Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e Lippe Wonen A7 Classic 2013

                        Uitslag Rit in lijn over 176 km

                      Clubcompetitie Noord op 11 Mei 2013

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  51 Haakman, Tino             West-Frisia                  4:04:18
  2  37 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT      4:04:24     0:06
  3  57 Nagelhout, Berry          WV de IJsselstreek            z.t.
  4  85 Boerrigter, Mathijs       Zwaluwen & Raalte &CC'75     4:04:27     0:09
  5  28 Rijpma, Coen              WV de Hanzerenners           4:04:29     0:11
  6   8 Hoekstra, Ruben           WV Otto Ebbens               4:04:42     0:24
  7 133 Bal, Tom                  Restore EBH Elshof           4:04:46     0:28
  8  20 Puttenstein, Ronald       ARTV de Adelaar               z.t.
  9  73 de Lange, Alex            WV de Kannibaal               z.t.
 10  15 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga          4:04:48     0:30
 11 123 Koeman, Bjorn             UWTC De Volharding           4:05:10     0:52
 12  30 Rijpma, Bart              WV de Hanzerenners            z.t.
 13  42 Wolbert, Felix            Kanjers voor Kanjers CT      4:05:49     1:31
 14  53 Buis, Silvan              West-Frisia                   z.t.
 15  32 Keizer, Jeroen            Stormvogels Veendam          4:05:57     1:39
 16 111 Lof, Jan                  Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
 17  33 van der Wielen,Jacob-Jan  Stormvogels Veendam          4:06:00     1:42
 18  43 Kamphuis, Sebastiaan      OWC Oldenzaal                4:06:02     1:44
 19 121 Oussoren, Olaf            UWTC De Volharding            z.t.
 20   2 van Leeuwen, Cor          NWVG Groningen                z.t.
 21  50 de Vaal, Tom              West-Frisia                   z.t.
 22  31 de Haan, Paul             Stormvogels Veendam           z.t.
 23 116 Stenekes, Steven          ZWC-DTS&Alcmaria Victrix      z.t.
 24  39 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 25   7 Zuidema, Joakim           WV Otto Ebbens                z.t.
 26 113 van de Vall, Lars         Amstel&UitHoorn&DeBataaf      z.t.
 27  19 van Otterloo, Niels       ARTV de Adelaar               z.t.
 28  38 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 29 118 Splinter, Raymond         ZWC-DTS&Alcmaria Victrix      z.t.
 30  84 Smits, Florian            Ulysses - Team Amsterdam      z.t.
 31 104 Cornelisse, Hette         MeteAssen-Rod&Peddelaars      z.t.
 32 101 Postma, Fokke             Friesche Leeuw&Olympia        z.t.
 33  98 Hooghiemster, Niek        Friesche Leeuw&Olympia        z.t.
 34  12 Pijpers, Sander           WV Otto Ebbens                z.t.
 35  86 Harbers, Roch??z          Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 36  93 Hoefakker, Patrick        HRTC & BRC Kennemerland       z.t.
 37 122 Heij, Paul                UWTC De Volharding            z.t.
 38  76 Groenhof, Jacob           WV de Kannibaal               z.t.
 39 124 Manninen, Matti           UWTC De Volharding            z.t.
 40   4 van der Vegt, Chris       NWVG Groningen                z.t.
 41  62 Boon, Kevin               WV Eemland                    z.t.
 42  89 Schipper, Bart            Zwaluwen & Raalte &CC'75      z.t.
 43   5 Hoekstra, Marco           NWVG Groningen                z.t.
 44  60 Mol, Henri                WV de IJsselstreek            z.t.
 45  54 Jonkman, Geertjan         West-Frisia                   z.t.
 46 119 Oudwater, Lars            ZWC-DTS&Alcmaria Victrix     4:06:14     1:56
 47  68 Cijntje, Hillard          WV Noord-Holland             4:06:20     2:02
 48  11 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens                z.t.
 49  41 Posthuma, Jelle           Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 50  21 Wagenaar, Johan           ARTV de Adelaar              4:06:24     2:06
 51  71 Buchener, Jochum          WV Noord-Holland             4:06:40     2:22
 52 115 Aardenburg, Sander        ZWC-DTS&Alcmaria Victrix     4:06:51     2:33
 53 126 Jongbloed, Jorrit         UWTC De Volharding           4:07:20     3:02
 54  24 Nijkerk, Wouter           ARTV de Adelaar              4:07:36     3:18
 55  10 de Bruin, Marc            WV Otto Ebbens               4:07:42     3:24

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.226 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e Lippe Wonen A7 Classic 2013

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  West-Frisia                  9     12:16:09
  2  Kanjers voor Kanjers CT      7     12:16:15        0:06
  3  Zwaluwen & Raalte &CC'75    15     12:16:31        0:22
  4  WV Otto Ebbens               2     12:16:46        0:37
  5  ARTV de Adelaar              4     12:17:12        1:03
  6  UWTC De Volharding          21     12:17:14        1:05
  7  Stormvogels Veendam          6     12:17:59        1:50
  8  NWVG Groningen               1     12:18:06        1:57
  9  ZWC-DTS&Alcmaria Victrix    20     12:18:18        2:09
Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooij