Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van de Veenkolonien

                       Uitslag Rit in lijn over 179,1 km

                         Wedstrijd datum: 30 Maart 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  39 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT      3:20:24
  2 136 Von Folsach, Casper       Team Jutland Fionia           z.t.
  3   4 van der Werf, Teake-Piet  NWVG Groningen                z.t.
  4  75 de Lange, Bas             WV de Kannibaal               z.t.
  5  36 Keizer, Jeroen            Stormvogels Veendam           z.t.
  6  60 Nagelhout, Berry          WV de IJsselstreek            z.t.
  7  97 Hooghiemster, Niek        Friesche Leeuw&Olympia        z.t.
  8   2 Strating, Gijs            NWVG Groningen                z.t.
  9  20 Puttenstein, Ronald       ARTV de Adelaar              3:20:28     0:04
 10  73 de Lange, Alex            WV de Kannibaal              3:20:41     0:17
 11   3 Harms, Jos                NWVG Groningen               3:20:49     0:25
 12  77 Elferink, Arjan           WV de Kannibaal              3:20:52     0:28
 13  44 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 14  55 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 15  19 van Otterloo, Niels       ARTV de Adelaar               z.t.
 16  12 de Bruin, Marc            WV Otto Ebbens                z.t.
 17 132 Broes, Michiel            Rock Werchter Cyclingtm       z.t.
 18   1 Hoekstra, Marco           NWVG Groningen                z.t.
 19  28 Klein Tijssink, Henk      WV de Hanzerenners            z.t.
 20 110 van de Vall, Lars         Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
 21 115 Bakker, Stephan           ZWC-DTS&Alcmaria Victrix      z.t.
 22  79 Smits, Florian            Ulysses - Team Amsterdam      z.t.
 23  74 Knol, Martijn             WV de Kannibaal               z.t.
 24   5 Bartlau, Lars             NWVG Groningen                z.t.
 25   8 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens                z.t.
 26  46 Boonstra, Jos             OWC Oldenzaal                 z.t.
 27  89 Kees Janssen, Wim         Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 28  54 de Vaal, Tom              West-Frisia                   z.t.
 29  43 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 30  32 van der Wielen,Jacob-Jan  Stormvogels Veendam           z.t.
 31   9 Hoekstra, Ruben           WV Otto Ebbens                z.t.
 32  26 Brand, Henk               WV de Hanzerenners            z.t.
 33  38 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 34  13 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 35 134 Mörkov, Jesper            Team Jutland Fionia           z.t.
 36  65 de Jong, Robert           WV Eemland                   3:21:29     1:05
 37 109 Bos, Patrick              Amstel&UitHoorn&DeBataaf     3:21:32     1:08
 38  40 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 39  33 de Haan, Paul             Stormvogels Veendam           z.t.
 40  56 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 41  88 Wester, Steven            Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 42  50 Ursem, Bart               West-Frisia                   z.t.
 43  99 Essers, Jan               Friesche Leeuw&Olympia        z.t.
 44  62 Voskuilen, Dennis         WV Eemland                    z.t.
 45 103 Bakker, Sjoerd            MeteAssen-Rod&Peddelaars      z.t.
 46 114 Spring in 't Veld, Joost  Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
 47  87 Boerrigter, Mathijs       Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 48  76 Altena, Menno             WV de Kannibaal               z.t.
 49   6 van de Tuuk, Bert         NWVG Groningen                z.t.
 50 117 de Koning, Guido          ZWC-DTS&Alcmaria Victrix      z.t.
 51  90 Plender, Jasper           Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 52 116 Stenekes, Steven          ZWC-DTS&Alcmaria Victrix      z.t.
 53  35 Piersma, Wessel           Stormvogels Veendam           z.t.
 54  24 Nijkerk, Wouter           ARTV de Adelaar               z.t.
 55 118 Splinter, Raymond         ZWC-DTS&Alcmaria Victrix      z.t.
 56  57 van de Put, Peter         WV de IJsselstreek           3:21:40     1:16
 57  42 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers CT      3:21:42     1:18
 58  10 Postma, Pieter            WV Otto Ebbens                z.t.
 59  34 Ekema, Jacob              Stormvogels Veendam          3:21:46     1:22
 60  21 Wagenaar, Johan           ARTV de Adelaar               z.t.
 61  31 Feiken, Jos               Stormvogels Veendam          3:22:08     1:44
 62 112 Lof, Jan                  Amstel&UitHoorn&DeBataaf     3:23:26     3:02
 63  81 ten Kate, Herman          Ulysses - Team Amsterdam      z.t.
 64 113 Korevaar, Daniël          Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
 65 121 Heij, Paul                Wilton - de Volharding        z.t.
 66  16 Dijkstra, Jan             WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 67  45 van Weerd, Joost          OWC Oldenzaal                 z.t.
 68 122 Teer, Jorn                Wilton - de Volharding        z.t.
 69 129 Leten, Wouter             Rock Werchter Cyclingtm      3:23:30     3:06
 70  83 Hartog, Thomas            Ulysses - Team Amsterdam      z.t.
 71  14 Nobel, Rick               WV WoonExpo Kapenga          3:23:38     3:14
 72 130 De Sy, Gertjan            Rock Werchter Cyclingtm      3:23:46     3:22
 73 128 Cocquyt, Nicky            Rock Werchter Cyclingtm      3:24:04     3:40
 74  49 Broekaart, Sven           West-Frisia                  3:26:38     6:14
 75  51 van der Meer, Tom         West-Frisia                  3:26:40     6:16
 76  85 Kamermans, Dylan          Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 77  66 Ubels, Ruben              WV Eemland                   3:26:41     6:17

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 53.623 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van de Veenkolonien

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  NWVG Groningen               1     10:01:37
  2  WV de Kannibaal             13     10:01:57        0:20
  3  OWC Oldenzaal                8     10:02:36        0:59
  4  WV Otto Ebbens               2     10:02:36        0:59
  5  WV de IJsselstreek          10     10:02:48        1:11
  6  Kanjers voor Kanjers CT      7     10:02:48        1:11
  7  Stormvogels Veendam          6     10:02:48        1:11
  8  ARTV de Adelaar              4     10:02:52        1:15
  9  Amstel&UitHoorn&DeBataaf    19     10:03:56        2:19
 10  Zwaluwen & Raalte &CC'75    15     10:03:56        2:19
 11  ZWC-DTS&Alcmaria Victrix    20     10:03:56        2:19
 12  Ulysses - Team Amsterdam    14     10:07:48        6:11
 13  WV WoonExpo Kapenga          3     10:07:56        6:19
 14  Rock Werchter Cyclingtm     22     10:08:08        6:31
 15  West-Frisia                  9     10:09:02        7:25
 16  WV Eemland                  11     10:09:42        8:05
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand