Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Fietsen & Koffie Dorpenomloop

                       Uitslag Rit in lijn over 166,7 km

                          Wedstrijd datum: 25 Mei 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   5 Harms, Jos                NWVG Groningen               3:52:43
  2  41 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT      3:52:44     0:01
  3  31 de Haan, Paul             Stormvogels Veendam          3:52:53     0:10
  4  52 Buis, Silvan              West-Frisia                   z.t.
  5  98 Hooghiemster, Niek        Friesche Leeuw&Olympia        z.t.
  6 113 van de Vall, Lars         Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
  7  29 Rijpma, Coen              WV de Hanzerenners            z.t.
  8  43 Strötker, Leon            OWC Oldenzaal                 z.t.
  9  12 Postma, Pieter            WV Otto Ebbens                z.t.
 10  50 Sweering, Harry           West-Frisia                   z.t.
 11  44 Boonstra, Jos             OWC Oldenzaal                 z.t.
 12  34 van der Wielen,Jacob-Jan  Stormvogels Veendam           z.t.
 13  86 Boerrigter, Mathijs       Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 14 123 Koeman, Bjorn             Wilton Care4Bikes Volh.       z.t.
 15   2 Hoekstra, Marco           NWVG Groningen                z.t.
 16  64 de Jong, Robert           WV Eemland                    z.t.
 17  49 Jonkman, Geertjan         West-Frisia                   z.t.
 18  57 Mol, Henri                WV de IJsselstreek            z.t.
 19   4 de Blaauw, Niels          NWVG Groningen               3:52:59     0:16
 20  19 van Otterloo, Niels       ARTV de Adelaar              3:53:15     0:32
 21  56 Hofman, Arjan             WV de IJsselstreek            z.t.
 22 107 Hekman, Gary              MeteAssen-Rod&Peddelaars      z.t.
 23  67 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 24  53 de Vaal, Tom              West-Frisia                   z.t.
 25 111 Bos, Patrick              Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
 26  10 Hoekstra, Ruben           WV Otto Ebbens                z.t.
 27  75 Elferink, Arjan           WV de Kannibaal               z.t.
 28  90 Schouten, Daan            Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 29  35 Piersma, Wessel           Stormvogels Veendam           z.t.
 30  63 Ubels, Ruben              WV Eemland                    z.t.
 31 106 Bakker, Sjoerd            MeteAssen-Rod&Peddelaars      z.t.
 32  46 Braamhaar, Delon          OWC Oldenzaal                 z.t.
 33  42 Janssen, Marc             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 34 117 Splinter, Raymond         ZWC-DTS&Alcmaria Victrix      z.t.
 35 110 Korevaar, Daniël          Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
 36  37 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 37   8 Postma, Gaatze            WV Otto Ebbens                z.t.
 38  91 ten Zeldam, Sebastiaan    HRTC & BRC Kennemerland       z.t.
 39  89 Plender, Jasper           Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 40  61 Boon, Kevin               WV Eemland                    z.t.
 41  16 Dijkstra, Jan             WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 42  21 Wagenaar, Johan           ARTV de Adelaar               z.t.
 43  17 de Vegt, Engbert          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 44  26 Haasjes, Gerard           WV de Hanzerenners            z.t.
 45  88 van de Poppe, Han         Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 46  30 Mensink, Rick             WV de Hanzerenners            z.t.
 47  87 Bruin, Ivor               Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 48  76 Clermonts, Glenn          WV de Kannibaal               z.t.
 49  25 Busser, Rob               WV de Hanzerenners           3:53:24     0:41
 50 108 Bovenhuis, Robert         MeteAssen-Rod&Peddelaars      z.t.
 51  54 Haakman, Tino             West-Frisia                   z.t.
 52  74 Nijman, Thomas            WV de Kannibaal               z.t.
 53   1 Tiainen, Sami             NWVG Groningen               3:53:29     0:46

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.979 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Fietsen & Koffie Dorpenomloop

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  NWVG Groningen               1     11:38:35
  2  West-Frisia                  9     11:38:39        0:04
  3  Stormvogels Veendam          6     11:39:01        0:26
  4  OWC Oldenzaal                8     11:39:01        0:26
  5  Kanjers voor Kanjers CT      7     11:39:14        0:39
  6  Amstel&UitHoorn&DeBataaf    19     11:39:23        0:48
  7  WV Otto Ebbens               2     11:39:23        0:48
  8  Zwaluwen & Raalte &CC'75    15     11:39:23        0:48
  9  WV Eemland                  11     11:39:23        0:48
 10  WV de Hanzerenners           5     11:39:23        0:48
 11  MeteAssen-Rod&Peddelaars    18     11:39:54        1:19
 12  WV de Kannibaal             13     11:39:54        1:19
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand