Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

12E KIREMKO NACHT VAN WOERDEN ELITE/BEL

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 23 Oktober 2012
                       KIREMKO FOOD PROCESSING EQUIPMENT

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   2 Aernouts, Bart            AA Drink CT              E     58:59
  2   6 Wellens, Bart             Telenet Fidea            E     59:10     0:11
  3   4 Vanthourenhout, Dieter    BKCP-Powerplus           E     59:20     0:21
  4  17 Meisen, Marcel            BKCP-Powerplus           E     59:21     0:22
  5  41 Wubben, Niels             Rabobank-Giant ORT       E    z.t.
  6   5 van Amerongen, Thijs      AA Drink CT              E    z.t.
  7   3 van der Haar, Lars        Rabobank CT              E     59:44     0:45
  8  11 van den Brand, Twan       Orange Babies            E    z.t.
  9  22 Aernouts, Jim             Sunweb Revor             E   1:00:02     1:03
 10   9 van Leeuwen, Patrick      Orange Babies            E   1:00:06     1:07
 11  12 Bosman, Gert-Jan          Rabobank-Giant ORT       B    z.t.
 12  13 Dolfsma, Emiel            Rabobank-Giant ORT       B   1:00:23     1:24
 13  10 Al, Thijs                 Telenet Fidea            E    z.t.
 14   8 de Knegt, Gerben          Orange babies            E    z.t.
 15  21 Cant, Kevin               Van Goethem-Prorace      E   1:00:45     1:46
 16  18 Pfingsten, Christoph      CT De Rijke-Shanks       E   1:00:56     1:57
 17  36 Eising, Tijmen            Sunweb Revor             B   1:01:19     2:20
 18  48 Huenders, Mitchell        Ruiter Dakkapellen       E   1:01:29     2:30
 19  33 Huys, Stijn               Orange Babies            E   1:01:59     3:00
 20  14 van IJzendoorn, Eddy      36 Cycling               E   1:02:04     3:05
 21  46 Soete, Daan               Telenet Fidea            B    z.t.
 22  40 Weijers, Koen             EDE                      B   1:02:58     3:59
 23  28 Ariesen, Tim              Orange Babies            B   1:03:02     4:03
 24  43 van der Horst, Geert      Feenstra Bike Team       E   1:03:22     4:23
 25  24 Ockeloen, Jasper          Parkhotel Valkenburg     E   1:03:43     4:44
 26  25 Denolf, Gianni            Bacobo-Revor             E   1:04:06     5:07
 27  26 Denolf, Ritchie           Bacobo-Revor             B   1:04:08     5:09
 28  34 de Man, Jaap              Rucanor Line             B      Op 2 Ronden
 29  44 Gieskens, Nicky           's-Gravenhage            B      Op 3 Ronden
 30  19 Smirnovs, Andris          DPA CT                   E 
 31  42 ten Hove, Erjan           Oldebroek                B 
 32  29 Been, Wouter              Delft                    E      Op 5 Ronden
 33  31 van de Craats, Dirk       Oostzaan                 E 
 34  16 Manikas, Domas            DPA CY                   B 
 35  37 van den Helder, Rick      Kockengen                E      Op 6 Ronden
 36  38 Riethof, Romario          Schalkwijk               E 
 37  35 van de Put, Peter         Dronten                  B 
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

12E KIREMKO NACHT VAN WOERDEN MASTERS

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 23 Oktober 2012
                       KIREMKO FOOD PROCESSING EQUIPMENT

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  35 Raats, Edwin              Helmond                        38:08
  2  40 Scheffer, Marcel          Doetinchem                     38:14     0:06
  3  43 Spek, John                Waddinxveen                    38:34     0:26
  4  37 Rietveld, Lars            Oudewater                      38:39     0:31
  5   5 Craanen, Dennis           Bodegraven                     38:42     0:34
  6   4 ten Brinke, Nils          Apeldoorn                      39:04     0:56
  7  46 Weerman, Henk             Wolvega                        39:19     1:11
  8   2 Boschker, Marcel          Woerden                        39:22     1:14
  9  12 Gudde, Jan                Nootdorp                       39:30     1:22
 10  28 van Londen, Adriaan       Tiel                          z.t.
 11  52 Koenen, Ger               Culemborg                      39:54     1:46
 12  32 van Pinxteren, Edwin      Rosmalen                       40:07     1:59
 13  50 de Vries, Jan             Nijeholtpade                   40:20     2:12
 14  38 Rijkhoff, Frank           Veenendaal                     40:27     2:19
 15  13 Guldemeester, Ad          Amersfoort                    z.t.
 16  19 van Herwijnen, Jan        Bussum                         40:29     2:21
 17  16 Hamer, Bert Jan           Hattem                         40:55     2:47
 18  45 Vlug, Robert              Haarlem                       z.t.
 19   9 Gerritsen, Willard        Uithoorn                       41:03     2:55
 20  24 Koster, Walter            Hardinxveld Giessend          z.t.
 21  36 te Riele, Hein            Nijmegen                       41:41     3:33
 22  23 van der Klooster, Bert    Ridderkerk                     41:43     3:35
 23  26 van Krimpen, Jarno        Groot Ammers                  z.t.
 24  33 Prins, Martijn            Utrecht                       z.t.
 25  22 Janssens, Mark            Rhenen                         42:04     3:56
 26  44 Visscher, Richard         Pijnacker                      42:50     4:42
 27  41 Smit, Arjan               Woerden                        43:01     4:53
 28  11 Groenendijk, Peter        Waddinxveen                    43:09     5:01
 29  31 Oudshoorn, Louis          Leiderdorp                     43:13     5:05
 30  51 van der Breggen, Jaap     Nijkerk GLD                   z.t.
 31  18 Hekel, Andre              Loenen aan de Vecht            43:41     5:33
 32  10 Gerritsen, Rene           Bemmel                         43:49     5:41
 33  53 Verdam, John              Achterveld                     44:01     5:53
 34  27 van Laar, Henk            Uithoorn                       44:06     5:58
 35   1 van den Berg, Sjon        Zevenhoven                    z.t.
 36   6 Dominicus, Mart           Amsterdam                      44:08     6:00
 37  29 Motshagen, Barend         Nijkerk GLD                    44:55     6:47
 38  56 van der Breggen, Dick     Ellemeet                       45:08     7:00
 39  49 Zwaving, Bert             Amsterdam                      45:16     7:08
 40   3 den Braven, Arie          Nieuwegein                      Op 1 Ronde
 41  20 Hink, Martien             Oudkarspel                 
 42  30 Oord, Nico                Loenen aan de Vecht        
 43  47 Wennekes, Theo            Dodewaard                  
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

12E KIREMKO NACHT VAN WOERDEN VROUWEN

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 23 Oktober 2012
                           EUROSYSTEMS AUTOMATISERING

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   5 van Paassen, Sanne        Vlierden                 E     45:30
  2   2 Wyman, Helen              Engeland                 E    z.t.
  3   4 Cant, Sanne               BelgiÎ                   E     45:55     0:25
  4  11 van Loy, Ellen            BelgiÎ                   E     46:08     0:38
  5   3 de Boer, Sophie           Nijmegen                 E     46:32     1:02
  6   9 Grimberg, Arenda          Baarle Nassau            E     47:15     1:45
  7   7 Hormes, Reza              Wijchen                  E     47:32     2:02
  8  33 Kastelijn, Yara           Neerkant                 N     47:55     2:25
  9  13 Vanderbeken, Joyce        Zwevegem (B)             E     48:44     3:14
 10  17 van den Hoek, Bianca      Bussum                   E     49:02     3:32
 11  10 Kuijpers, Evy             Lierop                   J     49:05     3:35
 12   8 Kloppenburg, Margriet     Gislinge                 E     49:16     3:46
 13  25 Mulder, Mascha            Ridderkerk               E     49:43     4:13
 14  38 Carmen Alvarado,Ceylin d  Rotterdam                N     49:56     4:26
 15  42 Swinkels, Karlijn         Handel                   N     50:00     4:30
 16  20 Welter, Hannah            Amsterdam                E    z.t.
 17  16 Banga, Kim                Eindhoven                E    z.t.
 18  27 Bierens, Jamie            Duizel                   N     50:08     4:38
 19  21 Worst, Annemarie          Nunspeet                 J    z.t.
 20  18 van de Ree, Monique       Willemstad NB            E     50:11     4:41
 21  23 Kaptheijns, Maud          Westerhoven              E     50:31     5:01
 22  39 de Heij, Maaike           Heteren                  N     51:29     5:59
 23  47 van Anrooij, Lindy        Kapelle                  J     51:35     6:05
 24  48 Wijkel, Marjolein         Exloo                    J     51:38     6:08
 25  41 Stougje, Delore           Zuidland                 N      Op 1 Ronde
 26  36 van Rozelaar, Pernilla    Medemblik                J 
 27  43 Willemsen, Myrthe         Elst                     N 
 28  32 van Kappel, Rachelle      Woerden                  N 
 29  40 Hellemons, Daimy          Hoeven                   N 
 30  35 Gerritsen, Irene          Bemmel                   J 
 31  34 Peels, Claudie            Waalre                   N      Op 2 Ronden
 32  15 Furmane, Madara           Litouwen                 E      Op 3 Ronden
 33  19 Soepenberg, Rylana        Den Haag                 E 
 34  29 Broex, Yvette             Ouderkerk ad Amstel      N 
 35  44 Pijpers, Thamara          Ridderkerk               E 
 36  28 van den Bosch, Sophie     Amersfoort               N 
 37  30 de Goeje, Hanneke         Leiden                   N      Op 4 Ronden
 38  45 Riethof, Sabrina          Rijnsburg                E 
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

12E KIREMKO NACHT VAN WOERDEN AMATEURS

                                Uitslag Veldrit

                        Wedstrijd datum: 23 Oktober 2012
                       KIREMKO FOOD PROCESSING EQUIPMENT

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  13 Hartogs, Ivar             Amersfoort                     42:54
  2   8 Brouwer, Leon             Rotterdam                      43:22     0:28
  3  17 de Jong, Freek            Vught                          43:25     0:31
  4  31 Motshagen, Mattijn        Nijkerk GLD                    43:26     0:32
  5  14 van den Heuvel, Peter     Bakel                          43:49     0:55
  6  54 Beuker, Jordy             Huizen                         44:14     1:20
  7  28 de Laat, Patrick          Berlicum                      z.t.
  8   1 van Baar, Niels           Woerden                        44:52     1:58
  9  25 Kramer, Stefan            Hardinxveld Giessend           44:58     2:04
 10  65 van Vliet, Luuk           Mijdrecht                      45:00     2:06
 11  48 van Veelen, Mike          Arnhem                         45:15     2:21
 12  36 Scholman, Marc            Montfoort                      45:18     2:24
 13  27 van Laar, Erik            Eerbeek                        45:27     2:33
 14  12 Dekker, Axel              Hooglanderveen                 45:51     2:57
 15  39 Smits, Piet               Hazerswoude Dorp               46:16     3:22
 16   7 ten Brinke, Atse          Lichtenvoorde                  46:44     3:50
 17  11 Davids, Tom               Nijmegen                       46:45     3:51
 18   6 Breedt, Michael           Diemen                        z.t.
 19   4 de Boer, Jort             Amsterdam                     z.t.
 20  22 Koren, Jochem             Bussum                        z.t.
 21  24 Kraaijvanger, Peter       Utrecht                       z.t.
 22  66 Jackson, Scott            Arnhem                         46:57     4:03
 23  49 Visser, Gerrit            Hazerswoude Dorp               47:08     4:14
 24  43 Steekers, Wesley          Noordwijkerhout                47:21     4:27
 25  50 Weerts, Lennart           Delft                          47:24     4:30
 26  69 den Breejen, Vincent      Rijswijk                       47:27     4:33
 27  67 Waenink, Erwin            Groenlo                        47:33     4:39
 28  30 Moolhuijsen, Dennis       Rijsenhout                     47:42     4:48
 29  46 van Toorenburg, Mitja     Almere                         48:04     5:10
 30   5 Bolsenbroek, Maurice      Apeldoorn                      48:08     5:14
 31  60 Meulendijks, Tom          Nijmegen                       48:11     5:17
 32  56 de Bruijn, Jerry          Harderwijk                     48:28     5:34
 33  41 van Spanje, Robert        Montfoort                      48:44     5:50
 34  19 Jongeling, Gijs           Best                           48:49     5:55
 35  64 Kooistra, Gerard          Hendrik-Ido-Ambacht            49:01     6:07
 36  32 Pels, Joost               Gouda                          49:18     6:24
 37  63 Asjes, Sven               Koog aan de Zaan               49:40     6:46
 38  18 de Jong, Henk             Mijdrecht                      49:46     6:52
 39  45 Teunissen, Christan       Delft                          49:48     6:54
 40  58 Sande, Nick van der       Nootdorp                      z.t.
 41  47 van Uden, Klaas           Bodegraven                     49:57     7:03
 42  57 van der Velden, Andries   Hoofddorp                      50:03     7:09
 43  33 de Putter, Martijn        Nederhemert                   z.t.
 44  23 Koren, Jim                Zeewolde                       50:11     7:17
 45  34 Roeloffs, Arnoud          Nijkerk GLD                     Op 1 Ronde
 46   9 Buurman, Tom              Wierden                    
 47  68 Roubal, Erwin             Mijdrecht                  
 48  40 Snijders, Tim             Delft                      
 49  10 Claessen, Jeroen          Hoeven                     
 50  38 van Slooten, Douwe        Haastrecht                 
 51  26 Kuyper, Mike              IJsselmuiden               
 52  62 Kooistra, Peter           Papendrecht                
 53  29 van Meerland, Michael     Uithoorn                   
 54  20 Kolkman, Ronald           Zaltbommel                 
 55  16 Jaegers, Wouter           Tilburg                         Op 2 Ronden
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon