Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30e OMLOOP VAN DE GLAZEN STAD

                       Uitslag Rit in lijn over 171,7 km

              voor Elite en Beloften te Kwintsheul op 6 April 2014
                  Organisatie: St. Wielerevenementen Westland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   9 Groenewegen, Dylan        De Rijke Shanks CT           3:55:23
  2  27 te Brake, Remco           Metec Cycling Team            z.t.
  3  28 Ariesen, Johim            Metec Cycling Team            z.t.
  4  54 van der Weijst, Geert     Jo Piels Cycling Team         z.t.
  5  42 van der Hoorn, Taco       Belkin-De Jonge Renner        z.t.
  6  11 Vermeltfoort, Coen        De Rijke Shanks CT            z.t.
  7  55 Huenders, Mitchell        WV Noord Holland              z.t.
  8  53 te Stroet, Rens           Jo Piels Cycling Team         z.t.
  9  25 Wolsink, Jelle            Metec Cycling Team            z.t.
 10  64 Brus, Marco               Baby Dump Cycling Team        z.t.
 11  96 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit          z.t.
 12  85 Bakker, Stephan           Restore EBH Elshof CT         z.t.
 13 133 Mol, Robbert-Jan          WV West Frisia                z.t.
 14  31 Gerts, Floris             Rabobank DevelopmentTm        z.t.
 15 141 Noppe, Christophe         EFC Omega Pharma-QuickSt      z.t.
 16 147 Raeymaekers, Mattias      Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 17  21 Bugter, Luuc              Croford Cycling Team          z.t.
 18 139 Allegaert, Piet           EFC Omega Pharma-QuickSt      z.t.
 19 117 van Diemen, Jurgen        SwABo Cycling Team            z.t.
 20  30 Smit, Dennis              Metec Cycling Team            z.t.
 21  13 de Boer, Joris            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 22 101 van der Kooij, Bas        Amstel-Olympia-Bataaf         z.t.
 23 143 Plankaert, Edward         EFC Omega Pharma-QuickSt      z.t.
 24  97 van de Vall, Lars         Amstel-Olympia-Bataaf         z.t.
 25  48 Snijder, Kevin            NWVG Bike4AIR CT              z.t.
 26  23 de Kleijn, Arvid          Croford Cycling Team          z.t.
 27  41 Duvigneau, Beau           Belkin-De Jonge Renner        z.t.
 28  87 Gieskens, Nicky           Restore EBH Elshof CT         z.t.
 29 103 Schmidt, Yondi            Wilton-Care4B-AA Dr-Volh      z.t.
 30  39 Roobol, Arie Teun         Belkin-De Jonge Renner        z.t.
 31 108 Overste, Matthew          Wilton-Care4B-AA Dr-Volh      z.t.
 32  70 Sint Nicolaas, Tristan    Wielerploeg De Mol            z.t.
 33  16 Zanotti, Marco            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 34 106 Breemes, Stefan           Wilton-Care4B-AA Dr-Volh      z.t.
 35  65 Kers, Koos Jeroen         Baby Dump Cycling Team        z.t.
 36  93 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 37  32 Hofstede, Lennard         Rabobank DevelopmentTm        z.t.
 38  50 Brusselman, Twan          Jo Piels Cycling Team         z.t.
 39  35 van Trijp, Maarten        Rabobank DevelopmentTm        z.t.
 40  19 Lind, Jorrit              Croford Cycling Team          z.t.
 41  73 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 42 174 Veldscholten, Stan        Craft Sensa Cycling Team     3:55:32     0:09
 43  86 Rodenburg, Tim            Restore EBH Elshof CT         z.t.
 44  83 van Rutten, Bryan         WillebrordWV-Vacansoleil      z.t.
 45   1 Stroetinga, Wim           Koga Cycling Team             z.t.
 46 131 Verdick, Gijs             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 47 109 de Greef, Emiel           JvA-Plieger-Rabobank          z.t.
 48   2 Chaigneau, Robin          Koga Cycling Team             z.t.
 49  40 van Aert, Jan             Belkin-De Jonge Renner        z.t.
 50  95 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 51 145 de Bruijn, Janno          Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 52  36 Dolfsma, Emiel            Rabobank DevelopmentTm        z.t.
 53  20 Harmsen, Bart             Croford Cycling Team          z.t.
 54 146 Dockx, Kristof            Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 55 142 Seynaeve, Lander          EFC Omega Pharma-QuickSt      z.t.
 56  24 van Dalen, Jason          Croford Cycling Team          z.t.
 57  43 van der Werf, Teake-Piet  NWVG Bike4AIR CT              z.t.
 58 161 de Jong, Jaap             TWC Maaslandster              z.t.
 59  61 de Beer, Luuk             Baby Dump Cycling Team        z.t.
 60  80 Hofland, Fausto           WillebrordWV-Vacansoleil      z.t.
 61 111 van Zanten, Jeroen        JvA-Plieger-Rabobank          z.t.
 62 157 Tijdink, Rob              TWC Maaslandster              z.t.
 63  88 Roling, Jerry             Restore EBH Elshof CT         z.t.
 64  37 Bosters, JurriŽn          Belkin-De Jonge Renner        z.t.
 65  82 Hagenaars, Corne          WillebrordWV-Vacansoleil      z.t.
 66 124 Coster, Kevin             WV De IJsselstreek            z.t.
 67 170 van den Berg, Stephen     Craft Sensa Cycling Team      z.t.
 68 167 Oostra, Folkert           ARC Ulysses                   z.t.
 69  94 Meijer, Erwin             Westland Wil Vooruit          z.t.
 70 171 Ophof, Randy              Craft Sensa Cycling Team      z.t.
 71 164 Hartog, Thomas            ARC Ulysses                   z.t.
 72  69 de Leeuw, David           Wielerploeg De Mol            z.t.
 73  79 Havermans, Glenn          WillebrordWV-Vacansoleil      z.t.
 74  90 van der Burg, Joost       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 75  47 Meewisse, John            NWVG Bike4AIR CT              z.t.
 76  51 Reinders, Elmar           Jo Piels Cycling Team         z.t.
 77  17 Schellevis, Rutger        Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 78   4 Atzori, Umberto           Koga Cycling Team             z.t.
 79 158 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 80  92 Vreugdenhil, Stefan       Westland Wil Vooruit          z.t.
 81  52 van Rhee, Joey            Jo Piels Cycling Team        3:55:42     0:19
 82  89 Been, Wouter              Restore EBH Elshof CT        3:55:44     0:21
 83  67 Buijk, Bart               Wielerploeg De Mol           3:55:47     0:24
 84 134 Sweering, Harry           WV West Frisia                z.t.
 85 132 Wolbert, Felix            Kanjers voor Kanjers          z.t.
 86  26 de Kort, Bram             Metec Cycling Team            z.t.
 87 150 Goudket, Jeroen           Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 88 140 Feys, Jelle               EFC Omega Pharma-QuickSt      z.t.
 89 160 Verhaegen, Soren          TWC Maaslandster              z.t.
 90  74 Berk, Robert              GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 91 116 Berk, Johan               SwABo Cycling Team            z.t.
 92 115 Caspers, Didier           SwABo Cycling Team            z.t.
 93  38 Bal, Tom                  Belkin-De Jonge Renner        z.t.
 94  10 Kouwenhoven, Sjoerd       De Rijke Shanks CT            z.t.
 95  84 de Graauw, Guus           WillebrordWV-Vacansoleil     3:55:51     0:28
 96  62 de Beer, Pim              Baby Dump Cycling Team        z.t.
 97 138 van Engelen, Adne         WV West Frisia                z.t.
 98   8 Groen, Ike                De Rijke Shanks CT           3:55:56     0:33
 99   7 Beukeboom, Dion           De Rijke Shanks CT           3:56:00     0:37
100   6 Lindeman, Adrie           Koga Cycling Team             z.t.
101 155 Pieters, Roy              ILLI Bikes Cycling Team      3:56:07     0:44
102  18 Vriend, Rudy              Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
103 100 de Graaff, Edwin          Amstel-Olympia-Bataaf        3:56:08     0:45
104 102 Lof, Jan                  Amstel-Olympia-Bataaf         z.t.
105   5 Hooghiemster, Renť        Koga Cycling Team            3:56:10     0:47
106  46 Zuidema, Joakim           NWVG Bike4AIR CT             3:56:11     0:48
107 148 Van Looy, Diego           Royal Antwerp Bicycle         z.t.
108 162 Defauwes, Roel            TWC Maaslandster              z.t.
109  49 Ariesen, Tim              Jo Piels Cycling Team         z.t.
110  45 Zuidema, Benjamin         NWVG Bike4AIR CT             3:56:42     1:19
111  99 Heilig, Bas               Amstel-Olympia-Bataaf        3:56:52     1:29
112 163 Scheerens, Pieter         ARC Ulysses                  3:56:57     1:34
113   3 Haan, Wouter              Koga Cycling Team             z.t.
114 166 Geurts, Freek             ARC Ulysses                   z.t.
115  22 Moerland, Paul            Croford Cycling Team          z.t.
116 112 Mulder, Patrick           JvA-Plieger-Rabobank          z.t.
117  29 Hollanders, Dries         Metec Cycling Team            z.t.
118 130 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers          z.t.
119  91 Kremer, Aron              Westland Wil Vooruit          z.t.
120 113 Vendrig, Bart             JvA-Plieger-Rabobank          z.t.
121 123 Klein Tijssink, Henk      WV De IJsselstreek            z.t.
122  81 Hendrikx, Max             WillebrordWV-Vacansoleil     3:58:23     3:00
123 119 van Lakerveld, Erik       SwABo Cycling Team           3:58:32     3:09
124 114 Oostlander, Sander        JvA-Plieger-Rabobank          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.767 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten