Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6de RABO G.P. PLOEGENTIJDRIT ZUID

                       Uitslag Ploegen tijdrit over 50 km

                          Wedstrijd datum: 24 Mei 2014

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  Restore Cycling               11       57:46.84                51.920
     61 Bakker, Stephan
     62 Rodenburg, Tim
     63 Been, Wouter
     64 Roling, Jerry
     65 Jansen, Luuk
     66 van der Burg, Joost

   2  Swift&Avanti&Bollestreek      13       58:09.98       23.14    51.576
     73 van Dijk, Peter
     74 van Diemen, Jurgen
     75 Handgraaf, Sjors
     76 van Eijk, Erwin
     77 van Lakerveld, Erik
     78 Niewold, Frank

   3  GRC Jan van Arckel             7       58:46.83       59.99    51.037
     37 de Greef, Emiel
     38 Mesker, Wouter
     39 Vermeulen, Jack
     40 Vendrig, Bart
     41 Oostlander, Sander
     42 Bode, Hermen

   4  Westland Wil Vooruit          16       59:05.56     1:18.72    50.768
     91 van der Marel, Jelle
     92 Hofman, Leon
     93 van der Meer, Nick
     94 Wubben, Bob
     95 Vreugdenhil, Stefan
     96 van Nieuwpoort, Koen

   5  ZRTC Theo Middelkamp          10       59:14.53     1:27.69    50.640
     55 Mulder, Dimitri
     56 de Kok, Dylan
     57 Vette, Pieter
     58 Vleugel, Ramon
     59 Jumelet, Michiel
     60 Jumelet, Jelle

   6  Kanjers voor Kanjers          19       59:35.89     1:49.05    50.337
    109 van den Esschert, Daan
    110 Kweldam, Nick
    111 Olieman, Mark
    112 Ratering, Timon
    113 Ubels, Ruben
    114 Zennipman, Wessel

   7  GRTC Excelsior                 5       59:37.55     1:50.71    50.314
     25 Deelen, Diederik
     26 Sonneveld, Mark
     27 Kleinjan, Arno
     28 Fransen, Ferry
     29 Winkel, Quinten
     30 Schouten, Remco

   8  UWTC Volharding               14     1:00:00.22     2:13.38    49.997
     79 Schmidt, Yondi
     80 Teer, Jorn
     81 Koeman, Bjorn
     82 Geserick, Ocko
     83 Broer, Milan
     84 Bugter, Jasper

   9  Dommelstreek&Schijndel         9     1:00:25.10     2:38.26    49.654
     49 Gevers, Robbie
     50 van Bakel, Robbie
     51 van Heeswijk, Roy
     52 de Poorter, Jelle
     53 Lathouwers, Erik
     54 de Bekker, Maurice

  10  NWV Groningen                 18     1:00:28.36     2:41.52    49.609
    103 Strating, Gijs
    104 Mensink, Rick
    105 de Haan, Jan David
    106 Zuidema, Joakim
    107 van der Werf, Teake-Piet

  11  DRC De Mol                    12     1:00:29.40     2:42.56    49.595
     67 Eikelenboom, Dennis
     68 Kramer, Patrick
     69 Canoy, Bas
     70 van Kooij, Nils
     71 Tol, Erick
     72 Woods, Nick

  12  Willebrord Wil Vooruit         8     1:00:31.84     2:45.00    49.562
     43 Jansen, Frank
     44 Coppens, Jens
     45 Hagenaars, Corne
     46 Hendrikx, Max
     47 Meesters, Jelle
     48 van Rutten, Bryan

  13  ARC Ulysses                   20     1:00:46.04     2:59.20    49.369
    115 Splinter, Raymond
    116 Aandewiel, Pascal
    117 Schrijen, Luca
    118 Geurts, Freek
    119 Smits, Florian
    120 van der Wier, Jakob

  14  TWC Het snelle wiel            6     1:00:47.18     3:00.34    49.353
     31 Hendrickx, Maarten
     32 Jansen, Dirk
     33 van Paassen, Wout
     34 Kleinloog, Tim
     35 van Steen, Wesley
     36 Verboven, Erik

  15  WV Breda                       4     1:01:01.57     3:14.73    49.159
     19 Jansma, Pim
     20 Rovers, Stijn
     21 Koemans, Daaf
     22 Overtoom, Valentijn
     23 Picard, Alexander
     24 de Visser, Bart

  16  TWC Maaslandster              15     1:02:16.50     4:29.66    48.173
     85 Ritzen, Ralf
     86 Bogaarts, Guy
     87 Bertram, Stan
     88 Sanders, Boy
     89 Maas, Guy
     90 Seefat, Maarten

Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon