Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

21e PWZ ZUIDENVELDTOUR

                        Uitslag Rit in lijn over 180 km

              voor Elite en Beloften te Veenoord op 28 April 2012
              Org: Stichting Promotie Wielersport Zuidenveld - PWZ

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   4 Lammertink, Maurits       Cycling Team Jo Piels        4:05:17
  2 126 Hollanders, Dries         Metec Cycling Team            z.t.
  3   8 van Haaren, Bart          Koga Cycling Team             z.t.
  4  10 Chaigneau, Robin          Koga Cycling Team             z.t.
  5 113 Vermeer, Tom              SRAM-WV Eemland              4:05:19     0:02
  6 125 Vermeulen, Jeff           Metec Cycling Team           4:05:22     0:05
  7 105 Tolles, Joachim           TEAM HED                     4:06:05     0:48
  8 121 Reinders, Elmar           Metec Cycling Team            z.t.
  9   2 te Stroet, Rens           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 10   3 van Luijk, Sven           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 11  49 Megens, Brian             Wilton-Care4Bikes-AA Drk     4:06:09     0:52
 12  35 Horring, Lars             WSV Emmem                    4:08:10     2:53
 13 122 van Rhee, Joey            Metec Cycling Team           4:08:12     2:55
 14 124 Lindeman, Adrie           Metec Cycling Team            z.t.
 15  61 Haxsen, Christoph         NWVG Bike4AIR CT              z.t.
 16  95 Rijpma, Bart              Rucanor-Line CT              4:08:32     3:15
 17   5 van der Weijst, Geert     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 18   9 Stroetinga, Wim           Koga Cycling Team             z.t.
 19  11 van den Berg, Jim         Koga Cycling Team             z.t.
 20  36 van Nuil, Hidde           WSV Emmem                     z.t.
 21  65 Verweij, Bram             NWVG Bike4AIR CT              z.t.
 22  12 Ariesen, Johim            Koga Cycling Team             z.t.
 23 168 Woestenberg, Peter        WillebrordWV-Vacansoleil      z.t.
 24  79 Weening, Andries          WV Woonexpo Kapenga           z.t.
 25 161 Rietbroek, Jesper         SWABO Cycling Team            z.t.
 26  39 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 27 147 Bronkhorst, Harm          Koopmans Cyclng Team          z.t.
 28 123 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
 29   6 Poutsma, Stefan           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 30 148 Vreugdenhil, Stefan       Koopmans Cyclng Team          z.t.
 31  32 van den Berg, Pim         WSV Emmem                     z.t.
 32  62 van Leeuwen, Cor          NWVG Bike4AIR CT              z.t.
 33  94 Posthuma, Jelle           Rucanor-Line CT               z.t.
 34  77 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 35  63 Hoekstra, Marco           NWVG Bike4AIR CT              z.t.
 36 160 Berk, Johan               SWABO Cycling Team            z.t.
 37  27 de Lange, Alex            De Kannibaal                  z.t.
 38 104 Roels, Dominik            TEAM HED                      z.t.
 39  28 Nijman, Thomas            De Kannibaal                  z.t.
 40   7 Schep, Peter              Koga Cycling Team            4:08:45     3:28
 41  74 Bult, Axel                OWC Oldenzaal                4:09:47     4:30
 42 119 Bovenhuis, Robert         De Peddelaars-Hoogeveen      4:11:08     5:51
 43 120 Hulzebos, Barry           De Peddelaars-Hoogeveen       z.t.
 44 150 van Zijl, Melvin          Koopmans Cyclng Team          z.t.
 45  16 Keulemans, Jasper         WV Hanzerenners Zwolle        z.t.
 46 106 Glowatzki, Micha          TEAM HED                      z.t.
 47 111 Reijmer, Tjalling         SRAM-WV Eemland               z.t.
 48  38 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 49 151 Essers, Jan               LWV De Friesche Leeuw        4:11:18     6:01
 50 164 Snijder, Kevin            WillebrordWV-Vacansoleil     4:11:22     6:05
 51  46 van de Poppe, Han         Craft-Sensa-RSE CT           4:11:24     6:07
 52 118 Botter, Rudy              De Peddelaars-Hoogeveen       z.t.
 53  93 van de Vall, Lars         Rucanor-Line CT               z.t.
 54  45 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa-RSE CT            z.t.
 55  85 Mol, Robbert-Jan          WV West Frisia               4:11:26     6:09
 56  64 Vreugdenhil, Frank        NWVG Bike4AIR CT              z.t.
 57  43 Binnenpoorte, Erwin       Craft-Sensa-RSE CT            z.t.
 58 109 Beuker, Jordy             SRAM-WV Eemland               z.t.
 59 139 Fransen, Timo             ARTV De Adelaar               z.t.
 60  75 Kamphuis, Sebastiaan      OWC Oldenzaal                4:11:29     6:12

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.031 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten