Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

13e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 22 Oktober 2013

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   5 Meisen, Marcel            Stolberg (D)                   58:06
  2  11 Teunissen, Mike           Ysselsteyn (Lb)                58:09     0:03
  3   2 Aernouts, Bart            Essen                          58:10     0:04
  4   8 van den Brand, Twan       Volkel                         58:13     0:07
  5   7 Wubben, Niels             Naaldwijk                      58:29     0:23
  6   9 Al, Thijs                 Haarlem                        58:41     0:35
  7  17 van Kessel, Corne         Veldhoven                      58:49     0:43
  8  35 Adams, Jens               Minderhout(B)                  58:50     0:44
  9  27 Margoitio Rekalde,Egoitz  Spanje                         58:52     0:46
 10   3 Wellens, Bart             Belgie                         59:12     1:06
 11   4 Vanthourenhout, Dieter    Belgi??                        59:18     1:12
 12  25 Aernouts, Jim             Belgi??                        59:21     1:15
 13   6 van Amerongen, Thijs      Vorden                        z.t.
 14  14 Soete, Daan               Belgie                         59:25     1:19
 15  54 Hermans, Quinten          Turnhout                      z.t.
 16  26 Adams, Joeri              Minderhout (B)               1:00:02     1:56
 17  32 Huys, Stijn               Ninove(B)                    1:00:14     2:08
 18  30 Budding, Martijn          Veenendaal                   1:00:20     2:14
 19  18 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek                 1:00:23     2:17
 20  20 Ponta, Marco              ItaliŽ                        z.t.
 21  29 Takenouchi, Yu            Japan                        1:00:59     2:53
 22  33 Lastra Martinez,Jonathan  Biskaja                      1:01:10     3:04
 23  47 Huenders, Mitchell        Almere                       1:01:11     3:05
 24  12 Page, Jonathan            USA                          1:01:18     3:12
 25  15 van Empel, Micki          St.Michielsgestel             z.t.
 26  38 Weijers, Koen             EDE                          1:01:51     3:45
 27  31 van der Heijden, Bjorn    Schaijk                      1:02:11     4:05
 28  39 van Bakel, Robbie         Deurne                       1:02:17     4:11
 29  51 Mellemans, Jeffrey        Wellen (B)                   1:02:22     4:16
 30  43 Koyen, Niels              Minderhout(B)                1:02:39     4:33
 31  22 Gray, Luke                Gr.Brittanie                 1:02:51     4:45
 32  24 van Compernolle, Kenneth  Belgi??                      1:03:11     5:05
 33  19 Bianco, Marco             ItaliŽ                       1:03:38     5:32
 34  41 van der Meer, Gosse       Surhuizum                       Op 1 Ronde
 35  28 Spragg, James             Engeland
 36  13 Edmond, Angus             Nieuw Zeeland                   Op 2 Ronden
 37  44 Ambroziak, C              Duitsland
 38  21 Hansen, Kenneth           Denemarken                      Op 3 Ronden
 39  50 Spruit, John              Nootdorp
 40  45 Zwarts, Ruurd-Jan         Bussum                          Op 4 Ronden
 41  49 Been, Wouter              Delft
 42  48 Koop, Jos                 Den Hoorn ZH
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

13e Kiremko Nacht van Woerden Beloften

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 22 Oktober 2013

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  11 Teunissen, Mike           Ysselsteyn (Lb)                58:09
  2  35 Adams, Jens               Minderhout(B)                  58:50     0:41
  3  14 Soete, Daan               Belgie                         59:25     1:16
  4  54 Hermans, Quinten          Turnhout                      z.t.
  5  30 Budding, Martijn          Veenendaal                   1:00:20     2:11
  6  33 Lastra Martinez,Jonathan  Biskaja                      1:01:10     3:01
  7  38 Weijers, Koen             EDE                          1:01:51     3:42
  8  31 van der Heijden, Bjorn    Schaijk                      1:02:11     4:02
  9  39 van Bakel, Robbie         Deurne                       1:02:17     4:08
 10  51 Mellemans, Jeffrey        Wellen (B)                   1:02:22     4:13
 11  22 Gray, Luke                Gr.Brittanie                 1:02:51     4:42
 12  41 van der Meer, Gosse       Surhuizum                       Op 1 Ronde
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

13e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 22 Oktober 2013

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             Meeuwen                        40:40
  2   3 Compton, Katie            USA                            40:46     0:06
  3   2 Wyman, Helen              Engeland                       41:11     0:31
  4   5 Harris, Nikki             Groot Brittanie                41:17     0:37
  5   4 de Boer, Sophie           Nijmegen                       41:33     0:53
  6  58 Day, Gabriella            Engeland                      z.t.
  7  12 van Loy, Ellen            Belgi??                        41:49     1:09
  8  59 Kemmerer, Arley           USA                            42:53     2:13
  9  10 Verberne, Lana            Lierop                         43:02     2:22
 10   6 Hormes, Reza              Wijchen                        43:09     2:29
 11  33 Kastelijn, Yara           Neerkant                       43:11     2:31
 12  16 Banga, Kim                Eindhoven                      43:12     2:32
 13   8 van de Ree, Monique       Willemstad NB                  43:30     2:50
 14  19 Boschker, Julia           Woerden                        43:40     3:00
 15  32 Kaptheijns, Maud          Westerhoven                    43:56     3:16
 16  11 Kuijpers, Evy             Lierop                         44:26     3:46
 17  49 Swinkels, Karlijn         Handel                        z.t.
 18  25 van den Hoek, Bianca      Bussum                        z.t.
 19  21 vdel Carmen Alvarado,Cey  Rotterdam                      44:35     3:55
 20  63 Toyooka, Ayako            Japan                         z.t.
 21  54 Witlox, Lizzy             Eindhoven                      44:58     4:18
 22  24 van der Heijden, Inge     Schaijk                       z.t.
 23  48 Stougje, Delore           Zuidland                       45:04     4:24
 24  64 Bierens, Jamie            Duizel                         45:07     4:27
 25  36 Mulder, Mascha            Ridderkerk                     45:12     4:32
 26  23 de Heij, Maaike           Heteren                        46:06     5:26
 27   7 Kloppenburg, Margriet     Oudenaarde                     46:26     5:46
 28  40 Peer, Anne                Beuningen GLD                  46:35     5:55
 29  15 Bakker, Manon             Swifterbant                    46:49     6:09
 30  20 van der Burg, Esther      Nootdorp                        Op 1 Ronde
 31  51 Weerink, Floor            Exloo
 32  29 Jacobs, Lotte             Nijmegen
 33  45 de Ruiter, Anne           Polsbroek
 34  42 van Putten, Melanie       Hagestein
 35  22 Gerritsen, Irene          Bemmel
 36  52 Wiebes, Lorena            Mijdrecht
 37  53 Willemsen, Myrthe         Elst
 38  37 Neefjes, Tessa            Wervershoof
 39  44 van Rozelaar, Pernilla    Medemblik
 40  39 Peels, Claudie            Waalre
 41  30 Jetten, Mariska           Assendelft                      Op 2 Ronden
 42  57 Hoeke, Geerte             Wageningen
 43  31 van Kappel, Rachelle      Woerden
 44  50 van Teeseling, Bente      Abcoude
 45  43 van Ravenzwaaij, Julia    Amstelveen
 46  62 Plat, Marit               Vrouwenakker
 47  26 de Hoog, Lisette          Pijnacker
 48  61 Werners, Britta           52074 Aachen
 49  60 Diericx, Cindy            Belgie
 50  56 Broex, Yvette             Ouderkerk ad Amstel
 51  47 Spies, Anouk              Wageningen                      Op 3 Ronden
 52  17 van den Bosch, Sophie     Amersfoort
 53  65 van der Lee, Yulia        Utrecht
 54  27 de Hoog, Danielle         Pijnacker
 55  38 Opstal, Sabrina           Rijnsburg
 56  35 Meehan, Francine          Ierland                         Op 4 Ronden
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

13e Kiremko Nacht van Woerden Masters

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 22 Oktober 2013

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  11 Brouwer, Leon             Rotterdam                      40:42
  2  61 Scheffer, Marcel          Doetinchem                     40:52     0:10
  3  55 Raats, Edwin              Helmond                        41:11     0:29
  4  58 Rietveld, Lars            Oudewater                      41:22     0:40
  5  63 Spek, John                Waddinxveen                   z.t.
  6  21 van Gestel, Twan          Moergestel                     41:47     1:05
  7  24 Haakman, Tino             Enkhuizen                      42:00     1:18
  8  75 Vroom, Watze              Wageningen                    z.t.
  9  54 Quint, Cees               Deil                           42:04     1:22
 10  13 Craanen, Dennis           Bodegraven                     42:21     1:39
 11   5 Bogaerts, Jos             Strijbeek                      42:48     2:06
 12  41 Knip, Raimon              Kortenhoef                     42:55     2:13
 13  31 van den Heuvel, Bennie    Strijen                        43:12     2:30
 14  47 Meerkerk, Erik            Zuidland                       43:38     2:56
 15  71 Zennipman, John           Zutphen                        43:52     3:10
 16  23 Grooters, Eddie           Deventer                       44:00     3:18
 17   2 van Asten, Kees           Zeewolde                       44:11     3:29
 18  42 Koster, Walter            Hardinxveld Giessend          z.t.
 19  43 van Krimpen, Jarno        Groot Ammers                   44:23     3:41
 20  28 Heidema, Pieter           Wilnis                         44:33     3:51
 21  40 van der Klooster, Bert    Ridderkerk                    z.t.
 22  73 Hanneuse, Harry           Amersfoort                     44:40     3:58
 23  30 Herwijnen, Jan            Bussum                         44:41     3:59
 24  57 te Riele, Hein            Nijmegen                       44:53     4:11
 25  68 Visscher, Richard         Pijnacker                     z.t.
 26  38 Jansen, Michiel           Hilversum                      44:57     4:15
 27  66 Jan Valk, Henk            's-Hertogenbosch               45:17     4:35
 28  19 Gerritsen, Willard        Uithoorn                       45:30     4:48
 29  59 Satter, Erik              Gameren                        45:33     4:51
 30  26 Jan Hamer, Bert           Hattem                        z.t.
 31   8 van der Breggen, Jaap     Nijkerk GLD                    45:38     4:56
 32  33 den Hoed, Marc            Pijnacker                      45:47     5:05
 33  22 Groenendijk, Peter        Waddinxveen                   z.t.
 34  39 Janssen, Udo              Papendrecht                    45:59     5:17
 35  29 Hekel, Andre              Loenen aan de Vecht            46:03     5:21
 36  27 Heerdt, van               Hilversum                      46:06     5:24
 37  67 Verdam, John              Achterveld                     46:07     5:25
 38  12 Cerfontain, Rinus         Amsterdam                      46:10     5:28
 39  50 Oudshoorn, Louis          Leiderdorp                     46:12     5:30
 40  60 van der Schaaf, Wieger    's-Gravenhage                  46:16     5:34
 41  65 Treur, Reinier            Ugchelen                       46:20     5:38
 42  25 Hakvoort, Wim             Eemnes                         46:25     5:43
 43  52 Prins, Martijn            Utrecht                        46:28     5:46
 44  70 van Wageningen, Jeroen    Rotterdam                      46:39     5:57
 45  20 Gerritsen, Rene           Bemmel                         46:52     6:10
 46  36 van Hout, Richard         Bladel                         47:57     7:15
 47  74 Seijen, Bert              Westerhaar                    z.t.
 48  18 van Gellekom, Peter       Amersfoort                    z.t.
 49  80 Ruizendaal, Robert        Driebruggen                    47:58     7:16
 50   3 Bakker, Thierry           Roosendaal                     48:17     7:35
 51  14 Dominicus, Mart           Amsterdam                       Op 1 Ronde
 52  44 van Laar, Henk            Uithoorn
 53  48 Motshagen, Barend         Nijkerk GLD
 54  56 Repko, Jan                Amsterdam
 55  46 McKenny, Chris            Harderwijk
 56  37 Jan Hovenkamp, Harm       Zutphen
 57  32 Hink, Martien             Oudkarspel
 58  69 de Vries, Peter           Krimpen ad IJssel
 59  72 Zwaving, Bert             Amsterdam
 60  81 Poelwijk, Charles         De Kwakel
 61  78 van der Bruggen, Jaco     Eindhoven
 62  49 Oord, Nico                Loenen aan de Vecht
 63  10 Broere, Theo              Amsterdam                       Op 2 Ronden
 64  51 Pascarella, Vincenzo      Hilversum                       Op 4 Ronden
 65  45 van Londen, Adriaan       Tiel                            Op 5 Ronden
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

13e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 22 Oktober 2013

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  16 de Jong, Freek            Vught                          43:15
  2  47 Geluykens, Kenny          Belgie                         43:27     0:12
  3  35 Runhart, Yannick          Ruinen                         43:38     0:23
  4   8 Davids, Tom               Nijmegen                       43:49     0:34
  5  13 van den Heuvel, Peter     Bakel                          44:17     1:02
  6   1 van Baar, Niels           Woerden                        44:30     1:15
  7  54 Motshagen, Mattijn        Nijkerk GLD                    44:52     1:37
  8  43 van Veelen, Mike          Arnhem                         45:17     2:02
  9  39 Smits, Piet               Hazerswoude Dorp               45:24     2:09
 10   9 Egberink, Roderik         Hilversum                      45:39     2:24
 11   7 de Bruin, Bas             Uithoorn                       45:45     2:30
 12  33 van Plateringen, Martin   Almere                         45:55     2:40
 13  37 Schellevis, Remco         Stolwijk                       46:00     2:45
 14  24 Koren, Jochem             Bussum                         46:09     2:54
 15  19 Jongeling, Hans           Maarssen                       46:23     3:08
 16  29 Metselaar, Jan            Bergschenhoek                 z.t.
 17  52 Breedt, Michael           Diemen                         46:59     3:44
 18  45 van Vliet, Luuk           Mijdrecht                      47:07     3:52
 19  44 Velthorst, Michael        Zelhem                         47:20     4:05
 20  25 Kraaijvanger, Peter       Zevenaar                       47:34     4:19
 21  32 Pels, Joost               Gouda                          47:42     4:27
 22  48 Koren, Jim                Zeewolde                       47:46     4:31
 23  12 Heemskerk, Pim            De Zilk                        47:55     4:40
 24   3 Beumer, Jeroen            Zutphen                        48:01     4:46
 25  22 Kooistra, Gerard          Hendrik-Ido-Ambacht            48:07     4:52
 26  57 van Zaanen, Timon         Stolwijk                       48:13     4:58
 27  18 Jongeling, Gijs           Best                           48:25     5:10
 28  53 Brussee, Paul             Nijmegen                       48:31     5:16
 29   5 van Braak, Tom            Velp                           48:33     5:18
 30  17 de Jong, Henk             Mijdrecht                      48:49     5:34
 31  50 van Zanten, Erik          Meerkerk                       48:50     5:35
 32   4 de Boer, Jort             Amsterdam                     z.t.
 33   6 de Bruijn, Jerry          Harderwijk                     49:23     6:08
 34  31 Oude Elferink, Bas        Soest                          49:46     6:31
 35  10 Forschelen, Teun          Tilburg                        49:50     6:35
 36  51 van den Berg, Martin      Utrecht                        50:00     6:45
 37  14 v.d. Heuvel, Jorrit       Berghem                        50:06     6:51
 38  56 Kohrsmeier, Max           Duitsland                       Op 1 Ronde
 39  55 van Uden, Klaas           Bodegraven
 40  34 de Putter, Martijn        Nederhemert
 41  30 Moolhuijsen, Dennis       Rijsenhout
 42  20 Kolkman, Ronald           Zaltbommel
 43  58 Eelderink, Renť           Zevenaar
 44  59 Groeneweg, Bas            Rotterdam
 45  28 Leenders, Duncan          Berghem
 46  40 Snijders, Tim             Amersfoort
 47  15 Jaegers, Wouter           Tilburg
 48  23 Kooistra, Peter           Papendrecht
 49  26 Kuyper, Mike              IJsselmuiden                    Op 3 Ronden
 50  38 Scholman, Marc            Montfoort                       Op 4 Ronden
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans