Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ZLM Tour 2012

                       Uitslag Rit in lijn over 189,8 km

                   UCI Nations' Cup under 23 op 14 April 2012
                  Wielerstichting 'Arjaan de Schipper Trofee'

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   2 Daniel, Maxime            Frankrijk                    4:26:33
  2 244 Sepulveda, Eduardo        Mixed Team                    z.t.
  3  42 Vanbilsen, Kenneth        BelgiŽ                        z.t.
  4  93 Eidsheim, Filip           Noorwegen                     z.t.
  5  11 Wippert, Wouter           Nederland                     z.t.
  6  63 Liepins, Emils            Letland                       z.t.
  7  33 Reinhardt, Theo           Duitsland                     z.t.
  8 176 Rajsp, Andrej             SloveniŽ                      z.t.
  9  25 Razumov, Maxim            Rusland                       z.t.
 10 194 Chavanne, Gabriel         Zwitserland                   z.t.
 11 173 Polanc, Jan               SloveniŽ                      z.t.
 12 113 Beneke, Calvin            Zuid-Afrika                   z.t.
 13  45 Carolus, Jorne            BelgiŽ                        z.t.
 14 103 Wisniowski, Lukasz        Polen                         z.t.
 15 121 Franck, Eamon             Amerika                      4:26:38     0:05
 16 156 Kulimbetov, Hurbolat      Kazachstan                    z.t.
 17   6 Kowalski, Rudy            Frankrijk                    4:26:41     0:08
 18  35 SŁtterlin, Jasha          Duitsland                    4:26:43     0:10
 19 132 Aitken, Nick              AustraliŽ                     z.t.
 20   5 Millour, Geoffrey         Frankrijk                    4:27:22     0:49
 21 105 Gradek, Kamil             Polen                        4:26:33     0:00
 22 123 Newbury, Anders           Amerika                      4:27:46     1:13
 23  61 Armands, Becis            Letland                      4:29:41     3:08
 24 152 Lutsenko, Alexey          Kazachstan                   4:29:43     3:10
 25 243 Castillo, Ulises Alfredo  Mixed Team                    z.t.
 26 124 Putt, Tanner              Amerika                       z.t.
 27 204 Silvestre, Fabio          Portugal                      z.t.
 28 151 Davidenok, Ilya           Kazachstan                    z.t.
 29  51 Atkins, George            Engeland                     4:30:06     3:33
 30  95 Bystrom, Sven Erik        Noorwegen                    4:30:27     3:54
 31  81 Larsen, Casper            Denemarken                   4:30:30     3:57
 32 186 Bennett, Sam              Ierland                      4:30:39     4:06
 33   1 Briard, Ettienne          Frankrijk                     z.t.
 34  92 Blikra, Havard            Noorwegen                     z.t.
 35 164 Duchesne, Antoine         Canada                        z.t.
 36 133 Freiberg, Michael         AustraliŽ                     z.t.
 37 153 Fominykh, Daniil          Kazachstan                    z.t.
 38 142 Karwowski, Cameron        Nieuw-Zeeland                4:31:04     4:31
 39  43 Lampaert, Yves            BelgiŽ                        z.t.
 40 232 Reguigui, Youcef          Algerije                      z.t.
 41  21 Tatarinov, Gennady        Rusland                       z.t.
 42  12 van der Lijke, Nick       Nederland                     z.t.
 43  83 Nielsen, Magnus           Denemarken                    z.t.
 44 246 Grmay, Tsgabu             Mixed Team                    z.t.
 45  91 Breen, Vegard             Noorwegen                     z.t.
 46   3 Cloarec, Mathieu          Frankrijk                    4:31:45     5:12
 47  94 Hoem, Bjorn               Noorwegen                     z.t.
 48 165 Wight,Stuart              Canada                       4:32:18     5:45
 49 222 Ršim, Mihkel              Estland                      4:32:50     6:17
 50  36 Zabel, Rick               Duitsland                     z.t.
 51 181 English, Felix            Ierland                       z.t.
 52  46 Mannaerts, Jelle          BelgiŽ                        z.t.
 53  44 Vallee, Boris             BelgiŽ                        z.t.
 54 144 Bulling, Pieter           Nieuw-Zeeland                 z.t.
 55  62 Flaksis, Andzs            Letland                       z.t.
 56 143 Smith, Dion               Nieuw-Zeeland                 z.t.
 57 191 Aregger, Marcel           Zwitserland                   z.t.
 58 155 Ayazbayev, Maxat          Kazachstan                    z.t.
 59  71 Prevar, Oleksandr         OekraÔne                      z.t.
 60  84 Pedersen, Mark            Denemarken                    z.t.
 61  23 Grigorev, Aleksandr       Rusland                       z.t.
 62   4 Paillot, Yoann            Frankrijk                     z.t.
 63  26 Yatsevich, Kirill         Rusland                       z.t.
 64  41 Jans, Roy                 BelgiŽ                        z.t.
 65 106 Owsian, Lukasz            Polen                         z.t.
 66 134 Grenda, Ben               AustraliŽ                     z.t.
 67 131 Donnelly, Aaron           AustraliŽ                     z.t.
 68 102 Bernas, Pawel             Polen                         z.t.
 69  13 Asselman, Jesper          Nederland                     z.t.
 70  31 BŁrgel, Bastian           Duitsland                     z.t.
 71  16 Havik, Yoeri              Nederland                     z.t.
 72 126 Magner, Ty                Amerika                       z.t.
 73 235 Hamza, Faycal             Algerije                     4:34:21     7:48
 74  55 Moses, Thomas             Engeland                     4:34:56     8:23
 75  96 Markaskard, Frans         Noorwegen                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.724 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt