Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Groningen

                       Uitslag Rit in lijn over 173,7 km

                         Wedstrijd datum: 1 Maart 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 146 Meijers, Daan             WV De Jonge Renner           4:04:34
  2  60 Smits, Florian            ARC Ulysses                  4:04:47     0:13
  3  64 Huenders, Mitchell        WV Noord-Holland              z.t.
  4  59 Aandewiel, Pascal         ARC Ulysses                  4:04:57     0:23
  5  73 van der Duin, Patrick     Peddelaars Hoogeveen         4:05:14     0:40
  6  69 van der Wier, Wieger      WV de Kannibaal               z.t.
  7 139 Bakker, Stephan           Restore Cycling              4:05:17     0:43
  8 128 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
  9  50 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 10 140 Rodenburg, Tim            Restore Cycling               z.t.
 11 129 Vrolijk, Danny            Westland Wil Vooruit          z.t.
 12  33 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 13  70 Seldenrijk, Bas           WV de Kannibaal               z.t.
 14  68 Elferink, Arjan           WV de Kannibaal               z.t.
 15  10 Strating, Gijs            NWV Groningen                 z.t.
 16  12 Goeree, Rick              NWV Groningen                 z.t.
 17   6 Dekker, Sjors             West-Frisia                   z.t.
 18   5 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia                   z.t.
 19  80 Kaldenbach, Marco         HRTC Hoorn                    z.t.
 20  32 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 21 143 Röling, Jerry             Restore Cycling               z.t.
 22  40 Stronks, Ivo              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 23 150 Eefting, Roy              WV De Jonge Renner            z.t.
 24  43 van den Berg, Daan        ARTV De Adelaar               z.t.
 25  79 Kaldenbach, Jeroen        HRTC Hoorn                    z.t.
 26 141 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
 27  53 Schouten, John            WV de IJsselstreek            z.t.
 28  41 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 29   2 Broekaart, Sven           West-Frisia                   z.t.
 30 132 Meijer, Erwin             Westland Wil Vooruit          z.t.
 31  16 Hoekstra, Ruben           Otto Ebbens                   z.t.
 32  15 Dupon, Jan                Otto Ebbens                   z.t.
 33 133 Handgraaf, Sjors          Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 34 126 van Zanten, Jeroen        Jan van Arckel                z.t.
 35 134 van Diemen, Jurgen        Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 36  92 Janssen, Kees             Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 37  49 Essers, Jan               WV de IJsselstreek            z.t.
 38  99 Kuiper, Bouke             Amstel&ASVOlympia&Bataaf      z.t.
 39  23 Bathoorn, Floran          Stormvogels Veendam           z.t.
 40 122 Mulder, Patrick           Jan van Arckel                z.t.
 41 100 de Graaff, Edwin          Amstel&ASVOlympia&Bataaf      z.t.
 42 101 Bos, Patrick              Amstel&ASVOlympia&Bataaf      z.t.
 43  36 ter Bekke, Pepijn         OWC Oldenzaal                 z.t.
 44 138 Bon, Thijs                Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 45  86 Bakker, Sjoerd            Meteoor Assen-Roden           z.t.
 46  55 Hartog, Thomas            ARC Ulysses                   z.t.
 47 144 Been, Wouter              Restore Cycling               z.t.
 48  51 de Haan, Arjan            WV de IJsselstreek            z.t.
 49  31 Boonstra, Jos             OWC Oldenzaal                 z.t.
 50  95 Löwik, Robin              Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 51  21 Piersma, Wessel           Stormvogels Veendam           z.t.
 52 153 du Prie, Mick             UWTC Volharding               z.t.
 53  11 Rijpma, Coen              NWV Groningen                 z.t.
 54 113 Heijnen, Arne             SRAM Eemland&Batauwers        z.t.
 55 152 Jongbloed, Jorrit         UWTC Volharding               z.t.
 56   1 Sweering, Harry           West-Frisia                   z.t.
 57 148 Bal, Tom                  WV De Jonge Renner            z.t.
 58 151 de Bruijne, Elias         UWTC Volharding               z.t.
 59  37 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 60  58 Ruckert, Patrick          ARC Ulysses                   z.t.
 61 145 de Groot, Daan            WV De Jonge Renner            z.t.
 62 103 Dijkstra, Jan             Kapenga&WV Olympia            z.t.
 63 147 Bosters, Jurriën          WV De Jonge Renner            z.t.
 64 111 Vogelpoel, Rick           SRAM Eemland&Batauwers        z.t.
 65  19 de Haan, Paul             Stormvogels Veendam           z.t.
 66 155 van Haaster, Jasper       UWTC Volharding               z.t.
 67  72 Altena, Menno             WV de Kannibaal               z.t.
 68  94 van de Poppe, Han         Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 69 123 de Greef, Emiel           Jan van Arckel                z.t.
 70  96 de Vries, Robert          Zwaluwen&Raalte&CC75          z.t.
 71 131 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 72 102 Wolffenbuttel, Stefan     Amstel&ASVOlympia&Bataaf      z.t.
 73  24 Sulvaran, Gyasi           Stormvogels Veendam           z.t.
 74   8 van de Kant, Jorrit       NWV Groningen                 z.t.
 75  63 Botman, Wim               WV Noord-Holland              z.t.
 76 149 Boeve, Mats               WV De Jonge Renner            z.t.
 77  97 Kos, Patrick              Amstel&ASVOlympia&Bataaf      z.t.
 78 156 Boon, Kevin               UWTC Volharding               z.t.
 79 135 van Dijk, Peter           Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 80 137 Onderwater, Coen          Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 81   9 Merx, Peter               NWV Groningen                 z.t.
 82   3 Buis, Silvan              West-Frisia                   z.t.
 83 121 Bode, Hermen              Jan van Arckel                z.t.
 84  38 Verdick, Gijs             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 85  45 Wagenaar, Johan           ARTV De Adelaar               z.t.
 86  34 van Weerd, Joost          OWC Oldenzaal                 z.t.
 87  54 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 88   4 Dorren, Ruben             West-Frisia                   z.t.
 89  39 de Jong, Robert           Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 90 154 Koeman, Bjorn             UWTC Volharding               z.t.
 91 130 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit         4:05:37     1:03
 92  52 Koedijk, Matthijs         WV de IJsselstreek            z.t.
 93  62 Kooreman, Etienne         WV Noord-Holland              z.t.
 94  29 Broekhuis, Simon          Hanzerenners Zwolle          4:05:41     1:07
 95 124 Vendrig, Bart             Jan van Arckel               4:05:45     1:11
 96   7 Harms, Jos                NWV Groningen                 z.t.
 97 106 van der Schaaf, Tjeerd    Kapenga&WV Olympia           4:06:03     1:29
 98  98 van der Kooij, Bas        Amstel&ASVOlympia&Bataaf     4:06:41     2:07
 99  83 van Lith, Sander          HRTC Hoorn                   4:09:44     5:10
100  42 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers CT      4:10:02     5:28
101  67 Verweij, Bram             WV de Kannibaal              4:10:10     5:36
102  81 Gakes, Tom                HRTC Hoorn                    z.t.
103  75 Jalvingh, Arnt            Peddelaars Hoogeveen         4:12:24     7:50
104  18 Pijpers, Sander           Otto Ebbens                   z.t.
105  22 Keizer, Jeroen            Stormvogels Veendam          4:13:34     9:00
106  71 van Kuijk, Frank          WV de Kannibaal              4:13:36     9:02
107  56 ten Kate, Herman          ARC Ulysses                  4:14:54    10:20
108  84 Molijn, Nick              HRTC Hoorn                    z.t.
109  13 Postma, Theo              Otto Ebbens                   z.t.
110 127 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
111 136 van Eijk, Erwin           Swift&Avanti&Bollestreek     4:14:57    10:23
112  46 Vink, Jeffrey             ARTV De Adelaar               z.t.
113 105 Nobel, Rick               Kapenga&WV Olympia            z.t.
114  87 Drent, Frans              Meteoor Assen-Roden           z.t.
115 114 Stam, Sjors               SRAM Eemland&Batauwers        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.614 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Groningen

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  ARC Ulysses                 10     12:15:01
  2  WV De Jonge Renner          25     12:15:08        0:07
  3  WV Noord-Holland            11     12:15:41        0:40
  4  WV de Kannibaal             12     12:15:48        0:47
  5  Restore Cycling             24     12:15:51        0:50
  6  Westland Wil Vooruit        22     12:15:51        0:50
  7  West-Frisia                  1     12:15:51        0:50
  8  WV de IJsselstreek           9     12:15:51        0:50
  9  OWC Oldenzaal                6     12:15:51        0:50
 10  NWV Groningen                2     12:15:51        0:50
 11  Kanjers voor Kanjers CT      7     12:15:51        0:50
 12  Swift&Avanti&Bollestreek    23     12:15:51        0:50
 13  Amstel&ASVOlympia&Bataaf    17     12:15:51        0:50
 14  Jan van Arckel              21     12:15:51        0:50
 15  Zwaluwen&Raalte&CC75        16     12:15:51        0:50
 16  Stormvogels Veendam          4     12:15:51        0:50
 17  UWTC Volharding             26     12:15:51        0:50
 18  HRTC Hoorn                  14     12:20:18        5:17
 19  Otto Ebbens                  3     12:22:58        7:57
 20  ARTV De Adelaar              8     12:25:31       10:30
 21  SRAM Eemland&Batauwers      19     12:25:31       10:30
 22  Kapenga&WV Olympia          18     12:26:17       11:16
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand