Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

41e RONDE VAN HET LAGE LAND

                         Uitslag Rit in lijn over 96 km

                 voor Junioren te Wijdewormer op 24 Maart 2013
                Organisatie: Stichting Ronde van Noord - Holland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 104 Looij, Andre              Viking Waterland 1           2:52:28
  2 166 Pedersen, Mads            Team Roskilde Junior 1        z.t.
  3 171 Pedersen, Casper          Team Roskilde Junior 2        z.t.
  4 169 Egsvang, Anders           Team Roskilde Junior 2       2:55:00     2:32
  5  67 Keldermans, Jordy         Willibrord Wil Vooruit 2     2:56:20     3:52
  6  69 Peeters, Lars             Willibrord Wil Vooruit 2     2:56:28     4:00
  7  42 Goeree, Rick              WSV Emmen                     z.t.
  8  43 Zuidema, Benjamin         UWTC De Volharding 1         2:56:52     4:24
  9 111 Cornelisse, Mitchell      Viking Waterland 3            z.t.
 10 109 Lind, Jorrit              Viking Waterland 3            z.t.
 11  72 Kreder, Stefan            Willibrord Wil Vooruit 3      z.t.
 12 173 Corell, Mads              Team Roskilde Junior 3        z.t.
 13  94 van Nieuwpoort, Koen      De Waardrenner                z.t.
 14 170 Sandstrom, Thomas         Team Roskilde Junior 2        z.t.
 15 180 Timmermans, Justin        WSV Emmen 2                   z.t.
 16 103 Tindal, Levi              Viking Waterland 1            z.t.
 17 178 Krul, Stef                WSV Emmen 2                   z.t.
 18   4 Boerman, Jordi            District Oost Nederland       z.t.
 19  41 Goeree, Niels             WSV Emmen                     z.t.
 20  10 van Iersel, Youri         District Zuid Oost Ned 1      z.t.
 21  21 Timmerman, Jurgen         IJsselstreek-Adel-NWH 1       z.t.
 22  55 Bol, Cees                 DTS-Kennemerland 1           2:57:01     4:33
 23 179 Wijkel, Stan              WSV Emmen 2                   z.t.
 24  76 Admiraal, Martijn         De Bollenstreek 1             z.t.
 25 175 Boje, Mikkel              Team Roskilde Junior 4        z.t.
 26 105 Doets, Marco              Viking Waterland 1            z.t.
 27 161 Honigh, Nino              Enertherm BKOP                z.t.
 28 181 de Jong, Jaap             De Volhsrding                 z.t.
 29 168 Poulsen, Jonas            Team Roskilde Junior 1        z.t.
 30 167 Krigbaum,Mathias          Team Roskilde Junior 1        z.t.
 31  35 vd Bogaert, Sem           Westland Wil Vooruit 1       2:58:45     6:17
 32 130 van den Burg, Teun        SRAM-WV Eemland               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 33.398 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten