Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Zuid-Hollandse Eilanden

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

                      Club Competitie Zuid op 18 Mei 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  19 Oostlander, Sander        GRC Jan van Arckel           3:38:19
  2 136 Verdaasdonk, Nicky        RABC                         3:38:25     0:06
  3 127 Raadtgever, Dennis        Arrow Cycling Team            z.t.
  4 146 van Otterloo, Niels       IJsselstreek/Adelaar          z.t.
  5  82 Kooiman, Erik Jan         Cube/WC Waardrenner           z.t.
  6  84 de Leeuw, David           Cube/WC Waardrenner           z.t.
  7  27 van der Sman, Danny       Restore EBH Elshof CT         z.t.
  8  41 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  9 137 van Aert, Jan             RABC                          z.t.
 10 138 Vandermast, Kevin         RABC                          z.t.
 11  48 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 12  10 Wijnstra, Jacob           DRC De Mol                    z.t.
 13  59 van der Marel, Jelle      Westland Wil Vooruit         3:38:34     0:15
 14  80 Koop, Jos                 Cube/WC Waardrenner           z.t.
 15   5 Meijers, Jeroen           WV De Jonge Renner            z.t.
 16  87 Buskermolen, Jordy        Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 17  16 Grevelink, Tim            GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 18  47 Tijdink, Rob              TWC Maaslandster              z.t.
 19   9 Stroosnijder, Michel      DRC De Mol                    z.t.
 20 124 Smits, Florian            ARC Ulysses                   z.t.
 21  52 Breemes, Stefan           UWTC de Volharding            z.t.
 22  74 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 23  21 de Reus, Frank            GRC Jan van Arckel            z.t.
 24  28 van den Ende, Milan       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 25  50 van de Pol, Martin        UWTC de Volharding            z.t.
 26  98 Oosthoek, Arian           Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 27  56 Vrolijk, Danny            Westland Wil Vooruit          z.t.
 28  22 van Zanten, Jeroen        GRC Jan van Arckel            z.t.
 29   3 Bos, Maikel               WV De Jonge Renner            z.t.
 30  69 van Raaij, Douglas        WV Breda                      z.t.
 31  85 Bronkhorst, Harm          Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 32  14 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 33  79 Kuijvenhoven, Marco       Cube/WC Waardrenner           z.t.
 34  60 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 35  25 Bal, Tom                  Restore EBH Elshof CT         z.t.
 36  43 Rayer, Bruce              TWC Maaslandster              z.t.
 37 129 Vleurinck, Kevin          Arrow Cycling Team            z.t.
 38 149 Hofman, Arjan             IJsselstreek/Adelaar          z.t.
 39  39 van Dijke, Nick           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 40 109 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 41  78 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 42 120 Zwaan, Edwin              West-Frisia                   z.t.
 43  58 Hofman, Leon              Westland Wil Vooruit          z.t.
 44   8 van Rhoon, Thomas         DRC De Mol                    z.t.
 45 107 Janssen, Dick             Bergklimmers&Mid Limburg      z.t.
 46  62 van Iersel, Dennis        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 47  26 van der Burg, Joost       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 48  64 de Graauw, Guus           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 49  35 Schoemaker, Maarten       TWC de Kempen                 z.t.
 50 112 Janssen, Marc             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 51 126 Geurts, Freek             ARC Ulysses                   z.t.
 52 105 Kenyeres, Abel            Bergklimmers&Mid Limburg      z.t.
 53  57 van Spronsen, Marvin      Westland Wil Vooruit          z.t.
 54  18 van 't Geloof, Arie       GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 55 133 Bruyndonckx, Stijn        RABC                          z.t.
 56  77 Polak, Thomas             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 57  17 Kleinjan, Arno            GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 58   6 Verhoeven, Mike           WV De Jonge Renner            z.t.
 59  65 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 60  91 Dekkers, Hans             Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 61 115 Dorren, Ruben             West-Frisia                   z.t.
 62  13 Berk, Robert              GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 63  68 Rovers, Stijn             WV Breda                      z.t.
 64  24 van de Poll, Joost        GRC Jan van Arckel            z.t.
 65  54 Oussoren, Olaf            UWTC de Volharding            z.t.
 66 101 van der Sanden, Harm      Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 67  49 van Beek, Pjotr           UWTC de Volharding            z.t.
 68  90 van der Geest, Lukas      Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 69  53 Place, Keir               UWTC de Volharding            z.t.
 70  46 Defauwes, Roel            TWC Maaslandster             3:38:45     0:26
 71  34 Nak, Jamie                TWC de Kempen                 z.t.
 72  61 Woestenberg, Peter        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 73  86 Berk, Johan               Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 74 119 Haakman, Tino             West-Frisia                   z.t.
 75  95 Gevers, Robbie            Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 76  94 Lathouwers, Erik          Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 77  15 Sonneveld, Mark           GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 78  73 Traas, Nathan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 79  75 Jumelet, Michiel          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 80   4 Grzegorz, Haba            WV De Jonge Renner            z.t.
 81  66 Coppens, Jens             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 82   1 Boelen, Jeroen            WV De Jonge Renner            z.t.
 83 147 Nagelhout, Berry          IJsselstreek/Adelaar          z.t.
 84  55 Voges, Carel              Westland Wil Vooruit          z.t.
 85  63 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 86 110 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers          z.t.
 87 100 de Groot, Wouter          Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 88 121 Scheerens, Pieter         ARC Ulysses                   z.t.
 89  11 Larsen, Bryan             DRC De Mol                   3:38:52     0:33
 90 123 Aandewiel, Pascal         ARC Ulysses                   z.t.
 91  93 Braem, Thijmen            Dommelstreek & Schijndel     3:39:01     0:42
 92 132 van Rijssel, Mike         Arrow Cycling Team            z.t.
 93  92 Dekkers, Paul             Dommelstreek & Schijndel     3:39:08     0:49
 94  89 McKay, Michael            Swift&Avanti&Bollenstrk      3:39:28     1:09
 95 102 Marcelis, Tom             Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 96  76 de Winter, Peter          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 97  44 Klomp, Aldo               TWC Maaslandster              z.t.
 98   2 Aerts, Ruud               WV De Jonge Renner           3:39:33     1:14
 99 111 Wolbert, Felix            Kanjers voor Kanjers         3:39:38     1:19
100 114 Houwers, Xaf              Kanjers voor Kanjers          z.t.
101 130 Segers, Ismaen            Arrow Cycling Team            z.t.
102 148 Mol, Henri                IJsselstreek/Adelaar          z.t.
103  81 Nederlof, Tim             Cube/WC Waardrenner          3:39:46     1:27
104 134 Engelen, Jochen           RABC                          z.t.
105  99 Boet, Mitchell            Tempo-Bruns&Cicli Basso      3:39:52     1:33
106  37 Basten, Niek              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
107  88 Ligtenberg, Lex           Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
108 150 van de Put, Peter         IJsselstreek/Adelaar          z.t.
109  38 van Aaken, Rik            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
110  51 Koeman, Bjorn             UWTC de Volharding            z.t.
111  45 Pinckaers, Philippe       TWC Maaslandster              z.t.
112 116 Dudink, Jaap              West-Frisia                   z.t.
113  20 Hekman, Melvin            GRC Jan van Arckel            z.t.
114  29 Houwers, Rik              Restore EBH Elshof CT         z.t.
115 122 Burger, Leon              ARC Ulysses                   z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.347 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Zuid-Hollandse Eilanden

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  RABC                        23     10:55:15
  2  Cube/WC Waardrenner         14     10:55:24        0:09
  3  GRC Jan van Arckel           4     10:55:27        0:12
  4  TWC Maaslandster             8     10:55:33        0:18
  5  Restore EBH Elshof CT        5     10:55:33        0:18
  6  DRC De Mol                   2     10:55:33        0:18
  7  Westland Wil Vooruit        10     10:55:42        0:27
  8  WV De Jonge Renner           1     10:55:42        0:27
  9  GRTC Excelsior Gouda         3     10:55:42        0:27
 10  UWTC de Volharding           9     10:55:42        0:27
 11  Swift&Avanti&Bollenstrk     15     10:55:42        0:27
 12  ZRTC Theo Middelkamp        13     10:55:42        0:27
 13  Willebrord Wil Vooruit      11     10:55:42        0:27
 14  IJsselstreek/Adelaar        25     10:55:44        0:29
 15  ARC Ulysses                 21     10:55:53        0:38
 16  Kanjers voor Kanjers        19     10:55:53        0:38
 17  West-Frisia                 20     10:55:53        0:38
 18  Tempo-Bruns&Cicli Basso     17     10:55:53        0:38
 19  Arrow Cycling Team          22     10:56:00        0:45
 20  Dommelstreek & Schijndel    16     10:56:04        0:49
 21  TWC Het Snelle Wiel          7     10:56:51        1:36
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon