Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Vrouw

                          Uitslag Omloop over 121,2 km

                         Wijk en Aalburg op 25 Mei 2013
                   UCI 1.2 Elite Vrouwen / KNWU Topcompetitie

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             Rabo Women Cycling Team      3:00:14
  2   5 Vocht de, Liesbet         Rabo Women Cycling Team       z.t.
  3 157 Johansson, Emma           Orica-Ais                     z.t.
  4  89 Pieters, Amy              Team ARGOS-Shimano            z.t.
  5  80 Kitchen, Lauren           Wiggle Honda Women's PT       z.t.
  6 158 Gunnewijk, Loes           Orica-Ais                     z.t.
  7   3 Knetemann, Roxane         Rabo Women Cycling Team      3:00:32     0:18
  8  93 Koedooder, Vera           Sengers Ladies CT            3:02:30     2:16
  9   2 van Vleuten, Annemiek     Rabo Women Cycling Team      3:02:53     2:39
 10 129 Kessler, Nina             Boels Dolmans CT              z.t.
 11 162 Hoskins, Melissa          Orica-Ais                     z.t.
 12  90 Markus, Kelly             Team ARGOS-Shimano            z.t.
 13 161 Spratt, Amanda            Orica-Ais                     z.t.
 14  92 Arys, Evelyn              Sengers Ladies CT             z.t.
 15  82 King, Danielle            Wiggle Honda Women's PT       z.t.
 16  85 Busser-Kanis, Janneke     Team ARGOS-Shimano            z.t.
 17  81 Gilmore, Rochelle         Wiggle Honda Women's PT       z.t.
 18 115 Tenniglo, Moniek          Plieger-JanvanArckel          z.t.
 19  16 Fahlin, Emilia            Hitec Procucts UCK            z.t.
 20  84 Roberts, Amy              Wiggle Honda Women's PT       z.t.
 21 159 Cromwell, Tiffany         Orica-Ais                     z.t.
 22 128 de Baat, Kim              Boels Dolmans CT              z.t.
 23  88 Gebhardt, Elke            Team ARGOS-Shimano            z.t.
 24  45 van Severen, Celine       Lotto Belisol Ladies          z.t.
 25  62 van den Hoek, Bianca      Parkhotel Valkenburg L.       z.t.
 26   4 de Jong, Thalita          Rabo Women Cycling Team      3:02:58     2:44
 27  79 Trott, Laura              Wiggle Honda Women's PT       z.t.
 28  73 van de Ree, Monique       Cyclelive Plus-Zannata        z.t.
 29  75 Dom, Annelies             Cyclelive Plus-Zannata        z.t.
 30  63 Hoeksma, Ilona            Parkhotel Valkenburg L.       z.t.
 31  29 Thomasson, Martina        Crama Go:Green               3:03:00     2:46
 32  28 Nilsson, Hanna            Crama Go:Green                z.t.
 33  40 Verhoeven, Aurore         Team Futurumshop.nl           z.t.
 34 130 Kasper, Romy              Boels Dolmans CT              z.t.
 35  87 Knol, Willeke             Team ARGOS-Shimano           3:03:07     2:53
 36  94 vd.d. Breggen-Schreurs,G  Sengers Ladies CT             z.t.
 37 132 Bras, Martine             Boels Dolmans CT             3:03:08     2:54
 38 127 Armitstead, Lizzie        Boels Dolmans CT              z.t.
 39  86 Tromp, Esra               Team ARGOS-Shimano            z.t.
 40 160 Elvin, Gracie             Orica-Ais                     z.t.
 41 148 Siggaard, Christina       BorettiCT Ulysses/Matrix     3:04:12     3:58
 42 141 Jochems, Sigrid           Water, Land & Dijken          z.t.
 43  53 Bloem, Judith             Restore Cycling Ladies        z.t.
 44   8 Woering, Henriette        Endura Lady Force             z.t.
 45 134 Kreuze, Ingeborg          People's Trust Ladies CT      z.t.
 46  95 Lavrijssen, Birgit        Sengers Ladies CT             z.t.
 47  96 Buyl, Kimberley           Sengers Ladies CT             z.t.
 48  25 Olsson, Madelene          Crama Go:Green                z.t.
 49   7 Braam, Joukje             Endura Lady Force             z.t.
 50  61 Eshuis, Aafke             Parkhotel Valkenburg L.      3:04:16     4:02
 51 136 van Steenis, Samantha     People's Trust Ladies CT      z.t.
 52  35 Lissenberg, DaniŽlle      NWVG Bike4air-Dames CT       3:04:24     4:10
 53 119 Kogelman, Silke           Plieger-JanvanArckel         3:07:24     7:10
 54  64 Klep, Inge                Parkhotel Valkenburg L.      3:07:42     7:28
 55  65 Post, Jermaine            Parkhotel Valkenburg L.       z.t.
 56 135 Borgerink, MariŽl         People's Trust Ladies CT     3:08:42     8:28
 57 133 Lassche, Miriam           People's Trust Ladies CT      z.t.
 58   6 Stultiens, Sabrina        Rabo Women Cycling Team       z.t.
 59 122 Ensing, Janneke           Ronald McDonald Huis          z.t.
 60 169 Matthijsse, Mathilde      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 61  11 Klok, Ines                Endura Lady Force             z.t.
 62  41 Wagenaar, Mirthe          Team Futurumshop.nl           z.t.
 63  39 van der Meer, Janine      Team Futurumshop.nl           z.t.
 64 116 van den Bergh, Chris      Plieger-JanvanArckel          z.t.
 65 164 van Horik, Sofie          SWABO Ladies                  z.t.
 66  47 Lodewijks, Steffi         Lotto Belisol Ladies          z.t.
 67 165 Koorn, Harriet            SWABO Ladies                  z.t.
 68  83 Hagiwara, Mayuko          Wiggle Honda Women's PT       z.t.
 69 167 van Dam, Yvonne           SWABO Ladies                  z.t.
 70 126 Pit, Annet                Ronald McDonald Huis          z.t.
 71 138 Ytsma, Ankie              People's Trust Ladies CT      z.t.
 72  31 van Katwijk, Nathalie     NWVG Bike4air-Dames CT        z.t.
 73  54 Mulder, Mascha            Restore Cycling Ladies        z.t.
 74  49 Rockx, Anouk              Restore Cycling Ladies        z.t.
 75 104 Bongaards, Amanda         Dura Vermeer CT               z.t.
 76 105 Peeters, Charlotte        Dura Vermeer CT               z.t.
 77  51 Arnouts, Lauren           Restore Cycling Ladies        z.t.
 78 154 Mazzotta, Riccarda        Swiss Cycling Nat. Team       z.t.
 79  15 Leth, Julie               Hitec Procucts UCK            z.t.
 80 152 Martinet, Fanny           Swiss Cycling Nat. Team       z.t.
 81 149 Grant, Emma               BorettiCT Ulysses/Matrix      z.t.
 82 106 Verstraten, Chantal       Dura Vermeer CT               z.t.
 83 150 Olsson, Sara              BorettiCT Ulysses/Matrix      z.t.
 84 117 Spoor, Winanda            Plieger-JanvanArckel          z.t.
 85 125 Meijering, Danielle       Ronald McDonald Huis          z.t.
 86 144 de Kroon, Marleen         Water, Land & Dijken          z.t.
 87  44 Schoonbaert, Kim          Lotto Belisol Ladies         3:09:10     8:56

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.348 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Vrouw

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabo Women Cycling Team      1      9:01:00
  2  Orica-Ais                   27      9:03:21        2:21
  3  Team ARGOS-Shimano          15      9:06:00        5:00
  4  Wiggle Honda Women's PT     14      9:06:00        5:00
  5  Sengers Ladies CT           16      9:08:30        7:30
  6  Boels Dolmans CT            22      9:08:46        7:46
  7  Parkhotel Valkenburg L.     11      9:10:07        9:07
  8  Crama Go:Green               5      9:10:12        9:12
  9  Endura Lady Force            2      9:17:06       16:06
 10  People's Trust Ladies CT    23      9:17:10       16:10
 11  Plieger-JanvanArckel        20      9:18:59       17:59
 12  Team Futurumshop.nl          7      9:20:24       19:24
 13  Lotto Belisol Ladies         8      9:20:45       19:45
 14  Restore Cycling Ladies       9      9:21:36       20:36
 15  BorettiCT Ulysses/Matrix    25      9:21:36       20:36
 16  SWABO Ladies                28      9:26:06       25:06
 17  Ronald McDonald Huis        21      9:26:06       25:06
 18  Dura Vermeer CT             18      9:26:06       25:06
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen

                          Uitslag Omloop over 87,3 km

                    Grote Prijs Marianne Vos op 25 Mei 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   9 Olieslagers, Bob          District Zuid-Oost 1         2:05:21
  2   8 Renders, Marijn           District Zuid-Oost 1         2:05:46     0:25
  3 166 de Groote, Arne           Cube Spie Douterloigne 1     2:05:49     0:28
  4  19 Bok, Willem               w.v. Schijndel 1             2:06:26     1:05
  5  81 Mook, Marco               w.v. Avanti                   z.t.
  6 149 Vrielink, Yannick         Achterhoek 2000               z.t.
  7 107 Tulner, Rens              Rabo Pliegersport/JvA         z.t.
  8   6 Veldscholten, Lars        District Oost                2:06:30     1:09
  9 152 van Bokhoven, Ramon       TWC Pijnenburg               2:07:10     1:49
 10  79 Wijfje, Tom               w.v. Avanti                   z.t.
 11 170 Lories, Quinten           Cube Spie Douterloigne 2      z.t.
 12  85 van der Meer, Noah        Westland Wil Vooruit 1       2:07:39     2:18
 13 106 Ottevanger, Bas           Rabo Pliegersport/JvA         z.t.
 14  13 Keller, Jesper            District Zuid-West            z.t.
 15  86 Knoppert, Martijn         Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 16  72 Zebel, Daan               De Jonge Renner               z.t.
 17  12 van der Heijden, Maik     District Zuid-Oost 2          z.t.
 18  71 Volkers, Jorn             De Jonge Renner               z.t.
 19 169 Jocque, Jelle             Cube Spie Douterloigne 2     2:07:42     2:21
 20   7 Welten, Bram              District Zuid-Oost 1         2:07:46     2:25
 21 161 Nieuwpoort, Jelle         Koninklijke Balen 1           z.t.
 22  14 de Waal, Maurits          District Zuid-West            z.t.
 23  10 Gulickx, Max              District Zuid-Oost 2          z.t.
 24 162 Van den Wouwer, Jens      Koninklijke Balen 1           z.t.
 25  65 Hockx, David              w.v. Eemland 1                z.t.
 26 124 Hoog Antink, Viktor       JVR De Batauwer/wvEde         z.t.
 27  41 Appelman, Mike            BRC De Kennemerland           z.t.
 28 151 Bekkers, Ruben            TWC Pijnenburg                z.t.
 29  75 de Peijper, Cliff         RSC De Zuidwesthoek 1         z.t.
 30  21 Mettler, Lex              w.v. Schijndel 1              z.t.
 31  78 Floren, Wesley            RSC De Zuidwesthoek 2         z.t.
 32  28 Groeneveld, Ron           IJssel/Adelaar/Hanzeren2      z.t.
 33 134 Boer, Erik                ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 34  54 van Wijk, Oscar           zw DTS                        z.t.
 35 164 Demolder, Stijn           Koninklijke Balen 2           z.t.
 36  18 Ketting, Wouter           PRC Delta Fr. Limousine       z.t.
 37 165 Blommen, Dennis           Koninklijke Balen 2           z.t.
 38 128 van Noppen, Antonie       DRC De Mol                    z.t.
 39 168 Dheygere, Gil             Cube Spie Douterloigne 1      z.t.
 40 163 Meeus, Jordi              Koninklijke Balen 2           z.t.
 41  89 Rijsdijk, Tristan         Westland Wil Vooruit 2        z.t.
 42  67 van Unen, Lars            w.v. Eemland 2                z.t.
 43  66 Corstiaensen, Jerry       w.v. Eemland 1                z.t.
 44 109 van der Meer, Jeroen      Restore Cycling 1             z.t.
 45 100 Ketelaars, Xavier         Willebrord Wil Vooruit 2      z.t.
 46  62 Jansman, Emiel            CC'75 CRT Raalte              z.t.
 47 137 van 't Westeinde, Robin   ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
 48 126 Chazan, Alden             JVR De Batauwer/wvEde         z.t.
 49 115 van Dessel, Djoerd        w.v. Breda                    z.t.
 50  11 van Helvoirt, Nick        District Zuid-Oost 2          z.t.
 51  35 Janssen, Glenn            TWC De Kempen                 z.t.
 52 119 Luijken, Sander           WTC De Amstel UWTC            z.t.
 53  97 Leijs, Bjarne             Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 54  25 ten Hove, Cornť           IJssel/Adelaar/Hanzeren1      z.t.
 55  77 Akkermans, Lars           RSC De Zuidwesthoek 2        2:08:03     2:42
 56  61 Lohuis, Koen              CC'75 CRT Raalte             2:08:06     2:45
 57 167 de Rooze, Tim             Cube Spie Douterloigne 1      z.t.
 58 118 Jorna, Gijs               WTC De Amstel UWTC            z.t.
 59  87 Verbeek, Timo             Westland Wil Vooruit 1        z.t.
 60  64 Kool, Thijs               w.v. Eemland 1                z.t.
 61  27 Bakker, Arjan             IJssel/Adelaar/Hanzeren1      z.t.
 62  99 Roovers, Thijmen          Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 63  15 de Brouwer, Martijn       District Zuid-West            z.t.
 64  31 Benedictus, Luc           LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 65 121 Visser, Huub              Het Stadion                  2:08:10     2:49
 66  39 Dijkstra, Daan            AWV De Zwaluwen               z.t.
 67  53 Kroeze, Thimo             zw DTS                        z.t.
 68 150 Jansen, Koen              Achterhoek 2000               z.t.
 69  26 Beelen, Arjan             IJssel/Adelaar/Hanzeren1      z.t.
 70 127 de Jager, Yannick         DRC De Mol                    z.t.
 71 116 van den Broek, Floris     w.v. Breda                    z.t.
 72   2 Krul, Harmen              District Noord                z.t.
 73  76 van Elzakker, Wout        RSC De Zuidwesthoek 2        2:08:15     2:54
 74 144 Meeuwisse, Melle          GRTC Excelsior               2:08:18     2:57
 75 153 Linssen, Freek            TWC Pijnenburg               2:08:21     3:00
 76  91 Manders, Tom              w.v. Uden/Buitenlust 1       2:08:26     3:05
 77  40 Berkhout, Max             BRC De Kennemerland           z.t.
 78 135 Voet, Jens                ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 79 139 Koomen, Thomas            HSC De Bataaf/Olympia         z.t.
 80  43 v d Wal, Demian           UWTC De Volharding            z.t.
 81 101 Brouwers, Niek            Willebrord Wil Vooruit 2      z.t.
 82 171 van Gansbeke, Louis       Cube Spie Douterloigne 2      z.t.
 83 113 Langenberg, Jordan        Restore Cycling 2             z.t.
 84  22 Langens, Thomas           w.v. Schijndel 2              z.t.
 85   5 Veltink, Jeffrey          District Oost                 z.t.
 86 104 Veninga, Benjamin         ARC Ulysses De Kampioen       z.t.
 87  44 Verhagen, Marc            UWTC De Volharding            z.t.
 88 130 Schelling, Ide            Pedaalridders/Spartaan       2:08:34     3:13
 89   4 van den Berg, Tijmen      District Oost                 z.t.
 90  38 Brinkhuis, Thijs          AWV De Zwaluwen              2:08:37     3:16
 91 108 van den Dool, Jens        Rabo Pliegersport/JvA        2:08:39     3:18
 92  74 Kerkhofs, Bob             RSC De Zuidwesthoek 1         z.t.
 93 131 Mahieu, Max               Pedaalridders/Spartaan        z.t.
 94  20 den Otter, Luuk           w.v. Schijndel 1             2:09:06     3:45
 95  58 Peeters, Sem              w.c. Midden Limburg 2         z.t.
 96  88 van Nunspeet, Mike        Westland Wil Vooruit 2        z.t.
 97  24 Koolen, Thomas            w.v. Schijndel 2             2:09:08     3:47
 98  59 Weijers, Mick             w.c. Midden Limburg 2        2:09:14     3:53
 99  37 Schouten, Pim             AWV De Zwaluwen              2:09:17     3:56
100  95 Vermeulen, Wouter         w.v. Uden/Buitenlust 2       2:10:23     5:02
101  55 Bongers, Art              w.c. Midden Limburg 1        2:10:33     5:12
102  56 Gort, Niels               w.c. Midden Limburg 1        2:10:47     5:26
103 120 de Veer, Bart             WTC De Amstel UWTC           2:12:34     7:13
104  16 Beije, Robin              PRC Delta Fr. Limousine      2:12:44     7:23
105 143 Verhoeven, Rick           GRTC Excelsior               2:12:50     7:29
106  30 Engelmann, Wouter         IJssel/Adelaar/Hanzeren2     2:12:56     7:35
107 142 Verhoeven, Robin          GRTC Excelsior               2:14:28     9:07

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.787 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters