Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e RABO GP PLOEGENTIJDRIT-REGIO 1 en 2

                     Uitslag Ploegen tijdrit over 50 km

                          Wedstrijd datum: 27 Mei 2012

Plaats  Naam                      Ploeg      T i j d     Verschil     Km/u

  1    De Jonge Renner             201       59:20.22                50.559
  2    NWVG Groningen              101       59:41.61       21.39    50.257
  3    Olympia-WTC de Amstel       120       59:48.06       27.84    50.166
  4    Kanjers voor Kanjers        106     1:00:10.98       50.76    49.848
  5    WV Schijndel                203     1:00:18.34       58.12    49.747
  6    WC De waardrenner           202     1:00:21.67     1:01.45    49.701
  7    Swift-Avanti-Bollenstr      218     1:00:26.34     1:06.12    49.637
  8    Kennemerland-Hoorn-UWTC     122     1:00:31.82     1:11.60    49.562
  9    WV Noord-Holland            111     1:01:00.39     1:40.17    49.175
 10    Willebrord Wil Vooruit      216     1:01:08.00     1:47.78    49.073
 11    DRC De Mol                  212     1:01:10.02     1:49.80    49.046
 12    OWC Oldenzaal               104     1:01:17.39     1:57.17    48.948
 13    WV West Frisia              116     1:01:52.73     2:32.51    48.482
 14    Restore Cycling Team        204     1:01:56.93     2:36.71    48.427
 15    LWV De Friesche Leeuw       109     1:01:57.26     2:37.04    48.423
 16    De Kannibaal                103     1:02:10.24     2:50.02    48.254
 17    PRC Delta                   211     1:02:15.79     2:55.57    48.183
 18    TWC Het Snelle Wiel         205     1:02:42.83     3:22.61    47.836
 19    Westland Wil Vooruit        217     1:02:48.45     3:28.23    47.765
 20    WV Eemland                  110     1:02:50.39     3:30.17    47.740
 21    ARC Ulysses                 115     1:02:50.98     3:30.76    47.733
 22    ZWC DTS                     112     1:03:00.71     3:40.49    47.610
 23    WV De IJsselstreek          113     1:03:07.45     3:47.23    47.525
 24    WV de Hanzerenners          114     1:03:08.25     3:48.03    47.515
 25    TWC Maaslandster            210     1:03:47.84     4:27.62    47.024
 26    TWC de Kempen               214     1:04:11.32     4:51.10    46.737
 27    GRTC Excelsior              213     1:04:14.01     4:53.79    46.705
 28    GRC Jan van Arckel          209     1:04:46.37     5:26.15    46.316
 29    RWC Ahoy                    207     1:05:10.70     5:50.48    46.028
 30    Dommelstreek-Maaskant       219     1:05:33.07     6:12.85    45.766
 31    ARTV de Adelaar             105     1:06:06.30     6:46.08    45.382
 32    WV Woonexpo Kapenga         107     1:06:42.10     7:21.88    44.976
 33    Tempo-Bruns                 206     1:07:19.13     7:58.91    44.564
 34    ZRTC Theo Middelkamp        215     1:08:27.80     9:07.58    43.819
 35    WV Olympia-WV de Meteoor    121     1:13:53.07    14:32.85    40.604
 36    Zwaluwen-CC75-CTR Raalte    119     1:14:21.35    15:01.13    40.347
 37    WV Otto Ebbens              108     1:15:20.32    16:00.10    39.820
 38    UWTC De Volharding          208     1:16:22.52    17:02.30    39.280
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e RABO G.P. PLOEGENTIJDRIT-REGIO NOORD

                       Uitslag Ploegen tijdrit over 50 km

          5e Wedstrijd Clubcompetitie 2012 te Medemblik op 27 Mei 2012
               Org: West Frisia - Stichting Wielerstad Enkhuizen

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  NWVG Groningen                 1       59:41.61                50.257
      1 Hoekstra, Jochem
      2 van Leeuwen, Cor
      3 Hoekstra, Marco
      4 Verweij, Bram
      5 Vriend, Rudy
      6 Warmink, Germen

   2  ARC Olympia&WTC deAmstel      20       59:48.06        6.45    50.166
    134 Heimans, Levi
    135 Veldt, Tim
    136 Lof, Jan
    137 Kruithof, Thomas
    138 Bos, Patrick
    139 Harmsen, Bart

   3  Kanjers voor Kanjers CT        6     1:00:10.98       29.37    49.848
     36 Bargeman, Simon
     37 Brouwer, Gijs
     38 Houwers, Bor
     39 Olieman, Mark
     40 Kweldam, Nick
     41 Stronks, Ivo

   4  Kennemerland&Hoorn&UWTC       22     1:00:31.82       50.21    49.562
    148 Blokker, Joris
    149 de Graaff, Edwin
    150 Hoefakker, Patrick
    151 Koomen, Sander
    152 Visser, Jeroen
    153 ten Zeldam, Sebastiaan

   5  WV Noord-Holland              11     1:01:00.39     1:18.78    49.175
     71 Bakker, Dennis
     72 Cijntje, Hillard
     73 Imming, Bram
     74 van Wel, Ruud
     75 Oostendorp, Marc
     76 Tesselaar, Jody

   6  OWC Oldenzaal                  4     1:01:17.39     1:35.78    48.948
     22 Braamhaar, Delon
     23 van Weerd, Joost
     24 Koelen, Joost
     25 Kemna, Joost
     26 Nijhuis, Jeroen
     27 Bult, Axel

   7  West-Frisia                   16     1:01:52.73     2:11.12    48.482
    106 Buis, Silvan
    107 de Vaal, Tom
    108 van der Meer, Tom
    109 Beemsterboer, Rick
    110 Mol, Robbert-Jan
    111 Haakman, Tino

   8  LWV de Friesche Leeuw          9     1:01:57.26     2:15.65    48.423
     57 Sweering, Harry
     58 Eisma, Eric
     59 Broekman, Koen
     60 van der Horst, Brend
     61 van der Schaaf, Tjeerd
     62 Essers, Jan

   9  De Kannibaal                   3     1:02:10.24     2:28.63    48.254
     15 de Lange, Alex
     16 Nijman, Thomas
     17 Osinga, Wierd
     18 van der Wier, Wieger
     19 van den Broek, Paul
     20 Bosloper, Mark

  10  WV Eemland                    10     1:02:50.39     3:08.78    47.740
     64 Boon, Kevin
     65 Groenestein, Patrick
     66 Meeter, Eildert
     67 Reijmer, Tjalling
     68 Reuling, Dirk
     69 Delis, Jeroen

  11  ARC Ulysses                   15     1:02:50.98     3:09.37    47.733
     99 Hartog, Thomas
    100 Korse, Joost
    101 Stoker, Rafael
    102 ten Kate, Herman
    103 Aandewiel, Pascal
    104 Smits, Florian

  12  ZWC DTS                       12     1:03:00.71     3:19.10    47.610
     78 Conijn, Bram
     79 de Boer, Marcel
     80 de Koning, Guido
     81 Splinter, Raymond
     82 Oudwater, Lars
     83 Aardenburg, Sander

  13  WV de IJsselstreek            13     1:03:07.45     3:25.84    47.525
     85 Hofman, Arjan
     86 Hamstra, Gertjan
     87 Mol, Henri
     88 Botter, Arne
     89 de Haan, Arjan
     90 de Weerd, Pieter-Paul

  14  WV de Hanzerenners            14     1:03:08.25     3:26.64    47.515
     92 Busser, Rob
     93 Willemse, Joeri
     94 Keulemans, Jasper
     95 Rijpma, Coen
     96 Schram, Simon
     97 Maris, Lars

  15  ARTV de Adelaar                5     1:06:06.30     6:24.69    45.382
     29 Bijlenga, DaniŽl
     30 Boshove, Jorrick
     31 Wagenaar, Johan
     32 Nijkerk, Wouter
     33 van Ee, Thomas

  16  WV WoonExpo Kapenga            7     1:06:42.10     7:00.49    44.976
     43 Weening, Andries
     44 de Vegt, Engbert
     45 Dijkhuis, Atze
     46 Dijkstra, Jan

  17  WVOlympia&Mete-Assen-Rod      21     1:13:53.07    14:11.46    40.604
    141 Bakker, Sjoerd
    142 den Ouden, Robin
    143 Sipkema, Willem-Sytse
    144 Huiting, Vincent
    145 de Vries, Jan

  18  Zwaluwen&CC75Nijv&Raalte      19     1:14:21.35    14:39.74    40.347
    127 Bruin, Ivor
    128 Vlaskamp, Bas
    129 Plender, Jasper
    130 Harbers, Rochez
    131 Kleiman, Wim
    132 Kootstra, Philip

  19  WV Otto Ebbens                 8     1:15:20.32    15:38.71    39.820
     50 Postma, Pieter
     51 Visser, Sjoerd
     52 Bos, Henk
     53 Hoekstra, Ruben
     54 Westra, Jan-Hendrik
     55 de Bruin, Marc

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e RABO G.P. PLOEGENTIJDRIT-REGIO ZUID

                       Uitslag Ploegen tijdrit over 50 km

         5e Wedstrijd Clubcompetitie 2012 te Medemblijk op 27 Mei 2012
               Org: West Frisia - Stichting Wielerstad Enkhuizen

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  De Jonge Renner                1       59:20.22                50.559
      1 Dijkstra, Martijn
      2 van Diemen, Jurgen
      3 van den Esschert, Daan
      4 van der Hoorn, Taco
      5 Knops, Jorn
      6 Roosen, Timo

   2  WV Schijndel                   3     1:00:18.34       58.12    49.747
     15 Rombouts, Jeroen
     16 van Ruitenbeek, Malaya
     17 van Leuken, Mike
     18 de Bekker, Maurice
     19 Groen, Ike

   3  WC Waardrenner                 2     1:00:21.67     1:01.45    49.701
      8 Otterspeer, Coen
      9 de Hoog, Jesper
     10 Kooiman, Erik Jan
     11 Tol, Erick
     12 van Kooij, Nils

   4  Swift&Avanti&Bollenstrk       18     1:00:26.34     1:06.12    49.637
    120 Niewold, Frank
    121 Kaptein, Bas
    122 van der Niet, Rob
    123 Handgraaf, Sjors
    124 Gerts, Floris
    125 van Lakerveld, Erik

   5  Willebrord Wil Vooruit        16     1:01:08.00     1:47.78    49.073
    106 Woestenberg, Peter
    107 Meesters, Jelle
    108 de Graauw, Guus
    109 Moerland, Paul
    110 van Iersel, Dennis
    111 Hagenaars, Corne

   6  DRC de Mol                    12     1:01:10.02     1:49.80    49.046
     78 Grooten, Dennis
     79 Hofstede, Wim
     80 Sweere, Teun
     81 Wijnstra, Jacob
     82 Verhoeks, Corne
     83 Canoy, Bas

   7  Restore Cycling                4     1:01:56.93     2:36.71    48.427
     22 van Leeuwen, Rob
     23 Houwers, Rik
     24 Boers, Jonne
     25 van der Burg, Joost
     26 Bugter, Luuc
     27 van Beusichem, Thijs

   8  PRC Delta                     11     1:02:15.79     2:55.57    48.183
     71 Nieuwstraten, Martin
     72 Kegge, Willem
     73 de Man, Jaap
     74 de Leeuw, David
     75 Roobol, Arie Teun
     76 Huizinga, Robin

   9  TWC Het Snelle Wiel            5     1:02:42.83     3:22.61    47.836
     29 Basten, Niek
     30 Jansen, Dirk
     31 Fleerakkers, Rob
     32 de Beer, Luuk
     33 van Poppel, Teun
     34 van Aaken, Rik

  10  Westland Wil Vooruit          17     1:02:48.45     3:28.23    47.765
    113 Voges, Carel
    114 van der Meijs, Josry
    115 van der Meer, Nick
    116 Wubben, Bob
    117 Olsthoorn, Johan
    118 Vreugdenhil, Gerben

  11  TWC Maaslandster              10     1:03:47.84     4:27.62    47.024
     64 Bogaarts, Guy
     65 Jetten, Roel
     66 Kersjes, Wouter
     67 Gronheid, Wouter
     69 Salentijn, Sjors

  12  TWC de Kempen                 14     1:04:11.32     4:51.10    46.737
     92 van Even, Ferdi
     93 Erkens, Jeroen
     94 Beerten, Ruud
     95 Winkelmolen, Jan
     96 Rayer, Bruce
     97 Coppens, Jens

  13  GRTC Excelsior                13     1:04:14.01     4:53.79    46.705
     85 Oudijk, Reinout
     86 Fransen, Ferry
     87 Visser, Frank
     88 Lotz, Tom
     89 van der Zweep, Menno
     90 Hofstede, Ernst

  14  GRC Jan van Arckel             9     1:04:46.37     5:26.15    46.316
     57 van den Berg, Bart
     58 Wind, Bram
     59 van de Poll, Joost
     60 Vendrig, Bart
     61 de Groen, Aron
     62 Stoffers, Koen

  15  RWC Ahoy                       7     1:05:10.70     5:50.48    46.028
     43 Berk, Robert
     44 Olsthoorn, Marijn
     45 Dijkshoorn, Roeland
     46 Zwarts, Ruurd-Jan
     47 Rinsema, Jurrien
     48 Grevelink, Tim

  16  Dommelstreek&de Maaskant      19     1:05:33.07     6:12.85    45.766
    127 Hendriks, Jeroen
    128 Dekkers, Hans
    129 van Bekkum, Erik
    130 Vissers, Job
    131 Wulterkens, Koen

  17  Tempo-Bruns                    6     1:07:19.13     7:58.91    44.564
     36 Knoops, Mark
     38 Verdult, Jelle
     39 Verboven, Erik
     40 Vos, Francis

  18  ZRTC Theo Middelkamp          15     1:08:27.80     9:07.58    43.819
     99 Tissink, Ruben
    100 Mosselman, Arjen
    101 Traas, Nathan
    102 Braem, Thijmen
    103 Gijzel, Roy
    104 de Winter, Peter

  19  UWTC de Volharding             8     1:16:22.52    17:02.30    39.280
     50 van de Pol, Martin
     51 Oussoren, Olaf
     52 Ivey, Derrek
     53 Spencer, Brando
     54 van Haaster, Jasper
     55 Homan, Pieter

Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten