Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8e Uitgave van De Ster van Moerdijk

                       Uitslag Rit in lijn over 176,5 km

                       Klundert - Fijnaart op 9 Juni 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   4 van Goethem, Brian        Metec Cycling Team           3:47:06
  2  10 de Kort, Bram             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  3   8 de Greef, Robbert         Cyclingteam Jo Piels         3:47:11     0:05
  4  13 Nolten, Bram              Croford Cycling Team         3:47:16     0:10
  5   3 Reinders, Elmar           Metec Cycling Team           3:48:25     1:19
  6  11 Lammertink, Steven        Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  7   2 Riesebeek, Oscar          Metec Cycling Team            z.t.
  8   7 Bouwman, Koen             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  9  18 Wolffenbuttel, Stefan     Croford Cycling Team          z.t.
 10  31 Kooijman, Jaap            Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 11  12 Poutsma, Stefan           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 12  73 Bos, Maikel               De Jonge Renner               z.t.
 13  36 Stijns, Wayne             Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 14  15 Ariesen, Tim              Croford Cycling Team          z.t.
 15  74 Kastelijn, Ian            De Jonge Renner               z.t.
 16  51 Rijs, Zeger               UWTC De Volharding            z.t.
 17 104 Handgraaf, Sjors          SWABO                         z.t.
 18  99 van Poppel, Teun          SnelleWiel/Bergklim/MidL      z.t.
 19  76 Sanders, Dajo             De Jonge Renner               z.t.
 20  32 van Ginneken, Sjoerd      Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 21  75 Roosen, Timo              De Jonge Renner               z.t.
 22   9 Roosen, Sjors             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 23  58 Wouters, Toon             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 24  14 Bugter, Luuc              Croford Cycling Team          z.t.
 25 105 Rietbroek, Jesper         SWABO                         z.t.
 26  33 Gieskens, Nicky           Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 27  57 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 28  50 van den Hengel, Bob       UWTC De Volharding           3:48:31     1:25
 29  59 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit       3:48:33     1:27
 30  20 Dielissen, Bart           Babydump Wilvo               3:49:25     2:19
 31  81 Buijk, Bart               DRC De Mol                    z.t.
 32  72 Meewisse, John            w.v. Noord Holland           3:49:28     2:22
 33  35 Hool, Glenn               Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 34 129 de Bruijn, Janno          Breda/Middelkamp/Tempo       3:49:31     2:25
 35  39 Klein Tijssink, Henk      w.v. De Hanzerenners         3:49:34     2:28
 36 134 Schouten, Daan            Zwaluwen/Raalte/CC'75        3:50:10     3:04
 37  17 Kaldenbach, Jeroen        Croford Cycling Team         3:51:29     4:23
 38 121 de Leeuw, David           Waardren/Dommel/Schijn       3:51:33     4:27
 39  60 Coppens, Jens             Willebrord Wil Vooruit       4:01:33    14:27
 40  38 Keulemans, Jasper         w.v. De Hanzerenners          z.t.
 41  56 van Iersel, Dennis        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 42  97 van Dijke, Nick           SnelleWiel/Bergklim/MidL      z.t.
 43 122 Roobol, Arie Teun         Waardren/Dommel/Schijn        z.t.
 44 100 Erren, Pim                SnelleWiel/Bergklim/MidL      z.t.
 45 108 van Nierop, Glenn         SWABO                         z.t.
 46  25 Bakker, Stephan           Schijf-Koopmans CT            z.t.
 47  22 Kleinloog, Tim            Babydump Wilvo                z.t.
 48  27 Caspers, Didier           Schijf-Koopmans CT            z.t.
 49  55 Koeken, Nelis             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 50 128 Gijzel, Roy               Breda/Middelkamp/Tempo        z.t.
 51  77 Verhoeven, Mike           De Jonge Renner               z.t.
 52  52 Rijs, Mees                UWTC De Volharding            z.t.
 53 135 Kootstra, Philip          Zwaluwen/Raalte/CC'75         z.t.
 54  62 Blaschke, Benjamin        w.v. Eemland                  z.t.
 55  48 van der Meulen, Jeroen    Restore EBH Elshoff           z.t.
 56 125 Gevers, Robbie            Waardren/Dommel/Schijn        z.t.
 57  85 Mulder, Patrick           JanvanArckel/Excelsior        z.t.
 58  26 Borhem, Lorenzo           Schijf-Koopmans CT            z.t.
 59  66 Vink, Jeffrey             w.v. Eemland                 4:01:37    14:31
 60 101 Bremmers, Lars            SnelleWiel/Bergklim/MidL     4:11:37    24:31
 61 113 van Kuijk, Frank          Groningen/Kannib/Stormvo     4:16:34    29:28
 62  95 Strötker, Leon            Oldenzaal/KanjervKanjer       z.t.
 63  54 Teer, Jorn                UWTC De Volharding           4:16:36    29:30
 64  82 Eikelenboom, Dennis       DRC De Mol                    z.t.
 65 130 Rovers, Stijn             Breda/Middelkamp/Tempo        z.t.
 66 112 Boeckhout, Hannes         Groningen/Kannib/Stormvo      z.t.
 67  80 Sint Nicolaas, Tristan    DRC De Mol                    z.t.
 68 136 Nijland, Koen             Zwaluwen/Raalte/CC'75         z.t.
 69  67 Bankras, Stijn            w.v. Noord Holland            z.t.
 70  34 van den Berg, Maarten     Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 71  71 Buchener, Jochum          w.v. Noord Holland            z.t.
 72  24 Brons, Milan              Babydump Wilvo               4:16:53    29:47
 73  19 Brienissen, Marco         Babydump Wilvo               4:16:55    29:49

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.631 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8e Uitgave van De Ster van Moerdijk

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cyclingteam Jo Piels         2     11:22:42
  2  Metec Cycling Team           1     11:23:56        1:14
  3  Croford Cycling Team         3     11:24:06        1:24
  4  Parkhotel Valkenburg CT      6     11:25:15        2:33
  5  De Jonge Renner             13     11:25:15        2:33
  6  Willebrord Wil Vooruit      10     11:25:23        2:41
  7  SWABO                       18     11:38:23       15:41
  8  UWTC De Volharding           9     11:38:29       15:47
  9  SnelleWiel/Bergklim/MidL    17     11:51:31       28:49
 10  Waardren/Dommel/Schijn      21     11:54:39       31:57
 11  Schijf-Koopmans CT           5     12:04:39       41:57
 12  Breda/Middelkamp/Tempo      22     12:07:40       44:58
 13  Babydump Wilvo               4     12:07:51       45:09
 14  Zwaluwen/Raalte/CC'75       23     12:08:19       45:37
 15  DRC De Mol                  14     12:22:37       59:55
 16  w.v. Noord Holland          12     12:22:40       59:58
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters