Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

34E OMLOOP HOEKSCHE WAARD

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

                     Puttershoek-Puttershoek op 31 Mei 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  13 Bakker, Stephan           Restore Cycling              3:37:54
  2  47 Vreugdenhil, Stefan       Westland Wil Vooruit          z.t.
  3  14 Rodenburg, Tim            Restore Cycling              3:37:58     0:04
  4  43 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit         3:38:22     0:28
  5  23 Oostlander, Sander        GRC Jan van Arckel            z.t.
  6   6 Aerts, Ruud               WV de Jonge Renner           3:38:25     0:31
  7 104 Mensink, Rick             NWV Groningen                3:38:34     0:40
  8   3 Boeve, Mats               WV de Jonge Renner           3:38:39     0:45
  9  19 Vermeulen, Jack           GRC Jan van Arckel            z.t.
 10 142 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 11  68 Koemans, Daaf             WV Breda                      z.t.
 12  10 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit       3:38:41     0:47
 13  86 van Diemen, Jurgen        Swift&Avanti&Bollestreek     3:38:50     0:56
 14  26 Schmidt, Yondi            UWTC Volharding              3:38:54     1:00
 15 133 Dekkers, Hans             Arrow Cycling                 z.t.
 16  29 Vegter, Jeroen            UWTC Volharding               z.t.
 17  34 Stroosnijder, Michel      DRC de Mol                    z.t.
 18 131 Reaymaekers, Maattias     Royal Antwerp Bicly C1        z.t.
 19   8 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 20  50 Berk, Robert              GRTC Excelsior                z.t.
 21  63 Sanders, Boy              TWC Maaslandster              z.t.
 22  27 Bugter, Jasper            UWTC Volharding               z.t.
 23  30 Overste, Matthew          UWTC Volharding               z.t.
 24 127 de Bruijn, Janno          Royal Antwerp Bicly C1        z.t.
 25  95 van Heeswijk, Roy         Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 26  62 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 27  11 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 28 109 van den Esschert, Daan    Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 29  22 van den Dool, Kelvin      GRC Jan van Arckel            z.t.
 30  54 Schouten, Remco           GRTC Excelsior                z.t.
 31  15 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
 32  94 van Bakel, Robbie         Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 33   5 Tolhoek, Antwan           WV de Jonge Renner            z.t.
 34  31 van Aert, Tijs            DRC de Mol                    z.t.
 35  85 Niewold, Frank            Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 36 107 Zuidema, Joakim           NWV Groningen                 z.t.
 37  90 Van Beek, Thom            Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 38  96 Heijnen, Hugo             Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 39  46 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 40 105 van der Vegt, Chris       NWV Groningen                 z.t.
 41 136 Raadtgever, Dennis        Arrow Cycling                 z.t.
 42  49 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 43  56 Kok, Dylan                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 44  52 Kooiman, Erik Jan         GRTC Excelsior                z.t.
 45  32 de Leeuw, David           DRC de Mol                    z.t.
 46  57 Mulder, Dimitri           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 47  37 van Gils, Arne            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 48   1 Bosters, Jurrien          WV de Jonge Renner            z.t.
 49 106 Haxsen, Christoph         NWV Groningen                 z.t.
 50  61 Defauwes, Roel            TWC Maaslandster              z.t.
 51  93 Gevers, Robbie            Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 52 108 Vreugdenhil, Frank        NWV Groningen                 z.t.
 53 130 Dockx, Kristof            Royal Antwerp Bicly C1        z.t.
 54 129 Goossens, Maarten         Royal Antwerp Bicly C1       3:39:05     1:11
 55   4 van Aart, Jan             WV de Jonge Renner            z.t.
 56  87 Berk, Johan               Swift&Avanti&Bollestreek     3:39:10     1:16
 57  98 van Leuken, Dirk          Tempo Bruns&Cicli Basso      3:40:51     2:57
 58  97 van der Sloot, Roland     Tempo Bruns&Cicli Basso      3:40:55     3:01
 59  60 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp         3:41:04     3:10
 60  65 Seefat, Maarten           TWC Maaslandster             3:41:06     3:12
 61  24 Mesker, Wouter            GRC Jan van Arckel            z.t.
 62  91 van Oirschot, Pieter      Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 63  40 Kleinloog, Tim            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 64 113 Ubels, Ruben              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 65 110 Janssen, Marc             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 66  33 van Kooij, Nils           DRC de Mol                    z.t.
 67  48 Sloof, Jordi              Westland Wil Vooruit          z.t.
 68  35 Tol, Erick                DRC de Mol                    z.t.
 69  39 Borowski, Bryan           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 70 135 Schut, Elroy              Arrow Cycling                 z.t.
 71  51 Sonneveld, Mark           GRTC Excelsior                z.t.
 72  99 Smits, Pete               Tempo Bruns&Cicli Basso       z.t.
 73  59 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 74  55 Jumelet, Jelle            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 75 101 Brouwer, Rik              Tempo Bruns&Cicli Basso       z.t.
 76  66 Ritzen, Ralf              TWC Maaslandster              z.t.
 77  92 Braem, Thijmen            Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 78 139 Essers, Jan               WV de IJsselstreek            z.t.
 79 134 Segers, Ismaen            Arrow Cycling                 z.t.
 80  89 van Eijk, Erwin           Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 81  64 Verhaegen, Soren          TWC Maaslandster              z.t.
 82  18 van der Burg, Joost       Restore Cycling               z.t.
 83 137 MIDDELKAMP, Tom           Arrow Cycling                 z.t.
 84  38 Vierling, Gijs            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 85  36 Wols, Jacco               DRC de Mol                   3:41:14     3:20
 86  21 de Greef, Emiel           GRC Jan van Arckel            z.t.
 87 100 Marcelis, Tom             Tempo Bruns&Cicli Basso      3:41:17     3:23
 88 144 Mol, Henri                WV de IJsselstreek            z.t.
 89  44 Vrolijk, Danny            Westland Wil Vooruit          z.t.
 90  58 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp         3:41:22     3:28
 91 103 Bovenhuis, Robert         NWV Groningen                3:41:25     3:31
 92  17 Klomp, Aldo               Restore Cycling              3:41:29     3:35
 93  16 Roling, Jerry             Restore Cycling               z.t.
 94 132 Verdaasdonk, Nicky        Royal Antwerp Bicly C1       3:41:33     3:39
 95   2 Keldermans, Jordy         WV de Jonge Renner           3:41:37     3:43

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.434 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

34E OMLOOP HOEKSCHE WAARD

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Restore Cycling              3     10:54:46
  2  Westland Wil Vooruit         8     10:55:10        0:24
  3  GRC Jan van Arckel           4     10:55:55        1:09
  4  WV de Jonge Renner           1     10:55:58        1:12
  5  NWV Groningen               18     10:56:22        1:36
  6  Willebrord Wil Vooruit       2     10:56:29        1:43
  7  Swift&Avanti&Bollestreek    15     10:56:38        1:52
  8  UWTC Volharding              5     10:56:42        1:56
  9  GRTC Excelsior               9     10:56:42        1:56
 10  Royal Antwerp Bicly C1      22     10:56:42        1:56
 11  Dommelstreek&Schijndel      16     10:56:42        1:56
 12  DRC de Mol                   6     10:56:42        1:56
 13  TWC Maaslandster            11     10:56:42        1:56
 14  ZRTC Theo Middelkamp        10     10:58:52        4:06
 15  Arrow Cycling               23     10:58:54        4:08
 16  WV de IJsselstreek          24     11:01:02        6:16
 17  Kanjers voor Kanjers CT     19     11:01:06        6:20
 18  TWC Het Snelle Wiel          7     11:01:06        6:20
 19  Tempo Bruns&Cicli Basso     17     11:02:52        8:06
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans