Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e Zuid Hollandse Eilanden Toer

                       Uitslag Rit in lijn over 167,8 km

         onderdeel van de KNWU Clubcompetitie Zuid 2012 op 19 Mei 2012

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  27 Krauwel, Bas              Restore Cycling              3:53:37
  2  60 de Reus, Frank            GRC Jan van Arckel            z.t.
  3   3 van der Hoorn, Taco       De Jonge Renner               z.t.
  4 106 Godrie, Stan              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  5   9 Bos, Jan                  WC Waardrenner                z.t.
  6 120 Niewold, Frank            SwABo - Cyclingteam           z.t.
  7  83 Wijnstra, Jacob           DRC de Mol                    z.t.
  8 144 Reuling, Dirk             SRAM WV Eemland              3:53:42     0:05
  9  22 Bal, Tom                  Restore Cycling               z.t.
 10   5 Sanders, Dajo             De Jonge Renner              3:53:46     0:09
 11 119 Vreugdenhil, Gerben       Westland Wil Vooruit          z.t.
 12  24 van Winden, Stefan        Restore Cycling              3:53:49     0:12
 13  28 van den Ende, Milan       Restore Cycling               z.t.
 14   2 Roosen, Timo              De Jonge Renner              3:54:44     1:07
 15 172 Puttenaers, Roy           APK Cycling Team              z.t.
 16   6 Sint Nicolaas, Tristan    De Jonge Renner               z.t.
 17 115 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 18  75 Roobol, Arie Teun         PRC Delta                     z.t.
 19 162 de Keersmeaker, Alexandr  Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 20 165 van Aert, Jan             Royal Antwerp Bicycle        3:54:46     1:09
 21 163 Diels, Kurt               Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 22 133 Wulterkens, Koen          Dommelstreek & Maaskant      3:54:48     1:11
 23 113 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
 24  55 Dekker, Ivey              UWTC de Volharding           3:54:49     1:12
 25 142 Beuker, Jordy             SRAM WV Eemland              3:54:55     1:18
 26 126 Gerts, Floris             SwABo - Cyclingteam           z.t.
 27 108 van de Klundert, Ricardo  Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 28 114 Vrolijk, Danny            Westland Wil Vooruit          z.t.
 29   8 Kremer, Aron              WC Waardrenner                z.t.
 30  20 Teunissen, Mike           WV Schijndel                  z.t.
 31  42 Coolen, Jan               Tempo-Bruns                   z.t.
 32  99 Tissink, Ruben            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 33  89 Lotz, Tom                 GRTC Excelsior                z.t.
 34  98 van der made, Leon        TWC de Kempen                 z.t.
 35 125 van der Niet, Rob         SwABo - Cyclingteam           z.t.
 36  18 Daling, Robin             WV Schijndel                  z.t.
 37 107 Woestenberg, Peter        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 38 103 Gijzel, Roy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 39  26 Kooreman, Etienne         Restore Cycling               z.t.
 40  15 van den Brand, Twan       WV Schijndel                  z.t.
 41  97 Coppens, Jens             TWC de Kempen                 z.t.
 42  31 Fleerakkers, Rob          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 43  77 Nieuwstraten, Martin      PRC Delta                     z.t.
 44  52 Plaice, Keir              UWTC de Volharding            z.t.
 45  85 Deelen, Diederik          GRTC Excelsior                z.t.
 46  59 van Binsbergen, Wilbert   GRC Jan van Arckel            z.t.
 47 132 Lijten, Paul              Dommelstreek & Maaskant       z.t.
 48 110 Hagenaars, Corne          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 49 154 Nijkerk, Wouter           Adelaar/Buitenhuis            z.t.
 50 109 van Iersel, Dennis        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 51  49 Olsthoorn, Marijn         RWC Ahoy                      z.t.
 52 170 Hall, Stephan             APK Cycling Team              z.t.
 53  23 Boers, Jonne              Restore Cycling               z.t.
 54  14 Tol, Erick                WC Waardrenner                z.t.
 55 169 Kusenberg, Thilo          APK Cycling Team              z.t.
 56  61 Wind, Bram                GRC Jan van Arckel            z.t.
 57 173 Vaes, Jeff                APK Cycling Team              z.t.
 58  76 Lugtenburg, Rik           PRC Delta                     z.t.
 59 167 v.d. Branden, Viktor      Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 60 111 de Graauw, Guus           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 61  46 van den Berg, Lennard     RWC Ahoy                      z.t.
 62 101 Traas, Nathan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 63  25 van der Burg, Joost       Restore Cycling               z.t.
 64  79 Grooten, Dennis           DRC de Mol                    z.t.
 65 141 Walgien, Jorrit           SRAM WV Eemland               z.t.
 66  33 van Poppel, Teun          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 67  30 de Beer, Luuk             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 68  78 Buijk, Bart               DRC de Mol                    z.t.
 69  87 Fransen, Ferry            GRTC Excelsior                z.t.
 70  51 de Rijk, Christiaan       UWTC de Volharding            z.t.
 71  80 van Rhoon, Thomas         DRC de Mol                    z.t.
 72  12 van Kooij, Nils           WC Waardrenner                z.t.
 73  82 van de Craats, Dirk       DRC de Mol                    z.t.
 74  29 Jansen, Dirk              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 75 128 Dekkers, Hans             Dommelstreek & Maaskant       z.t.
 76  74 de Leeuw, David           PRC Delta                     z.t.
 77   7 Mulhall, David            De Jonge Renner               z.t.
 78 122 Borst, Nick               SwABo - Cyclingteam           z.t.
 79  64 Limpens, Mart             TWC Maaslandster              z.t.
 80 146 de Jong, Robert           SRAM WV Eemland               z.t.
 81 143 Reijmer, Tjalling         SRAM WV Eemland               z.t.
 82 121 Handgraaf, Sjors          SwABo - Cyclingteam           z.t.
 83   4 Ferket, Bart              De Jonge Renner               z.t.
 84  36 Vierling, Gijs            Tempo-Bruns                   z.t.
 85 174 Verbeek, Wout             APK Cycling Team              z.t.
 86 129 van Bekkum, Erik          Dommelstreek & Maaskant       z.t.
 87  93 Erkens, Jeroen            TWC de Kempen                 z.t.
 88 127 van Goethem, Brian        Dommelstreek & Maaskant       z.t.
 89 124 Foppen, Tim               SwABo - Cyclingteam           z.t.
 90 147 Vink, Jeffrey             SRAM WV Eemland               z.t.
 91  43 Berk, Robert              RWC Ahoy                      z.t.
 92 164 Gielis, Michiel           Royal Antwerp Bicycle         z.t.
 93 123 Koot, Christian           SwABo - Cyclingteam           z.t.
 94 150 Wagenaar, Johan           Adelaar/Buitenhuis            z.t.
 95  13 Kuijvenhoven, Marco       WC Waardrenner                z.t.
 96 130 Vissers, Job              Dommelstreek & Maaskant       z.t.
 97 117 Zwinkels, Thomas          Westland Wil Vooruit          z.t.
 98  10 Kooiman, Erik Jan         WC Waardrenner                z.t.
 99  91 Hofstede, Ernst           GRTC Excelsior                z.t.
100 168 Verdaasdonk, Nicky        Royal Antwerp Bicycle         z.t.
101  73 Kleinjan, Davey           PRC Delta                     z.t.
102  17 Gevers, Robbie            WV Schijndel                  z.t.
103  45 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy                     3:55:08     1:31
104  44 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy                     3:55:10     1:33
105  11 Nederlof, Tim             WC Waardrenner                z.t.
106  72 Kegge, Willem             PRC Delta                    3:55:56     2:19
107  35 van Dijke, Nick           TWC Het Snelle Wiel          3:56:14     2:37
108  95 Winkelmolen, Jan          TWC de Kempen                3:56:17     2:40

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.096 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e Zuid Hollandse Eilanden Toer

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Restore Cycling              4     11:41:08
  2  De Jonge Renner              1     11:42:07        0:59
  3  Westland Wil Vooruit        17     11:43:18        2:10
  4  SwABo - Cyclingteam         18     11:43:27        2:19
  5  Willebrord Wil Vooruit      16     11:43:27        2:19
  6  WC Waardrenner               2     11:43:27        2:19
  7  GRC Jan van Arckel           9     11:43:27        2:19
  8  DRC de Mol                  12     11:43:27        2:19
  9  SRAM WV Eemland             21     11:43:32        2:24
 10  Royal Antwerp Bicycle       24     11:44:16        3:08
 11  PRC Delta                   11     11:44:34        3:26
 12  APK Cycling Team            25     11:44:34        3:26
 13  Dommelstreek & Maaskant     19     11:44:38        3:30
 14  UWTC de Volharding           8     11:44:39        3:31
 15  WV Schijndel                 3     11:44:45        3:37
 16  ZRTC Theo Middelkamp        15     11:44:45        3:37
 17  GRTC Excelsior              13     11:44:45        3:37
 18  TWC de Kempen               14     11:44:45        3:37
 19  TWC Het Snelle Wiel          5     11:44:45        3:37
 20  RWC Ahoy                     7     11:44:45        3:37
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders