Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

6de RABO G.P.PLOEGENTIJDRIT NOORD

                       Uitslag Ploegen tijdrit over 50 km

                          Wedstrijd datum: 24 Mei 2014

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  Restore Cycling               24       57:46.84                51.920
    139 Bakker, Stephan
    140 Rodenburg, Tim
    141 Gieskens, Nicky
    142 Roling, Jerry
    143 Braam, Lehvi
    144 van der Burg, Joost

   2  Zwaluwen&Raalte&CC75          14       58:07.52       20.68    51.613
     79 Lowik, Robin
     80 van den Berg, Stephen
     81 Ophof, Randy
     82 Kleiman, Wim
     83 van de Poppe, Han
     84 Plender, Jasper

   3  Combinatie Swift-Avanti-      23       58:09.98       23.14    51.576
    133 van Dijk, Peter
    134 van Diemen, Jurgen
    135 Handgraaf, Sjors
    136 van Eijk, Erwin
    137 van Lakerveld, Erik
    138 Niewold, Frank

   4  WV de Kannibaal               17       58:44.25       57.41    51.075
     97 Cazemier, Pim
     98 Verweij, Bram
     99 Fabriek, Durk
    100 Altena, Menno
    101 Meereboer, Niels Laurens
    102 van der Wier, Wieger

   5  West-Frisia                   18       58:45.54       58.70    51.056
    103 Sweering, Harry
    104 Dorren, Ruben
    105 Wolthuizen, Yennick
    106 Haakman, Tino
    107 Broekaart, Sven
    108 Mol, Robbert-Jan

   6  GRC Jan van Arckel            25       58:46.83       59.99    51.037
    145 de Greef, Emiel
    146 Mesker, Wouter
    147 Vermeulen, Jack
    148 Vendrig, Bart
    149 Oostlander, Sander
    150 van Zanten, Jeroen

   7  Westland Wil Vooruit          22       59:05.56     1:18.72    50.768
    127 van der Marel, Jelle
    128 Hofman, Leon
    129 van der Meer, Nick
    130 Wubben, Bob
    131 Vreugdenhil, Stefan
    132 Meijer, Erwin

   8  Amstel&ASVOlympia&Bataaf      16       59:28.13     1:41.29    50.447
     91 Veldt, Tim
     92 Veldt, Marc
     93 Lof, Jan
     94 Kuiper, Bouke
     95 Heilig, Bas
     96 van der Horst, Geert

   9  Kanjers voor Kanjers CT       13       59:35.89     1:49.05    50.337
     73 van den Esschert, Daan
     74 Kweldam, Nick
     75 Olieman, Mark
     76 Ratering, Timon
     77 Ubels, Ruben
     78 Zennipman, Wessel

  10  NWV Groningen                 19     1:00:28.36     2:41.52    49.609
    109 Strating, Gijs
    110 Mensink, Rick
    111 Goeree, Rick
    112 de Haan, Jan David
    113 Zuidema, Joakim
    114 van der Werf, Teake-Piet

  11  ARC Ulysses                   15     1:00:46.04     2:59.20    49.369
     85 Splinter, Raymond
     86 Aandewiel, Pascal
     87 Schrijen, Luca
     88 Scheerens, Pieter
     89 Smits, Florian
     90 van der Wier, Jakob

  12  WV de IJsselstreek             8     1:00:55.03     3:08.19    49.247
     43 Knol, Martijn
     44 van de Put, Peter
     45 de Weerd, Pieter-Paul
     46 Essers, Jan
     47 Hofman, Arjan
     48 de Haan, Arjan

  13  Otto Ebbens                   10     1:01:40.62     3:53.78    48.640
     55 de Bruin, Marc
     56 Postma, Gaatze
     57 Koster, Brian
     58 Hoekstra, Ruben
     59 Pijpers, Sander
     60 Visser, Sjoerd

  14  DTS&Kennemerlnd&Uithoorn       7     1:01:50.44     4:03.60    48.512
     37 Visser, Jeroen
     38 den Das, Koen
     39 van Berkel, Jaan
     40 Remmers, Pascal
     41 Oudwater, Lars
     42 Oude Elferink, Tommy

  15  Stormvogels Veendam           11     1:01:51.06     4:04.22    48.504
     61 de Haan, Paul
     62 Piersma, Wessel
     63 Massink, Marco
     64 Sulvaran, Gyasi
     65 van der Wielen,Jacob-Jan
     66 Koetse, Johan

  16  OWC Oldenzaal                 12     1:01:56.87     4:10.03    48.428
     67 Moorman, Rens
     68 van Weerd, Joost
     69 Somsen, Mart
     70 Bouma, Stein
     71 Derksen, Harm
     72 Timmerman, Jurgen

  17  Kapenga&WV Olympia             9     1:02:41.29     4:54.45    47.856
     49 de Vegt, Engbert
     50 Weening, Andries
     51 van der Schaaf, Tjeerd
     52 Postma, Fokke
     53 Nobel, Rick
     54 Bakker, Björn

  18  ARTV De Adelaar                3     1:02:43.49     4:56.65    47.828
     13 Bakker, Jurrien
     14 Delis, Jeroen
     15 Nijkerk, Wouter
     16 van den Berg, Daan
     17 Vink, Jeffrey
     18 Wielink, Rik

  19  HRTC Hoorn                     2     1:02:50.22     5:03.38    47.743
      7 Kaldenbach, Jeroen
      8 Kaldenbach, Marco
      9 Molijn, Nick
     10 Dam, Barry
     11 van Lith, Sander
     12 Mulder, Jordy

Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon