Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

EPZ OMloop van Borsele - Dames

                        Uitslag Rit in lijn over 122 km

                         Wedstrijd datum: 20 April 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  71 Koedooder, Vera           Sengers Ladies CT            3:05:56
  2  30 Gunnewijk, Loes           Orica - AIS                   z.t.
  3  63 Brand, Lucinda            Rabobank Liv/Giant CT        3:06:23     0:27
  4  20 Hosking, Chloe            Hitec Products UCK           3:06:49     0:53
  5 148 Kessler, Nina             Boels Dolmans CT             3:07:01     1:05
  6  90 Kozonchuk, Oksana         RusVelo                      3:08:12     2:16
  7  25 Spratt, Amanda            Orica - AIS                  3:08:28     2:32
  8  65 van Vleuten, Annemiek     Rabobank Liv/Giant CT        3:08:44     2:48
  9 147 Visser, Adrie             Boels Dolmans CT              z.t.
 10 106 Hoeksma, Ilona            Parkhotel Valkenburg          z.t.
 11 112 Pieters, Amy              Team Argos Shimano            z.t.
 12  96 Kitchen, Laura            Wiggle Honda ProCT           3:11:13     5:17
 13   2 Brennauer, Lisa           Specialized Lululemon         z.t.
 14  64 Slappendel, Iris          Rabobank Liv/Giant CT         z.t.
 15 154 Tenniglo, Moniek          GRC Jan van Arckel            z.t.
 16  22 Ratto, Rossela            Hitec Products UCK            z.t.
 17  79 van de Ree, Monique       Cyclelive Plus Zannata        z.t.
 18  26 Hoskins, Melissa          Orica - AIS                  3:11:15     5:19
 19 111 Markus, Kelly             Team Argos Shimano           3:16:19    10:23
 20 114 Wild, Kirsten             Team Argos Shimano            z.t.
 21  49 Hall, Lauren              USA National Team            3:16:21    10:25
 22  72 Jankute, Gabriele         Sengers Ladies CT             z.t.
 23 100 Koster, Anouska           Team Futurumshop.nl           z.t.
 24  62 de Jong, Thalita          Rabobank Liv/Giant CT         z.t.
 25 178 Leth, Julie               Breast Cancer Care CT         z.t.
 26 160 Jochems, Sigrid           Water, Land en Dijken         z.t.
 27 182 Gass, Daniela             Autoglas Wetteren Solar       z.t.
 28  76 Nilsson, Hanna            Cramo Go: Green               z.t.
 29 104 van den Hoek, Bianca      Parkhotel Valkenburg          z.t.
 30 101 van der Meer, Janine      Team Futurumshop.nl           z.t.
 31  45 Ehrler, Desiree           Bigla CT                      z.t.
 32  75 Soderberg, Isabelle       Cramo Go: Green               z.t.
 33  68 Buyl, Kimberly            Sengers Ladies CT             z.t.
 34 140 Meijer, Rixt              People's Trust LCT            z.t.
 35 141 Kreuze, Ingeborg          People's Trust LCT            z.t.
 36 142 van Steenis, Samantha     People's Trust LCT           3:16:24    10:28
 37 121 Confalonieri,Maria Giuli  Farren Let's Go Finland       z.t.
 38 169 Klok, Ines                Endura Lady Force             z.t.
 39 159 Beckeringh, Nike          Water, Land en Dijken         z.t.
 40 177 Roe, Eileen               Breast Cancer Care CT         z.t.
 41 116 Lauenborg, Britt          ABC Ladies Denmark            z.t.
 42 153 Spoor, Winanda            GRC Jan van Arckel           3:16:27    10:31
 43 152 Verhagen, Alicja          GRC Jan van Arckel            z.t.
 44  42 Bloem, Judith             Restore CT                    z.t.
 45 149 Baat, Kim de              Boels Dolmans CT              z.t.
 46  53 Ryan, Kendall             USA National Team             z.t.
 47  13 Fischer, Lisa             German National Team          z.t.
 48 103 Eshuis, Aafke             Parkhotel Valkenburg          z.t.
 49  86 Blinduk, Yulia            RusVelo                       z.t.
 50 175 Bradley, Amy              Breast Cancer Care CT         z.t.
 51  31 Fokkens, Trieneke         Ronald McDonaldhuis Grn       z.t.
 52  69 Lavrijssen, Birgit        Sengers Ladies CT             z.t.
 53 173 Woering, Melanie          Endura Lady Force             z.t.
 54  93 Barker, Elinor            Wiggle Honda ProCT            z.t.
 55  38 de Beus, Margriet         Restore CT                    z.t.
 56  66 de Vocht, Liesbeth        Rabobank Liv/Giant CT         z.t.
 57 158 Kuiper, Jitske            Water, Land en Dijken         z.t.
 58 139 Dijkman, Aagtje           People's Trust LCT            z.t.
 59  51 Winder, Ruth              USA National Team             z.t.
 60  80 Otten, Marissa            Cyclelive Plus Zannata        z.t.
 61  84 Ryan, Carla               Cyclelive Plus Zannata        z.t.
 62  97 Elzing, Karen             Team Futurumshop.nl           z.t.
 63  74 Kihlbom, Jessica          Cramo Go: Green               z.t.
 64 105 Klep, Inge                Parkhotel Valkenburg          z.t.
 65 190 Schink, Lina-Kristin      GSD Gestion Kallisto          z.t.
 66 191 Roorda, Stephanie         GSD Gestion Kallisto          z.t.
 67 170 Woering, Henriette        Endura Lady Force             z.t.
 68 151 van den Berg, Kimberly    GRC Jan van Arckel           3:16:36    10:40
 69  43 Lamborelle, Natalie       Bigla CT                     3:16:44    10:48
 70 109 Busser-Kanis, Janneke     Team Argos Shimano           3:16:57    11:01
 71  52 Kachorak, Emily           USA National Team            3:16:59    11:03
 72 155 Kogelman, Silke           GRC Jan van Arckel           3:20:13    14:17

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.369 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

EPZ OMloop van Borsele - Dames

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Orica - AIS                  5      9:25:39
  2  Rabobank Liv/Giant CT       11      9:26:20        0:41
  3  Boels Dolmans CT            25      9:32:12        6:33
  4  Sengers Ladies CT           12      9:38:38       12:59
  5  Team Argos Shimano          19      9:41:22       15:43
  6  Parkhotel Valkenburg        18      9:41:32       15:53
  7  GRC Jan van Arckel          26      9:44:07       18:28
  8  Cyclelive Plus Zannata      14      9:44:07       18:28
  9  People's Trust LCT          24      9:49:06       23:27
 10  Team Futurumshop.nl         17      9:49:09       23:30
 11  Cramo Go: Green             13      9:49:09       23:30
 12  Breast Cancer Care CT       30      9:49:12       23:33
 13  Water, Land en Dijken       27      9:49:12       23:33
 14  USA National Team            9      9:49:15       23:36
 15  Endura Lady Force           29      9:49:18       23:39
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin de Rooij