Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

45e Omloop van de Braakman

                       Uitslag Rit in lijn over 167,7 km

                    Philippine - Philippine op 12 April 2014

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   3 Bosters, Jurriën          WV De Jonge Renner           3:51:24
  2 147 Dieleman, Michiel         Smatphoto Cycling Team       3:51:32     0:08
  3   2 Meijers, Daan             WV De Jonge Renner            z.t.
  4   5 Eefting, Roy              WV De Jonge Renner           3:51:55     0:31
  5 187 Perry, Benjamin           Baquet MIBA Poorten           z.t.
  6  86 van Diemen, Jurgen        Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
  7 134 Raadtgever, Dennis        Arrow Cycling Team            z.t.
  8 172 Noppe, Christophe         Omega Pharma Cycling Tm       z.t.
  9  43 Koop, Jos                 Westland Wil Vooruit          z.t.
 10 135 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling Team            z.t.
 11 164 Capiot, Amaury            Lotto Belisol                 z.t.
 12 207 van Petegem, Nick         United Cycling Team           z.t.
 13 193 Balcaen, Manolito         Deerlijk Gaverzicht           z.t.
 14  35 Stroosnijder, Michel      DRC De Mol                    z.t.
 15 205 Eyskens, Jeroen           United Cycling Team           z.t.
 16 173 Verschuere, Seppe         Omega Pharma Cycling Tm       z.t.
 17  14 Rodenburg, Tim            Restore Cycling               z.t.
 18 171 Allegaert, Piet           Omega Pharma Cycling Tm       z.t.
 19  85 van Dijk, Peter           Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 20 157 Boutte, Kenzie            Douchy Thalassa Cycling       z.t.
 21  94 van Bakel, Robbie         Dommelstreek&Schijndel        z.t.
 22   1 de Groot, Daan            WV De Jonge Renner            z.t.
 23 103 Mensink, Rick             NWV Groningen                 z.t.
 24 128 Leten, Wouter             Van der Vurst Cycling Tm      z.t.
 25 217 Destatsbader, Roy         Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
 26 175 de Keersmaeker,Alexander  Royal Antwerp Bicycle Cl      z.t.
 27 110 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 28 155 Coppens, Carrera          Cécémel Cycling Team          z.t.
 29 113 Stronks, Ivo              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 30  66 de Jong, Jaap             TWC Maaslandster              z.t.
 31  47 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 32 218 de Vriese, Stein          Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
 33  64 Seefat, Maarten           TWC Maaslandster              z.t.
 34  81 Stijns, Wayne             Bergklimmer&MidLimburg        z.t.
 35 189 Byrne, Declan             Baquet MIBA Poorten           z.t.
 36  23 van Zanten, Jeroen        GRC Jan van Arckel            z.t.
 37 219 van Couter, Stein         Geldhof Jielker CyclTeam      z.t.
 38  30 Overste, Matthew          UWTC Volharding               z.t.
 39  53 Sonneveld, Mark           GRTC Excelsior                z.t.
 40  17 Braam, Lehvi              Restore Cycling               z.t.
 41  29 Bugter, Jasper            UWTC Volharding               z.t.
 42 190 Moens, Jens               Baquet MIBA Poorten           z.t.
 43 107 Goeree, Rick              NWV Groningen                 z.t.
 44 206 Broes, Michiel            United Cycling Team           z.t.
 45 177 Dockx, Kristof            Royal Antwerp Bicycle Cl      z.t.
 46  32 Grooten, Dennis           DRC De Mol                    z.t.
 47  15 Gieskens, Nicky           Restore Cycling               z.t.
 48 163 Carolus, Jorne            Lotto Belisol                 z.t.
 49  13 Bakker, Stephan           Restore Cycling               z.t.
 50 199 Deguelle, Christopher     Team Ottignies Perwez         z.t.
 51 200 Donnay, Laurent           Team Ottignies Perwez         z.t.
 52  46 Kremer, Aron              Westland Wil Vooruit          z.t.
 53  16 Roling, Jerry             Restore Cycling               z.t.
 54 142 Jogi, Joonas              Zannata Cycling Team          z.t.
 55  27 Breemes, Stefan           UWTC Volharding               z.t.
 56 130 Peelaers, Jeff            Van der Vurst Cycling Tm      z.t.
 57  42 van Dijke, Nick           TWC Het snelle wiel           z.t.
 58 112 Schreurs, Mark            Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 59 166 Geuens, Alexander         Lotto Belisol                 z.t.
 60 170 Loncin, Gilles            Omega Pharma Cycling Tm       z.t.
 61 169 Gunst, Davy               Omega Pharma Cycling Tm       z.t.
 62  49 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 63  28 Schoth, Guus              UWTC Volharding               z.t.
 64 179 Verheyden, Robin          Royal Antwerp Bicycle Cl      z.t.
 65  59 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 66 197 Descamps, Joris           Deerlijk Gaverzicht           z.t.
 67 176 Goudket, Jeroen           Royal Antwerp Bicycle Cl      z.t.
 68  10 Coppens, Jens             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 69 148 ten Hartog, Guy           Smatphoto Cycling Team        z.t.
 70  67 Koemans, Daaf             WV Breda                      z.t.
 71 136 Vleurinck, Kevin          Arrow Cycling Team            z.t.
 72 191 Diependaele, Timmy        Baquet MIBA Poorten           z.t.
 73 149 van Speybroek, Bart       Smatphoto Cycling Team        z.t.
 74  18 van der Burg, Joost       Restore Cycling               z.t.
 75  79 Janssen, Dick             Bergklimmer&MidLimburg        z.t.
 76  21 Vendrig, Bart             GRC Jan van Arckel            z.t.
 77  87 Handgraaf, Sjors          Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 78  31 van Aert, Tijs            DRC De Mol                    z.t.
 79 137 de Ruysscher, Dante       Arrow Cycling Team            z.t.
 80  88 Buskermolen, Jordy        Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
 81  19 Oostlander, Sander        GRC Jan van Arckel            z.t.
 82 188 Saelens, Adres            Baquet MIBA Poorten           z.t.
 83  34 de Leeuw, David           DRC De Mol                    z.t.
 84   4 Boelen, Jeroen            WV De Jonge Renner            z.t.
 85  36 Tol, Erick                DRC De Mol                    z.t.
 86 208 Moris, Sven               United Cycling Team          3:52:03     0:39
 87   6 van Aert, Jan             WV De Jonge Renner           3:52:04     0:40
 88 146 de Scheemaeker, Davy      Smatphoto Cycling Team       3:52:07     0:43
 89 181 Elferink, Arjan           w.v. de Kannibaal             z.t.
 90 123 Burger, Leon              ARC Ulysses                   z.t.
 91  60 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 92  93 Gevers, Robbie            Dommelstreek&Schijndel       3:52:52     1:28
 93   8 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit       3:52:55     1:31
 94 124 Aandewiel, Pascal         ARC Ulysses                  3:53:12     1:48
 95 209 Heyns, Wim                United Cycling Team          3:53:46     2:22
 96  44 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 97  61 Schoonbroodt, Bob         TWC Maaslandster              z.t.
 98  56 de Kok, Dylan             ZRTC Theo Middelkamp         3:53:49     2:25
 99 167 Verwilst, Dieter          Lotto Belisol                3:54:10     2:46
100  92 Braem, Thijmen            Dommelstreek&Schijndel       3:54:18     2:54
101 111 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT      3:54:58     3:34
102  89 van Lakerveld, Erik       Swift&Avanti&Bollestreek      z.t.
103  65 Tijdink, Rob              TWC Maaslandster             3:55:00     3:36
104 159 Constant, Kenny           Douchy Thalassa Cycling       z.t.
105 129 Naesen, Lawrence          Van der Vurst Cycling Tm      z.t.
106  40 Kleinloog, Tim            TWC Het snelle wiel           z.t.
107 109 Janssen, Marc             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
108 161 Vandenberghe, Nick        Douchy Thalassa Cycling       z.t.
109  58 Jumelet, Jelle            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
110  98 Kerkhof, Wim              Tempo Bruns&Cicli Basso       z.t.
111  55 Mulder, Dimitri           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
112 160 D'Hoore, Giorgio          Douchy Thalassa Cycling      3:55:04     3:40
113  12 de Graauw, Guus           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
114  22 de Greef, Emiel           GRC Jan van Arckel            z.t.
115 101 Marcelis, Tom             Tempo Bruns&Cicli Basso       z.t.
116  48 Vrolijk, Danny            Westland Wil Vooruit          z.t.
117 185 Altena, Menno             w.v. de Kannibaal             z.t.
118  62 Loozen, Luc               TWC Maaslandster              z.t.
119 106 de Haan, Jan David        NWV Groningen                 z.t.
120  91 Kivits, Marc              Dommelstreek&Schijndel        z.t.
121 104 van de Kant, Jorrit       NWV Groningen                 z.t.
122  25 Koeman, Bjorn             UWTC Volharding              3:55:11     3:47
123   7 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
124 178 Goossens, Maarten         Royal Antwerp Bicycle Cl     3:55:24     4:00
125 145 Bracke, Thomas            Smatphoto Cycling Team       3:55:44     4:20
126  83 Esselaar, Remco           Bergklimmer&MidLimburg        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.483 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

45e Omloop van de Braakman

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WV De Jonge Renner           1     11:34:51
  2  Smatphoto Cycling Team      25     11:35:22        0:31
  3  Omega Pharma Cycling Tm     29     11:35:45        0:54
  4  United Cycling Team         35     11:35:45        0:54
  5  Baquet MIBA Poorten         32     11:35:45        0:54
  6  Arrow Cycling Team          23     11:35:45        0:54
  7  Westland Wil Vooruit         8     11:35:45        0:54
  8  Geldhof Jielker CyclTeam    37     11:35:45        0:54
  9  Swift&Avanti&Bollestreek    15     11:35:45        0:54
 10  Restore Cycling              3     11:35:45        0:54
 11  Kanjers voor Kanjers CT     19     11:35:45        0:54
 12  Lotto Belisol               28     11:35:45        0:54
 13  UWTC Volharding              5     11:35:45        0:54
 14  Royal Antwerp Bicycle Cl    30     11:35:45        0:54
 15  DRC De Mol                   6     11:35:45        0:54
 16  GRC Jan van Arckel           4     11:35:45        0:54
 17  TWC Maaslandster            11     11:37:36        2:45
 18  ZRTC Theo Middelkamp        10     11:37:51        3:00
 19  Van der Vurst Cycling Tm    22     11:38:50        3:59
 20  NWV Groningen               18     11:38:54        4:03
 21  Dommelstreek&Schijndel      16     11:39:05        4:14
 22  Bergklimmer&MidLimburg      14     11:39:34        4:43
 23  Willebrord Wil Vooruit       2     11:39:54        5:03
 24  Douchy Thalassa Cycling     27     11:41:55        7:04
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters