Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30ste Ronde v/h Ronostrand

                        Uitslag Rit in lijn over 179 km

                          Wedstrijd datum: 2 Juni 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   3 Hoekstra, Marco           NWVG Groningen               3:59:59
  2  50 Sweering, Harry           West-Frisia                   z.t.
  3  40 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT      4:00:31     0:32
  4   5 Harms, Jos                NWVG Groningen                z.t.
  5  52 Buis, Silvan              West-Frisia                   z.t.
  6  57 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
  7  54 Dorren, Ruben             West-Frisia                   z.t.
  8  49 Haakman, Tino             West-Frisia                   z.t.
  9  28 Rijpma, Coen              WV de Hanzerenners            z.t.
 10  98 Hooghiemster, Niek        Friesche Leeuw&Olympia        z.t.
 11   8 de Bruin, Marc            WV Otto Ebbens                z.t.
 12  73 de Lange, Alex            WV de Kannibaal              4:00:36     0:37
 13   6 Kramer, Sven              NWVG Groningen               4:00:42     0:43
 14  19 van Otterloo, Niels       ARTV de Adelaar              4:02:23     2:24
 15   1 Haxsen, Christoph         NWVG Groningen                z.t.
 16  29 Schram, Simon             WV de Hanzerenners            z.t.
 17 103 Bakker, Sjoerd            MeteAssen-Rod&Peddelaars      z.t.
 18  44 Boonstra, Jos             OWC Oldenzaal                 z.t.
 19  68 Groeneveld, Christijn     WV Noord-Holland              z.t.
 20  36 Bathoorn, Floran          Stormvogels Veendam           z.t.
 21 128 Heij, Paul                De Volharding                 z.t.
 22   7 Postma, Pieter            WV Otto Ebbens                z.t.
 23  21 Wagenaar, Johan           ARTV de Adelaar               z.t.
 24 120 Bakker, Stephan           ZWC-DTS&Alcmaria Victrix      z.t.
 25  97 Essers, Jan               Friesche Leeuw&Olympia        z.t.
 26  27 Keulemans, Jasper         WV de Hanzerenners            z.t.
 27  34 van der Wielen,Jacob-Jan  Stormvogels Veendam          4:02:55     2:56
 28  63 Voskuilen, Dennis         WV Eemland                    z.t.
 29 138 Voges, Carel              Westland Wil Vooruit          z.t.
 30  26 Klein Tijssink, Henk      WV de Hanzerenners           4:03:03     3:04
 31  31 de Haan, Paul             Stormvogels Veendam           z.t.
 32  80 Scheerens, Pieter         Ulysses - Team Amsterdam     4:03:17     3:18
 33  51 Jonkman, Geertjan         West-Frisia                   z.t.
 34 112 Lof, Jan                  Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
 35  35 Piersma, Wessel           Stormvogels Veendam           z.t.
 36  30 Mensink, Rick             WV de Hanzerenners           4:03:49     3:50
 37 109 Veldt, Tim                Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
 38  90 Schouten, Daan            Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 39 135 van Spronsen, Marvin      Westland Wil Vooruit         4:03:53     3:54
 40  77 Altena, Menno             WV de Kannibaal               z.t.
 41  84 Smits, Florian            Ulysses - Team Amsterdam      z.t.
 42  14 Fabriek, Durk             WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 43  65 Heijnen, Arne             WV Eemland                    z.t.
 44  88 Kootstra, Philip          Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 45  53 de Vaal, Tom              West-Frisia                   z.t.
 46  25 Nijkamp, Jasper           WV de Hanzerenners            z.t.
 47 107 Mulderij, Gert            MeteAssen-Rod&Peddelaars     4:04:04     4:05
 48  12 Zuidema, Joakim           WV Otto Ebbens                z.t.
 49  61 Boon, Kevin               WV Eemland                   4:04:35     4:36
 50  58 de Haan, Arjan            WV de IJsselstreek            z.t.
 51  47 Nijhuis, Jeroen           OWC Oldenzaal                 z.t.
 52 100 van der Schaaf, Tjeerd    Friesche Leeuw&Olympia        z.t.
 53  72 Buchener, Jochum          WV Noord-Holland              z.t.
 54  16 Dijkstra, Jan             WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 55  79 Aandewiel, Pascal         Ulysses - Team Amsterdam      z.t.
 56  56 Nagelhout, Berry          WV de IJsselstreek            z.t.
 57  85 Boerrigter, Mathijs       Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 58   2 van Leeuwen, Cor          NWVG Groningen                z.t.
 59  11 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens               4:04:40     4:41
 60  20 Puttenstein, Ronald       ARTV de Adelaar              4:04:46     4:47

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.753 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30ste Ronde v/h Ronostrand

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  West-Frisia                  9     12:01:01
  2  NWVG Groningen               1     12:01:12        0:11
  3  WV de Hanzerenners           5     12:05:17        4:16
  4  WV Otto Ebbens               2     12:06:58        5:57
  5  Friesche Leeuw&Olympia      17     12:07:29        6:28
  6  Stormvogels Veendam          6     12:08:21        7:20
  7  ARTV de Adelaar              4     12:09:32        8:31
  8  WV de IJsselstreek          10     12:09:41        8:40
  9  WV Eemland                  11     12:11:23       10:22
 10  Ulysses - Team Amsterdam    14     12:11:45       10:44
 11  Zwaluwen & Raalte &CC'75    15     12:12:17       11:16
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop Ronostrand VROUWEN

                       Uitslag Rit in lijn over 117,9 km

                          Wedstrijd datum: 2 Juni 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 142 Koedooder, Vera           INDIVIDUEEL                  2:57:08
  2 143 Knetemann, Roxane         INDIVIDUEEL                   z.t.
  3 144 Slappendel, Iris          INDIVIDUEEL                  2:57:49     0:41
  4 103 Koster, Anouska           Team Futureshop               z.t.
  5  20 van Gogh, Natalie         Dura Vermeer CT               z.t.
  6  56 Peetoom, Kirsten          Jan van Arckel                z.t.
  7  69 Martin, Lucy              Boels/Dolsmans CT II          z.t.
  8  57 Tenniglo, Moniek          Jan van Arckel II             z.t.
  9   2 van den Hoek, Bianca      Park Hotel Valkenburg         z.t.
 10   3 Hoeksma, Ilona            Park Hotel Valkenburg         z.t.
 11  71 Trott, Emma               Boels/Dolsmans CT II          z.t.
 12 127 Neave, Ashleigh           INDIVIDUEEL                  2:59:12     2:04
 13  72 Kessler, Nina             Boels/Dolsmans CT II          z.t.
 14 100 Ensing, Janneke           Ronald McDonald Huis IV       z.t.
 15   4 Klep, Inge                Park Hotel Valkenburg         z.t.
 16  79 Meijer, Rixt              Peoples Trust NWH II          z.t.
 17  10 Jochems, Sigrid           Water land en dijken II       z.t.
 18 110 Post, Jermaine            Parkhotel Valkenburg II       z.t.
 19   1 de Boer, Sophie           Park Hotel Valkenburg         z.t.
 20 121 Joling, Marije            INDIVIDUEEL                   z.t.
 21  47 Lissenberg, Dani?Ūlle     NWVG Nike4Air CT II           z.t.
 22  28 Olsen, Sarah              Boretti-ARC Ulyses CT         z.t.
 23  54 Kogelman, Silke           Jan van Arckel                z.t.
 24  45 Peer, Anne                NWVG Nike4Air CT II           z.t.
 25  87 Fokkens, Trieneke         Ronald McDonald Huis          z.t.
 26  76 Kreuze, Ingeborg          Peoples TrustNWH              z.t.
 27  34 Koorn, Harriet            Swaboladies.nl II             z.t.
 28 145 Lubbinge, Leonie          INDIVIDUEEL                   z.t.
 29 109 Markus, Riejanne          Parkhotel Valkenburg II       z.t.
 30  55 Spoor, Winanda            Jan van Arckel                z.t.
 31  82 Jissink, Marielle         Peoples Trust NWH III         z.t.
 32 111 Soemanta, Lisanne         Parkhotel Valkenburg II       z.t.
 33  92 Tiessens, Ivana           Ronald McDonaldhuis II        z.t.
 34  60 Jongstra, Sione           Jan van Arckel II             z.t.
 35  43 Postma, Mary Rose         NWVG Bike4Air CT I            z.t.
 36 112 Welter, Hannah            Parkhotel Valkenburg II       z.t.
 37  40 de Boer, Olga             Swaboladies.nl III            z.t.
 38  22 van der Stelt, Iris       Endura Lady Force             z.t.
 39  12 Smit, Corinne             Water land en dijken II       z.t.
 40  90 Meijering, Danielle       Ronald McDonaldhuis II       3:02:19     5:11
 41 129 Schreuder, Annewil        INDIVIDUEEL                   z.t.
 42 126 van der Molen, Jade       INDIVIDUEEL                   z.t.
 43  50 Baas, Carleen             TWC de Kempen                 z.t.
 44  78 Henriksen, Rakel          Peoples Trust NWH II          z.t.
 45  21 Klok, Ines                Endura Lady Force             z.t.
 46  88 de Vries, Simone          Ronald McDonald Huis          z.t.
 47  23 Woering, Henriette        Endura Lady Force             z.t.
 48  51 Bremmers, Ingeborg        TWC de Kempen                 z.t.
 49  32 van Horik, Sofie          Swaboladies.nl                z.t.
 50  74 Dijkman, Aagtje           Peoples TrustNWH              z.t.
 51  98 Pit, Annet                Ronald McDonald Huis IV       z.t.
 52  91 Schuitema, Astrid         Ronald McDonaldhuis II        z.t.
 53  89 Karssies, Elise           Ronald McDonaldhuis II        z.t.
 54   9 Slewe, Melissa            Water land en dijken II       z.t.
 55  36 van Dam, Yvonne           Swaboladies.nl II             z.t.
 56  42 Koster, Olivia            NWVG Bike4Air CT I            z.t.
 57  48 Donkers, Djoeke           NWVG Nike4Air CT II           z.t.
 58  24 Claessen, Marjolein       Endura Lady Force             z.t.
 59  29 van Wijk, Eltina          Swaboladies.nl                z.t.
 60  11 Weijers, Trude            Water land en dijken II       z.t.
 61 128 Mol, Paula                INDIVIDUEEL                   z.t.
 62  70 Rooijakkers, Pauliena     Boels/Dolsmans CT II          z.t.
 63  27 Groeneveldt, Joanne       Boretti-ARC Ulyses CT         z.t.
 64  61 van den Bergh, Chris      Jan van Arckel III            z.t.
 65  25 Smits, Jessica            Boretti-ARC Ulyses CT         z.t.
 66  41 van Katwijk, Nathalie     NWVG Bike4Air CT I            z.t.
 67  75 Lassche, Miriam           Peoples TrustNWH              z.t.
 68   8 Landsman, Lisette         Water land en dijken          z.t.
 69 102 Wagenaar, Mirthe          Team Futureshop               z.t.
 70 141 Lako, Irene               INDIVIDUEEL                   z.t.
 71  77 Jelsma, Judith            Peoples Trust NWH II          z.t.
 72 124 Meijering, Mareille       INDIVIDUEEL                   z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.936 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens