Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Flexpoint Limburgs Mooiste Race

                        Uitslag Rit in lijn over 145 km

                         Wedstrijd datum: 13 Juni 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 139 Sweering, Harry           West Frisia                  3:35:46
  2   6 Tolhoek, Antwan           WV De Jonge Renner           3:35:48     0:02
  3   4 Bosters, Jurriën          WV De Jonge Renner           3:35:52     0:06
  4  31 Buijk, Bart               DRC De Mol                   3:35:54     0:08
  5  95 van Empel, Micki          Comb Dommelstr Schijndel     3:35:56     0:10
  6   3 Meijers, Daan             WV De Jonge Renner           3:35:57     0:11
  7 112 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
  8  34 Sint Nicolaas, Tristan    DRC De Mol                    z.t.
  9  13 Bakker, Stephan           Restore Cycling               z.t.
 10  23 van den Dool, Kelvin      GRC Jan van Arckel            z.t.
 11  26 Kelderman, Martin         UWTC De Volharding            z.t.
 12 151 Hofman, Arjan             WV De IJsselstreek            z.t.
 13 103 Snijder, Kevin            NWV Groningen                 z.t.
 14 132 van de Vall, Lars         Comb Amstel Olympia Bata      z.t.
 15 141 Haakman, Tino             West Frisia                   z.t.
 16  89 van Diemen, Jurgen        Comb Swift Avanti Bolstr      z.t.
 17  12 van Rutten, Bryan         Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 18  43 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 19  88 Handgraaf, Sjors          Comb Swift Avanti Bolstr      z.t.
 20 158 van Aken, Matthias        Royal Antwerp BC              z.t.
 21  15 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
 22 105 Potze, Niels              NWV Groningen                 z.t.
 23  46 Vreugdenhil, Stefan       Westland Wil Vooruit          z.t.
 24 119 Werst, Raymond            Comb Kannibaal Nrd-Limb       z.t.
 25  83 Erren, Pim                Comb Bergklmrs M-Limburg      z.t.
 26  47 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit          z.t.
 27  61 Loozen, Luc               TWC Maaslandster              z.t.
 28  63 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 29   1 Bos, Maikel               WV De Jonge Renner            z.t.
 30 157 Raeymaekers, Mattias      Royal Antwerp BC              z.t.
 31 144 Dekker, Sjors             West Frisia                   z.t.
 32 122 Raadtgever, Dennis        Arrow CT                      z.t.
 33 113 Schreurs, Mark            Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 34  79 Janssen, Dick             Comb Bergklmrs M-Limburg      z.t.
 35  67 Koemans, Daaf             WV Breda                      z.t.
 36  85 van Dijk, Peter           Comb Swift Avanti Bolstr      z.t.
 37 143 van Engelen, Adne         West Frisia                   z.t.
 38   2 de Groot, Daan            WV De Jonge Renner           3:36:07     0:21
 39 142 Wolthuizen, Yennick       West Frisia                   z.t.
 40 130 Lof, Jan                  Comb Amstel Olympia Bata     3:36:12     0:26
 41 114 Verdick, Gijs             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 42  14 Rodenburg, Tim            Restore Cycling              3:36:19     0:33
 43 140 Dorren, Ruben             West Frisia                  3:36:30     0:44
 44  49 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior               3:38:01     2:15
 45  82 Stijns, Wayne             Comb Bergklmrs M-Limburg      z.t.
 46  54 Sonneveld, Mark           GRTC Excelsior               3:39:13     3:27
 47 110 Houwers, Xaf              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 48  90 Berk, Johan               Comb Swift Avanti Bolstr      z.t.
 49 108 van der Werf, Teake-Piet  NWV Groningen                 z.t.
 50  56 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp         3:39:57     4:11
 51  37 Hendrickx, Maarten        TWC Het Snelle Wiel          3:39:59     4:13
 52  16 Klomp, Aldo               Restore Cycling              3:40:01     4:15
 53   9 Hagenaars, Corne          Willibrord Wil Vooruit       3:40:04     4:18
 54  62 Tijdink, Rob              TWC Maaslandster             3:40:08     4:22
 55  44 van der Wal, Luuk         Westland Wil Vooruit         3:40:09     4:23
 56 166 Vink, Jeffrey             WV De Adelaar                3:40:11     4:25
 57 106 Meewisse, John            NWV Groningen                3:40:12     4:26
 58  94 Kivits, Marc              Comb Dommelstr Schijndel      z.t.
 59  80 van Merode, Martijn       Comb Bergklmrs M-Limburg      z.t.
 60  18 van der Burg, Joost       Restore Cycling              3:40:18     4:32
 61  65 Sanders, Boy              TWC Maaslandster             3:40:21     4:35
 62 121 Dekkers, Hans             Arrow CT                      z.t.
 63 109 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT      3:40:24     4:38
 64 159 Verdaasdonk, Nicky        Royal Antwerp BC             3:40:26     4:40
 65  19 Oostlander, Sander        GRC Jan van Arckel           3:40:34     4:48
 66  45 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit         3:40:41     4:55
 67  27 Teer, Jorn                UWTC De Volharding           3:40:42     4:56
 68 147 Ottenbros, Joury          WV Noord Holland             3:40:46     5:00
 69  60 Jumelet, Michiel          ZRTC Theo Middelkamp         3:40:48     5:02
 70  48 van der Marel, Pim        Westland Wil Vooruit         3:40:56     5:10
 71 126 Degheldere, Jory          Arrow CT                     3:41:21     5:35
 72  66 Seefat, Maarten           TWC Maaslandster             3:41:51     6:05
 73 165 Wagenaar, Johan           WV De Adelaar                 z.t.
 74  11 Meesters, Jelle           Willibrord Wil Vooruit       3:41:54     6:08
 75 162 van der Mast, Kevin       Royal Antwerp BC             3:41:57     6:11
 76  33 Kramer, Erik              DRC De Mol                   3:42:09     6:23
 77 149 Imming, Bram              WV Noord Holland             3:42:17     6:31
 78  10 van de Klundert, Koen     Willibrord Wil Vooruit       3:42:18     6:32
 79 117 Altena, Menno             Comb Kannibaal Nrd-Limb      3:42:20     6:34
 80 118 Meereboer, Niels Laurens  Comb Kannibaal Nrd-Limb      3:42:22     6:36
 81  96 Lathouwers, Erik          Comb Dommelstr Schijndel      z.t.
 82  92 Heijnen, Hugo             Comb Dommelstr Schijndel     3:43:08     7:22
 83  39 Muyrers, Brend            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 84 102 Kerkhof, Wim              Comb Tempo Cicli Basso        z.t.
 85 156 Coster, Kevin             WV De IJsselstreek            z.t.
 86   8 van de Klundert, Ricardo  Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 87 155 Koedijk, Matthijs         WV De IJsselstreek            z.t.
 88  55 Mulder, Dimitri           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 89  22 de Greef, Emiel           GRC Jan van Arckel            z.t.
 90 129 Heilig, Bas               Comb Amstel Olympia Bata      z.t.
 91   7 Havermans, Glenn          Willibrord Wil Vooruit        z.t.
 92 104 Iwema, Sander             NWV Groningen                 z.t.
 93   5 Verhoeven, Mike           WV De Jonge Renner            z.t.
 94  93 Braem, Thijmen            Comb Dommelstr Schijndel      z.t.
 95  84 Krekelberg, Gilbert       Comb Bergklmrs M-Limburg      z.t.
 96  99 van der Sloot, Roland     Comb Tempo Cicli Basso        z.t.
 97 123 de Bruyn, Jimmy           Arrow CT                      z.t.
 98  98 Marcelis, Tom             Comb Tempo Cicli Basso       3:43:16     7:30
 99  42 van Paassen, Wout         TWC Het Snelle Wiel          3:43:18     7:32
100 154 van de Put, Peter         WV De IJsselstreek           3:43:20     7:34
101  29 Stöpler, Nick             UWTC De Volharding           3:43:43     7:57
102  25 Schmidt, Yondi            UWTC De Volharding           3:43:46     8:00

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.321 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Flexpoint Limburgs Mooiste Race

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WV De Jonge Renner           1     10:47:37
  2  West Frisia                 24     10:47:40        0:03
  3  Westland Wil Vooruit         8     10:47:51        0:14
  4  Comb Swift Avanti Bolstr    15     10:47:51        0:14
  5  Kanjers voor Kanjers CT     19     10:48:06        0:29
  6  Restore Cycling              3     10:48:13        0:36
  7  Comb Bergklmrs M-Limburg    14     10:49:55        2:18
  8  NWV Groningen               18     10:51:07        3:30
  9  TWC Maaslandster            11     10:52:02        4:25
 10  Royal Antwerp BC            27     10:52:20        4:43
 11  DRC De Mol                   6     10:54:00        6:23
 12  Comb Amstel Olympia Bata    22     10:55:17        7:40
 13  Arrow CT                    21     10:57:39       10:02
 14  Willibrord Wil Vooruit       2     10:57:55       10:18
 15  Comb Dommelstr Schijndel    16     10:58:30       10:53
 16  GRC Jan van Arckel           4     10:59:39       12:02
 17  UWTC De Volharding           5     11:00:22       12:45
 18  Comb Kannibaal Nrd-Limb     20     11:00:39       13:02
 19  WV De IJsselstreek          26     11:02:13       14:36
 20  ZRTC Theo Middelkamp        10     11:03:53       16:16
 21  TWC Het Snelle Wiel          7     11:06:25       18:48
 22  Comb Tempo Cicli Basso      17     11:09:32       21:55
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooij