Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

59e WITTE KRUIS CLASSIC 2012

                       Uitslag Rit in lijn over 168,1 km

              voor Elite en Beloften te Kijkduin op 10 Maart 2012
              Stichting Organisatie Sportevenementen Zuid Holland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   8 Nolten, Bram              Cycling Team Jo Piels        3:45:52
  2  79 van Winden, Stefan        Restore EBH Elshof CT         z.t.
  3  22 Asjes, Jelmer             Koga Cycling Team            3:45:54     0:02
  4  20 Eefting, Roy              Koga Cycling Team             z.t.
  5   2 Groenewegen, Dylan        Cycling Team De Rijke         z.t.
  6  16 Brus, Marco               Baby Dump Wilvo Lemmens       z.t.
  7   9 van der Weijst, Geert     Cycling Team Jo Piels         z.t.
  8  45 Pronk, Jos                Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
  9  42 Stijns, Wayne             Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 10  84 Krauwel, Bas              Restore EBH Elshof CT         z.t.
 11 106 Dekkers, Hans             TML Dommelstreek              z.t.
 12  85 Niewold, Frank            Swabo Cycling Team            z.t.
 13 134 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 14  12 Roosen, Sjors             Cycling Team Jo Piels         z.t.
 15  32 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
 16  69 de Reus, Frank            JvA-Rabo-Pliegersport         z.t.
 17  40 Janssen, Yannick          Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 18  15 de Greef, Robbert         Baby Dump Wilvo Lemmens       z.t.
 19 130 Tiainen, Sami             NWVG Bike4Air CT              z.t.
 20  81 de Haan, Binne-Pier       Restore EBH Elshof CT         z.t.
 21 133 Bult, Axel                OWC Oldenzaal                 z.t.
 22 177 Knol, Martijn             Kannibaal-IJsselstreek        z.t.
 23 161 Persoon, Joeri            Soenens-Construct Glas        z.t.
 24 137 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 25  13 Gelens, Ralph             Baby Dump Wilvo Lemmens       z.t.
 26 146 Homan, Pieter             Witton-Care4Bikes-AA Drk      z.t.
 27  34 Smit, Dennis              Metec Cycling Team            z.t.
 28 125 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster              z.t.
 29  89 Handgraaf, Sjors          Swabo Cycling Team            z.t.
 30 127 Vriend, Rudy              NWVG Bike4Air CT              z.t.
 31  36 Pasquino, Flavio          Metec Cycling Team            z.t.
 32  49 Berk, Robert              RWC Ahoy-Koppert BS           z.t.
 33  50 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy-Koppert BS           z.t.
 34  29 Heeneman, Willy           Koopmans Cycling Team         z.t.
 35  88 Rietbroek, Jesper         Swabo Cycling Team            z.t.
 36  48 Schellevis, Rutger        Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 37  10 de Beer, Pim              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 38 132 Janssen, Kees             NWVG Bike4Air CT              z.t.
 39   7 Schreurs, Mark            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 40  19 Jonkman, Geertjan         Koga Cycling Team             z.t.
 41 179 Clermonts, Glenn          Kannibaal-IJsselstreek        z.t.
 42  86 Buskermolen, Jordy        Swabo Cycling Team            z.t.
 43 135 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 44   4 Boom, Niek                Cycling Team De Rijke         z.t.
 45  72 van Zanten, Jeroen        JvA-Rabo-Pliegersport         z.t.
 46  30 Kos, Patrick              Koopmans Cycling Team         z.t.
 47  90 van der Niet, Rob         Swabo Cycling Team            z.t.
 48  27 Vreugdenhil, Stefan       Koopmans Cycling Team         z.t.
 49  21 Caspers, Didier           Koga Cycling Team             z.t.
 50  52 Dijkshoorn, Roeland       RWC Ahoy-Koppert BS           z.t.
 51   5 Schipper, Jesper          Cycling Team De Rijke         z.t.
 52 108 van Goethem, Brian        TML Dommelstreek              z.t.
 53  43 Bakker, Dennis            Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 54  25 Kreder, Dennis            Koopmans Cycling Team         z.t.
 55 128 Merx, Peter               NWVG Bike4Air CT              z.t.
 56  39 Hool, Glenn               Parkhotel Valkenburg CT       z.t.
 57   1 Boelen, Jeroen            Cycling Team De Rijke        3:46:03     0:11
 58  73 Buijk, Bart               Wielerploeg De Mol            z.t.
 59  11 van Luijk, Sven           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 60  91 Kremer, Aron              Waardrenner-Leasewinkel       z.t.
 61  31 Moerland, Paul            Metec Cycling Team            z.t.
 62  14 Kers, Koos Jeroen         Baby Dump Wilvo Lemmens      3:46:08     0:16
 63  95 Koop, Jos                 Waardrenner-Leasewinkel       z.t.
 64  28 Videler, Jorne            Koopmans Cycling Team        3:46:11     0:19
 65   6 van der Meijden, Rune     Cycling Team De Rijke        3:46:15     0:23
 66 124 Klomp, Aldo               TWC Maaslandster              z.t.
 67  44 Burger, Leon              Ruiter Dakkapellen WT        3:46:17     0:25
 68   3 Pot, Sebastiaan           Cycling Team De Rijke        3:46:18     0:26
 69  35 Wiersma, Jeffrey          Metec Cycling Team           3:46:27     0:35
 70 175 de Lange, Alex            Kannibaal-IJsselstreek       3:46:42     0:50
 71 105 Vissers, Job              TML Dommelstreek             3:46:56     1:04
 72 116 Kistemaker, Kay           WV Noord-Holland             3:47:28     1:36
 73  37 Abe, Takayuki             Parkhotel Valkenburg CT      3:47:44     1:52
 74  80 de Vreede, Tom            Restore EBH Elshof CT        3:48:26     2:34
 75  92 Bos, Jan                  Waardrenner-Leasewinkel      3:48:53     3:01
 76  33 Koning, Peter             Metec Cycling Team            z.t.
 77  26 Kreder, Sander            Koopmans Cycling Team        3:50:07     4:15
 78  46 van Breda, Rick           Ruiter Dakkapellen WT        3:50:23     4:31
 79 138 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                3:50:25     4:33
 80  63 Fransen, Ferry            Excelsior-Bik Sloopwerk      3:50:53     5:01
 81  18 Kastelijn, Ian            Baby Dump Wilvo Lemmens      3:51:27     5:35
 82  54 Rinsema, Jurrien          RWC Ahoy-Koppert BS           z.t.
 83 110 de Graaff, Edwin          Kennemerland-HRTC Hoorn      3:51:29     5:37
 84  53 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy-Koppert BS          3:51:37     5:45
 85 139 Timmermans, Tristan       Willebrord-Vacansoleil        z.t.
 86 101 Wubben, Bob               Westland Wil Vooruit          z.t.
 87 109 Blokker, Joris            Kennemerland-HRTC Hoorn       z.t.
 88  60 Lugtenburg, Rik           Delta-France Limousin         z.t.
 89 176 Boonstra, Jos             Kannibaal-IJsselstreek        z.t.
 90 141 van Iersel, Dennis        Willebrord-Vacansoleil        z.t.
 91 113 de Bruin, Bas             Kennemerland-HRTC Hoorn       z.t.
 92  66 van der Zweep, Menno      Excelsior-Bik Sloopwerk       z.t.
 93  58 de Leeuw, David           Delta-France Limousin         z.t.
 94 157 Gheldof, Henry            Soenens-Construct Glas        z.t.
 95  77 Verhoeks, Corne           Wielerploeg De Mol            z.t.
 96 180 de Haan, Arjan            Kannibaal-IJsselstreek        z.t.
 97  17 de Nijs, Giel             Baby Dump Wilvo Lemmens       z.t.
 98 153 Traas, Nathan             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 99  47 Steiginga, Sierd          Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
100  97 van der Meer, Nick        Westland Wil Vooruit          z.t.
101  98 Vrolijk, Danny            Westland Wil Vooruit          z.t.
102  83 van Beusichem, Thijs      Restore EBH Elshof CT         z.t.
103  82 van der Sman, Danny       Restore EBH Elshof CT         z.t.
104  96 Kuijvenhoven, Marco       Waardrenner-Leasewinkel       z.t.
105  76 Wols, Jacco               Wielerploeg De Mol            z.t.
106 145 Lust, Martijn             Witton-Care4Bikes-AA Drk      z.t.
107  87 Borst, Nick               Swabo Cycling Team           3:51:46     5:54
108  94 Nederlof, Tim             Waardrenner-Leasewinkel      3:51:49     5:57

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.655 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

59e WITTE KRUIS CLASSIC 2012

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Cycling Team Jo Piels        2     11:17:40
  2  Restore EBH Elshof CT       14     11:17:40
  3  Koga Cycling Team            4     11:17:42        0:02
  4  Baby Dump Wilvo Lemmens      3     11:17:42        0:02
  5  OWC Oldenzaal               23     11:17:42        0:02
  6  Metec Cycling Team           6     11:17:42        0:02
  7  Swabo Cycling Team          15     11:17:42        0:02
  8  Parkhotel Valkenburg CT      7     11:17:42        0:02
  9  NWVG Bike4Air CT            22     11:17:42        0:02
 10  Ruiter Dakkapellen WT        8     11:17:42        0:02
 11  Cycling Team De Rijke        1     11:17:42        0:02
 12  RWC Ahoy-Koppert BS          9     11:17:42        0:02
 13  Koopmans Cycling Team        5     11:17:42        0:02
 14  Kannibaal-IJsselstreek      30     11:18:30        0:50
 15  TML Dommelstreek            18     11:18:44        1:04
 16  Waardrenner-Leasewinkel     16     11:21:04        3:24
 17  Wielerploeg De Mol          13     11:29:17       11:37
 18  Kennemerland-HRTC Hoorn     19     11:34:43       17:03
 19  Westland Wil Vooruit        17     11:34:51       17:11
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten