr.       z.t.
 78   8 Kramer, Sven              NWVG Bike4Air                 z.t.
 79  85 Huiting, Vincent          Meteoor Assen-Roden           z.t.
 80  32 Timmerman, Jurgen         OWC Oldenzaal                 z.t.
 81  64 van der Aar, Dilan        WV Noord Holland              z.t.
 82   7 Olde Heuvel, Wouter       NWVG Bike4Air                 z.t.
 83 139 van Haaster, Jasper       Wilton                        z.t.
 84 119 Lenting, Etienne          ZWC DTS Kenn. Uithoorn        z.t.
 85  56 Nachtegael, Danny         ARC Ulyses                    z.t.
 86 138 Berk, Johan               Swift Avanti Bollenstr.       z.t.
 87  46 Wagenaar, Johan           ARTV de Adelaar               z.t.
 88 124 Heek, Derek               Jan van Arckel                z.t.
 89  58 Scheerens, Pieter         ARC Ulyses                    z.t.
 90  45 Delis, Jeroen             ARTV de Adelaar               z.t.
 91  69 de Lange, Bas             WV de Kannibaal               z.t.
 92  12 Harms, Jos                NWVG Bike4Air                3:46:56     0:25
 93  40 de Jong, Robert           Kanjers voor Kanjers          z.t.
 94 126 Vendrig, Bart             Jan van Arckel                z.t.
 95  21 Koetse, Johan             WV Eerens Stormvogels         z.t.
 96  37 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers          z.t.
 97  60 Roden, Omri               ARC Ulyses                   3:54:56     8:25
 98  20 van der Wielen,Jacob-Jan  WV Eerens Stormvogels         z.t.
 99  48 Nijkerk, Wouter           ARTV de Adelaar               z.t.
100  18 Postma, Gaatze            Otto Ebbens                   z.t.
101  33 Moorman, Rens             OWC Oldenzaal                 z.t.
102  13 Westra, Jan-Hendrik       Otto Ebbens                   z.t.
103 134 Bon, Thijs                Swift Avanti Bollenstr.       z.t.
104  88 Biesheuvel, Stefan        Meteoor Assen-Roden           z.t.
105 141 Wieberdink, Ruben         Wilton                        z.t.
106  36 Schoemaker, Maarten       OWC Oldenzaal                 z.t.
107  89 Drent, Frans              Meteoor Assen-Roden           z.t.
108  31 Boonstra, Jos             OWC Oldenzaal                 z.t.
109  54 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.030 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e Omloop Ronostrand Heren

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Westland Wil Vooruit        22     11:19:33
  2  Woonexpo WV Olympia         18     11:19:33
  3  West Frisia                  1     11:19:33
  4  Kanjers voor Kanjers         7     11:19:33
  5  WV de Kannibaal             12     11:19:33
  6  HRTC Hoorn                  14     11:19:33
  7  WV de IJsselstreek           9     11:19:33
  8  NWVG Bike4Air                2     11:19:33
  9  WV Eerens Stormvogels        4     11:19:33
 10  Amstel ASV Olympia Bat.     17     11:19:33
 11  Otto Ebbens                  3     11:19:33
 12  ARC Ulyses                  10     11:19:33
 13  WV Noord Holland            11     11:19:33
 14  Zwaluwen Raalte CC75        16     11:19:33
 15  ARTV de Adelaar              8     11:19:33
 16  Meteoor Assen-Roden         15     11:19:33
 17  ZWC DTS Kenn. Uithoorn      20     11:19:33
 18  Swift Avanti Bollenstr.     23     11:19:33
 19  Wilton                      24     11:19:33
 20  Jan van Arckel              21     11:19:33
 21  OWC Oldenzaal                6     11:19:33
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens