Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Midden-Brabant Poort Omloop 2013

                        Uitslag Rit in lijn over 169 km

                      Clubcompetitie Zuid op 16 Juni 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  24 Oostlander, Sander        GRC Jan van Arckel           3:48:01
  2  79 van Kooij, Nils           Cube/WC Waardrenner          3:48:11     0:10
  3   5 Roosen, Timo              WV De Jonge Renner            z.t.
  4  66 Brusselman, Twan          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  5  41 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  6  19 Vendrig, Bart             GRC Jan van Arckel            z.t.
  7  11 Stroosnijder, Michel      DRC De Mol                    z.t.
  8 118 Van der Mast, Kevin       Royal Antwerp Bicycle C       z.t.
  9 121 Raadtgever, Dennis        Arrow Cycling Team            z.t.
 10 125 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling Team            z.t.
 11  53 Kelderman, Martin         UWTC de Volharding            z.t.
 12  62 van Iersel, Dennis        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 13  58 v.d. Meer, Nick           Westland Wil Vooruit          z.t.
 14  75 Rentmeester, Ruud         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 15 148 Essink, Leon              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 16  73 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 17 149 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 18  86 Bronkhorst, Harm          Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 19   1 Aerts, Ruud               WV De Jonge Renner            z.t.
 20  63 Jansen, Frank             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 21  37 Frijters, Ferdi           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 22  78 Raas, Eloy                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 23 133 Lof, Jan                  UWTC-Amstel-Bataaf            z.t.
 24  54 van Beek, Pjotr           UWTC de Volharding            z.t.
 25  49 Bhogal, Alex              UWTC de Volharding            z.t.
 26   9 Kallenfels, Jerry         DRC De Mol                    z.t.
 27  83 van de Berg, Peter        Cube/WC Waardrenner           z.t.
 28  93 Braem, Thijmen            Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 29  77 Vette, Pieter             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 30  50 Place, Keir               UWTC de Volharding            z.t.
 31  64 Leijs, Joeri              Willebrord Wil Vooruit       3:48:19     0:18
 32   2 Boelen, Jeroen            WV De Jonge Renner           3:48:22     0:21
 33  70 van Raaij, Douglas        WV Breda                     3:48:23     0:22
 34  61 Meesters, Jelle           Willebrord Wil Vooruit       3:48:25     0:24
 35 130 Hofman, Arjan             IJsselstreek & Adelaar        z.t.
 36  25 Boers, Jonne              Restore EBH Elshof CT        3:48:44     0:43
 37  90 van Diemen, Jurgen        Swift&Avanti&Bollenstrk      3:51:56     3:55
 38  80 Koop, Jos                 Cube/WC Waardrenner          3:51:57     3:56
 39  89 Handgraaf, Sjors          Swift&Avanti&Bollenstrk      3:52:00     3:59
 40  81 Kuijvenhoven, Marco       Cube/WC Waardrenner          3:52:02     4:01
 41   4 Meijers, Jeroen           WV De Jonge Renner            z.t.
 42  67 de Bruijn, Janno          WV Breda                     3:52:05     4:04
 43 129 Wagenaar, Johan           IJsselstreek & Adelaar       3:52:17     4:16
 44  26 Plijter, Justin           Restore EBH Elshof CT        3:52:21     4:20
 45  98 Oosthoek, Arian           Tempo-Bruns&Cicli Basso      3:53:30     5:29
 46  18 Grevelink, Tim            GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 47 137 Bos, Patrick              UWTC-Amstel-Bataaf           3:53:31     5:30
 48  14 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 49  29 van der Zanden, Rick      Restore EBH Elshof CT         z.t.
 50  34 Schoemaker, Maarten       TWC de Kempen                 z.t.
 51 101 Meulendijks, Tom          Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 52  68 Dielissen, Bart           WV Breda                      z.t.
 53 128 Mol, Henri                IJsselstreek & Adelaar        z.t.
 54 139 Gakes, Tom                HRTC - BRC                    z.t.
 55  57 Vrolijk, Danny            Westland Wil Vooruit          z.t.
 56  85 van Lakerveld, Erik       Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 57  13 Berk, Robert              GRTC Excelsior Gouda         3:53:41     5:40
 58 127 van Otterloo, Niels       IJsselstreek & Adelaar       3:53:44     5:43
 59  38 Jansen, Dirk              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 60  23 de Greef, Emiel           GRC Jan van Arckel            z.t.
 61  20 van Zanten, Jeroen        GRC Jan van Arckel            z.t.
 62  21 de Reus, Frank            GRC Jan van Arckel           3:53:47     5:46
 63 138 de Graaff, Edwin          UWTC-Amstel-Bataaf            z.t.
 64  55 Voges, Carel              Westland Wil Vooruit          z.t.
 65  65 Koeken, Nelis             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 66  96 Lathouwers, Frank         Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 67  12 Kramer, Erik              DRC De Mol                    z.t.
 68 150 Houwers, Xaf              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 69 122 Schut, Elroy              Arrow Cycling Team            z.t.
 70  97 Marcelis, Tom             Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 71  39 Vierling, Gijs            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 72   6 Verhoeven, Mike           WV De Jonge Renner            z.t.
 73   7 Eikelenboom, Dennis       DRC De Mol                    z.t.
 74  16 de Vette, Nander          GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 75 141 ten Zeldam, Sebastiaan    HRTC - BRC                    z.t.
 76  59 Willemse, Mike            Westland Wil Vooruit          z.t.
 77  72 Picard, Alexander         WV Breda                      z.t.
 78 116 Van Aert, Tijs            Royal Antwerp Bicycle C      3:53:53     5:52
 79  88 Rietbroek, Jesper         Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 80   8 van Rhoon, Thomas         DRC De Mol                    z.t.
 81 146 te Boome, Bart            Kanjers voor Kanjers          z.t.
 82  94 Lathouwers, Erik          Dommelstreek & Schijndel     3:53:57     5:56
 83  22 van de Poll, Joost        GRC Jan van Arckel            z.t.
 84  42 van Dijke, Nick           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 85  76 de Winter, Peter          ZRTC Theo Middelkamp         3:54:03     6:02
 86 120 Gough, Fraser             Royal Antwerp Bicycle C      3:54:09     6:08
 87  87 Berk, Johan               Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 88  74 Polak, Thomas             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 89 119 Verdaasdonk, Nicky        Royal Antwerp Bicycle C      3:54:13     6:12
 90 131 de Weerd, Pieter-Paul     IJsselstreek & Adelaar       3:54:18     6:17
 91   3 Kastelijn, Ian            WV De Jonge Renner            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.470 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Midden-Brabant Poort Omloop 2013

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Willebrord Wil Vooruit      11     11:24:33
  2  ZRTC Theo Middelkamp        13     11:24:33
  3  UWTC de Volharding           9     11:24:33
  4  WV De Jonge Renner           1     11:24:44        0:11
  5  Cube/WC Waardrenner         14     11:28:19        3:46
  6  GRC Jan van Arckel           4     11:29:56        5:23
  7  TWC Het Snelle Wiel          7     11:30:06        5:33
  8  Arrow Cycling Team          21     11:30:09        5:36
  9  DRC De Mol                   2     11:30:09        5:36
 10  Kanjers voor Kanjers        25     11:30:09        5:36
 11  Swift&Avanti&Bollenstrk     15     11:32:07        7:34
 12  WV Breda                    12     11:33:59        9:26
 13  IJsselstreek & Adelaar      22     11:34:13        9:40
 14  Restore EBH Elshof CT        5     11:34:36       10:03
 15  Westland Wil Vooruit        10     11:35:29       10:56
 16  UWTC-Amstel-Bataaf          23     11:35:29       10:56
 17  Dommelstreek & Schijndel    16     11:35:55       11:22
 18  Royal Antwerp Bicycle C     20     11:36:13       11:40
 19  GRTC Excelsior Gouda         3     11:40:42       16:09
 20  Tempo-Bruns&Cicli Basso     17     11:40:48       16:15
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans