Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

37e Rabobank Kersenronde Mierlo - Bel

                        Uitslag Rit in lijn over 161 km

                         Wedstrijd datum: 15 Juni 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  12 Brusselman, Twan          CT Jo Piels                  3:42:13
  2   4 Bakker, Dennis            CT Metec - TKH               3:42:19     0:06
  3  11 Reinders, Elmar           CT Jo Piels                  3:42:25     0:12
  4  56 Rodenburg, Tim            Restore Cycling              3:42:30     0:17
  5   5 Riesebeek, Oscar          CT Metec - TKH               3:43:03     0:50
  6  21 Dielissen, Bart           LST Babydump Cycl Team       3:43:09     0:56
  7  10 Hoekstra, Jochem          CT Jo Piels                   z.t.
  8   6 van Ginneken, Sjoerd      CT Metec - TKH                z.t.
  9  55 Bakker, Stephan           Restore Cycling               z.t.
 10  26 van 't Westeinde, Gijs    De Jonge Renner               z.t.
 11  75 van Engelen, Adne         West-Frisia                  3:43:16     1:03
 12   9 Lammertink, Steven        CT Jo Piels                  3:43:19     1:06
 13  24 Wennekes, Robin           LST Babydump Cycl Team       3:43:24     1:11
 14  97 Deelen, Diederik          JvanArckel&Excelsior          z.t.
 15   3 Goeree, Niels             CT Metec - TKH               3:43:29     1:16
 16  27 Bal, Tom                  De Jonge Renner               z.t.
 17  57 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
 18  23 Hool, Glenn               LST Babydump Cycl Team        z.t.
 19  25 Cremers, Paul             De Jonge Renner               z.t.
 20 126 Stijns, Wayne             MsLndster&MidLim&Bergkl       z.t.
 21  45 Blokker, Joris            WV Noord-Holland              z.t.
 22  20 Boom, Niek                LST Babydump Cycl Team        z.t.
 23  73 Dekker, Sjors             West-Frisia                   z.t.
 24  70 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit          z.t.
 25 133 de Jong, Martijn          Nationale Selectie           3:43:33     1:20
 26  16 Harmsen, Bart             LST Croford Cycling Team     3:44:11     1:58
 27 121 Sanders, Boy              MsLndster&MidLim&Bergkl      3:44:47     2:34
 28 130 Koemans, Daaf             Breda&Midkamp&TempoBruns      z.t.
 29  68 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 30  65 Potze, Niels              NWV Groningen                 z.t.
 31 109 Ottema, Rick              Stormv&Meteo&Pedd&Kapeng     3:44:57     2:44
 32  36 van Rutten, Bryan         Willebrord Wil Vooruit       3:45:28     3:15
 33  14 de Kleijn, Arvid          LST Croford Cycling Team     3:45:32     3:19
 34  87 Elzing, Adrik             Oldenzaal&KanjersvKanjer      z.t.
 35  66 Snijder, Kevin            NWV Groningen                 z.t.
 36 118 Kleiman, Wim              Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 37   8 van Rhee, Joey            CT Jo Piels                   z.t.
 38  67 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 39 103 van der Kooij, Bas        Amstel&Olymp&Bat&DTS&Kml      z.t.
 40  50 Overste, Matthew          UWTC De Volharding            z.t.
 41  51 Vegter, Jeroen            UWTC De Volharding            z.t.
 42  48 Kooreman, Etienne         WV Noord-Holland              z.t.
 43  53 Geserick, Ocko            UWTC De Volharding            z.t.
 44  34 van de Klundert, Koen     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 45  49 Teer, Jorn                UWTC De Volharding            z.t.
 46  98 Schouten, Remco           JvanArckel&Excelsior          z.t.
 47 105 Kostelijk, Daan           Amstel&Olymp&Bat&DTS&Kml      z.t.
 48   7 Ariesen, Tim              CT Jo Piels                   z.t.
 49  13 Bugter, Luuc              LST Croford Cycling Team      z.t.
 50  82 van Zijl, Dylan           IJsselstreek&WV Eemland       z.t.
 51  59 Roling, Jerry             Restore Cycling               z.t.
 52   2 Krul, Stef                CT Metec - TKH                z.t.
 53 122 de Jong, Jaap             MsLndster&MidLim&Bergkl       z.t.
 54 123 Janssen, Dick             MsLndster&MidLim&Bergkl       z.t.
 55  54 Weijers, Koen             UWTC De Volharding            z.t.
 56  28 Sanders, Dajo             De Jonge Renner               z.t.
 57  61 Zuidema, Benjamin         NWV Groningen                 z.t.
 58  84 Coster, Kevin             IJsselstreek&WV Eemland       z.t.
 59  83 van de Put, Peter         IJsselstreek&WV Eemland       z.t.
 60  72 Stijger, Mark             Westland Wil Vooruit          z.t.
 61  37 van Aert, Tijs            DRC De Mol                    z.t.
 62 117 Schipper, Bart            Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 63  69 van der Wal, Luuk         Westland Wil Vooruit          z.t.
 64 135 Heilig, Bas               Nationale Selectie            z.t.
 65  19 Brienissen, Marco         LST Babydump Cycl Team        z.t.
 66  40 de Leeuw, David           DRC De Mol                    z.t.
 67   1 Wolsink, Jelle            CT Metec - TKH                z.t.
 68  39 Kramer, Erik              DRC De Mol                    z.t.
 69  43 Kooijman, Jaap            WV Noord-Holland              z.t.
 70  15 Doets, Marco              LST Croford Cycling Team      z.t.
 71 125 Esselaar, Remco           MsLndster&MidLim&Bergkl       z.t.
 72  18 van Dalen, Jason          LST Croford Cycling Team      z.t.
 73  31 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 74  76 Broekaart, Sven           West-Frisia                   z.t.
 75  62 Goeree, Rick              NWV Groningen                 z.t.
 76 134 Schipper, Jesper          Nationale Selectie            z.t.
 77  60 van der Burg, Joost       Restore Cycling               z.t.
 78  30 v/d Bogaert, Sem          De Jonge Renner               z.t.
 79  96 van Oirschot, Pieter      SnelWiel&Schijnd&Dommels      z.t.
 80 124 Erren, Pim                MsLndster&MidLim&Bergkl       z.t.
 81  86 Verdick, Gijs             Oldenzaal&KanjersvKanjer      z.t.
 82  63 Zuidema, Joakim           NWV Groningen                3:45:41     3:28
 83 111 Sulvaran, Gyasi           Stormv&Meteo&Pedd&Kapeng     3:45:42     3:29
 84  32 Coppens, Jens             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 85  35 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 86  92 van Paassen, Wout         SnelWiel&Schijnd&Dommels      z.t.
 87 116 Kootstra, Philip          Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 88  89 van den Esschert, Daan    Oldenzaal&KanjersvKanjer      z.t.
 89  47 Judd, James               WV Noord-Holland              z.t.
 90 137 Ophof, Randy              Nationale Selectie            z.t.
 91  74 Dudink, Jaap              West-Frisia                   z.t.
 92 127 van Leuken, Dirk          Breda&Midkamp&TempoBruns      z.t.
 93  41 Sint Nicolaas, Tristan    DRC De Mol                    z.t.
 94 136 van Schip, Jan Willem     Nationale Selectie            z.t.
 95  33 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 96 119 Schouten, Daan            Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 97  94 Kivits, Marc              SnelWiel&Schijnd&Dommels     3:45:55     3:42
 98  77 de Vaal, Tom              West-Frisia                   z.t.
 99  91 van Bakel, Robbie         SnelWiel&Schijnd&Dommels      z.t.
100 120 Plender, Jasper           Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
101 107 Wolffenbuttel, Stefan     Amstel&Olymp&Bat&DTS&Kml     3:46:00     3:47
102  85 de Jong, Robert           Oldenzaal&KanjersvKanjer      z.t.
103  93 Bremmers, Lars            SnelWiel&Schijnd&Dommels     3:46:06     3:53
104 110 Bathoorn, Floran          Stormv&Meteo&Pedd&Kapeng     3:46:09     3:56
105  64 Mensink, Rick             NWV Groningen                3:46:15     4:02
106  95 Verbeek, Robin            SnelWiel&Schijnd&Dommels     3:46:47     4:34

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.471 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

37e Rabobank Kersenronde Mierlo - Bel

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  CT Jo Piels                  2     11:07:47
  2  CT Metec - TKH               1     11:08:31        0:44
  3  Restore Cycling             10     11:09:08        1:21
  4  LST Babydump Cycl Team       4     11:10:02        2:15
  5  De Jonge Renner              5     11:10:07        2:20
  6  West-Frisia                 13     11:12:17        4:30
  7  Westland Wil Vooruit        12     11:13:48        6:01
  8  MsLndster&MidLim&Bergkl     21     11:13:48        6:01
  9  WV Noord-Holland             8     11:14:33        6:46
 10  Nationale Selectie          23     11:14:37        6:50
 11  LST Croford Cycling Team     3     11:15:15        7:28
 12  NWV Groningen               11     11:15:51        8:04
 13  Willebrord Wil Vooruit       6     11:16:32        8:45
 14  UWTC De Volharding           9     11:16:36        8:49
 15  IJsselstreek&WV Eemland     14     11:16:36        8:49
 16  DRC De Mol                   7     11:16:36        8:49
 17  Zwaluwen&Raalte&CC75        20     11:16:46        8:59
 18  Oldenzaal&KanjersvKanjer    15     11:16:46        8:59
 19  Stormv&Meteo&Pedd&Kapeng    19     11:16:48        9:01
 20  Amstel&Olymp&Bat&DTS&Kml    18     11:17:04        9:17
 21  SnelWiel&Schijnd&Dommels    16     11:17:09        9:22
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooij