Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

48e RONDE VAN GELDERLAND

                        Uitslag Rit in lijn over 139 km

            Vrouwen Topcompetitie 2013 te Apeldoorn op 14 April 2013
                  Organisatie: AR & TV de Adelaar - Apeldoorn

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  12 Wild, Kirsten             Team Argos-Shimano           3:31:04
  2 127 Bronzini, Giorgia         Wiggle Honda                  z.t.
  3 147 Hosking, Chloe            Hitec Products UCK            z.t.
  4  96 Small, Carmen             Specialized Lululemon         z.t.
  5 115 Pawlowska, Katarzyna      GSD Gestion Kallisto          z.t.
  6 150 Longo Borghini, Elisa     Hitec Products UCK            z.t.
  7  91 Brennauer, Lisa           Specialized Lululemon         z.t.
  8 102 Johansson, Emma           Orica-Ais                     z.t.
  9 140 D'Hoore, Jolien           Lotto Belisol Ladies          z.t.
 10   1 van Vleuten, Annemiek     Rabo Women Cycling Team       z.t.
 11  13 Armitstead, Lizzie        Boels Dolmans Cycle Team      z.t.
 12   5 van Paassen, Sanne        Rabo Women Cycling Team       z.t.
 13  36 Tenniglo, Moniek          Plieger-Jan van Arckel        z.t.
 14 151 van de Ree, Monique       Cyclelive Plus-Zannata        z.t.
 15 133 Blindyuk, Yulia           Rusvelo                       z.t.
 16  85 van der Breggen, Anna     Sengers Ladies C Team         z.t.
 17 137 Kuchinskaya, Elena        Rusvelo                       z.t.
 18  10 Pieters, Amy              Team Argos-Shimano            z.t.
 19 129 Schnitzmeier, Ana Bianca  Wiggle Honda                  z.t.
 20  16 Kessler, Nina             Boels Dolmans Cycle Team      z.t.
 21   3 Knetemann, Roxane         Rabo Women Cycling Team       z.t.
 22  99 Edmondson, Annette        Orica-Ais                     z.t.
 23  87 Roggeman, Inge            Sengers Ladies C Team         z.t.
 24 132 King, Danielle            Wiggle Honda                  z.t.
 25  92 Colclough, Katie          Specialized Lululemon         z.t.
 26  18 Kasper, Romy              Boels Dolmans Cycle Team      z.t.
 27 105 Söderberg, Isabelle       Cramo Go:Green                z.t.
 28  98 Maclean, Jessie           Orica-Ais                     z.t.
 29 167 Leth, Julie               Breast Cancer Cycle Team      z.t.
 30 153 van Doorslaer, Annelies   Cyclelive Plus-Zannata        z.t.
 31 131 Collins, Emily            Wiggle Honda                  z.t.
 32 143 Taylor, Carlee            Lotto Belisol Ladies          z.t.
 33 128 Bartelloni, Beatrice      Wiggle Honda                  z.t.
 34  90 Koedooder, Vera           Sengers Ladies C Team         z.t.
 35  89 De Vuyst, Sofie           Sengers Ladies C Team         z.t.
 36  14 van Wanroij, Marieke      Boels Dolmans Cycle Team      z.t.
 37  15 Visser, Adrie             Boels Dolmans Cycle Team      z.t.
 38 100 Cromwell, Tiffany         Orica-Ais                     z.t.
 39  97 Gunnewijk, Loes           Orica-Ais                    3:31:28     0:24
 40  67 Beckeringh, Nike          Water, Land & Dijken          z.t.
 41  23 van der Meer, Janine      Team Futurumshop.nl           z.t.
 42  30 Post, Jermaine            Parkhotel Valkenburg          z.t.
 43  22 Koster, Anouska           Team Futurumshop.nl           z.t.
 44 125 Vernhout, Nicole          Ronald McDonald Huis          z.t.
 45 148 Fahlin, Emilla            Hitec Products UCK            z.t.
 46  50 van Steenis, Samantha     People Trust Ladies CT        z.t.
 47  27 Klep, Inge                Parkhotel Valkenburg          z.t.
 48 158 Druyts, Jessy             TS Vlaanderen-Bioracer        z.t.
 49  88 Polspoel, Maaike          Sengers Ladies C Team         z.t.
 50  94 Rowney, Loren             Specialized Lululemon         z.t.
 51   7 Garner, Lucy              Team Argos-Shimano            z.t.
 52  26 van den Hoek, Bianca      Parkhotel Valkenburg          z.t.
 53  86 vd Breggen-Schreurs,G     Sengers Ladies C Team         z.t.
 54   9 Knol, Willeke             Team Argos-Shimano            z.t.
 55 142 Moolman, Ashleigh         Lotto Belisol Ladies          z.t.
 56 154 Otten, Marissa            Cyclelive Plus-Zannata        z.t.
 57 144 Schoonbaert, Kim          Lotto Belisol Ladies          z.t.
 58 139 de Vries, Marijn          Lotto Belisol Ladies          z.t.
 59 162 Beyen, Ine                TS Vlaanderen-Bioracer        z.t.
 60 145 Neylan, Rachel            Hitec Products UCK            z.t.
 61 155 Dom, Annelies             Cyclelive Plus-Zannata        z.t.
 62 112 Kachorek, Emily           USA Natinonal Team           3:31:47     0:43
 63  55 van Gogh, Natalie         Dura Vermeer Cycle Team       z.t.
 64   2 de Jong, Thalita          Rabo Women Cycling Team       z.t.
 65 136 Chulkova, Anastasiya      Rusvelo                       z.t.
 66   4 Slappendel, Iris          Rabo Women Cycling Team       z.t.
 67 130 Gilmore, Rochelle         Wiggle Honda                  z.t.
 68  73 Klok, Ines                Endura Lady Force            3:32:01     0:57
 69  95 Wiles, Taylor             Specialized Lululemon         z.t.
 70  43 Bloem, Judith             Restore Cycling Mix Team     3:32:12     1:08
 71 106 Nilsson, Hanna            Cramo Go:Green                z.t.
 72  29 Slik, Rozanne             Parkhotel Valkenburg          z.t.
 73  75 van der Stelt, Iris       Endura Lady Force             z.t.
 74 109 Hall, Lauren              USA Natinonal Team            z.t.
 75  24 Hofmann, Sara Lena        Team Futurumshop.nl          3:32:21     1:17
 76 134 Bocharnikova, Elena       Rusvelo                      3:32:25     1:21
 77 101 Gillow, Shara             Orica-Ais                     z.t.
 78 165 Ewing, Anne               Breast Cancer Cycle Team     3:32:33     1:29
 79  70 Kuiper, Jitske            Water, Land & Dijken          z.t.
 80  48 Niessen, Kirsten          Restore Cycling Mix Team      z.t.
 81 118 Schink, Lina Kristin      GSD Gestion Kallisto          z.t.
 82 149 Thorsen, Thea             Hitec Products UCK            z.t.
 83  49 Dijkman, Aagtje           People Trust Ladies CT        z.t.
 84 152 Brulee, Latoya            Cyclelive Plus-Zannata        z.t.
 85  51 Kreuze, Ingeborg          People Trust Ladies CT        z.t.
 86  77 Verstichelen, Femke       Endura Lady Force             z.t.
 87 164 Breadley, Amy             Breast Cancer Cycle Team      z.t.
 88  28 Soemanta, Lisanne         Parkhotel Valkenburg          z.t.
 89 119 Roorda, Stephanie         GSD Gestion Kallisto          z.t.
 90  46 Mulder, Mascha            Restore Cycling Mix Team      z.t.
 91 124 Tiessens, Ivana           Ronald McDonald Huis          z.t.
 92   8 Kanis, Janneke            Team Argos-Shimano            z.t.
 93 116 Rocha, Mayra Del Rocio    GSD Gestion Kallisto          z.t.
 94  32 Peetoom, Kirsten          Plieger-Jan van Arckel        z.t.
 95  11 Tromp, Esra               Team Argos-Shimano           3:35:07     4:03
 96  41 Postma, Mary Rose         NWVG Bike4Air Cycle Team     3:36:14     5:10
 97 146 Lima, Tone Hatteland      Hitec Products UCK            z.t.
 98 170 Lorvik, Ingrid            Team CK Viktoria Mix          z.t.
 99 108 Sjoblom, Linnea           Cramo Go:Green                z.t.
100 114 Cutler, Jessica           USA Natinonal Team            z.t.
101  47 van der Burg, Nancy       Restore Cycling Mix Team      z.t.
102 141 Duyck, Ann-Sophie         Lotto Belisol Ladies          z.t.
103  34 Kogelman, Silke           Plieger-Jan van Arckel        z.t.
104  78 Terpstra, Anne            Endura Lady Force             z.t.
105 121 Fokkens, Trieneke         Ronald McDonald Huis          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.514 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

48e RONDE VAN GELDERLAND

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Specialized Lululemon       16     10:33:12
  2  Rabo Women Cycling Team      1     10:33:12
  3  Wiggle Honda                22     10:33:12
  4  Boels Dolmans Cycle Team     3     10:33:12
  5  Orica-Ais                   17     10:33:12
  6  Sengers Ladies C Team       15     10:33:12
  7  Hitec Products UCK          25     10:33:36        0:24
  8  Team Argos-Shimano           2     10:33:36        0:24
  9  Lotto Belisol Ladies        24     10:33:36        0:24
 10  Cyclelive Plus-Zannata      26     10:33:36        0:24
 11  Rusvelo                     23     10:33:55        0:43
 12  Parkhotel Valkenburg         5     10:34:24        1:12
 13  Team Futurumshop.nl          4     10:35:17        2:05
 14  GSD Gestion Kallisto        20     10:36:10        2:58
 15  Breast Cancer Cycle Team    28     10:36:10        2:58
 16  People Trust Ladies CT       9     10:36:34        3:22
 17  Endura Lady Force           13     10:36:46        3:34
 18  Restore Cycling Mix Team     8     10:37:18        4:06
 19  Cramo Go:Green              18     10:39:30        6:18
 20  Plieger-Jan van Arckel       6     10:39:51        6:39
 21  USA Natinonal Team          19     10:40:13        7:01
 22  Ronald McDonald Huis        21     10:40:15        7:03
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten