Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e Wim Hendriks Trofee

                       Uitslag Rit in lijn over 165,2 km

                      Koewacht - Koewacht op 28 April 2013
                           Vishandel Dolf Schoot Axel

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   4 Meijers, Jeroen           WV De Jonge Renner           3:52:16
  2  25 Bal, Tom                  Restore EBH Elshof CT        3:52:25     0:09
  3 141 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw        3:52:31     0:15
  4  87 Buskermolen, Jordy        Swift&Avanti&Bollenstrk      3:52:34     0:18
  5  80 Koop, Jos                 Cube/WC Waardrenner          3:52:41     0:25
  6  11 Larsen, Bryan             DRC De Mol                    z.t.
  7  60 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
  8  89 van Diemen, Jurgen        Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
  9   2 Bos, Maikel               WV De Jonge Renner            z.t.
 10  54 du Prie, Mick             UWTC de Volharding            z.t.
 11  66 van Dalen, Jason          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 12  59 van der Marel, Jelle      Westland Wil Vooruit          z.t.
 13  52 Kelderman, Martin         UWTC de Volharding            z.t.
 14  92 Dekkers, Hans             Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 15 122 Vandermast, Kevin         Royal Antwerp BT              z.t.
 16 117 Raadtgever, Dennis        Arrow Cycling Team            z.t.
 17 162 Smits, Florian            Team Amsterdam-ARC Ulyss      z.t.
 18  43 Tijdink, Rob              TWC Maaslandster              z.t.
 19  65 Hofland, Fausto           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 20 151 Hofman, Arjan             WV IJsselstreek               z.t.
 21  74 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 22  62 Woestenberg, Peter        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 23   1 Aerts, Ruud               WV De Jonge Renner            z.t.
 24  71 van Raaij, Douglas        WV Breda                      z.t.
 25 119 Schut, Elroy              Arrow Cycling Team            z.t.
 26   9 Stroosnijder, Michel      DRC De Mol                    z.t.
 27  64 Jansen, Frank             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 28 155 van Otterloo, Niels       WV IJsselstreek               z.t.
 29  14 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 30  39 van Dijke, Nick           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 31  18 Grevelink, Tim            GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 32  68 Dielissen, Bart           WV Breda                      z.t.
 33 116 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling Team            z.t.
 34  12 Wijnstra, Jacob           DRC De Mol                    z.t.
 35 106 Janssen, Dick             Bergklimmers&Mid Limburg      z.t.
 36  57 van Ruijven, Alex         Westland Wil Vooruit          z.t.
 37 145 Whenman, Billy-Joe        Zannata Cycling Team          z.t.
 38  83 Roobol, Arie Teun         Cube/WC Waardrenner           z.t.
 39  90 Handgraaf, Sjors          Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 40   6 van 't Westeinde, Gijs    WV De Jonge Renner            z.t.
 41  67 de Bruijn, Janno          WV Breda                      z.t.
 42  55 Willemse, Mike            Westland Wil Vooruit          z.t.
 43  28 van den Ende, Milan       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 44  91 Dekkers, Paul             Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 45  42 Vierling, Gijs            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 46   5 Sanders, Dajo             WV De Jonge Renner            z.t.
 47 121 van den Branden, Viktor   Royal Antwerp BT              z.t.
 48 126 Verdaasdonk, Nicky        Royal Antwerp BT              z.t.
 49  44 Rayer, Bruce              TWC Maaslandster              z.t.
 50 160 Hartog, Thomas            Team Amsterdam-ARC Ulyss      z.t.
 51  33 Schoemaker, Maarten       TWC de Kempen                 z.t.
 52  49 Breemes, Stefan           UWTC de Volharding            z.t.
 53  63 van Iersel, Dennis        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 54 125 Bruyndonckx, Stijn        Royal Antwerp BT              z.t.
 55  41 Jansen, Dirk              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 56  37 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 57  78 Jumelet, Michiel          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 58  38 Fleerakkers, Rob          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 59  16 Lotz, Tom                 GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 60  77 Traas, Nathan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 61  30 Krauwel, Bas              Restore EBH Elshof CT         z.t.
 62  26 van der Burg, Joost       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 63  56 Vrolijk, Danny            Westland Wil Vooruit          z.t.
 64  24 de Greef, Emiel           GRC Jan van Arckel            z.t.
 65  19 Oostlander, Sander        GRC Jan van Arckel            z.t.
 66  40 Frijters, Ferdi           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 67  84 Wouters, Marcel           Cube/WC Waardrenner           z.t.
 68 118 Segers, Ismaen            Arrow Cycling Team            z.t.
 69 105 Judd, James               Bergklimmers&Mid Limburg      z.t.
 70   7 Buijk, Bart               DRC De Mol                    z.t.
 71  98 Knoops, Mark              Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 72  23 van de Poll, Joost        GRC Jan van Arckel            z.t.
 73  46 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 74  95 Braem, Thijmen            Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 75 161 ten Kate, Herman          Team Amsterdam-ARC Ulyss      z.t.
 76  86 Bronkhorst, Harm          Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 77  20 Vendrig, Bart             GRC Jan van Arckel            z.t.
 78  93 Lathouwers, Erik          Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 79  47 Verhaegen, Sören          TWC Maaslandster              z.t.
 80 144 Poelsma, Melle            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 81 156 Wagenaar, Johan           WV IJsselstreek               z.t.
 82 143 Postma, Fokke             LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 83  50 Place, Keir               UWTC de Volharding            z.t.
 84  82 Kooiman, Erik Jan         Cube/WC Waardrenner           z.t.
 85 100 van Katwijk, Ferdi        Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 86  13 Berk, Robert              GRTC Excelsior Gouda         3:52:49     0:33
 87 159 Scheerens, Pieter         Team Amsterdam-ARC Ulyss      z.t.
 88  94 Gevers, Robbie            Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 89   3 de Haan, Sierk-Jan        WV De Jonge Renner            z.t.
 90  85 Berk, Johan               Swift&Avanti&Bollenstrk      3:52:54     0:38
 91  88 van Lakerveld, Erik       Swift&Avanti&Bollenstrk      3:53:02     0:46
 92 163 Boon, Kevin               SRAM - wv Eemland            3:53:20     1:04
 93  27 van der Sman, Danny       Restore EBH Elshof CT        3:53:21     1:05
 94 123 Vaes, Jeff                Royal Antwerp BT              z.t.
 95  61 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit       3:53:27     1:11
 96  10 Kallenfels, Jerry         DRC De Mol                   3:53:53     1:37
 97  21 de Reus, Frank            GRC Jan van Arckel           3:54:20     2:04
 98 154 Puttenstein, Ronald       WV IJsselstreek               z.t.
 99  58 van Spronsen, Marvin      Westland Wil Vooruit         3:54:23     2:07
100 167 de Jong, Robert           SRAM - wv Eemland             z.t.
101  97 Marcelis, Tom             Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
102  96 Schoth, Guus              Dommelstreek & Schijndel      z.t.
103 124 Stalmans, Jos             Royal Antwerp BT             3:54:28     2:12
104  79 de Leeuw, David           Cube/WC Waardrenner          3:55:53     3:37
105  99 van Leuken, Dirk          Tempo-Bruns&Cicli Basso      3:56:16     4:00
106  22 Bode, Hermen              GRC Jan van Arckel           3:59:59     7:43
107 133 Warmink, Germen           NWVG Bike4air CT             4:00:30     8:14
108 137 van de Kant, Jorrit       NWVG Bike4air CT              z.t.
109  17 van der Star, Peter       GRTC Excelsior Gouda         4:00:56     8:40
110  69 Rovers, Stijn             WV Breda                     4:01:40     9:24
111 135 Boeckhout, Hannes         NWVG Bike4air CT             4:04:01    11:45
112 120 de Meijer, Christian      Arrow Cycling Team            z.t.
113 146 Janssen, David            Zannata Cycling Team          z.t.
114 153 de Weerd, Pieter-Paul     WV IJsselstreek              4:04:08    11:52
115 104 Scherp, Danny             Bergklimmers&Mid Limburg      z.t.
116  29 Post, Axel                Restore EBH Elshof CT        4:05:01    12:45
117  35 van Diessen, Robin        TWC de Kempen                4:05:41    13:25
118  75 Mosselman, Arjen          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
119  31 Nak, Jamie                TWC de Kempen                 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.675 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e Wim Hendriks Trofee

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WV De Jonge Renner           1     11:37:38
  2  Restore EBH Elshof CT        5     11:37:47        0:09
  3  LWV De Friesche Leeuw       24     11:37:53        0:15
  4  Swift&Avanti&Bollenstrk     15     11:37:56        0:18
  5  Willebrord Wil Vooruit      11     11:38:03        0:25
  6  Westland Wil Vooruit        10     11:38:03        0:25
  7  DRC De Mol                   2     11:38:03        0:25
  8  Arrow Cycling Team          20     11:38:03        0:25
  9  UWTC de Volharding           9     11:38:03        0:25
 10  WV Breda                    12     11:38:03        0:25
 11  Cube/WC Waardrenner         14     11:38:03        0:25
 12  Royal Antwerp BT            21     11:38:03        0:25
 13  GRTC Excelsior Gouda         3     11:38:03        0:25
 14  WV IJsselstreek             26     11:38:03        0:25
 15  TWC Het Snelle Wiel          7     11:38:03        0:25
 16  Dommelstreek & Schijndel    16     11:38:03        0:25
 17  ZRTC Theo Middelkamp        13     11:38:03        0:25
 18  TWC Maaslandster             8     11:38:03        0:25
 19  Team Amsterdam-ARC Ulyss    27     11:38:03        0:25
 20  GRC Jan van Arckel           4     11:38:03        0:25
 21  Tempo-Bruns&Cicli Basso     17     11:39:45        2:07
 22  Bergklimmers&Mid Limburg    18     11:49:30       11:52
 23  TWC de Kempen                6     12:04:03       26:25
 24  NWVG Bike4air CT            23     12:05:01       27:23
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters