Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Meeus Race - Beloften

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                         Wedstrijd datum: 30 Maart 2014
                    Wedstrijd in de KNWU Beloftencompetitie

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  15 de Klein, Arvid           LST Croford Cycling Team     3:27:54
  2 148 Noppe, Christophe         EFC Omega Ph Quick Step       z.t.
  3 141 Lawless, Christopher      100% ME Engelse Selectie      z.t.
  4  14 Bugter, Luuc              LST Croford Cycling Team      z.t.
  5   8 Brusselman, Twan          CT Jo Piels                   z.t.
  6   6 Wolsink, Jelle            CT Metec - TKH                z.t.
  7  68 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
  8  30 van der Hoorn, Taco       De Jonge Renner               z.t.
  9  19 Wennekes, Robin           LST Babydump Cycl Team        z.t.
 10 145 de Tier, Floris           EFC Omega Ph Quick Step       z.t.
 11 133 v Schip, Jan Willem       Nationale Selectie            z.t.
 12  66 Snijder, Kevin            NWV Groningen                 z.t.
 13   3 Goeree, Niels             CT Metec - TKH                z.t.
 14  28 Roobol, Arie-Teun         De Jonge Renner               z.t.
 15  11 Reinders, Elmar           CT Jo Piels                   z.t.
 16  59 Braam, Lehvi              Restore Cycling               z.t.
 17   7 Bouwman, Koen             CT Jo Piels                   z.t.
 18  10 Ariesen, Tim              CT Jo Piels                   z.t.
 19 157 Jasper, Baert             CT BCV Works Soenens          z.t.
 20  27 Sanders, Dajo             De Jonge Renner               z.t.
 21  31 Hofland, Fausto           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 22 154 Christopher, Francois     Team Ottignies-Perwez         z.t.
 23   4 Krul, Stef                CT Metec - TKH                z.t.
 24  56 Rodenburg, Tim            Restore Cycling               z.t.
 25  20 Dielissen, Bart           LST Babydump Cycl Team        z.t.
 26  17 Harmsen, Bart             LST Croford Cycling Team      z.t.
 27  72 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 28  55 Bakker, Stephan           Restore Cycling               z.t.
 29 119 Schouten, Daan            Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 30  45 Joris, Blokker            WV Noord-Holland              z.t.
 31  64 Mensink, Rick             NWV Groningen                 z.t.
 32 121 Bertram, Stan             MsLndster&MidLim&Bergkl       z.t.
 33 129 Raas, Eloy                Breda&Midkamp&TempoBruns      z.t.
 34   5 Riesenbeek, Oscar         CT Metec - TKH                z.t.
 35  97 Deelen, Diederik          JvanArckel&Excelsior          z.t.
 36 116 Veldscholten, Stan        Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 37   9 Hoekstra, Jochem          CT Jo Piels                   z.t.
 38 123 Seefat, Maarten           MsLndster&MidLim&Bergkl       z.t.
 39 180 Parmentier, Thibault      Color Code Biowanze           z.t.
 40  39 Eversdijk, Matthijs       DRC De Mol                    z.t.
 41  37 Buijk, Bart               DRC De Mol                    z.t.
 42 140 Latham, Christopher       100% ME Engelse Selectie      z.t.
 43 147 Gunst, Davy               EFC Omega Ph Quick Step       z.t.
 44  57 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
 45 179 Leleu, Antoine            Color Code Biowanze           z.t.
 46 144 Wood, Oliver              100% ME Engelse Selectie      z.t.
 47  21 Boom, Niek                LST Babydump Cycl Team        z.t.
 48  18 Janssen, Adriaan          LST Croford Cycling Team      z.t.
 49  12 van Rhee, Joey            CT Jo Piels                   z.t.
 50  13 Jason, Van Dalen          LST Croford Cycling Team      z.t.
 51 175 Warnier, Antoine          Color Code Biowanze           z.t.
 52  40 de Leeuw, David           DRC De Mol                    z.t.
 53 158 Joeri, Persoon            CT BCV Works Soenens          z.t.
 54  25 Bos, Maikel               De Jonge Renner               z.t.
 55 160 Matthias, Vandewalle      CT BCV Works Soenens          z.t.
 56 161 Evert, Vandromme          CT BCV Works Soenens          z.t.
 57   2 van Ginneken, Sjoerd      CT Metec - TKH                z.t.
 58  79 van de Put, Peter         IJsselstreek&WV Eemland       z.t.
 59 100 Mulder, Patrick           JvanArckel&Excelsior          z.t.
 60 169 Stuyck, Dieter            Cécémel CT                    z.t.
 61 170 Meys, Joran               Cécémel CT                    z.t.
 62 105 van der Kooij, Bas        Amstel&Olymp&Bat&DTS&Kml      z.t.
 63  22 Hool, Glenn               LST Babydump Cycl Team        z.t.
 64  33 Corné, Hagenaars          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 65  48 Etienne, Kooreman         WV Noord-Holland              z.t.
 66  73 Dekker, Sjors             West-Frisia                   z.t.
 67 178 Deruette, Thomas          Color Code Biowanze           z.t.
 68  65 Potze, Niels              NWV Groningen                 z.t.
 69 150 Seynaeve, Lander          EFC Omega Ph Quick Step       z.t.
 70  38 Kramer, Erik              DRC De Mol                    z.t.
 71 142 Burton, Germain           100% ME Engelse Selectie      z.t.
 72 103 Looij, Dennis             Amstel&Olymp&Bat&DTS&Kml      z.t.
 73  77 Broekaart, Sven           West-Frisia                   z.t.
 74  51 Overste, Matthew          UWTC De Volharding            z.t.
 75  71 van der Wal, Luuk         Westland Wil Vooruit          z.t.
 76  69 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 77  70 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit          z.t.
 78 135 de Jong, Martijn          Nationale Selectie            z.t.
 79  36 Havermans, Glenn          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 80  42 Grooten, Dennis           DRC De Mol                    z.t.
 81 168 Schut, Elroy              Arrow CT                      z.t.
 82 162 Jonas, Viaene             CT BCV Works Soenens          z.t.
 83 155 Julien, Piette            Team Ottignies-Perwez         z.t.
 84  91 Hendrickx, Maarten        SnelWiel&Schijnd&Dommels      z.t.
 85 146 Vanreyten, Joachim        EFC Omega Ph Quick Step       z.t.
 86 149 Planckaert, Edward        EFC Omega Ph Quick Step       z.t.
 87  26 Bal, Tom                  De Jonge Renner               z.t.
 88 156 Wim, Reynaerts            Team Ottignies-Perwez         z.t.
 89  29 Dijkstra, Martijn         De Jonge Renner               z.t.
 90 109 Ottema, Rick              Stormv&Meteo&Pedd&Kapeng     3:28:07     0:13
 91  62 Goeree, Rick              NWV Groningen                 z.t.
 92  43 Stijn, Bankras            WV Noord-Holland              z.t.
 93 131 Koemans, Daaf             Breda&Midkamp&TempoBruns      z.t.
 94   1 Bakker, Dennis            CT Metec - TKH                z.t.
 95  90 Zennipman, Wessel         Oldenzaal&KanjersvKanjer      z.t.
 96  61 Zuidema, Benjamin         NWV Groningen                 z.t.
 97 110 Bathoorn, Floran          Stormv&Meteo&Pedd&Kapeng      z.t.
 98 165 Castel, Mike              Arrow CT                     3:28:10     0:16
 99 177 de Winter, Ludwig         Color Code Biowanze           z.t.
100 124 Hoogenberg, Lonny         MsLndster&MidLim&Bergkl      3:28:13     0:19
101 118 Scholten, Tim             Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
102  80 Coster, Kevin             IJsselstreek&WV Eemland       z.t.
103 126 Krekelberg, Gilbert       MsLndster&MidLim&Bergkl       z.t.
104  47 Ottenbros, Joury          WV Noord-Holland              z.t.
105 137 Schipper, Jesper          Nationale Selectie            z.t.
106 134 Heilig, Bas               Nationale Selectie            z.t.
107  89 de Jong, Robert           Oldenzaal&KanjersvKanjer      z.t.
108 127 van Leuken, Dirk          Breda&Midkamp&TempoBruns      z.t.
109 104 Wolffenbuttel, Stefan     Amstel&Olymp&Bat&DTS&Kml      z.t.
110  81 Koedijk, Matthijs         IJsselstreek&WV Eemland       z.t.
111  74 van Engelen, Adne         West-Frisia                   z.t.
112  76 Groen, Ike                West-Frisia                   z.t.
113  88 van den Esschert, Daan    Oldenzaal&KanjersvKanjer      z.t.
114  63 de Haan, Jan-David        NWV Groningen                 z.t.
115 122 Sanders, Boy              MsLndster&MidLim&Bergkl       z.t.
116 159 Alessandro, Soenens       CT BCV Works Soenens          z.t.
117 167 de Ruysscher, Dante       Arrow CT                      z.t.
118 138 Timmermans, Tristan       Nationale Selectie            z.t.
119 102 de Greef, Emiel           JvanArckel&Excelsior          z.t.
120 101 Bode, Hermen              JvanArckel&Excelsior         3:28:19     0:25
121  44 Koch, Leon                WV Noord-Holland              z.t.
122 136 Caspers, Didier           Nationale Selectie           3:28:21     0:27
123  83 Klein Tijssink, Henk      IJsselstreek&WV Eemland       z.t.
124 173 van den Abeele, Robin     Cécémel CT                    z.t.
125 112 Bakker, Sjoerd            Stormv&Meteo&Pedd&Kapeng      z.t.
126  95 Gevers, Robbie            SnelWiel&Schijnd&Dommels      z.t.
127  16 Doets, Marco              LST Croford Cycling Team     3:28:24     0:30
128  41 van Aert, Tijs            DRC De Mol                    z.t.
129 153 Christopher,Vandenbulcke  Team Ottignies-Perwez         z.t.
130  85 Verdick, Gijs             Oldenzaal&KanjersvKanjer     3:28:27     0:33
131  94 Kivits, Marc              SnelWiel&Schijnd&Dommels     3:28:36     0:42
132  35 Jelle, Meesters           Willebrord Wil Vooruit       3:29:03     1:09
133 176 Defosse, Florent          Color Code Biowanze          3:29:10     1:16
134  34 Max, Hendrikx             Willebrord Wil Vooruit       3:29:14     1:20
135  58 Röling, Jerry             Restore Cycling              3:29:25     1:31
136 115 Plender, Jasper           Zwaluwen&Raalte&CC75         3:29:52     1:58
137 125 Esselaar, Remco           MsLndster&MidLim&Bergkl      3:29:54     2:00
138 164 Brijssinck, Stef          Arrow CT                      z.t.
139  32 Coppens, Jens             Willebrord Wil Vooruit       3:29:59     2:05
140 130 de Lange, Thijs           Breda&Midkamp&TempoBruns     3:30:03     2:09
141  24 Brienissen, Marco         LST Babydump Cycl Team       3:32:26     4:32
142 139 Dibben, Jonathan          100% ME Engelse Selectie     3:32:34     4:40
143 152 Gregory, La Rose          Team Ottignies-Perwez        3:36:23     8:29
144  54 Teer, Jorn                UWTC De Volharding           3:36:49     8:55
145 120 Löwik, Robin              Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
146 108 van Berkel, Jaan          Amstel&Olymp&Bat&DTS&Kml      z.t.
147  23 de Haan, Binne Pier       LST Babydump Cycl Team        z.t.
148  87 ter Bekke, Pepijn         Oldenzaal&KanjersvKanjer      z.t.
149  75 Zwaan, Edwin              West-Frisia                   z.t.
150 166 de Zwarte, Tom            Arrow CT                      z.t.
151  93 Verbeek, Robin            SnelWiel&Schijnd&Dommels     3:38:45    10:51
152  96 Borowski, Bryan           SnelWiel&Schijnd&Dommels     3:39:05    11:11

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.176 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Meeus Race - Beloften

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  LST Croford Cycling Team     3     10:23:42
  2  CT Jo Piels                  2     10:23:42
  3  CT Metec - TKH               1     10:23:42
  4  De Jonge Renner              5     10:23:42
  5  EFC Omega Ph Quick Step     25     10:23:42
  6  Restore Cycling             10     10:23:42
  7  LST Babydump Cycl Team       4     10:23:42
  8  100% ME Engelse Selectie    24     10:23:42
  9  Westland Wil Vooruit        12     10:23:42
 10  NWV Groningen               11     10:23:42
 11  CT BCV Works Soenens        27     10:23:42
 12  DRC De Mol                   7     10:23:42
 13  Color Code Biowanze         30     10:23:42
 14  Willebrord Wil Vooruit       6     10:23:42
 15  Team Ottignies-Perwez       26     10:23:42
 16  WV Noord-Holland             8     10:23:55        0:13
 17  Zwaluwen&Raalte&CC75        20     10:24:01        0:19
 18  MsLndster&MidLim&Bergkl     21     10:24:01        0:19
 19  Nationale Selectie          23     10:24:01        0:19
 20  JvanArckel&Excelsior        17     10:24:01        0:19
 21  Amstel&Olymp&Bat&DTS&Kml    18     10:24:01        0:19
 22  West-Frisia                 13     10:24:01        0:19
 23  Cécémel CT                  29     10:24:09        0:27
 24  Breda&Midkamp&TempoBruns    22     10:24:14        0:32
 25  Arrow CT                    28     10:24:17        0:35
 26  IJsselstreek&WV Eemland     14     10:24:20        0:38
 27  Oldenzaal&KanjersvKanjer    15     10:24:33        0:51
 28  Stormv&Meteo&Pedd&Kapeng    19     10:24:35        0:53
 29  SnelWiel&Schijnd&Dommels    16     10:24:51        1:09
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooij