Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8e Rabobank Marianne Vos Classic

                       Uitslag Rit in lijn over 121,2 km

                  Rabobank Marianne Vos Classic op 31 Mei 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             WT Rabo-Liv                  2:54:45
  2  22 Garner, Lucy              WT Giant-Shimano              z.t.
  3 161 Johansson, Emma           Orica Ais                     z.t.
  4  24 Mustonen, Sara            WT Giant-Shimano              z.t.
  5  31 de Baat, Kim              WT Parkhotel Valkenburg       z.t.
  6 182 Zorzi, Susanna            Astana Bepink Women Team      z.t.
  7  13 Kessler, Nina             WT Boels-Dolmans             2:54:48     0:03
  8 185 Arzuffi, Alice Maria      Astana Bepink Women Team      z.t.
  9 155 Koedooder, Vera           Bigla Cycling Team            z.t.
 10  66 van Hoek, Lotte           Jan van Arckel                z.t.
 11  44 Pijnenborg, Mascha        Futurumshop.nl-Zannata        z.t.
 12 164 Maclean, Jessie           Orica Ais                     z.t.
 13  23 Knol, Willeke             WT Giant-Shimano              z.t.
 14  82 Stougje, Chanella         Restore Cycling               z.t.
 15 162 Gunnewijk, Loes           Orica Ais                     z.t.
 16   3 Knauer, Anna              WT Rabo-Liv                   z.t.
 17 171 Gass, Daniela             Autoglas Wetteren             z.t.
 18   4 Niewiadoma, Katarzyna     WT Rabo-Liv                   z.t.
 19 105 Schreurs, Geerike         Meteoor People's Trust        z.t.
 20  62 Woering, Henriette        Jan van Arckel                z.t.
 21  32 van Gogh, Natalie         WT Parkhotel Valkenburg       z.t.
 22  16 van Paassen, Sanne        WT Boels-Dolmans              z.t.
 23 172 Nilsson, Hanna            Autoglas Wetteren             z.t.
 24  43 Dom, Annelies             Futurumshop.nl-Zannata        z.t.
 25  21 Hausler, Claudia          WT Giant-Shimano              z.t.
 26  33 van den Hoek, Bianca      WT Parkhotel Valkenburg       z.t.
 27  11 van Wanroij, Marieke      WT Boels-Dolmans              z.t.
 28  51 Goossens, Veerle          De Jonge Renner               z.t.
 29  72 van Kessel, Femke         WV Breda                     2:54:56     0:11
 30 101 Kreuze, Ingeborg          Meteoor People's Trust        z.t.
 31   6 Slappendel, Iris          WT Rabo-Liv                   z.t.
 32  42 van der Meer, Janine      Futurumshop.nl-Zannata        z.t.
 33  63 Spoor, Winanda            Jan van Arckel                z.t.
 34 166 Edmondson, Annette        Orica Ais                     z.t.
 35 163 Elvin, Gracie             Orica Ais                     z.t.
 36  83 van 't Geloof, Marjolein  Restore Cycling               z.t.
 37  41 Kuijpers, Evy             Futurumshop.nl-Zannata        z.t.
 38 173 Huyghens, Cynthia         Autoglas Wetteren             z.t.
 39  34 Hoeksma, Ilona            WT Parkhotel Valkenburg       z.t.
 40 126 Neave, Ashleigh           AV Plusine&DTS&Knmrland       z.t.
 41  93 Teunissen, Britt          TWC De Kempen                 z.t.
 42  94 Baas, Carleen             TWC De Kempen                 z.t.
 43  14 Ensing, Janneke           WT Boels-Dolmans              z.t.
 44   5 Knetemann, Roxane         WT Rabo-Liv                   z.t.
 45   2 van der Breggen, Anna     WT Rabo-Liv                   z.t.
 46  35 Markus, Riejanne          WT Parkhotel Valkenburg       z.t.
 47  46 Coppens, Kirsten          Futurumshop.nl-Zannata        z.t.
 48 156 Weiss, Sandra             Bigla Cycling Team            z.t.
 49  36 van de Ree, Monique       WT Parkhotel Valkenburg       z.t.
 50  25 Stijns, Kyara             WT Giant-Shimano              z.t.
 51 184 Covrig, Ana Maria         Astana Bepink Women Team      z.t.
 52 125 Kuiper, Jitske            AV Plusine&DTS&Knmrland       z.t.
 53 165 Taylor, Carlee            Orica Ais                     z.t.
 54  26 Soek, Julia               WT Giant-Shimano              z.t.
 55 114 Whitson, Genevieve        SWABO                        2:57:14     2:29

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.614 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8e Rabobank Marianne Vos Classic

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WT Giant-Shimano             3      8:44:18
  2  Orica Ais                   17      8:44:21        0:03
  3  WT Rabo-Liv                  1      8:44:21        0:03
  4  WT Parkhotel Valkenburg      4      8:44:21        0:03
  5  WT Boels-Dolmans             2      8:44:24        0:06
  6  Astana Bepink Women Team    19      8:44:29        0:11
  7  Jan van Arckel               7      8:44:32        0:14
  8  Futurumshop.nl-Zannata       5      8:44:32        0:14
  9  Autoglas Wetteren           18      8:44:32        0:14
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters