Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

44e Omloop van de Braakman

                       Uitslag Rit in lijn over 167,4 km

                    Philippine - Philippine op 30 Maart 2013
                       Stichting Wielercomité Philippine

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 158 van Cauwenberghe, Chris   CT Soenens Constructglas     4:07:05
  2 150 Doull, Owain              Team Eurasia - IRC Tire       z.t.
  3 112 Naesen, Oliver            Van der Vurst CT              z.t.
  4 129 de Scheemaeker, Davy      Artevelde Wielersport         z.t.
  5 149 Slater, Alistair          Team Eurasia - IRC Tire      4:07:15     0:10
  6 159 Legley, Matthias          CT Soenens Constructglas     4:07:30     0:25
  7 114 Steenberghen van, Jori    Van der Vurst CT             4:08:06     1:01
  8 175 Moris, Sven               Start Cycling Team            z.t.
  9 137 van Aert, Jan             Royal Antwerp BC             4:08:23     1:18
 10 109 de Ridder, Glenn          Van der Vurst CT             4:08:25     1:20
 11  19 Oostlander, Sander        GRC Jan van Arckel           4:08:33     1:28
 12  87 Handgraaf, Sjors          Swift&Avanti&Bollenstrk      4:08:34     1:29
 13 102 van der Sanden, Harm      Tempo-Bruns&Cicli Basso      4:08:38     1:33
 14 148 Yates, Simon              Team Eurasia - IRC Tire      4:08:57     1:52
 15  88 van Diemen, Jurgen        Swift&Avanti&Bollenstrk      4:09:39     2:34
 16 132 Speybrouck, Bart          Artevelde Wielersport         z.t.
 17  50 Kelderman, Martin         UWTC de Volharding            z.t.
 18   5 Roosen, Timo              WV De Jonge Renner            z.t.
 19 133 Bruyndonckx, Stijn        Royal Antwerp BC              z.t.
 20 128 Greyt de, Willem          Artevelde Wielersport        4:09:45     2:40
 21 161 Pyfferoen, Miel           CT Soenens Constructglas     4:09:50     2:45
 22  79 Koop, Jos                 Cube/WC Waardrenner           z.t.
 23  28 van den Ende, Milan       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 24   3 Kasperkiewicz,Przemyslaw  WV De Jonge Renner            z.t.
 25  10 Larsen, Bryan             DRC De Mol                    z.t.
 26  25 Bal, Tom                  Restore EBH Elshof CT         z.t.
 27  43 Cuppens, Tjarco           TWC Maaslandster              z.t.
 28   8 Stroosnijder, Michel      DRC De Mol                    z.t.
 29 177 Vermeiren, Tom            Start Cycling Team            z.t.
 30  81 de Leeuw, David           Cube/WC Waardrenner           z.t.
 31 198 Vangheluwe, Robbe         Capino Geldhof CT             z.t.
 32 135 Meyvis, Vincent           Royal Antwerp BC              z.t.
 33 119 Whenman, Billy-Joe        Zannata CT                    z.t.
 34 138 Vandermast, Kevin         Royal Antwerp BC              z.t.
 35 190 Donnay, Laurent           Team Ottignies - Perwez       z.t.
 36 169 Haxsen, Christoph         NWVG Bike 4 Air CT            z.t.
 37 163 Raadtgever, Dennis        Arrow Cycling Team            z.t.
 38 167 Vleurinck, Kevin          Arrow Cycling Team            z.t.
 39  85 Bronkhorst, Harm          Swift&Avanti&Bollenstrk       z.t.
 40  61 Wouters, Toon             Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 41 165 de Bruyn, Jimmy           Arrow Cycling Team            z.t.
 42  55 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 43  13 Berk, Robert              GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 44 111 Vreese De, Vincent        Van der Vurst CT              z.t.
 45  14 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 46   1 de Groot, Daan            WV De Jonge Renner           4:09:54     2:49
 47 131 Ten Hartog, Guy           Artevelde Wielersport         z.t.
 48 127 Bracke, Thomas            Artevelde Wielersport        4:09:57     2:52
 49  82 Roobol, Arie Teun         Cube/WC Waardrenner          4:13:35     6:30
 50  92 Dekkers, Paul             Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 51  40 de Beer, Luuk             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 52 145 Komori, Ryohei            Team Eurasia - IRC Tire       z.t.
 53  23 van Zanten, Jeroen        GRC Jan van Arckel            z.t.
 54  74 Mosselman, Arjen          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 55 194 Taillieu, Mike            Capino Geldhof CT            4:13:52     6:47
 56 186 Cappelle, Gauthier        Baguet Bicycle C - MIBA      4:14:45     7:40
 57  16 Grevelink, Tim            GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 58 107 Erren, Pim                Bergklimmers&Mid Limburg      z.t.
 59 162 Verbeken, Cedric          CT Soenens Constructglas      z.t.
 60 157 de Bock, Stijn            CT Soenens Constructglas      z.t.
 61 187 Bertrand, Sebastien       Team Ottignies - Perwez       z.t.
 62  76 de Winter, Peter          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 63 171 Nystrand, Johan           NWVG Bike 4 Air CT            z.t.
 64 168 de Wilde, Kenny           Arrow Cycling Team            z.t.
 65 195 Maertens, Jelle           Capino Geldhof CT             z.t.
 66 113 Lievens, Niels            Van der Vurst CT              z.t.
 67  15 Fransen, Ferry            GRTC Excelsior Gouda          z.t.
 68  26 van der Burg, Joost       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 69 117 Heymans, Jonas            Zannata CT                    z.t.
 70  53 van de Pol, Martin        UWTC de Volharding            z.t.
 71   6 Sanders, Dajo             WV De Jonge Renner            z.t.
 72  66 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 73  68 de Bruijn, Janno          WV Breda                      z.t.
 74  44 Rayer, Bruce              TWC Maaslandster              z.t.
 75  39 Vierling, Gijs            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 76  64 de Graauw, Guus           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 77  38 Jansen, Dirk              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 78  98 Knoops, Mark              Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 79  97 van Leuken, Dirk          Tempo-Bruns&Cicli Basso       z.t.
 80 151 Ruysscher de, Dante       Rijschool AH - Gentse VS      z.t.
 81  91 Dekkers, Hans             Dommelstreek & Schijndel      z.t.
 82  84 Helderman, Paul           Cube/WC Waardrenner           z.t.
 83  95 Schoth, Guus              Dommelstreek & Schijndel     4:14:53     7:48
 84   4 Meijers, Jeroen           WV De Jonge Renner           4:14:58     7:53
 85   2 Kastelijn, Ian            WV De Jonge Renner            z.t.
 86 170 Tiainen, Sami             NWVG Bike 4 Air CT           4:15:01     7:56
 87 134 Engelen, Jochen           Royal Antwerp BC             4:15:06     8:01
 88  69 Dielissen, Bart           WV Breda                     4:15:35     8:30

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.650 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

44e Omloop van de Braakman

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Team Eurasia - IRC Tire     25     12:23:17
  2  Van der Vurst CT            19     12:23:36        0:19
  3  CT Soenens Constructglas    27     12:24:25        1:08
  4  Artevelde Wielersport       22     12:26:29        3:12
  5  Royal Antwerp BC            23     12:27:52        4:35
  6  Swift&Avanti&Bollenstrk     15     12:28:03        4:46
  7  WV De Jonge Renner           1     12:29:23        6:06
  8  Arrow Cycling Team          28     12:29:30        6:13
  9  Cube/WC Waardrenner         14     12:33:15        9:58
 10  Restore EBH Elshof CT        5     12:34:25       11:08
 11  GRTC Excelsior Gouda         3     12:34:25       11:08
 12  Tempo-Bruns&Cicli Basso     17     12:38:08       14:51
 13  Capino Geldhof CT           33     12:38:27       15:10
 14  Willebrord Wil Vooruit      11     12:39:20       16:03
 15  NWVG Bike 4 Air CT          29     12:39:36       16:19
 16  TWC Het Snelle Wiel          7     12:43:05       19:48
 17  Dommelstreek & Schijndel    16     12:43:13       19:56
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters