Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

FLEXPOINT LIMBURGS MOOISTE RACE

                        Uitslag Rit in lijn over 144 km

            5e Wedstrijd KNWU Clubcompetitie Regio 2 op 24 Mei 2013
             Organisatie:St. Holland Ladies Tour - St. Grand Ballon

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   4 Roosen, Timo              WV De Jonge Renner           3:41:33
  2  63 Moerland, Paul            Willebrord Wil Vooruit       3:42:04     0:31
  3   6 Bos, Maikel               WV De Jonge Renner            z.t.
  4 120 Verdaasdonk, Nicky        Royal Antwerp                 z.t.
  5  41 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  6   8 Buijk, Bart               DRC De Mol                    z.t.
  7  44 Tijdink, Rob              TWC Maaslandster              z.t.
  8   5 de Groot, Daan            WV De Jonge Renner            z.t.
  9   1 Tolhoek, Antwan           WV De Jonge Renner            z.t.
 10  65 Brusselman, Twan          Willebrord Wil Vooruit       3:42:07     0:34
 11 100 de Groot, Wouter          Tempo-Bruns&Cicli Basso      3:42:18     0:45
 12 111 Haakman, Tino             West Frisia                   z.t.
 13  85 Handgraaf, Sjors          Swift&Avanti&Bollenstrk      3:43:10     1:37
 14 118 Gough, Fraser             Royal Antwerp                3:43:24     1:51
 15 110 Sweering, Harry           West Frisia                   z.t.
 16  91 Dekkers, Hans             Dommelstreek & Schijndel     3:43:32     1:59
 17  52 Breemes, Stefan           UWTC de Volharding            z.t.
 18 117 van Aert, Jan             Royal Antwerp                3:43:38     2:05
 19  50 Schmeitz, Pablo           UWTC de Volharding           3:43:47     2:14
 20  62 Woestenberg, Peter        Willebrord Wil Vooruit       3:43:55     2:22
 21   2 Meijers, Jeroen           WV De Jonge Renner           3:43:05     1:32
 22  27 van den Ende, Milan       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 23  96 van den Brand, Twan       Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 24  19 Oostlander, Sander        GRC Jan van Arckel            z.t.
 25 105 Janssen, Dick             Bergklimmers&Mid Limburg      z.t.
 26  38 Bremmers, Lars            TWC Het Snelle Wiel          3:44:01     2:28
 27  13 Berk, Robert              GRTC Excelsior Gouda         3:44:18     2:45
 28  81 de Leeuw, David           Cube/WC Waardrenner           z.t.
 29  17 de Vette, Nander          GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 30  59 van der Marel, Jelle      Westland Wil Vooruit         3:44:24     2:51
 31  45 Rayer, Bruce              TWC Maaslandster             3:44:30     2:57
 32  82 Roobol, Arie Teun         Cube/WC Waardrenner           z.t.
 33  88 Berk, Johan               Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 34 127 Raadtgever, Dennis        Arrow CT                      z.t.
 35  16 Grevelink, Tim            GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 36  53 Kelderman, Martin         UWTC de Volharding            z.t.
 37  26 Been, Wouter              Restore EBH Elshof CT         z.t.
 38  40 de Beer, Luuk             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 39  64 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 40 115 Devalckeneer, Sieben      Royal Antwerp                 z.t.
 41  66 Timmermans, Tristan       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 42  57 van Ruijven, Alex         Westland Wil Vooruit          z.t.
 43  43 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 44 119 van Aken, Matthias        Royal Antwerp                 z.t.
 45  29 van der Burg, Joost       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 46 106 Erren, Pim                Bergklimmers&Mid Limburg      z.t.
 47  14 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 48  90 Rietbroek, Jesper         Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 49  61 van Rutten, Bryan         Willebrord Wil Vooruit       3:44:34     3:01
 50 124 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers         3:45:07     3:34
 51 123 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 52  23 van de Poll, Joost        GRC Jan van Arckel            z.t.
 53  98 van der Sanden, Harm      Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 54   3 Kasperkiewicz,Przemyslav  WV De Jonge Renner           3:47:11     5:38
 55  25 Bal, Tom                  Restore EBH Elshof CT         z.t.
 56  89 van der Geest, Lukas      Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 57  11 Wijnstra, Jacob           DRC De Mol                    z.t.
 58  79 Wouters, Marcel           Cube/WC Waardrenner           z.t.
 59  42 van Aaken, Rik            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 60   9 Kallenfels, Jerry         DRC De Mol                   3:47:30     5:57
 61  76 de Winter, Peter          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 62  67 de Bruijn, Janno          WV Breda                      z.t.
 63  68 Picard, Alexander         WV Breda                      z.t.
 64 114 Zwaan, Edwin              West Frisia                   z.t.
 65  30 van der Sman, Danny       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 66  54 van den Hengel, Bob       UWTC de Volharding            z.t.
 67  49 de Bruijne, Elias         UWTC de Volharding            z.t.
 68  28 Houwers, Rik              Restore EBH Elshof CT        3:49:30     7:57
 69  39 Muyrers, Brend            TWC Het Snelle Wiel           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.998 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

FLEXPOINT LIMBURGS MOOISTE RACE

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  WV De Jonge Renner           1     11:05:41
  2  Willebrord Wil Vooruit      11     11:08:06        2:25
  3  Royal Antwerp               20     11:09:06        3:25
  4  TWC Het Snelle Wiel          7     11:10:35        4:54
  5  TWC Maaslandster             8     11:11:04        5:23
  6  UWTC de Volharding           9     11:11:49        6:08
  7  Restore EBH Elshof CT        5     11:12:05        6:24
  8  Swift&Avanti&Bollenstrk     15     11:12:10        6:29
  9  GRTC Excelsior Gouda         3     11:13:06        7:25
 10  West Frisia                 19     11:13:12        7:31
 11  Cube/WC Waardrenner         14     11:15:59       10:18
 12  DRC De Mol                   2     11:16:45       11:04
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten