Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Internationale Cauberg CycloCross ELITE

                                Uitslag Veldrit

                       Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   2 Nys, Sven                 Landbouwkrediet              1:03:14
  2   5 Vantornout, Klaas         Sunweb Revor                 1:03:59     0:45
  3   1 Albert, Niels             BKCP-Powerplus               1:04:11     0:57
  4   3 Pauwels, Kevin            Sunweb Revor                 1:04:21     1:07
  5  11 Peeters, Rob              Telenet Fidea CT             1:04:27     1:13
  6  18 van Amerongen, Thijs      AA Drink CT                  1:04:34     1:20
  7   4 Meeusen, Tom              Telenet Fidea CT             1:04:48     1:34
  8  13 de Knegt, Gerben          Rabobank Giant Off.T         1:05:00     1:46
  9  10 Aernouts,                 Rabobank Giant Off.T         1:06:02     2:48
 10  31 van Compernolle, Kenneth  Style&Concept CT             1:06:20     3:06
 11   7 Walsleben, Philipp        BKCP-Powerplus               1:07:22     4:08
 12  17 Aernouts, Jim             Sunweb Revor                 1:07:33     4:19
 13  20 Adams, Joeri              Telenet Fidea CT             1:07:55     4:41
 14  24 Gil, Mariusz              Bacobo Revor                 1:08:19     5:05
 15  34 de Cleyn, Dave            CX BelgiŽ                    1:08:21     5:07
 16  12 Al, Thijs                 AA Drink CT                  1:08:25     5:11
 17  42 Boom, Lars                Rabobank Giant Off.T          z.t.
 18  19 Vandenbosch, Tom          AA Drink CT                  1:09:25     6:11
 19  33 Berden, Ben               CX BelgiŽ                    1:09:47     6:33
 20  41 Denuwlaere, Jan           Style&Concept CT                Op 1 Ronde
 21  21 Baestaens, Vincent        Landbouwkrediet
 22  26 Huys, Stijn               Orange Babies
 23  16 Wubben, Niels             Rabobank Giant Off.T
 24   6 Mourey, Francis           FDJ Big Mat
 25  23 de Kort, Tom              AVB CT                          Op 2 Ronden
 26  32 Cant, Kevin               v. Goethem ProraceCT
 27  29 van IJzendoorn, Eddy      Orange Babies                   Op 3 Ronden
 28  28 van Heeswijk, Roy         Orange Babies                   Op 4 Ronden
 29  25 Verschueren, Bart         Landbouwkrediet KDL
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

CAUBERG CYCLO-CROSS BELOFTEN

                                Uitslag Veldrit

                       Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 van der Haar, Lars        Rabobank Giant Off.T           53:12
  2  16 Adams, Jens               BKCP-Powerplus                 55:06     1:54
  3  12 Dolfsma, Emiel            Rabobank Giant Off.T           55:28     2:16
  4  17 van Empel, Micki          Telenet Fidea CT               55:44     2:32
  5   3 Bosman, Gert-Jan          Rabobank Giant Off.T           55:54     2:42
  6   8 Grand, Arnaud             Telenet Fidea CT               56:11     2:59
  7   5 Sweeck, Laurens           Landbouwkrediet KDL            56:28     3:16
  8  15 Vermeersch, Gianni        BKCP-Powerplus                 56:41     3:29
  9  14 Hnik, Karel               Sunweb Revor                   56:53     3:41
 10  25 Hansen, Kenneth           Nat. Team Denmark              57:28     4:16
 11   9 Peeters, Daniel           Telenet Fidea CT               59:10     5:58
 12   7 Eising, Tijmen            Sunweb Revor                   59:56     6:44
 13  11 Sweeck, Diether           Landbouwkrediet KDL             Op 1 Ronde
 14  26 Arvid Olsen, Emil         Nat. Team Denmark
 15  23 Barkhuis, Bart            CX Nederland
 16  10 Peyffers, Ilja            CX BelgiŽ                       Op 3 Ronden
 17  13 Kalina, Talius            DPA Cycling Team                Op 5 Ronden
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

CAUBERG CYCLO-CROSS DAMES

                                Uitslag Veldrit

                       Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             Rabobank Women CT              36:40
  2   2 van den Brand, Daphny     AA Drink CT                    38:13     1:33
  3  13 Harris, Nikki             YoungTelenetFidea CT           38:29     1:49
  4   4 van Paassen, Sanne        BrainWash Wielerpl.            39:47     3:07
  5   5 Wyman, Helen              CX Groot-BrittanniŽ            39:59     3:19
  6   7 Havlikova, Pavla          YoungTelenetFidea CT           40:09     3:29
  7  14 Stultiens, Sabrina        BrainWash Wielerpl.            40:29     3:49
  8   3 Cant, Sanne               BKCP-Powerplus                 40:57     4:17
  9  22 Grimberg, Arenda          CX Nederland                   41:35     4:55
 10  10 Vanderbeken, Joyce        Style&Concept CT               42:04     5:24
 11  12 Hormes-Ravenstijn, Reza   Orange Babies                  42:17     5:37
 12  18 Day, Gabriella            CX Groot-BrittanniŽ            42:29     5:49
 13  24 Kastelijn, Yara           TRC Buitenlust                 43:07     6:27
 14  27 Vardaros, Christine       CX USA                         43:27     6:47
 15  20 Bober, Nancy              Style&Concept CT               43:52     7:12
 16  19 VAN DE STEENE, Kim        CX BelgiŽ                      44:01     7:21
 17  25 Ockeloen, Iris            CX Nederland                   44:55     8:15
 18  29 Hansen, Nikoline          Nat. Team Denmark              45:15     8:35
 19  16 van Loy, Ellen            CX BelgiŽ                       Op 1 Ronde
 20  30 Kloppenburg, Margriet     Nat.Team Denmark
 21  21 Eikelenboom, Lotte        DRC de Mol
 22   9 Haaf-Alleleijn,Marianne   CX Nederland                    Op 2 Ronden
 23  23 Jochems, Britt            CX Nederland
 24  28 Furmane, Madara           DPA Cycling Team
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

CAUBERG CYCLO-CROSS JUNIOREN

                                Uitslag Veldrit

                       Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 van der Poel, Matthieu    Kapellen (B)                   38:06
  2  15 van de Velde, Matthias    Hamme (B)                      39:53     1:47
  3  17 Weijers, Koen             EDE                            40:19     2:13
  4   8 Budding, Martijn          Veenendaal                     40:50     2:44
  5   3 Ariesen, Tim              Rhenen                         41:49     3:43
  6   5 Boets, Ben                Leopoldsburg (B)               42:25     4:19
  7   9 van der Heijden, Bjorn    Schaijk                        43:43     5:37
  8  13 Gieskens, Nicky           's-Gravenhage                  44:20     6:14
  9   7 van den Dries, Jelle      BelgiŽ                         44:49     6:43
 10  14 van de Ven, Koen          Veldhoven                      45:20     7:14
 11  16 Jansen, Richard           Assendelft                      Op 1 Ronde
 12  10 Lammertink, Mats          Wierden
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

CAUBERG CYCLO-CROSS NIEUWELINGEN

                                Uitslag Veldrit

                       Wedstrijd datum: 18 Februari 2012

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  14 Peeters, Yannick          Mol (B)                        31:43
  2  22 van de Velde, Thomas      Hamme (B)                      33:45     2:02
  3   6 van Dijke, Koen           Baarle Nassau                  34:48     3:05
  4   8 Floren, Wesley            Ossendrecht                    36:13     4:30
  5  15 Nieuwenhuis, Joris        Zelhem                         36:22     4:39
  6  24 Stegen, Roel van der      Reuver                         37:17     5:34
  7   2 van Bennekom, Kevin       Culemborg                      38:35     6:52
  8   5 Brulez, Miqele            Izegem (B)                     38:38     6:55
  9   4 Boer, Erik                Wolphaartsdijk                 38:42     6:59
 10  12 Janssen, Tim              Goes                           39:26     7:43
 11  25 Jonghe, Laurens de        BelgiŽ                         39:48     8:05
 12  16 Remmerswaal, Olaf         Woerden                        40:21     8:38
 13  10 de Haan, Jimme            Wageningen                     40:23     8:40
 14  20 van de Ven, Teun          Veldhoven                       Op 2 Ronden
 15   1 Antonissen, Evert         Leende
 16   7 Drent, Dylan              Spaubeek
 17  21 Verhaegh, Kaj             Munstergeleen
 18   3 Boels, Joaquim            Sittard
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon